» »

Facebook sledilci prijatelji

Facebook sledilci prijatelji

zobnik ::

Je sploh možno poiskat prijatelje na FB, ki ti ne sledijo ?
Ker ne vem zakaj bi nekoga mel med prijatelje ki ti ne sledi.

zobnik ::

Pišem o tem:

showsover ::

Če je možno programsko (in če je dovoljeno, ker gre za privatne nastavitve) preveriti, kateri od teh prijateljev ima med prijatelji tudi tebe, potem, ja, ali? V teoriji je mogoče, v praksi verjetno ni dovoljeno (jaz osebno verjetno ne bi dovolil, da mi vsak 'friend' navigira 'vse ostale friendse')...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

zobnik ::

Ne, če maš prijatelja, klikni na njegov ime in boš prišel do tega prikaza kot na sliki.
Lahko mu slediš ali ne, meen zanima kako zbrskat od mojih prijateljev kateri mi sledi in kateri ne.

showsover ::

Sam domnevam, da ne moreš, ker ne smeš, vsaj direktno ne. Facebooka ne uporabljam.

bambam20 ::

zobnik je izjavil:

Ne, če maš prijatelja, klikni na njegov ime in boš prišel do tega prikaza kot na sliki.
Lahko mu slediš ali ne, meen zanima kako zbrskat od mojih prijateljev kateri mi sledi in kateri ne.


Tega mislim, da ne moreš.

Phantomeye ::

mogoče maš bedne objave, ampak te ta oseba noče zbrisat (druzinski član, žena itd.).-

bambam20 ::

Jaz veliko osebam, ki jih imam med frendi ne sledim, ker nimajo zanimivih objav.

zobnik ::

sva že dva

bambam20 ::

zobnik je izjavil:

sva že dva


Ja. Ampka te osebe ne vedo tega. Bi se veliko oseb zaradi tega zgražale in delale sceno.

TheBlueOne ::

Kaj ne vsi, ki nismo froci picimo ta nacin uporabe FB? Nimas nic na profilu, sprejmes vecino, vecino ignoriras.

Alien123 ::

Ljudje še objavljajo na facebooku?

ripmork ::

Še vedno lahko kadarkoli pogledaš njihov profil, le njihovih objav v feed-u ne vidiš več, če nehaš sledit. Pa kadarkoli lahko spet nazaj začneš sledit. Dotični prijatelj pa tudi ne bo o ničemer obveščen (niti za odjavo sledenja, ne za ponovno sledenje). Zelo uporabna funkcija; na tak način sem nekaj antivaxxerjev "spucal" iz timeline-a (par ekstremnih primerkov sicer tudi nimam več med FB friendi od lani :))), en kolega je kot stroj množično objavljal nagradne igre in sem ga tudi skril, med drugim... zelo fajn skratka, če hočeš še vedno na vezi ostat, a se ti ne da gledat njihovih post-ov.

zobnik ::

Če jim slediš komentirajo druge objave o političnih problemih, dokler tisto stran ne blokiraš oz. tako urediš da se ti ne prikaže več.
Da nekateri objavljajo svojo izvirne fotografije, svoje izvirne zapise, ki jih preprosto ne moreš spregledat potem pa vmes delijo objave od kakega politika.
Kakorkoli že kot vidim se ne da ugotovit, kdo ti sledi, niti koliko jim sam ne slediš.

SmeskoSnezak ::

Ne, to je nastavljeno kot primarno. Moras dobesedno to rocno storiti preko menija. Vecino ljudi niti tega ne ve.
Smeska
@ Pusti soncu v srce... @


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazonova Alexa pokleknila pod božičnim pritiskom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
8215910 (11669) krneki0001
»

Najden mobilni telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5613089 (10677) jozekuch
»

Javno objavleni IPji - vecer.com (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16446986 (41834) tx-z
»

Facebook želi spremembe politike zasebnosti, EU skeptična

Oddelek: Novice / Zasebnost
3811936 (10552) Truga
»

Apple razmišlja o Twitterju

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
2910978 (9011) Jst

Več podobnih tem