» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
34 / 71
»»

HappyPills ::

(ne)Prehod meje začne veljat s 1.4

koli99 ::

Ni res, prehode meje so zaostrili z nedelje na ponedeljek.

feryz ::

Primorci ste, že od kar je kristus vstal od mrtvih, drugače obravnavani na mejnih prehodih, menda je to jasno.
Za vse ostale veljata prejšnja odgovora.

PrihajaNodi ::

koli99 je izjavil:

Zakaj priviligirani? Nobenih vez in poznanstev, smo klicali na ministrstvo za zunanje zadeve -> odgovor ne morete čez mejo, klicali na konzulat -> odgovor ne morete čez mejo. Šli vprašati na mejni prehod -> odgovor ni problema. In ni bilo problema.

Hahah
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Fritz ::

feryz je izjavil:

Da bo vsem jasno, korona obstaja tam, kjer je močna koncentracija javnega sektorja. Pa ne zato, ker bi bil ta obolel.
Kdor ne verjame, ga lahko vzamem s sabo za dan ali dva. Ljudi z masko, okužene, bolne, lahko samo sanjaš po obrobju.
Pa tudi oni hodijo na tlako v mesta. Le začuda se jih ne prime.

Sicer bomo imeli še velik problem. Ko se javni sektor navleče na denar, so kot narkomani, če jim vzameš šus.
Dohtarja, ki si bo ubodel enega poršeja, ker ima trenutno 10 in več jurjev neto, boš težko spravil nazaj na 5 ali manj. Toliko ga bo namreč avto koštal mesečno z amortizacijo. Kuhajo in likajo po takih bajtah ne, torej rabi tudi za golo preživetje 2 ali 3 jurje. Zdaj pa računajte.

ZDA in UK so znane po močni koncentraciji JS. :))
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

sbawe64 ::

Fritz
Florida, Teksas, Južna Karolina, Misisipi, Oklahoma...
Medtem demokratska Kalifornija in New York stiskata prebivalce brez posebnih rezultatov.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

D3m ::

No moj brat (letnik 1980) je imel po cepljenju v nedeljo še isti dan, kar hudo rekacijo.

Bolečine v mišicah, kosteh, mrzlico in slabost.

:|
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vetrpiha ::

flameir je izjavil:

feryz je izjavil:

Zakaj bi pa bili hejterji? Slabiči se cepijo, ostali se ne moremo okužiti.
Popolnoma simpl, kar cepite se.
Ni boljše zadeve, kot se zadevati z nepreverjenimi zvarki kemične industrije.

Pridete kmalu spet na vrsto, ni problema. Ker to je ponovljiva zadeva. Se boste lahko še veselili.


Nepreverjeno je za nevernike. Sem vesel, če sem za nekatere slabič, bom pa zato rešil samo eno življenje oz. zgolj preprečil okužbo pri katerem od bližnjih, kolegov, itd.

S tako miselnostjo in načinom življenja, kot ga zelo očitno premoremo na balkanu in nasploh v zahodnem svetu, ne bomo iz te krize brez ceplenja odšli še nekaj let.

Hvala bogu za znanost in cepiva, ki dajejo upanje, da se lahko rešimo prej.

Boš zaščitil s socialno distanco.

showsover ::

D3m je izjavil:

Bolečine v mišicah, kosteh, mrzlico in slabost.

Aja, to je reakcija na vakcino? Jaz sem mislil, da je posledica starosti.

D3m ::

Se ti zdi, da je star?
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

D3m je izjavil:

Se ti zdi, da je star?

Nad 40? To so že kar lepa leta...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

showsover ::

D3m je izjavil:

Se ti zdi, da je star?

Ne, projiciral sem svoje probleme, sem kar boljše volje, heh-heh... Saj ne, meni osebno ni blo nič, se v prepitem in naprašenem organizmu že težko loči, kaj je nova in kaj stara 'napaka'.

