» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
70 / 71
»»

Hatchback678 ::

V četrtek se grem cepit s pfizerjem.

feryz ::

Držimo pesti zate. Iskreno, iz srca. Ti toplo privoščim.

Na kir konec Hrvaške pa greš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Hatchback678 ::

XD

Dejankso verjetno ne bom šel, če pa bom najverjetneje v začetku septembra ali celo proti koncu.

Ampak bolj ne kot ja.

Pa hvala za iskrenost :D.

no comment ::

digitalcek je izjavil:


Če mene namreč nekdo jebe, mu bom seveda (vsaj poskusil) dati kajlo.

Če pa me misli zelo jebati - najdaljša policijska ura v EU; prepoved potovanj iz regije v regijo, prepoved odhoda iz države (Hojs: daj 400€, pa te spustimo v tujino), pa mu bom, tako ali drugače in to ne samo na volitvah, poskusil nenhno spuščati kajle, kjer se le da.

Tudi jaz mislim, da nas je največji sadist, ki ga je rodila naša gruda po Titu, z užitkom jebal leto in pol (in še štejemo).

Ampak kajle mu ne bom stisnil tako, da se ne bom cepil. Ravno nasprotno. To je praktično edino kar nas lahko reši iz primeža tega psihopata.

darkolord ::

digitalcek je izjavil:

Če mene namreč nekdo jebe, mu bom seveda (vsaj poskusil) dati kajlo.

Če pa me misli zelo jebati - najdaljša policijska ura v EU; prepoved potovanj iz regije v regijo, prepoved odhoda iz države (Hojs: daj 400€, pa te spustimo v tujino), pa mu bom, tako ali drugače in to ne samo na volitvah, poskusil nenhno spuščati kajle, kjer se le da.

Pred 50-imi leti smo takemu načinu rekli tudi: Milo za žajfo.

Velja pa to še danes. In dam takim, ki drugim upravičeno zabijajo kajle - popolnoma prav...
Kura in jajce.

"milo za žajfo" se po ang. reče "eye for en eye" oz. oko za oko. Velja pa, če greš po tem principu, bo na koncu cel svet slep.

digitalcek ::

49106 je izjavil:


Mi, necepljeni smo mrtvi :))


Kako fajn je, da smo se Slovenci razdelili še na cepljeni vs. necepljeni.

Bom ponovil. Če še nisem. Ne nujno po tem vrstnem redu:

Olimpija vs. Maribor. Skoraj stoletno "sovraštvo", ubi ubi žabara.
Olimpija vs. Red Steelers (Jesenice so prasice).
Zadnja leta Olimpija vs. Krka (košarka).

Komunjare vs. belčki (vse v jame).

Bogatuni vs. delavci/proletarci vs. socialci.

Avtohtoni Slovenci vs. čefurji.

Cepljeni vs. necepljeni.

Medicinske sestre vs. zdravniki (s 5000€ dodatka).

Starci vs. mladiči. Čalnek, ki je in bo dokončno razdelil že prej razdeljene:
https://www.rtvslo.si/mmcpodrobno/kako-...

HappyPills ::

Kaj pol alntivexx zacel napadat cepilne centre in osebje v Ljubljani? Novo dno...
https://zurnal24.si/slovenija/anticepil...

rusilec ::

To ni nič. Ko bo izginilo par inšpektorjev, ki bodo šli gnjavit poštene ljudi v odročne vasice...

Miki N ::

Ko so prišli po medicinske sestre nisem rekel nič, saj nisem sestra.
Ko so prišli po inšpektorje nisem rekel nič saj nisem inšpektor (priznam pa, da sem jim potiho privoščil).
Ko so prišli po vaci-nacije.... sem bil pa že zraven! >:D

HappyPills ::

Hehe no sej vsaj kaze prava nrav antivexxa. Ni dolgo trajalo. Primitivci pac...

multivac ::

Miki N je izjavil:

Ko so prišli po medicinske sestre nisem rekel nič, saj nisem sestra.
Ko so prišli po inšpektorje nisem rekel nič saj nisem inšpektor (priznam pa, da sem jim potiho privoščil).
Ko so prišli po vaci-nacije.... sem bil pa že zraven! >:D


Haha. Všeč mi je izraz, si ga moram zapomniti.

