» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
32 / 71
»»

;-) ::

Argonavt je izjavil:

Rabim nasvet.

Izgleda smo preboleli covid. En otrok je kihnil 4x, drugi otrok je kihnil 6x in nekaj dni pokašljeval. Partnerka simpomtomi nekje na 1/3 konkretne gripe. Sam nisem imel simptomov, če odštejem manjši glavobol in enkraten pojav triminutnih vetrov . Videti je, da je to to.


Smo v samoizolaciji nekje proti desetemu dnevu. Parterka je bila PCR potrjena. Otroka v samoizolaciji nismo testirali, od simpotomov kihanja pa je 10-12 dni. V kolikor sta otroka prebolela, me zanima ali še v igri test za potrdilo o prebolevnosti, če nam pride prav za poleti prehode? Mogoče pred lockdownom?

To potrdilo lahko dobi samo zena. Zal je tako. Jaz ga ne dobim ker sem ga fasal ravno takrat ko ni bilo dovolj testov in nisem bil testiran.

Po drugi strani pa odpadem tudi pri cepljenju, sem hotel biti rizicna skupina-hud alergik in asmatik...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Argonavt ::

;-) je izjavil:

Argonavt je izjavil:

Rabim nasvet.

Izgleda smo preboleli covid. En otrok je kihnil 4x, drugi otrok je kihnil 6x in nekaj dni pokašljeval. Partnerka simpomtomi nekje na 1/3 konkretne gripe. Sam nisem imel simptomov, če odštejem manjši glavobol in enkraten pojav triminutnih vetrov . Videti je, da je to to.


Smo v samoizolaciji nekje proti desetemu dnevu. Parterka je bila PCR potrjena. Otroka v samoizolaciji nismo testirali, od simpotomov kihanja pa je 10-12 dni. V kolikor sta otroka prebolela, me zanima ali še v igri test za potrdilo o prebolevnosti, če nam pride prav za poleti prehode? Mogoče pred lockdownom?

To potrdilo lahko dobi samo zena. Zal je tako. Jaz ga ne dobim ker sem ga fasal ravno takrat ko ni bilo dovolj testov in nisem bil testiran.

Po drugi strani pa odpadem tudi pri cepljenju, sem hotel biti rizicna skupina-hud alergik in asmatik...


Za potrdilo za ženo vem. Razmišljam, če starejši otrok s kihanjem šel tudi čez okužbo ali bi PCR test po cca. 14 dnevih bil še pozitiven za potrdilo o prebolevnosti . Verjetno bi moral na hitri test in potem na PCR.

UganiKdo ::

globoko grlo je izjavil:

Nej mi en TOČNO pove zakaj je za bilokatero smrt kriva korona, če je le te prisoten čisto neznaten delček?

Če je pa prisotno cepivo, pa le to nima veze s smrtjo?


Torej je edini možen zaključek, da je za vse smrti kriva voda, le ta namreč sestavlja večino človeškega telesa.

uvodV?? ::

UganiKdo je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

Nej mi en TOČNO pove zakaj je za bilokatero smrt kriva korona, če je le te prisoten čisto neznaten delček?

Če je pa prisotno cepivo, pa le to nima veze s smrtjo?


Torej je edini možen zaključek, da je za vse smrti kriva voda, le ta namreč sestavlja večino človeškega telesa.


Podpišem, smrt vodi! Jutri pa gremo žurat kot po starem

kalil ::


divide et empera

kalil ::

darkolord je izjavil:

kalil je izjavil:

Se pravi se odločamo po čustvih, ne po dejanskih podatkih? Mene so v šoli učili, da ne morem primerjati jabolka in hruške. Oboje je sadje, sam ni pa jabolko hruška. Ali so se vmes standardi spremenili, pa je meni nekdo pozabil povedat?
Kakšnih čustvih?

Odločaš se po podatkih, samo ne po "kmečki logiki".

Ker kmečka logika gre takole: če nekdo umre po okužbi s HIV-om, je isto verjetno, da je umrl zaradi HIV, kot da je nekdo, ki je umrl po tem, ko si je z zaščito nataknil kondom, umrl zaradi kondoma.