D3m ::

Fotra so cepilo 5 dni nazaj.

Nič reakcije. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Fritz ::

sbawe64 je izjavil:

Fritz
Florida, Teksas, Južna Karolina, Misisipi, Oklahoma...
Medtem demokratska Kalifornija in New York stiskata prebivalce brez posebnih rezultatov.

ZDA so celotne v banani, ker je stable genius z nakladanjem o gripi in sedenjem na rokah zamudil čas, ko se je dalo še kaj narediti in idiotom dal pravico pametovati o epidemiji.

Skratka, če je kje JS ali država močna sta to komunistični Kitajska in Vietnam. Verjetno ni treba posebej razlagati kako jim tam gre s korono. Pa kako ravnajo z brihtneži, ki se upirajo ukrepom tudi ne 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

feryz ::

Pa kaj me briga v katerem sadežu so Ameri.

Pri nas v čufariji se cele dneve popiva v oštarijah, pa ni ne duha ne sluha o koroni. Je pa prisotna harmonika in neartikulirano dretje.

m0LN4r ::

Danes sem bil podpisat pogodbo in se pogovarjam z prico sodelavke in rece, da je njen moz po dveh cepivih 2 tedna pozneje zbolel za korono in je trenutno na intenzivni.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Uizi ::

Slovenija moj doma!

MisterR ::

m0LN4r je izjavil:

Danes sem bil podpisat pogodbo in se pogovarjam z prico sodelavke in rece, da je njen moz po dveh cepivih 2 tedna pozneje zbolel za korono in je trenutno na intenzivni.


Včeraj jih je 6 umrlo zaradi covida, v Sloveniji. V Nemčiji 180. Pa pravite "so what?" A zdaj pa ti je en nesrečnež headline?

Massacra ::

MisterR je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Danes sem bil podpisat pogodbo in se pogovarjam z prico sodelavke in rece, da je njen moz po dveh cepivih 2 tedna pozneje zbolel za korono in je trenutno na intenzivni.


Včeraj jih je 6 umrlo zaradi covida, v Sloveniji. V Nemčiji 180. Pa pravite "so what?" A zdaj pa ti je en nesrečnež headline?


No, na št. prebivalstva in gostoto poseljenosti, pri nas še vedno vsaj 50% presežek, glede na Nemčijo!

jshadlsa232 ::

MisterR je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Danes sem bil podpisat pogodbo in se pogovarjam z prico sodelavke in rece, da je njen moz po dveh cepivih 2 tedna pozneje zbolel za korono in je trenutno na intenzivni.


Včeraj jih je 6 umrlo zaradi covida, v Sloveniji. V Nemčiji 180. Pa pravite "so what?" A zdaj pa ti je en nesrečnež headline?

Pred 1.3.2020 noben ni umrl.

/s

MisterR ::

@jshadlsa232 sej tudi zdaj umirajo ljudje brez covida.

@friendbreez jap, žal.

Telbanc ::

https://www.index.hr/vijesti/clanak/nje...

"Njemačka će cjepivom AstraZenece cijepiti samo starije od 60 godina".

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

"Kanada je v ponedeljek začasno ustavila uporabo cepiva AstraZenece pri ljudeh, mlajših od 55 let, zaradi zaskrbljenosti, da utegne biti povezano z redkimi primeri krvnih strdkov. Prekinitev je predlagal Nacionalni svetovalni odbor za cepljenje, ki navaja varnostne razloge."

"Kot je zatrdila po poročanju Guardiana, do odločitve prihaja po novih podatkih iz Evrope, po katerih je stopnja tveganja krvnih strdkov eden od 100.000 primerov, kar je precej več kot eden na milijon, kot je veljalo prej."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Utk ::

https://www.mskcc.org/news/scientists-f...

Nice... Igrate se z ognjem. Če cepivo povzroči tu neke spremembe, se to definitivno ne bo poznalo v pol leta ali letu. Se bo pa.
In vem da piše, da cepiva ne vplivajo na te, ampak če je bilo še leta 2018 to nekaj novega, kako zaboga to vejo.