Raptor F16 ::

HappyPills je izjavil:

Kaj pol alntivexx zacel napadat cepilne centre in osebje v Ljubljani? Novo dno...
https://zurnal24.si/slovenija/anticepil...


Za te ljudi nimam drugega komentarja kot balkanski primitivci.
Vraževerna neuka ignorantska plemena ki morajo nagonsko takoj zrušit vse česar ne razumejo.

Sramota za civilizacijo.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PacificBlue ::

Ja tile so pa še slabši, kot vegani.

Raptor F16 ::

PacificBlue je izjavil:

Ja tile so pa še slabši, kot vegani.


To je 1x1

Nedvoumno da res. Da sem na poziciji sploh ne bi nobenih dialogov glede tega vodil. VSI bi se šli cepit brez vprašanj in konec. Edino tako zatreš epidemijo, ne pa to nekaj malo spuščat, pa potem zaostirt pa spet mal popuščat, to ni nič.

https://www.rtvslo.si/svet/kuge-lakote-...

V 10 dneh cepljenih 1,5 milijona Slovencev
Sprva je bila bolezen ob prvem smrtnem primeru v marcu spregledana, nato so jo oblasti skušale prikriti, a ko je bolezen preskočila zidove in se je pojavila še v Novem Pazarju, Čačku in Beogradu, se je začela vsedržavna akcija. V sodelovanju z WHO-jem je zvezna vlada odredila, da cepi 18 od 22 milijonov Jugoslovanov. Med 30. marcem in 8. aprilom 1972 so mobilizirane zdravstvene ekipe po vsej Sloveniji izvajale množično obvezno cepljenje, prvič je bil vzpostavljen nadzor nad takratnimi republiškimi mejami. Vstop v Slovenijo je bil mogoč le z uradnim potrdilom o cepljenju.

Na ulicah in cestah ustavljali ljudi in jih cepili
V sami Sloveniji se je cepilo okoli 1,5 milijona ljudi oz. 86 odstotkov prebivalcev, četudi ni bil zaznan niti en sam primer bolezni. V celotni Jugoslaviji, večinoma na Kosovu in v Beogradu, je zbolelo skupaj le 184 ljudi, od tega jih je umrlo 40. A vseeno je življenje zastalo, miličniki in zdravstveni delavci so po ulicah in v prevoznih sredstvih zaustavljali ljudi in jih nemudoma cepili, če še niso bili. "Brez izgovorov, v čakalnico in injekcija," se spominja priča panike, ko kljub odsotnosti primerov v Sloveniji ni manjkalo divjih govoric.



Čim daš ljudem izbiro že serjejo, samo zato ker lahko, ker s takim izživljanjem kompenzirajo svojo ničelno dodano vrednost pri tovrstnih debatah. Če ne more pustiti vtisa z ustvarjanjem ga mora z rušenjem.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

multivac ::

Raptor F16 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kaj pol alntivexx zacel napadat cepilne centre in osebje v Ljubljani? Novo dno...
https://zurnal24.si/slovenija/anticepil...


Za te ljudi nimam drugega komentarja kot balkanski primitivci.
Vraževerna neuka ignorantska plemena ki morajo nagonsko takoj zrušit vse česar ne razumejo.

Sramota za civilizacijo.


Sramota za civilizacijo je sesutje demokratičnega reda iz strani politično-medicinskih diktatorjev, pavziranje globalne ekonomije, odrekanje zdravstva ljudem, produciranje rekordnega števila psiholoških travm in samomorov in to pri mladih, kraja leta življenja in financ, zadolžitev za 3 generacije v naprej, kvari prisilno vbrizgavanje intrinzično nevarnih in nepreverjenih cepiv v 12 letnike...

...zaradi virusa z 99,95% preživetvenostjo.

Prioritete imaš narobe poštimane soforumaš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Raptor F16 ::

multivac je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kaj pol alntivexx zacel napadat cepilne centre in osebje v Ljubljani? Novo dno...
https://zurnal24.si/slovenija/anticepil...


