» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
71 / 71
»
»»

digitalcek ::

Raptor F16 je izjavil:


Sami zavlačujete, ker zajebavate sistem. Samo zato ker lahko, ne ker bi se vam šlo da se to reši.
Procentov pa ne piši tako suvereno, da te ne bo še kdo resno jemal. Ni problem preživetnost, problem so komplikacije in dihalna stiska zaradi česar so potrebne hospitalizacije in obiski zdravstvene ustanove.
Ampak važno da se preseravate. Ker je družba postala razvajena.


Ni samo dihalna stiska. So velike psihične stiske zaradi POSLEDIC korone. Finančnih posledic...

Sistem pa USPEŠNPO zajebava (poleg drugih) tudi Jasna Tuta, ki že nekaj let živi na jadrnici nekje v Poliniziji. Pametna ženska. Brez korona sranja. Ker jo te naše igrice brez meja SPLOH NE zanimajo...
Če bo šlo tako naprej, bo dobila posnemovalce. Ne enega, veliko...

Bo treba res "izstopit", odit iz tega EU fašizma.. Če bo šlo tako naprej in tako navzdol s človekovimi pravicami.

Pa se hebite sami. Kakor veste in znate...
Za domovino z Hojsom in Ihanom naprej...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

digitalcek ::

jernejl je izjavil:

Tisti, ki mu računanje ne gre preveč od rok, pa mu z veseljem pomagam pri odločitvi.
Glede na to, da velika večina prebivalstva zna računati mnogo bolje od tebe, dvomim, da boš imel kaj veliko strank, ki bi jim moral pomagati pri odločitvi.

Saj naravna selekcija v tem primeru ne bi bila tako zelo slaba, ker bi poskrbela, da bi se število antivaxerjev, ki jim primanjkuje možganskih celic, zmanjšalo. Edina težava je v tem, da obstajajo ljudje, ki se ne smejo cepiti, pa jih neumneži, ki raje umrejo, kot se cepijo, s tem ogrožajo.


Mene recimo ogroža vsak, ki ima več kot 30.000 evrov prihrankov in več kot miljon evrov premoženja. Pa kaj...
In ja, ogroža me zdravstveno.
Ker sem mu fovš, zavisten. In mi povzroča travme, nespečnmost.

Ampak to je MOJ problem, ne problem bogatuna. Ker se mu lahko IZOGNEM, o njem ne razmišljam...

Vsaka podobnost z neceplejenimi je namerna.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

feryz ::

A si se cepu, digitalček? Pa tako resen možakar si izgledal. Razumen.
Kaj so ti dali? Bon za toplice?

HappyPills ::

Bon za to0lice so dal vsem. Slab si ti to poducen...

feryz ::

Vem, da me slediš. Torej veš, da čakam na jurja. Da bo vsaj za eno rundo gum za avto.

HappyPills ::

Kam se bos pa peljal ce bo vse spet zaprt. Skoda dnarja.

zmaugy ::

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:


O šit, tega pa nisem zasledil, se vidi da ne spremljam več te antivaxx zabite melodrame od takrat, ko sem se cepil že z drugo dozo.


Takšni cepilci so mi najljubši. Cepijo se zase in ostale pustijo na miru.

Se ti pa vrnem s časem, ko bo znano kaj pomeni masovna uporaba nesterilizirajočega cepiva za širšo epidemiološko sliko.
Lahko, da boste povzročili masovni pomor.
Ta scenarij zaenkrat še ni izključen.

Smo že obdelali: Reptilijancem smo ljubši tisti ubogljivi, tako da ste v riti necepljeni odrasli.:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

LightBit ::

Zanima me, če je kdo bil cepljen z AZ v Kranju, čez koliko časa je bil drugi odmerek?

multivac ::

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:


O šit, tega pa nisem zasledil, se vidi da ne spremljam več te antivaxx zabite melodrame od takrat, ko sem se cepil že z drugo dozo.


Takšni cepilci so mi najljubši. Cepijo se zase in ostale pustijo na miru.

Se ti pa vrnem s časem, ko bo znano kaj pomeni masovna uporaba nesterilizirajočega cepiva za širšo epidemiološko sliko.
Lahko, da boste povzročili masovni pomor.
Ta scenarij zaenkrat še ni izključen.