Telbanc je izjavil:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/nje...

"Njemačka će cjepivom AstraZenece cijepiti samo starije od 60 godina".

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

"Kanada je v ponedeljek začasno ustavila uporabo cepiva AstraZenece pri ljudeh, mlajših od 55 let, zaradi zaskrbljenosti, da utegne biti povezano z redkimi primeri krvnih strdkov. Prekinitev je predlagal Nacionalni svetovalni odbor za cepljenje, ki navaja varnostne razloge."

"Kot je zatrdila po poročanju Guardiana, do odločitve prihaja po novih podatkih iz Evrope, po katerih je stopnja tveganja krvnih strdkov eden od 100.000 primerov, kar je precej več kot eden na milijon, kot je veljalo prej."

Najprej so rekli da samo do 65. leta, zdaj še da ne pod 60. Potem je samo za tiste med 60 in 65. To je neko hudo jebeno cepivo, da je tako selektivnk. Njih ni škoda, bo pač manj penzionov...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

belimato ::

Farsa :D Še sreča, da sem sam katolik in se bom cepil samo s pfizerjem ki je pridelan na human način 8-)

;-) ::



Tisti nad 60 pa so lahko cepljeni, jih bodo ze pisali pod covid umrle?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

m0LN4r ::

MisterR je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Danes sem bil podpisat pogodbo in se pogovarjam z prico sodelavke in rece, da je njen moz po dveh cepivih 2 tedna pozneje zbolel za korono in je trenutno na intenzivni.


Včeraj jih je 6 umrlo zaradi covida, v Sloveniji. V Nemčiji 180. Pa pravite "so what?" A zdaj pa ti je en nesrečnež headline?
Baje jih je brez covida umrlo ca. 50 V SLOVENIJI !
V Nemciji pa vec kot 2500 in to brez Covida !!!

Ja imam headline!
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

feryz ::

Trenutno so najbolj ogroženi skupina od 35 do 50 let. Sicer ni še nihče umrl, ampak ogroženi so pa vseeno.
Lahko po stopnicah pademo.

;-) ::

AZ nima srece najprej ni bila primerna za starejse zdaj ni za mlajše...in s tem naj se cepimo.

Uporabnik ::

;-) je izjavil:

AZ nima srece najprej ni bila primerna za starejse zdaj ni za mlajše...in s tem naj se cepimo.


Take your shot and don't ask questions!
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

MisterR ::

m0LN4r je izjavil:

MisterR je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Danes sem bil podpisat pogodbo in se pogovarjam z prico sodelavke in rece, da je njen moz po dveh cepivih 2 tedna pozneje zbolel za korono in je trenutno na intenzivni.


Včeraj jih je 6 umrlo zaradi covida, v Sloveniji. V Nemčiji 180. Pa pravite "so what?" A zdaj pa ti je en nesrečnež headline?
Baje jih je brez covida umrlo ca. 50 V SLOVENIJI !
V Nemciji pa vec kot 2500 in to brez Covida !!!

Ja imam headline!


Kaj si hotel povedati? Da ne razumeš presežne smrti?

Stalno bolj postajaš živčen, to ni tipično za Nemce.

Uporabnik je izjavil:

;-) je izjavil:

AZ nima srece najprej ni bila primerna za starejse zdaj ni za mlajše...in s tem naj se cepimo.


Take your shot and don't ask questions!


Glede na to da si zelo dovzeten za teorije zarot, kaj pa če EU namerno sproža pomisleke da bi se druge države odpovedale naročilom AZ in bi s tem EU rešila svojo rit? V primeru Kanade jim je to že uspelo.

P.s. celi UK je cepljen z AZ pa nobenih takih problemov kot jih imajo Avstrijci in Nemci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MisterR ()

sm1x ::

@RockyS - P.s. celi UK je cepljen z AZ pa nobenih takih problemov kot jih imajo Avstrijci in Nemci.