Po kmečki logiki je za vse 50% možnosti - al je al ni.


A si bil kdaj na predavanju statistike?
Ce nisi bil imas tukaj zelo kratek povzetek...



Ne odloca se po podatikih, ker je merjenje podatkov ze v startu napacno.
Ker si uporabil izraz kmecka logika ti bom v tem kontekstu tudi dal primer. Primerja se cesnje in lubenice.

divide et empera

;-) ::

Nehajte ze mRna džus imenovati cepivo, ker se nikoli v zgodovini to ni bilo cepivo. Poimenujmo ta džus kot smo ga do sedaj Genska terapija.

UganiKdo ::

Genska terapija? jao, ti si eden teh revežev, ki mu je maska resno zmanjšala pretok kisika skozi možgane.

;-) ::

Tezko ker jo redko nosim.

m0LN4r ::

AMPAK, se vedno bi rabili 30x toliko odmerkov na dan, kot jih steljamo trenutno, da pridemo priblizno ven do dneva spomina na mrtve.

Da pa pridemo ven do poletne kopalne sezone, bi rabili 60x toliko odmerkov kot trenutno.

Good luck!

In potem se vedno obstajajo primerki, ki verjamejo, da bomo cez par tednov imeli normalno zivljenje.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

;-) ::

Pa saj imamo normalno zivljenje, razen ukrepov-če jih nebi bilo nebi imeli pojma da se kaj dogaja sploh.

Vceraj sem sel mimo lokalnega pokopalisca v naši vasi, nič poširjeno, nič na novo prekopano, nobenega križa, vrjetno že pol leta nismo imeli pogreba, vprašam kaplana ob priliki.

;-) ::

OP hvala da si se cepil, sedaj imamo spet lockdown :)). Hvala vsem, ki ste se zrtvovali za nič.

kuglvinkl ::

;-) je izjavil:

OP hvala da si se cepil, sedaj imamo spet lockdown :)). Hvala vsem, ki ste se zrtvovali za nič.


Ni zakaj. Sam sem delcek v mozaiku.

Je pa tko, da bom svoj fokus, ker sem bil cepljen pocasi obrnil na vas behavcke/zmedencke in vas krivil za lockdown. Politika bo samo sledila.
Your focus determines your reallity

;-) ::

Termin drugega cepljena ze imaš?

Jaz bi se cepil, pa se ne morem. Sploh z dzonsonom.

kuglvinkl ::

Ja, imam, glede na to, da je to astra. Ob cepljenju dobis kartoncek, na njem stevilko slota cepiva in datum drugega shota.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Kar se korone in cepljenja tiče, imam jaz na voljo dve izbire

- cepljenje z Astro
- cepljenje z nobenim cepivom, ker ta kvazi prehlad sploh ne more name

Nekako sem se že davno, januarja 2020, odločil za drugo možnost.

;-) ::

Jaz pa bi zdajle izbral tistega z enim odmerkom pa se ga napijem navrh. Samo zato da bo cifra cepljenih vecja in da se neha silit v cepljenje.

sbawe64 ::

;-)
Tvoja logika je napačna.
Z vsakim novo cepljenim bo pritisk vlad večji na necepljene.

kulg
Sedaj je 14 dni mimo, greš kako na kakšno zidanica party brez skafandra.Saj bojda cepiva delujejo :)).
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

kuglvinkl ::

sbawe64 je izjavil:

;-)
Tvoja logika je napačna.
Z vsakim novo cepljenim bo pritisk vlad večji na necepljene.

kulg
Sedaj je 14 dni mimo, greš kako na kakšno zidanica party brez skafandra.Saj bojda cepiva delujejo :)).


okol jutr tedna bo mimo teh 21 dni. Maja pa še booster in to je to.

feryz je izjavil:

Kar se korone in cepljenja tiče, imam jaz na voljo dve izbire

- cepljenje z Astro
- cepljenje z nobenim cepivom, ker ta kvazi prehlad sploh ne more name

Nekako sem se že davno, januarja 2020, odločil za drugo možnost.


Junačina :)
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Hehe, poznam par takih, ki "kvazi prehlad ne more nanje".