Za te ljudi nimam drugega komentarja kot balkanski primitivci.
Vraževerna neuka ignorantska plemena ki morajo nagonsko takoj zrušit vse česar ne razumejo.

Sramota za civilizacijo.


Sramota za civilizacijo je sesutje demokratičnega reda iz strani politično-medicinskih diktatorjev, pavziranje globalne ekonomije, odrekanje zdravstva ljudem, produciranje rekordnega števila psiholoških travm in samomorov in to pri mladih, kraja leta življenja in financ, zadolžitev za 3 generacije v naprej, kvari prisilno vbrizgavanje intrinzično nevarnih in nepreverjenih cepiv v 12 letnike...

...zaradi virusa z 99,95% preživetvenostjo.

Prioritete imaš narobe poštimane soforumaš.


Cepit se pejte in nehajte se preseravat pa roke brisat v ostale.

Toliko o te. Kdo ima narobe poštimane prioritete.

Govorite kako zapiranje je bilo a nihče se ni reda držal, nadzor je bil nikakršen, represijo je pa občutil le tisti ki je šel policijo provocirat.

Sami zavlačujete, ker zajebavate sistem. Samo zato ker lahko, ne ker bi se vam šlo da se to reši.

Procentov pa ne piši tako suvereno, da te ne bo še kdo resno jemal. Ni problem preživetnost, problem so komplikacije in dihalna stiska zaradi česar so potrebne hospitalizacije in obiski zdravstvene ustanove.

Ampak važno da se preseravate. Ker je družba postala razvajena.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

multivac ::

Procenti so odvzeti iz uradnih statistik. Res pa da sem izbral nekoliko mlajšo kategorijo. 80+ imajo tam nekje 95% možnosti preživetja.
To je nekaj podobnega kot to, da si skoraj povsem slep in greš vozit avtomobil. Imaš 5% šanse, da doživiš prometno nesrečo in umreš. Ostalih 95 krat boš povsem normalno prišel do cilja. Če si slaboviden 80+ letnik recimo, da voziš 1x tedensko. V slabih dveh letih boš pokojni s tako prakso. Če voziš 1x mesečno pa boš skoraj videl 90ta. Vseeno predlagam, da močno slabovidni ne vozite avtomobila.

Sistem ne zajebavamo, ampak zajebava nas. Npr: glej neumne in nesmiselne ukrepe, ki so jih nam več kot eno leto predpisovali.

Preseravam se ne. Zgolj želim nekaj trezne pameti pri vsej tej stvari.

Špricanje sintetičnih RNK nizov ovitih v nanodelce, dizajnirane, da se lepijo in prebijajo skozi celično membrano in pri tem ne diskriminirajo vrste celice...pač ni oblika trezne pameti. Še posebej ne ko to počnemo na mladoletnikih.

jernejl ::

Kljub temu je treba dodati, da je pa špricanje škodljivih virusov v telo, za kar se zavzemate antivaxerji, oblika ekstremne norosti.

multivac ::

Virusov, izven "live-virus" cepiv si v telo ne špricamo, ampak smo izpostavljeni nanje zaradi naključne dnevne interakcije z okoljem.
Tveganje je kot rečeno minorno za večji del populacije. Cepiva pa so zaenkrat prostovoljno izivanje sreče, z vsakim dnem dokumentirano bolj nevarnimi učinki. Dolgoročnimi pa povsem neznani.

Zame je računica povsem jasna.
Preračunajte si jo sami zase.
Tisti, ki mu računanje ne gre preveč od rok, pa mu z veseljem pomagam pri odločitvi.

Trenutno neodločenim močno odsvetujem, da greste v sedaj sproščene cepilne centre in mobilne ambulante. Ne nasedajte na pritisk družbe.
Cepiva statistično niso varna. Covid pa ni tako nevaren. Večina vas to ve že intuitivno, saj zelo malo ljudi ste izgubili na njegov račun ali da bi bili pohabljeni.
Nekaj jih je, ampak vseeno premalo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

harvey ::

Cepiva statistično niso varna. Covid pa ni tako nevaren. Večina vas to ve že intuitivno, saj zelo malo ljudi ste izgubili na njegov račun ali da bi bili pohabljeni.