Točno to. V ozadju so €€€ pa nič drugega. Pfizer-Biontech je ameriško-nemška naveza.
Ampak folk selektivno srka informacije. Kar pač njihovemu prepričanju paše, v tisto bodo verjeli.

;-) ::

Uk je razred zase, srednjeveski sistem drzave ki ga je cas povozil. Servirajo samo to kr njim ustreza. Vodilnih še lastna žlahta ne mara in bezi vstran.

sunshine403 ::

Utk je izjavil:

Najprej so rekli da samo do 65. leta, zdaj še da ne pod 60. Potem je samo za tiste med 60 in 65. To je neko hudo jebeno cepivo, da je tako selektivnk. Njih ni škoda, bo pač manj penzionov...

Naj bi bilo da je problem, da je AZ cepivo trigger za trombozo, ampak do sedaj so bili vsi primeru (samo vceraj vec kot 30 od katerih 9 smrtnih) pri populaciji mlajsi od 60 let. zato so trenutno prepovedali cepiti z AZ vse mlajse od 65. Ampak kaj pa svabi vedo o tem, ce par pametnjakovicev tu pravi da je cool, potem je ziher cool.
O tistem, da se strankski ucinki cepiva, ki so ga testirali celo kar cel mesec, ne odkrijejo v 14 dnevih se pa strinjam. Ampak ja tudi tu, kaj pa kdo ve o tem. Res da v tem mesecu testiranja niso odkrili niti tako ocitnih strankskih ucinkov kot je tromboza (no ali pa so jih malce zamolcali), ampak ja stvar je ziher varna in preizkusena. Konec koncev so pocepili ze par miljonov ljudi.

sbawe64 ::

feryz je izjavil:

Trenutno so najbolj ogroženi skupina od 35 do 50 let. Sicer ni še nihče umrl, ampak ogroženi so pa vseeno.
Lahko po stopnicah pademo.

Predvsem finančno ogroženi, ter imajo ogroženo prihodnost.
2020 is new 1984
Corona World order

feryz ::

Nah, to ne. Ampak se ti pa glupo zdi.
Sem zadnjič dobil poročila o varčevanju. Saj veste, trgajo denar in nekam se nalaga, na enih 5 koncev. Tle 8 čukov, tam deset in tako dalje.
Saj bi bil človek vesel, potem pa pogledaš novice, vidiš mesečno dohtarsko plače in te takoj prime srat. Kot bi se nekdo norca delal iz nas. Varčuješ leta, un pa vsak mesec kasira to, kar si ti skupaj znašal celo desetletje. Kozlarija totalna.

Uizi ::

Na to bi lahko mislil po končani OŠ. :)

m0LN4r ::

Kaj si hotel povedati? Da ne razumeš presežne smrti?

Stalno bolj postajaš živčen, to ni tipično za Nemce.
Ti druga plat resnice ne disi, ker ni zanimiva?
Glede na statistiko bos zelo verjetno umrl zaradi raka ali krvozilne bolezni ali necesa drugega. Zaradi koronce, je zelo zelo zelo zelo malo verjetno.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

RoccoC ::

sunshine403 je izjavil:

Utk je izjavil:

Najprej so rekli da samo do 65. leta, zdaj še da ne pod 60. Potem je samo za tiste med 60 in 65. To je neko hudo jebeno cepivo, da je tako selektivnk. Njih ni škoda, bo pač manj penzionov...

