» »

Outlook 2016 !?

Outlook 2016 !?

SanAndreas ::

Zdravo! :)

Ena oseba ima težave pri odpiranju Outlook-a 2016 in sicer tako, da ko klikne na ikono Outlook 2016, se pojavi prvič posebno okno z naslovom Geslo za Outlookovo podatkovno datoteko in spodaj pa piše, da je potrebno vnesti gesla za backup, žal nimam slike, da bi jo lahko dal gor, sicer pa tako zgleda:


Geslo za Outlookovo podatkovno datoteko
Vnesite geslo za backup.
Geslo:______________

__ Shrani to geslo na seznam gesel

..... V redu ..... Prekliči .....


Ker pa ta oseba ne ve za gesla, je nato kliknila na Prekliči in pojavilo se je drugo opozorilno okno, citiram:


Microsoft Outlook
Programa Microsoft Outlook ni mogoče zagnati. Outlookovega okna ni
mogoče odpreti. Nabora map ni mogoče odpreti. Strežnik ni na voljo.
Če težave ne bodo odpravljene, se obrnite na skrbnika.
..... V redu .....


Drugače pa mi je ta oseba povedala, da ko je takrat rabila pomoč pri inštaliranju Zooma na čisto novem prenosniku, ima Windows 10 SLO, je nekako dobila od enega amaterja iz srednje šole, ki je potem ko je že inštaliral Zoom, vprašal osebi, če želi, da se inštalira tudi Outlook 2016, ta oseba mu je pritrdila, da lahko in potem ko je že inštaliran program Outlook 2016, je ta oseba videla, da se lepo odpre program Outlook, pa mu je zaupala geslo in podobno, da je on potem vse to vpisal v Outlook-u, nato odšel domov.
Kmalu potem je ta oseba opazila, da ne more več priti v Outlook 2016, ker ta prvo zahteva neko geslo za backup, je potem ta oseba klicala amaterja, da naj ji pove pravo geslo, a ta amater pravi za tisto geslo, ki mu je že oseba prej zaupala geslo, vendar tisto geslo ne prime, amater pa pravi, da ne ve za gesla... !?

Jaz pa sem tej osebi na tem novem prenosniku poskušal najprej odstraniti program Outlook 2016 in na novo inštalirati program Outlook 2016 in ga tudi odprl, a glej ga zlomka, pojavilo se je isto okno, ki zahteva geslo za backup !? :O

Sem našel eno sliko iz interneta, isto je, ampak je ta v angleškem jeziku (Windows 7), drugače pa zgleda takole:


Lepo prosim za pomoč, da kako lahko rešim tega problema, da bi lahko ta oseba uporabljala Outlook 2016 brez gesla za backup! :|
SanAndreas je doma iz Rimske Galaksije ima srebrn NLP :)

MadMen ::

Zakaj si pa reinštaliral Office paket? Ne vidim razloga v čem bi sploh pomagalo...
Očitno je nekdo označil .pst datoteko kot zaščiteno.

Kakšen tip email računa je dodan?
Če se vsebina poštnega strežnika samo kopira lokalno in ni kakšnih arhivskih datotek, naredi uporabniku nov outlook profil in je to to.

SanAndreas ::

@bjoork

Reinštaliral sem zato, ker sem mislil, da se ne bo več pojavilo tisto okno, v katerem moraš vpisati neznano geslo od amaterja za vstop v Outlook 2016.
Kot sem že prej pokazal eno zgornjo sliko, ki jasno pokaže enako besedilo v stavkih, da je potrebno vnesit geslo za backup, prav ta beseda backup nima na koncu nobene oznake .pst kot naj bi bilo na primer backup.pst, kajne.

Drugače pa ima ta oseba dodan tip email računa od siol.net.

Brez pravega gesla za vstop v Outlook 2016, ne morem nič narediti, pa tudi poskusna reinštalacija ne pomaga nič. :|

Ali se da mogoče kako razbit ko kamen to neznano geslo za vstop v Outlook?
SanAndreas je doma iz Rimske Galaksije ima srebrn NLP :)

mitjau ::

Torej če prav razumem, amater je popravljal sranje, ki ga je naredil drug amater. Sedaj pa je sranje na kvadrat...

Namig, geslo ni na Outlooku ampak na PST datoteki. Kreiraj novo in se nato ukvarjaj z zaklenjeno arhivsko datoteko.

Če tega ne razumeš, ali ne znaš, je boljše da odneseš na servis. Saj bi ti navedel en pregovor, pa ni slovenski... ;)

sbawe64 ::

Tu imaš navedenih nekaj orodij, ki znajo najti geslohttps://www.nucleustechnologies.com/out...
Kernel for Outlook PST Password Recovery is a free tool to recover forgotten password from Outlook PST files

https://helpdeskgeek.com/office-tips/ps...

https://www.slipstick.com/problems/pst-...
Tools to Recover Lost Passwords
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266747 (11678) Matko
»

outlook 2016

Oddelek: Operacijski sistemi
212107 (671) PH03N1X
»

Outlook 365 stalno sprašuje za IMAP geslo

Oddelek: Omrežja in internet
487012 (5717) tony1
»

"Internetna pošta" - uporabniško ime in geslo

Oddelek: Omrežja in internet
253862 (3147) jukoz
»

Prenos vsega iz Outlook 2003 v Outlook 2016

Oddelek: Programska oprema
61102 (946) Han

Več podobnih tem