Smo že obdelali: Reptilijancem smo ljubši tisti ubogljivi, tako da ste v riti necepljeni odrasli.:))


Imam drugo teorijo.

Toliko kot ste vodljivi, toliko ste tudi liabilnost.
Če si prebral Krasni novi svet, najbrž veš kaj mislim.

multivac ::

Sosednja covid tema se ustavi pri določenem sporočilu, kje je štos?

darkolord ::

To se občasno zgodi, nek post je pokvarjen in potem od tam naprej vse crkne ...

multivac ::

Hmm, i šta sad?
Pa sem ravno želel nekaj novega dodati.
To modi eventuelno porihtajo?

PrihajaNodi ::

Za 1000 eurov pa grem se sam med cepljence

LightBit je izjavil:

Zanima me, če je kdo bil cepljen z AZ v Kranju, čez koliko časa je bil drugi odmerek?


Bojda zdej ni vec vazno kayeri brand je. Sej lahko imas eno supergo addidas drugo pa mike...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Za 1000€ nikakor ne grem ogrožati svojega zdravja.
Če staknem kak preštevilčni resni stranski učinek bi se tepel po glavi še celo življenje.

Covid pa kot rečeno, v treh krogih znancev, ni nikomur naredil nič.
Korist ne pretehta rizika.
EMA defacto sodeluje v medicinski prevari.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

SuperKripto ::

darkolord je izjavil:

To se občasno zgodi, nek post je pokvarjen in potem od tam naprej vse crkne ...

zanimivo, da se je zataknilo ravno pri postu, kjer sem napisal, da je slovenski znanstvenik, Janko Mihelic povedal, da se mu ne dovoli razvijat doloceno tehnologijo Nikole Tesle. Pravi v intervjuju, da se je pogovarjal tudi z vladnim svetovalcem, ki pravi, da americani ne dovolijo. Intervju najdete na youtube ce vtipkate Janko Mihelic teslina tehnologija razvijena u nemackoj (PRVI DEO)", na posnetku zaustavite na 25 minut in 9 sekund. Kaj darkolord misli, da ni cenzure v znanosti?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

multivac ::

Brez zamere, ampak roko na srce, Nikola Tesla ne sodi v tisto debato.

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Za 1000 eurov pa grem se sam med cepljence

LightBit je izjavil:

Zanima me, če je kdo bil cepljen z AZ v Kranju, čez koliko časa je bil drugi odmerek?


Bojda zdej ni vec vazno kayeri brand je. Sej lahko imas eno supergo addidas drugo pa mike...


Ampak zdaj si me pa razočaral. Za jurja se bi prodal?! Ne daj se Nodi, ostani antivaxxer do kraja!
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Za 1000€ nikakor ne grem ogrožati svojega zdravja.
Če staknem kak preštevilčni resni stranski učinek bi se tepel po glavi še celo življenje.

Covid pa kot rečeno, v treh krogih znancev, ni nikomur naredil nič.
Korist ne pretehta rizika.
EMA defacto sodeluje v medicinski prevari.

Sam 1000 eur je pa le denar. Premisli
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

SuperKripto je izjavil:

darkolord je izjavil:

To se občasno zgodi, nek post je pokvarjen in potem od tam naprej vse crkne ...

zanimivo, da se je zataknilo ravno pri postu, kjer sem napisal, da je slovenski znanstvenik, Janko Mihelic povedal, da se mu ne dovoli razvijat doloceno tehnologijo Nikole Tesle. Pravi v intervjuju, da se je pogovarjal tudi z vladnim svetovalcem, ki pravi, da americani ne dovolijo. Intervju najdete na youtube ce vtipkate Janko Mihelic teslina tehnologija razvijena u nemackoj (PRVI DEO)", na posnetku zaustavite na 25 minut in 9 sekund. Kaj darkolord misli, da ni cenzure v znanosti?