Naj bi bilo da je problem, da je AZ cepivo trigger za trombozo, ampak do sedaj so bili vsi primeru (samo vceraj vec kot 30 od katerih 9 smrtnih) pri populaciji mlajsi od 60 let. zato so trenutno prepovedali cepiti z AZ vse mlajse od 65. Ampak kaj pa svabi vedo o tem, ce par pametnjakovicev tu pravi da je cool, potem je ziher cool.
O tistem, da se strankski ucinki cepiva, ki so ga testirali celo kar cel mesec, ne odkrijejo v 14 dnevih se pa strinjam. Ampak ja tudi tu, kaj pa kdo ve o tem. Res da v tem mesecu testiranja niso odkrili niti tako ocitnih strankskih ucinkov kot je tromboza (no ali pa so jih malce zamolcali), ampak ja stvar je ziher varna in preizkusena. Konec koncev so pocepili ze par miljonov ljudi.


lol, o pametjakovičih : si napisal samo včeraj 30 - japajade, vse skupaj dosedaj so imeli 31 primerov, cepili so pa 2,7 milijona ljudi z AZ.

feryz ::

https://www.24ur.com/novice/korona/pfiz...

Evo, ko/če bo začelo cepivo ostajati, ga bomo vbrizgavali tistim, ki ga popolnoma nič ne rabijo. Zakaj pa da ne, denar mora krožiti.

darkolord ::

feryz je izjavil:

Nah, to ne. Ampak se ti pa glupo zdi.
Sem zadnjič dobil poročila o varčevanju. Saj veste, trgajo denar in nekam se nalaga, na enih 5 koncev. Tle 8 čukov, tam deset in tako dalje.
Saj bi bil človek vesel, potem pa pogledaš novice, vidiš mesečno dohtarsko plače in te takoj prime srat. Kot bi se nekdo norca delal iz nas. Varčuješ leta, un pa vsak mesec kasira to, kar si ti skupaj znašal celo desetletje. Kozlarija totalna.
Ti pa ubogi na minimalcu.

in zafiro

feryz ::

Zafire ni spljoh, to smo že obdelali. Trenutno sem popolnoma na minimalcu, država mi še doplačuje razliko do njega, ker si ne morem privoščiti tega stroška.
Saj so ga oni dvignili, ne jaz.

Uizi ::

Lahko greš nazaj v šolo in nehaš jamrat.. poklicna gradbena SŠ bi bla lih zate!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

UganiKdo ::

RoccoC je izjavil:

sunshine403 je izjavil:

Utk je izjavil:

Najprej so rekli da samo do 65. leta, zdaj še da ne pod 60. Potem je samo za tiste med 60 in 65. To je neko hudo jebeno cepivo, da je tako selektivnk. Njih ni škoda, bo pač manj penzionov...

Naj bi bilo da je problem, da je AZ cepivo trigger za trombozo, ampak do sedaj so bili vsi primeru (samo vceraj vec kot 30 od katerih 9 smrtnih) pri populaciji mlajsi od 60 let. zato so trenutno prepovedali cepiti z AZ vse mlajse od 65. Ampak kaj pa svabi vedo o tem, ce par pametnjakovicev tu pravi da je cool, potem je ziher cool.
O tistem, da se strankski ucinki cepiva, ki so ga testirali celo kar cel mesec, ne odkrijejo v 14 dnevih se pa strinjam. Ampak ja tudi tu, kaj pa kdo ve o tem. Res da v tem mesecu testiranja niso odkrili niti tako ocitnih strankskih ucinkov kot je tromboza (no ali pa so jih malce zamolcali), ampak ja stvar je ziher varna in preizkusena. Konec koncev so pocepili ze par miljonov ljudi.


lol, o pametjakovičih : si napisal samo včeraj 30 - japajade, vse skupaj dosedaj so imeli 31 primerov, cepili so pa 2,7 milijona ljudi z AZ.

In taki bedaki potem pametujejo kako covid z 0.1% smrtnostjo ni problematicen.

zmaugy ::

sunshine403 je izjavil:

Utk je izjavil:

Najprej so rekli da samo do 65. leta, zdaj še da ne pod 60. Potem je samo za tiste med 60 in 65. To je neko hudo jebeno cepivo, da je tako selektivnk. Njih ni škoda, bo pač manj penzionov...