1. Kaj je to statistična varnost?
2. COVID-19 je resna bolezen in ni navaden prehlad.
3. Intuitivno in statistika ne gre ravno skupaj.
4. Koliko ljudi iz kroga je kdo izgubil je relativno in ti ne pove nič drugega kot to, da si lahko v nekem drugem krogu od ostalih.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

jernejl ::

Tisti, ki mu računanje ne gre preveč od rok, pa mu z veseljem pomagam pri odločitvi.
Glede na to, da velika večina prebivalstva zna računati mnogo bolje od tebe, dvomim, da boš imel kaj veliko strank, ki bi jim moral pomagati pri odločitvi.

Saj naravna selekcija v tem primeru ne bi bila tako zelo slaba, ker bi poskrbela, da bi se število antivaxerjev, ki jim primanjkuje možganskih celic, zmanjšalo. Edina težava je v tem, da obstajajo ljudje, ki se ne smejo cepiti, pa jih neumneži, ki raje umrejo, kot se cepijo, s tem ogrožajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

harvey ::

multivac je izjavil:


Sistem ne zajebavamo, ampak zajebava nas. Npr: glej neumne in nesmiselne ukrepe, ki so jih nam več kot eno leto predpisovali.

Preseravam se ne. Zgolj želim nekaj trezne pameti pri vsej tej stvari.

Vsak ukrep, ki na kakršen koli način zavre R0 je smiselen. Vse ostalo pa je plod domišljije.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

multivac ::

harvey je izjavil:

Cepiva statistično niso varna. Covid pa ni tako nevaren. Večina vas to ve že intuitivno, saj zelo malo ljudi ste izgubili na njegov račun ali da bi bili pohabljeni.

1. Kaj je to statistična varnost?
2. COVID-19 je resna bolezen in ni navaden prehlad.
3. Intuitivno in statistika ne gre ravno skupaj.
4. Koliko ljudi iz kroga je kdo izgubil je relativno in ti ne pove nič drugega kot to, da si lahko v nekem drugem krogu od ostalih.


1. Če si na dnu top 10 liste letne smrtnosti je to statistično varno.
2. Covid-19 je za nekaj ljudi resna bolezen, za večino pa manj kot prehlad. CDC podatki. Lahko pa tudi preračunate iz sledilnika za SLO, če kupujete samo slovensko.
3. Če večini ljudi okoli tebe ni bilo nič je povsem sprejemljiv statistični vzorec. Še ankete se včasih delajo z manjšim številom udeležencev.
4. V letu in pol smo prečesali dovolj krogov, da ni razloga za strah.

jernejl je izjavil:

Tisti, ki mu računanje ne gre preveč od rok, pa mu z veseljem pomagam pri odločitvi.
Glede na to, da velika večina prebivalstva zna računati mnogo bolje od tebe, dvomim, da boš imel kaj veliko strank, ki bi jim moral pomagati pri odločitvi.

Saj naravna selekcija v tem primeru ne bi bila tako zelo slaba, ker bi poskrbela, da bi se število antivaxerjev, ki jim primanjkuje možganskih celic, zmanjšalo. Edina težava je v tem, da obstajajo ljudje, ki se ne smejo cepiti, pa jih neumneži, ki raje umrejo, kot se cepijo, s tem ogrožajo.


Vidim, da smo že prešli na žaljivke.

Kakorkoli že. Nisem tu zate. Tu sem za ljudi, ki so še neodločeni.
Mirno me lahko ignoriraš.

harvey je izjavil:

multivac je izjavil:


Sistem ne zajebavamo, ampak zajebava nas. Npr: glej neumne in nesmiselne ukrepe, ki so jih nam več kot eno leto predpisovali.

Preseravam se ne. Zgolj želim nekaj trezne pameti pri vsej tej stvari.

Vsak ukrep, ki na kakršen koli način zavre R0 je smiselen. Vse ostalo pa je plod domišljije.