Opa, nevidna roka Reptilijancev se je sprožila na tvoj nevarni post…:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

SuperKripto ::

multivac je izjavil:

Brez zamere, ampak roko na srce, Nikola Tesla ne sodi v tisto debato.

vem, da ne sodi. Je bil samo odgovor Darklordu, ki meni, da cenzura v znanosti ne obstaja. Seveda darklord sedi verjetno pri koritu in ve iz prve roke da tam ni cenzure ali pa preprosto verjame nekomu tretjemu da je tako? Izjava slovenskega znanstvenika je argument proti njegovi izjavi. Pa da ne bo kdo milsil, da je to edini znanstvenik s taksnim mnenjem. Obstajajo tudi na podrocju korona virusa.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Indijci se ne zafrkavajo:

https://www.forbes.com/sites/siladityar...

The state health minister of Goa, Vishwajit Rane, said Monday that people will be given 12 mg of Ivermectin for a period of five days as prophylaxis to protect against Covid-19.


Ivermectin je izredno efektiven profilaktično in kljub temu se ne strinjam, da se ga servira kar vsepovprek.
Jasno je, da ljudje z večjo ogroženostjo, bi lahko profitirali ostali pa ne.

Kljub temu napovedujem praktično brez stranskih učinkov. Gre pa za preseravanje.

Ivermectin bi jaz priporočal vsakemu, ki čuti prve znake covida in je iz ogrožene skupine...jasno v dogovoru z osebnim zdravnikom, enkrat ko nehajo zatirati znanstvena dognanja.

A kdo ve ali je naš zdravstveni sistem tako fleksibilen, da bi v naprej se dogovoril z doktorjem o kurativi v tem slučaju? Lahko se podpiše kaka izjava ali podobno?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

SuperKripto ::

1000 eurov je skoraj kot nic. Vreden je samo v glavah ljudi, ki so indoktrinirani. Nauceni so/smo, da se pretvarjamo, da je to nekaj vredno. V resnici se denar printa iz nicesar brez kritja. In zdaj bo nodi naprintal iz nicesar 1000 eur in skusal druge prepricat kako je to vredno rizika? Pateticno.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

https://nymag.com/intelligencer/2020/12...

You may be surprised to learn that of the trio of long-awaited coronavirus vaccines, the most promising, Moderna's mRNA-1273, which reported a 94.5 percent efficacy rate on November 16, had been designed by January 13. This was just two days after the genetic sequence had been made public in an act of scientific and humanitarian generosity that resulted in China's Yong-Zhen Zhang's being temporarily forced out of his lab. In Massachusetts, the Moderna vaccine design took all of one weekend. It was completed before China had even acknowledged that the disease could be transmitted from human to human, more than a week before the first confirmed coronavirus case in the United States.


https://www.jeremyrhammond.com/2020/09/...

The closest connection USA Today acknowledges with Fauci is his having been "a co-reviewer of a vaccine platform Moderna is working to improve", as indicated by a 2019 Shareholder Letter. This refers to a review of vaccine technologies Fauci coauthored that was published last year in the journal Nature Reviews Immunology.

Although USA Today doesn't mention it, the same letter, under the subheading "Partnerships", mentions having $187 million in funding from grants, with a footnote reference. The footnote specifies that the grants are from the Biomedical Advanced Research and Development Authority (BARDA), Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA), and the Bill and Melinda Gates Foundation.


Fauci? Tisti, ki je pošiljal denar leta pred pandemijo v Wuhan?
Prepričat me želite, da tu ni nič za vidt?

V času hladne vojne, če je ZDA ali USSR samo tank premaknila na mejo, so že odmaknili varovalko dol iz LAUNCH gumba.
Sedaj pa imamo jasne dokaze o nekakšni...pogrešam besedo...ki je ustavila svet

In nič se ne zgodi?
Če preživim dovolj dolgo, si bom to obdobje krepko zapomnil...in to ne po neke virusu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

digitalcek ::

feryz je izjavil:

A si se cepu, digitalček? Pa tako resen možakar si izgledal. Razumen.
Kaj so ti dali? Bon za toplice?


1. Cepil se nisem. In se ne bom. Se vnaprej zahvaljujem za sestavine, ki so v cepivih. Jih NE potrebujem...
2. Bone (vavčarje oz. bavčarje) pa si lahko nekam zataknejo. Itak hodim na dopust SAMO k ustašem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Kenpachi ()

HappyPills ::

multivac je izjavil:

Indijci se ne zafrkavajo:

https://www.forbes.com/sites/siladityar...

The state health minister of Goa, Vishwajit Rane, said Monday that people will be given 12 mg of Ivermectin for a period of five days as prophylaxis to protect against Covid-19.


