» »

DELO NA DOMU - NADOMESTILO

DELO NA DOMU - NADOMESTILO

1
2
»

Zimonem ::

Vemo. Saj tudi stroške poznamo. Ampak tam maš enega , ki kuhinje sploh ni rabil. Tudi točno veš koliko je tak model na šihtu. Dat Jurja za stol in mizo ni spet tak strošek in vse stroške zraven. Ampak jamranje kaj še vse porabi... Je pa tud pretiravanje. Točno vem koliko je je stal pisarniški delavec. Pa nosiš odgovornost za njega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Buggy ::

Se vec. Za njega in njegovo zdravje si odgovoren, dokler je tvoj zaposlen. Na sihtu ali delu od doma. Si bil kdaj na tecaju za varststvo pri delu? Ko bodo zacele od kaksnih dost "iznajdljivih" padati tozbe, bo pa spet problem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Zimonem ::

Ja potem se pa sprašujejo zakaj perkrci. Nihče od zaposlenih pa , da je tudi posel treba zrihtan. Po svoje jasno, ampak ko nekdo ne plača računa ...
Pa saj sem gor napisal cifre , delodajalec je zainteresiran , da delaš od doma. Celo 200e je pol cene kot plačaš režije , če hodi na šiht. Investicija gre pa čez eno leto skozi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Buggy ::

Dej ne bluzi. V nasi firmi posel rihtamo zaposleni, kredite ko nas je odkupil nekdo drug smo odplacali sami..kaj se ostaja velikim razen, da nas mal razvajajo :P

Prej se boste tega zavedali boljse bo...imam pa na sumu, ti zgolj teoriziras.

Zimonem ::

Saj veš kaj je rešitev? Spin off zakaj niste? Eh tri zaposlene sem imel pa sem jih moral spravit iz firme. Ni preprosto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Buggy ::

Sem bil v firmi s 400 zaposlenimi. Prvic, ko smo bili prodani smo imeli popolno avtonomijo, kar se posla tice in v par letih poplacali vse kredite kupca - ker smo znali delat. Sedaj je en del te firme ze tretjic kupila globalna firma in smo sedaj del 6000 zaposlenih po celem svetu, avtonomija in projekt pa ostaja kot je bil pred 10-timi leti - neokrnjen v celoti, ker nosimo zlata jajca.
Bi se spodobilo, da se sedaj v koronski krizi prisluhne delavcu in mu stvari kompenziras v tej meri, da je se vedno zadovoljen?
Jaz bi rekel ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Zimonem ::

Itak. Ampak odkup vas je rešil?

Buggy ::

nas ni resil odkup, zakaj le ce delamo isto in zganjamo 50% marze? Kapital dela vec kapitala..simple as that.
Kdo prej pride in vec ponudi nas ima...get it?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delo od doma - stroški na delavcu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9911002 (6826) GupeM
»

Delo od doma in nadomestilo za uporabo lastnih sredstev

Oddelek: Loža
322794 (1434) WizzardOfOZ
»

Koronavirus poskrbel za velik eksperiment: delo od doma

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
388474 (4682) jype
»

Tudi Hewlett-Packard ukinja delo od doma

Oddelek: Novice / Ostale najave
4711765 (9225) antonija
»

Pilotski projekt O2: Delo od doma povečuje storilnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5324306 (20615) rokj

Več podobnih tem