Na koncu so vsi dobili ... z obrestmi. En je rekel, da bi se raje 10x dnevno cepil, kot enkrat čez tale prehladek.

HulkHogan ::

darkolord je izjavil:

En je rekel, da bi se raje 10x dnevno cepil, kot enkrat čez tale prehladek.


In kaj bi mel od tega? Nov sev itak ne ustavi, maske bo moral še zmeraj nosit, ven tudi ne bo smel hodit... :))

Sicer pa dvomim da je sploh res kar si napisal. Jih poznam veliko ki so preboleli korono, pa ni noben kaj prida stokal.

HappyPills ::

Kako da ne. Povsod v odlokih je že izjema "razen za cepljene" in to bo vedno bolj pogosto. Počakte še en mesec boste vidl, kdo bo šel lahk v lokal ;).

oopticom ::

kuglvinkl je izjavil:

okol jutr tedna bo mimo teh 21 dni. Maja pa še booster in to je to.

Pa potem jeseni verjetno še en booster, tokrat upajmo da tudi za novejše seve.

UganiKdo ::

HulkHogan je izjavil:

darkolord je izjavil:

En je rekel, da bi se raje 10x dnevno cepil, kot enkrat čez tale prehladek.


In kaj bi mel od tega? Nov sev itak ne ustavi, maske bo moral še zmeraj nosit, ven tudi ne bo smel hodit... :))

Sicer pa dvomim da je sploh res kar si napisal. Jih poznam veliko ki so preboleli korono, pa ni noben kaj prida stokal.

Kako zabit moras bit da je tvoj argument sestavljen iz tega koga ti poznas? Glede na to da revezi tvojega kova zivite zaprti v kleti je to cisto premajhen vzorec.

HappyPills je izjavil:

Kako da ne. Povsod v odlokih je že izjema "razen za cepljene" in to bo vedno bolj pogosto. Počakte še en mesec boste vidl, kdo bo šel lahk v lokal ;).

Tocno tako, jaz grem ravno naslednji vikend malo izlezavat v istro, da bom lahko bral blodnje panicarje, ki se bojijo igle, z mrzlim pivom pod borovcem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

gozdar1 ::

Torej po eni strani ne zagoroviš dovolj cepica za vse, po drugi pa priviligiraš cepljene. Mladi in aktivna populacijamm država še enkrat kaže kdo so prvorazredni.

;-) ::

HappyPills je izjavil:

Kako da ne. Povsod v odlokih je že izjema "razen za cepljene" in to bo vedno bolj pogosto. Počakte še en mesec boste vidl, kdo bo šel lahk v lokal ;).

Čez en mesec nihče, upam stavit.

BuDi79 ::

HappyPills je izjavil:

Kako da ne. Povsod v odlokih je že izjema "razen za cepljene" in to bo vedno bolj pogosto. Počakte še en mesec boste vidl, kdo bo šel lahk v lokal ;).
Javni sektor pa 30% šolnikov?

c00L3r ::

Ko bo "dovolj cepiva za vse", bodo zelo začeli cepljenim dajat postopoma več svobode in izjem. Trenutno nima niti nekega smisla ljudi nagovarjat, saj je jih še veliko čaka, da pride na vrsto.

HappyPills ::

Ampak imajo že ugodnosti. Lahko gredo npr v tujino. Ti kot necepljen ne smeš več :).

kuglvinkl ::

c00L3r je izjavil:

Ko bo "dovolj cepiva za vse", bodo zelo začeli cepljenim dajat postopoma več svobode in izjem. Trenutno nima niti nekega smisla ljudi nagovarjat, saj je jih še veliko čaka, da pride na vrsto.


Tako je. Za cepilni pasus je vse prpravljeno btw na regulatorni strani.
Your focus determines your reallity

Kumbaja ::

HappyPills je izjavil:

Ampak imajo že ugodnosti. Lahko gredo npr v tujino. Ti kot necepljen ne smeš več :).