Naj bi bilo da je problem, da je AZ cepivo trigger za trombozo, ampak do sedaj so bili vsi primeru (samo vceraj vec kot 30 od katerih 9 smrtnih) pri populaciji mlajsi od 60 let. zato so trenutno prepovedali cepiti z AZ vse mlajse od 65. Ampak kaj pa svabi vedo o tem, ce par pametnjakovicev tu pravi da je cool, potem je ziher cool.
O tistem, da se strankski ucinki cepiva, ki so ga testirali celo kar cel mesec, ne odkrijejo v 14 dnevih se pa strinjam. Ampak ja tudi tu, kaj pa kdo ve o tem. Res da v tem mesecu testiranja niso odkrili niti tako ocitnih strankskih ucinkov kot je tromboza (no ali pa so jih malce zamolcali), ampak ja stvar je ziher varna in preizkusena. Konec koncev so pocepili ze par miljonov ljudi.


Vir? Alex Jones?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

darkolord ::

Florida is undercounting COVID-19 deaths, per new report

Pa še malo update Bosna vs. Izrael:







Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

oopticom ::

Kdo bi si mislil, cepivo pomaga. :)

oopticom ::

sunshine403 je izjavil:

Naj bi bilo da je problem, da je AZ cepivo trigger za trombozo, ampak do sedaj so bili vsi primeru (samo vceraj vec kot 30 od katerih 9 smrtnih) pri populaciji mlajsi od 60 let.

Ne 30 od včeraj, ampak od skupno 2.7 milijona odmerkov.

https://www.reuters.com/article/uk-heal...

PEI said it had registered 31 cases of CSVT, which resulted in nine deaths, out of some 2.7 million people who have received the AstraZeneca vaccine. With the exception of two cases, all reports involved women aged between 20 and 63.

Se pravi v 0.0011% primerih se pojavi, v 0.0003% primerih pa pride do smrti zaradi strdka po cepljenju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oopticom ()

MisterR ::

;-) je izjavil:

Uk je razred zase, srednjeveski sistem drzave ki ga je cas povozil. Servirajo samo to kr njim ustreza. Vodilnih še lastna žlahta ne mara in bezi vstran.



Za vsako stvar najdete še bolj nelogično razlago :) pač ko ne gre dalje z lažmi za eno stvar začnete lagati o nekih NWO in MSM pravljicah.

m0LN4r je izjavil:

Kaj si hotel povedati? Da ne razumeš presežne smrti?

Stalno bolj postajaš živčen, to ni tipično za Nemce.
Ti druga plat resnice ne disi, ker ni zanimiva?
Glede na statistiko bos zelo verjetno umrl zaradi raka ali krvozilne bolezni ali necesa drugega. Zaradi koronce, je zelo zelo zelo zelo malo verjetno.


Jaz jo sprejmem, ti pa druge ne. Ker pač verjameš neki random stranki v jebeni njemacki a po drugi strani ne verjameš strokovnjakom, ki so pripomogli k temu da mi sploh živimo (cepiva naših (pra)dedkov, staršev...).
In to je tvoj problem, ker verjames vsakemu k u*** ki se sklada s tvojo filozofijo. Ostalo pa tema, ne obstaja, nwo, msm, fake news...

In sploh ne vem zakaj se pojavljaš v tej temi, se boš cepil? Ne. Torej? Pač prideš, napišeš neki stavek o baba yanga resnici, da se sam boljše počutiš , ker misliš da boš spreobrnil cel svet da se ne cepi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MisterR ()

Uizi ::

V času črne kuge je takratni papež sedel in spal med dvema odprtima ognjema in PREŽIVEL !!!!! Danes pa si vbrizgujemo čipe, dajte si dopovedat, da cepivo ni rešitev !!!

no comment ::

Ovi papež se je pa cepu. A ga je strah ognja?
««
34 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485735 (67237) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25844713 (41718) ahac

Več podobnih tem