» »

outlook 2016

outlook 2016

stuffy ::

Pozdravljeni,

Imam vprašanje...ko prvič odprem outlook mi iz AD-ja potegne vn username pa mail, Passworda mi pa noče :/
Kje bi lahko to nastavil?

Lp
  • spremenil: stuffy ()

ToniT ::

Pri nastavitvah računa daj kljukico pri Shrani geslo

Han ::

V trenutno zadnji različici 16.0.7870.2020 NAPREDNO ISKANJE (Ctrl+Shift+F) nič več ne najde. Prej je to delovalo. Hitro popravilo prek Nadzorne plošče (Odstranitev ali spreminjanje programa) ne odpravi težave.

Še komu napredno iskanje ne deluje več?

Han ::

Ugotovil sem, da je pot do privzete PST datoteke "\\?\C:\...\". Od kod se je vzel vprašaj, mi niti približno ni jasno. Še bolj zanimivo pa je to, da poti ne morem spremenit. Če ustvarim novo PST datoteko, se v naslovu zopet pojavi vprašaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Han ::

Brisanje poti v štirih ključih registra ne pomaga...

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\16.0\Outlook\Search
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\16.0\Outlook\Search\Catalog

HKEY_USERS\...\Software\Microsoft\Office\16.0\Outlook\Search
HKEY_USERS\...\Software\Microsoft\Office\16.0\Outlook\Search\Catalog

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Han ::

Zaradi "pokvarjene" poti do PST datoteke ne deluje več tudi Outlook Backup Add-In 1.6. Čez sem dal še "Spletno popravilo", ki "popravi vse težave". Izgledalo je, kot da Office znova namešča, ohrani pa vse nastavitve. Po prvem zagonu sem moral vnesti ključ za aktivacijo, Outlook pa še vedno kaže PST datoteko na \\?\C:\...\.

Skratka, M$ je tole kar fino zahebal...

videc ::

Mogoče pa samo ti ne znaš zadeve uporabljat.
https://www.howtogeek.com/howto/21384/w...
https://support.office.com/en-us/articl...


Glede \\?\C:\ .... pa samo
Drive letter assignment @ Wikipedia
https://books.google.si/books?id=O_hnDW......%5C&source=bl&ots=I_NRj5Tdcx&sig=n_iGl7AK-2ib7tO8-EJXprk5WYQ&hl=en&sa=X&ved=0ahUKEwiO7dWHidbSAhWFzRQKHZBGBdsQ6AEIKjAC#v=onepage&q=drive%20%5C%3F%5CC%3A%5C...%5C&f=false

Han ::

Če bi natančno prebral, kar sem napisal, bi ti bilo jasno, da zadeve znam uporabljat, vendar je po zadnji (današnji) Office posodobitvi Outlook rahlo sesut.

 PST file path

PST file path

OmegaM ::

Včasih zna bit problem , če uporabljaš domenski email in se hočeš prijaviti iz lokalnega računa v outlook.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Han ::

Ne uporabljam tega... Očitno bo treba najprej "izkoreninit" tale Office in ga potem na sveže namestit. ;(

Han ::

Zaenkrat je pomagala Obnovitev sistema (System restore) na stanje pred zadnjo Office posodobitvijo. :P

Alexius Heristalski ::

fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Machete ::

Ali ve kdo, če se da nastavit auto-reply brez Exchange accounta, da avtomatsko odgovori neglede na osveževanje prometa? Vem da se da s pravili, ampak moraš imeti zagnan outlook. Hvala.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Real_Madrid ::

Vsakič, ko pošljem prilogo v Microsoft Outlooku se mi prikaže naslednje obvestilo:

Priloge nimam odprte v kateri drugi aplikaciji, kot napiše...
Pa tudi če bi imel odprt ta .pdf mi ni jasno zakaj bi to napisalo.

Mogoče kdo ve kaj je vzrok oz. kako to izključiti?

ToniT ::

Imaš mogoče prilogo na kakem NAS-u?

Real_Madrid ::

Tudi nimam.

kmegli ::

Imaš mogoče nastavljen predogled datotek v raziskovalcu? In odprt raziskovalec ter označeno datoteko, ki jo želiš poslati?

Če je temu tako, jo v tistem trenutku koristi explorer in sistem zazna, kot da je odprta nekje drugje ter ne pusti poslati zaradi varnostnih razlogov.

Real_Madrid ::

Očitno je bil vzrok v neposodobljenem Adobe Acrobat Reader-ju.

Real_Madrid ::

Mi lahko prosim kdo pove, kako se v Outlook 2016 nastavi, da se vsa pošta, ki pride na moj mail, preusmeri na drug mail, hrakti pa uporabniku, ki pošlje pošto, javi obvestilo, da je bila pošta preusmerjena na drug mail. Na svoj mail pa potem ne dobim te pošte...

PH03N1X ::

Mogoče zna kdo kaj je fora, da outlook365 noče dodati gmail računov? Po navodilih je imap in smtp omogočen, prav tako štimajo geslo, naslov serverja, varnost (SSL/TLS) in port na strani outlook-a.

Alexius Heristalski ::

Imaš na strani Gmaila omogočeno "Less secure apps"?
https://support.google.com/accounts/ans...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

PH03N1X ::

Ja. Outlook365 je less secure?! :))

Račun je sicer šolski, UL.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PH03N1X ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Internetna pošta" - uporabniško ime in geslo

Oddelek: Omrežja in internet
253866 (3151) jukoz
»

Office 2013

Oddelek: Programska oprema
256262 (3431) MisoBer
»

Office XP-podokno opravil - kam je izginil seznam nedavno odprtih datotek?!

Oddelek: Programska oprema
292520 (2269) bili_39
»

Outlook v orodni vrstici

Oddelek: Programska oprema
142345 (2110) alesrosina
»

Outlook Express-priponke (attachments)

Oddelek: Programska oprema
91647 (1518) Baja

Več podobnih tem