Lahko, samo test ali pa potrdilo, da si prebolel covid rabiš. Omejit zgolj na cepljenje pač ne pije vode z vidika človekovih pravic. Tako pa imaš tri alternative moznosti, ki so z vidika epidemiološke varnosti primerljive. Potem pa je na posamezniku da se odloči kako in kaj. Pametnjakoviči, ki bodo zavračali cepljenje si bodo grenili življenje sebi, ker si bodo dnevno morali vtikat slamice v nos in seveda vsem ostalim, ker so bo to po nepotrebnem vleklo.

jakan123 ::

Kumbaja je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ampak imajo že ugodnosti. Lahko gredo npr v tujino. Ti kot necepljen ne smeš več :).


Lahko, samo test ali pa potrdilo, da si prebolel covid rabiš. Omejit zgolj na cepljenje pač ne pije vode z vidika človekovih pravic. Tako pa imaš tri alternative moznosti, ki so z vidika epidemiološke varnosti primerljive. Potem pa je na posamezniku da se odloči kako in kaj. Pametnjakoviči, ki bodo zavračali cepljenje si bodo grenili življenje sebi, ker si bodo dnevno morali vtikat slamice v nos in seveda vsem ostalim, ker so bo to po nepotrebnem vleklo.


Poznam pametnjakoviče, ki jim je dopizdilo tedensko testiranje in so se namenoma okužili, da bodo imeli potem potrdilo o prebolelosti... ;)

m0LN4r ::

To so cehi ze dolgo nazaj naredili.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

flameir ::

Včer smo se cepili z Astro. Cca 15 kolegov in kolegic. Od teh 15 nas je 10 melo ponoč čist čudne sanje (js takih nism meu v življenju pomoje), tresavico, nismo mogl spat in zravn je pršla se vročina od 37.5-38.5, smo večinoma tud ostal doma. Občutek pa približno tak, kot ko si precej bolan. No zdej popoldne je že precej bolje, jutri upam da bo povsem ok. Tko da vzamem nazaj, kar sem si mislu o šolnikih, ko so bolniške uzel pa jamral.

Se bi pa vsi še enkrat takoj cepili. :) No, sej drugi odmerek bo baje še hujša reakcija, tak da smo rekli, da bomo kar dva dni frej vzeli, pa si v eno dvorano v vasi postavili pojstle ter platno in gledali filme. :D

Za vse hejtarje in teoretike zarot naj zaključim s prijaznim pozdravom: Cepim se, zaščitim vse! :)

sm1x ::

Uh, flameir, torej je pred mano pestra noč. Cepil sem se danes 15:45, preventivno že vzel Lekadol. Zaenkrat nič, logično. Upam, da čimbolje shendlam :D
Star sem manj kot 30 let, brez kakršnih koli bolezni etc. Sploh ne vem, kako sem prišel na vrsto.

feryz ::

Zakaj bi pa bili hejterji? Slabiči se cepijo, ostali se ne moremo okužiti.
Popolnoma simpl, kar cepite se.
Ni boljše zadeve, kot se zadevati z nepreverjenimi zvarki kemične industrije.

Pridete kmalu spet na vrsto, ni problema. Ker to je ponovljiva zadeva. Se boste lahko še veselili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Fritz ::

feryz je izjavil:

Zakaj bi pa bili hejterji? Slabiči se cepijo, ostali se ne moremo okužiti.
Popolnoma simpl, kar cepite se.
Ni boljše zadeve, kot se zadevati z nepreverjenimi zvarki kemične industrije.

Verjetno si mislil farmacevtske industrije. No, saj je tudi vse ostalo en sam nesmisel.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

m0LN4r ::

flameir je izjavil:

Včer smo se cepili z Astro. Cca 15 kolegov in kolegic. Od teh 15 nas je 10 melo ponoč čist čudne sanje (js takih nism meu v življenju pomoje), tresavico, nismo mogl spat in zravn je pršla se vročina od 37.5-38.5, smo večinoma tud ostal doma. Občutek pa približno tak, kot ko si precej bolan. No zdej popoldne je že precej bolje, jutri upam da bo povsem ok. Tko da vzamem nazaj, kar sem si mislu o šolnikih, ko so bolniške uzel pa jamral.