Res je. Zmanjšanje števila nezanesljivih testov bi dramatično zmanjšalo R0. Tu ti dam povsem prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

jernejl ::

multivac je izjavil:

jernejl je izjavil:

Tisti, ki mu računanje ne gre preveč od rok, pa mu z veseljem pomagam pri odločitvi.
Glede na to, da velika večina prebivalstva zna računati mnogo bolje od tebe, dvomim, da boš imel kaj veliko strank, ki bi jim moral pomagati pri odločitvi.

Saj naravna selekcija v tem primeru ne bi bila tako zelo slaba, ker bi poskrbela, da bi se število antivaxerjev, ki jim primanjkuje možganskih celic, zmanjšalo. Edina težava je v tem, da obstajajo ljudje, ki se ne smejo cepiti, pa jih neumneži, ki raje umrejo, kot se cepijo, s tem ogrožajo.


Vidim, da smo že prešli na žaljivke.
Nikakor ne. Samo resnico sem povedal, tako da ti ni treba biti užaljen.

Kakorkoli že. Nisem tu zate. Tu sem za ljudi, ki so še neodločeni.
Mirno me lahko ignoriraš.
Tudi jaz neodločenim zgolj sporočam, kdo trpi za neumnostjo, ti me pa komot lahko ignoriraš, ker tisto, kar se ti zdi žalitev, pa je zgolj dejstvo, ni bilo namenjeno tebi, ampak ostalim, ki tvoje neumnosti slučajno berejo. Zgolj kot opozorilo, da ti ob taki pozni uri in utrujenosti ne bi kdo slučajno nasedel.

multivac ::

Ti kar uspešno še naprej žali neodločene.
Te lepo pozdravljam. Lahko noč.

SuperKripto ::

HappyPills je izjavil:

Povprečen antivexx ni niti izobražen kje šele pravno podkovan...

Mislis rect da niso dovolj indoktrinirani? Ni dovolj naucen rimskega prava? Kaj slovansko pravo in vedska kultura nic ne steje? Kaj pa ce jaz recem, da ti nisi dovolj izobrazen na podrocju vedske kulture in slovanske medicine, oziroma vedske ali pa kitajske ce hoces. Tam je se vedno ohranjeno dost starodavne medicine, ki ji pravimo alternativa, ampak s tem se ne da zasluzit milijard, to je res, ni dovolj privlacno za kapitalizem, ce se nekdo lahko pozdrav prakticno zastojn ali pa za majhen denar.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

darkolord ::

Šteje znanost.

multivac ::

darkolord je izjavil:

Šteje znanost.


Kaj pa pravi znanost za to epidemijo?

energetik ::

Saj veš, vse tisto, kar ti zanikaš.

multivac ::

To je?

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

To je?

Veliko mrtvih in ogrozenih. Spomni se kako so transportirali mrtve sem in tja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FoxKnox ::

Vstop v nočni klub - pct pogoj
Vstop v savno- pct pogoj
Vstop v fitnes- pct pogoj
Ogled tekme v dvorani- pct pogoj
Obisk restavracije in gostilne v notranjih prostorih- pct pogoj
Obisk pokritega bazena- pct pogoj.
Kino , gledališče, koncerti- pct.......
Da ne naštevam naprej. Sploh ni vprašanje, kaj nam je narediti.
Brez pct greš v notranji prostor lahko samo še na avtobus ali pa v cerkev.

feryz ::

Ne štekam.
Kaj je to PCT pogoj? Sandale, spodnje hlače? Smoking? Firma, ki dela vse to?
Jaz grem normalno v oštarijo. Kot necepec.
Korono sem pa prebolel ne dolgo nazaj. Po eni šteki le te, me je naslednji dan malo glava bolela. Ampak je nekako speljalo.

A110 ::

feryz je izjavil:

Ne štekam.
Kaj je to PCT pogoj? Sandale, spodnje hlače? Smoking? Firma, ki dela vse to?
Jaz grem normalno v oštarijo. Kot necepec.
Korono sem pa prebolel ne dolgo nazaj. Po eni šteki le te, me je naslednji dan malo glava bolela. Ampak je nekako speljalo.