Ivermectin je izredno efektiven profilaktično in kljub temu se ne strinjam, da se ga servira kar vsepovprek.
Jasno je, da ljudje z večjo ogroženostjo, bi lahko profitirali ostali pa ne.

Kljub temu napovedujem praktično brez stranskih učinkov. Gre pa za preseravanje.

Ivermectin bi jaz priporočal vsakemu, ki čuti prve znake covida in je iz ogrožene skupine...jasno v dogovoru z osebnim zdravnikom, enkrat ko nehajo zatirati znanstvena dognanja.

A kdo ve ali je naš zdravstveni sistem tako fleksibilen, da bi v naprej se dogovoril z doktorjem o kurativi v tem slučaju? Lahko se podpiše kaka izjava ali podobno?


No to pa bodo testni zajcki v studiji ki ne bo niti znanstveno vodena. Panicno grabljenje za bilke. Zanimivo pa ko covid ni nevaren pravjo kle bodo pa kar vsem odraslim to dali. Jah konpa cepiva ni na voljo, so vsa v bogatih drzavah...

Btw za "iverko" pravijo:
further examination showed that the dosage required to achieve an antiviral effect is significantly higher than what has been approved for human use and it could possibly prove to be toxic.

LightBit ::

PrihajaNodi je izjavil:

LightBit je izjavil:

Zanima me, če je kdo bil cepljen z AZ v Kranju, čez koliko časa je bil drugi odmerek?


Bojda zdej ni vec vazno kayeri brand je. Sej lahko imas eno supergo addidas drugo pa mike...

Ni problem samo sprašujem kdaj.

FoxKnox ::

Dajte bit no mal državljansko ozaveščeni in patrioti. Država vam je izplačevala celoletne dodatke, UTD , dala vam je bone za 200 €, pardon za 50 € in še enkrat vam bo dala za 120 €, pardon za 60
Nastavte že svojo levico ali pa desnico za tisto iglo.
Naredite nekaj za našo državo in državljane. Spodobi se in pravično je.

kriptobog ::

FoxKnox je izjavil:

Dajte bit no mal državljansko ozaveščeni in patrioti. Država vam je izplačevala celoletne dodatke, UTD , dala vam je bone za 200 €, pardon za 50 € in še enkrat vam bo dala za 120 €, pardon za 60
Nastavte že svojo levico ali pa desnico za tisto iglo.
Naredite nekaj za našo državo in državljane. Spodobi se in pravično je.


Nisem bil deležen nobenih dodatkov. Samo bone imam, ki jih pa ne mislim unovčiti.

HappyPills ::

Jah lej. Antivexx bo s svojo trmo dosegel še dodatne utdje in bone s tem da bo sebe zaprl v stanovanja. Win win win :)

Smrekar1 ::

Jazon je izjavil:

Če odskrulaš nižje po strani je navedeno večkrat.

tipični pogoj PCT:


Da, da. "Tipični" aha. Bomo hitro videli kako tipični je.

do 48 ur star PCR ali HAG test


Kateri testi so sprejemljivi? Si ga lahko naredim sam? Kakšno potrdilo o tem potrebujem? Je SMS dovolj?

dokazilo o cepljenju


Je Sputnik V v redu ali mora biti cepivo registrirano v EU? Kaj pa Sinopharm? Je Covavax sprejemljiv, to je cepivo AstraZenece, ki je bilo proizvedeno v Indiji, pod licenco. Kdaj po prvem odmerku štejem kot cepljen? Koliko časa? Kdaj po drugem odmerku štejem kot cepljen? Koliko časa? Ali izvid protiteles kaj šteje?

potrdilo zdravnika da si prebolel


Koliko časa od izdaje velja to potrdilo? Je tri mesece staro potrdilo v redu? Ga lahko izda nadomestni zdravnik?

pozitiven PCR test star od 11 dni do 6 mesecev.


Kaj pa, če imam samo HAGT, iz časa, ko smo ljudi s pozitivnim HAGT pošiljali v karanteno in rezultatov nismo primerjali s PCR testi? Pa zraven imam še pozitivno serologijo, imam protitelesa proti virusu. Štejem kot prebolevnik?

Kot vidiš zadeva ni tako strašno enostavna, kot to menite diletanti. V tej vladi bi bil primeren za kakega državnega sekrétarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

zobnik ::

Povsod so vrste, folk je res....:'(, ampak vsakemu po svoje.

multivac ::

HappyPills je izjavil:



No to pa bodo testni zajcki v studiji ki ne bo niti znanstveno vodena. Panicno grabljenje za bilke. Zanimivo pa ko covid ni nevaren pravjo kle bodo pa kar vsem odraslim to dali. Jah konpa cepiva ni na voljo, so vsa v bogatih drzavah...

Btw za "iverko" pravijo:
further examination showed that the dosage required to achieve an antiviral effect is significantly higher than what has been approved for human use and it could possibly prove to be toxic.


Pavšalni ukrepi so v revnih državah stalnica. Tam nimajo časa, denarja in resursev se individualno ukvarjati s posameznikom. Običajno lokalni veljak nekaj zapove, in policija nato s palicami uvede.

Sem pa prepirčan, da ne bo omembe vrednih sranskih učinkov. Vsekakor pa se strinjam, da tako se to ne počne. Zdravim ljudem dati nepotrebno zdravilo.


Glede dozacije. Imamo že preko 100 študij in tisoče ljudi tretiranih.
Plus še študije izven covid konteksta. Zadeva je precej stestirana. Ampak ja, zdravi ljudje ne potrebujejo ničesar vnašati v telo, razen morda vitamina D, C in cinka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

darkolord ::

Smrekar1 je izjavil:

Je Sputnik V v redu ali mora biti cepivo registrirano v EU? Kaj pa Sinopharm? Je Covavax sprejemljiv, to je cepivo AstraZenece, ki je bilo proizvedeno v Indiji, pod licenco. Kdaj po prvem odmerku štejem kot cepljen? Koliko časa? Kdaj po drugem odmerku štejem kot cepljen? Koliko časa? Ali izvid protiteles kaj šteje?

dokazilo o cepljenju zoper COVID-19 s katerim obiskovalec dokazuje, da je preteklo od
prejema:
- drugega odmerka cepiva Comirnaty proizvajalca Biontech/Pfizer najmanj sedem dni,
- drugega odmerka cepiva COVID-19 Vaccine proizvajalca Moderna najmanj 14 dni,
- prvega odmerka cepiva Vaxzevria (COVID-19 Vaccine) proizvajalca AstraZeneca najmanj 21
dni,
- odmerka cepiva COVID-19 Vaccine Janssen proizvajalca Johnson in Johnson/Janssen-Cilag
najmanj 14 dni,
- prvega odmerka cepiva Covishield proizvajalca Serum Institute of India/AstraZeneca
najmanj 21 dni,
- drugega odmerka cepiva Sputnik V proizvajalca Russia’s Gamaleya National Centre of
Epidemiology and Microbiology preteklo najmanj 14 dni,
- drugega odmerka cepiva CoronaVac proizvajalca Sinovac Biotech najmanj 14 dni ali
- drugega odmerka cepiva COVID-19 Vaccine proizvajalca Sinopharm najmanj 14 dni.

feryz ::

FoxKnox je izjavil:

Dajte bit no mal državljansko ozaveščeni in patrioti. Država vam je izplačevala celoletne dodatke, UTD , dala vam je bone za 200 €, pardon za 50 € in še enkrat vam bo dala za 120 €, pardon za 60
Nastavte že svojo levico ali pa desnico za tisto iglo.
Naredite nekaj za našo državo in državljane. Spodobi se in pravično je.
Mene je država spravila ob pol milijona prihodkov in mi podjetje prvič v zgodovini spravila v konkretno izgubo.
Btw, izguba v privat podjetjih ne pomeni, da neka država to poravna kasneje in gremo dalje, kot recimo v zdravstvu, ampak da konkretno nekoga to stane konkreten denar. V tem primeru mene.

multivac ::

Lockdownerje ne zanimajo tvoje izgube. To ti garantiram.
Po vsej vrjetnosti delajo v javnem sektorju ali korporacijah, ki so lažje prebrodile krizo.

BigWhale ::

Ok, dost je blo.
««
71 / 71
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60476741 (58243) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25840425 (37430) ahac

Več podobnih tem