Kako, če pa si ti imun na korono?

feryz ::

Ne vem, vprašaj v štacuni, zakaj jo prodajajo. Jaz jo, uboga para, pa kupim in spijem. Potem je pa glavobol.

FoxKnox ::

feryz je izjavil:

Ne štekam.
Kaj je to PCT pogoj? Sandale, spodnje hlače? Smoking? Firma, ki dela vse to?
Jaz grem normalno v oštarijo. Kot necepec.
Korono sem pa prebolel ne dolgo nazaj. Po eni šteki le te, me je naslednji dan malo glava bolela. Ampak je nekako speljalo.


Vidiš, tisti mali glavobol očitno ni bil brez posledic.

feryz ::

Aja, ups, za vse, ki so bolj počasne sorte. Dodatna obrazložitev.

kriptobog ::

FoxKnox je izjavil:

Vstop v nočni klub - pct pogoj
Vstop v savno- pct pogoj
Vstop v fitnes- pct pogoj
Ogled tekme v dvorani- pct pogoj
Obisk restavracije in gostilne v notranjih prostorih- pct pogoj
Obisk pokritega bazena- pct pogoj.
Kino , gledališče, koncerti- pct.......
Da ne naštevam naprej. Sploh ni vprašanje, kaj nam je narediti.
Brez pct greš v notranji prostor lahko samo še na avtobus ali pa v cerkev.


Koliko od teh pa dejansko zahteva dokazilo ob vstopu? Gostinci se ne jebejo s tem. Greš normalno notr, brez dokazovanja o pct

HappyPills ::

feryz je izjavil:

Ne vem, vprašaj v štacuni, zakaj jo prodajajo. Jaz jo, uboga para, pa kupim in spijem. Potem je pa glavobol.


Ni čudn da te glava boli od te scavnce. Povsod brez okusa očitno.

FoxKnox ::

kriptobog je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Vstop v nočni klub - pct pogoj
Vstop v savno- pct pogoj
Vstop v fitnes- pct pogoj
Ogled tekme v dvorani- pct pogoj
Obisk restavracije in gostilne v notranjih prostorih- pct pogoj
Obisk pokritega bazena- pct pogoj.
Kino , gledališče, koncerti- pct.......
Da ne naštevam naprej. Sploh ni vprašanje, kaj nam je narediti.
Brez pct greš v notranji prostor lahko samo še na avtobus ali pa v cerkev.


Koliko od teh pa dejansko zahteva dokazilo ob vstopu? Gostinci se ne jebejo s tem. Greš normalno notr, brez dokazovanja o pct


Boš vprašal inšpektorja, ko te pobara za pct.
Tisti brez baje kar po luftu ven bežijo in za njimi ostajajo polni krožniki na mizah,ko jih kelnerji opazijo.

kriptobog ::

FoxKnox je izjavil:

kriptobog je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Vstop v nočni klub - pct pogoj
Vstop v savno- pct pogoj
Vstop v fitnes- pct pogoj
Ogled tekme v dvorani- pct pogoj
Obisk restavracije in gostilne v notranjih prostorih- pct pogoj
Obisk pokritega bazena- pct pogoj.
Kino , gledališče, koncerti- pct.......
Da ne naštevam naprej. Sploh ni vprašanje, kaj nam je narediti.
Brez pct greš v notranji prostor lahko samo še na avtobus ali pa v cerkev.


Koliko od teh pa dejansko zahteva dokazilo ob vstopu? Gostinci se ne jebejo s tem. Greš normalno notr, brez dokazovanja o pct


Boš vprašal inšpektorja, ko te pobara za pct.
Tisti brez baje kar po luftu ven bežijo in za njimi ostajajo polni krožniki na mizah,ko jih kelnerji opazijo.


Me še ni. Če me bo me pa pač bo. Se ne sekiram kaj preveč glede inšpektorjev. .

feryz ::

Zaživele so mobilne enote. Tolk da veste.
Če bo imel kdo piknik čez praznike, naj povabi še mobilno. Bo brezplačno pogostil folk s pirom, čevapi in dozo fajzerja.

Jaz bom sicer še malo počakal. Trenutno talajo karte za koncerte, če se predoziraš. Baje, bodo v roku štirinajst dni ponujali že 100 evrov. In potem dalje.
Ko bodo dali jurja, skočim še sam na vlak koronacepcev. Za to se pa že splača dobiti šus v roko. Potem pa direkt v kroacijo v hotelček.

zmaugy ::

HappyPills je izjavil:

Kaj pol alntivexx zacel napadat cepilne centre in osebje v Ljubljani? Novo dno...
https://zurnal24.si/slovenija/anticepil...

O šit, tega pa nisem zasledil, se vidi da ne spremljam več te antivaxx zabite melodrame od takrat, ko sem se cepil že z drugo dozo.
Bi bilo zanimivo, če bi kakšen od teh ludistov vdrl v cepilni center, ko sem se sam cepil in meni začel kaj sikat… Recimo preblizu… Bilo bi drago, ampak bi se splačalo…>:D

feryz je izjavil:

Zaživele so mobilne enote. Tolk da veste.
Če bo imel kdo piknik čez praznike, naj povabi še mobilno. Bo brezplačno pogostil folk s pirom, čevapi in dozo fajzerja.

Jaz bom sicer še malo počakal. Trenutno talajo karte za koncerte, če se predoziraš. Baje, bodo v roku štirinajst dni ponujali že 100 evrov. In potem dalje.
Ko bodo dali jurja, skočim še sam na vlak koronacepcev. Za to se pa že splača dobiti šus v roko. Potem pa direkt v kroacijo v hotelček.

A ti še kar visiš tukaj in zdraviš frustracije? Vse več ljudi cepljenih in vse manj somišljenikov?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

feryz ::

Beri zadnji stavek. Boš videl, da bodo ljudje nekaj solidnega dobili. Drugače ne bo šlo.

Sicer pa je to dokaj casual tema. Za antivakserje.
Zagrizeni koronaši imate sorodno, iz katere so nas brisatorji že vse ven pometali. Tam se delajo znanstvene analize in podobno. In hvalijo cepiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

HappyPills ::

Evo delta serija hara po prebolevnikih, da vidmo kak vam bi sla druga serija prebolevanja. A bo samo prehlad al kaj bo. Porocajte.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Ne kaže slabo:

Real world data from PHE, published as a pre-print, demonstrated two doses of COVID-19 Vaccine AstraZeneca are 92% effective against hospitalisation due to the Delta variant and showed no deaths among those vaccinated. The vaccine also showed a high level of effectiveness against the Alpha variant (B.1.1.7; formerly the 'Kent' variant) with an 86% reduction of hospitalisations and no deaths reported.


https://www.astrazeneca.com/media-centr...!
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Kebo ::

Danes dobil drugo dozo, upam da bo zdej kaj boljše vlekel signal v kleti.

TESKAn ::

Kebo je izjavil:

Danes dobil drugo dozo, upam da bo zdej kaj boljše vlekel signal v kleti.

owca, za boljši signal si se prodal Stricem(tm)...:'(.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

multivac ::

zmaugy je izjavil:


O šit, tega pa nisem zasledil, se vidi da ne spremljam več te antivaxx zabite melodrame od takrat, ko sem se cepil že z drugo dozo.


Takšni cepilci so mi najljubši. Cepijo se zase in ostale pustijo na miru.

Se ti pa vrnem s časem, ko bo znano kaj pomeni masovna uporaba nesterilizirajočega cepiva za širšo epidemiološko sliko.
Lahko, da boste povzročili masovni pomor.
Ta scenarij zaenkrat še ni izključen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Uporabnik ::

TESKAn je izjavil:

Kebo je izjavil:

Danes dobil drugo dozo, upam da bo zdej kaj boljše vlekel signal v kleti.

owca, za boljši signal si se prodal Stricem(tm)...:'(.


O, en izmed prvih slotechovcev.
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything
««
70 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60476726 (58228) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25840414 (37419) ahac

Več podobnih tem