Se bi pa vsi še enkrat takoj cepili. :) No, sej drugi odmerek bo baje še hujša reakcija, tak da smo rekli, da bomo kar dva dni frej vzeli, pa si v eno dvorano v vasi postavili pojstle ter platno in gledali filme. :D

Za vse hejtarje in teoretike zarot naj zaključim s prijaznim pozdravom: Cepim se, zaščitim vse! :)
Cepivo te sciti cca. slabo leto, potem se ne pozabi na novo cepit, ker bo korona se vedno hodla s srpom naokoli.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Kayzon ::

flameir je izjavil:

Včer smo se cepili z Astro. Cca 15 kolegov in kolegic. Od teh 15 nas je 10 melo ponoč čist čudne sanje (js takih nism meu v življenju pomoje), tresavico, nismo mogl spat in zravn je pršla se vročina od 37.5-38.5, smo večinoma tud ostal doma. Občutek pa približno tak, kot ko si precej bolan. No zdej popoldne je že precej bolje, jutri upam da bo povsem ok. Tko da vzamem nazaj, kar sem si mislu o šolnikih, ko so bolniške uzel pa jamral.

Se bi pa vsi še enkrat takoj cepili. :) No, sej drugi odmerek bo baje še hujša reakcija, tak da smo rekli, da bomo kar dva dni frej vzeli, pa si v eno dvorano v vasi postavili pojstle ter platno in gledali filme. :D

Za vse hejtarje in teoretike zarot naj zaključim s prijaznim pozdravom: Cepim se, zaščitim vse! :)


Pa se zavedas da sedaj ko si cepljen,se vedno ne smes nic poceti ter da se moras cepiti znova in znova ker cepivo deluje le par mesecev. Vi kar bodite poskusni zajcki res.

Telbanc ::

UganiKdo je izjavil:

Genska terapija? jao, ti si eden teh revežev, ki mu je maska resno zmanjšala pretok kisika skozi možgane.


https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/...

"Iz riječi Tal Zaksa iz Moderne, mRNA može promijeniti ljudski genom. Bez obzira na dizajn ili „neželjene posljedice“, ova se tehnologija koristi upravo za to. To naziva “informacijskom terapijom”; iako bi ga neki nazivali “ludom znanošću”. U pokušajima da se “prepiše” genetski kod kako bi se ispravili nedostaci, studije su pokazale da je bilo “kaskadnih kvarova”.

Drugim riječima, promjena jednog “neispravnog gena” u jednom genomu uzrokovala je da drugi geni “propadnu” ili izazovu probleme. I nije samo jedan sljedeći gen postao neispravan, već i mnogi. To je više nego vjerojatno zašto postoji preko 400 štetnih događaja oko eksperimentalne injekcije mRNA."

"Dakle, sljedeći put kad netko tvrdi da ta "cjepiva" ne mijenjaju ljudski genom ili DNA, možete uputiti tu osobu Tal Zaksu iz Moderne, Inc. koji tvrdi drugačije."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

kuglvinkl ::

feryz je izjavil:

Zakaj bi pa bili hejterji? Slabiči se cepijo, ostali se ne moremo okužiti.
Popolnoma simpl, kar cepite se.
Ni boljše zadeve, kot se zadevati z nepreverjenimi zvarki kemične industrije.

Pridete kmalu spet na vrsto, ni problema. Ker to je ponovljiva zadeva. Se boste lahko še veselili.


Predvzem ste preprosti. Vcas smo tekl zabiti k stanga. K stango se zabije stekas? Lahko narisem, ce rabis.
Your focus determines your reallity

c3p0 ::

Kaj pa nek Tal Zaks ve? Saj se že ime bere kot nek karakter iz Futurame.

;-) ::

V dveh dneh smo cepili 1.253 ljudi. 58.318 odmerkov pa caka. S takim tempom bom prev v penziji kot na vrsti za cepljenje.

PrihajaNodi ::

feryz je izjavil:

Zakaj bi pa bili hejterji? Slabiči se cepijo, ostali se ne moremo okužiti.
Popolnoma simpl, kar cepite se.
Ni boljše zadeve, kot se zadevati z nepreverjenimi zvarki kemične industrije.

Pridete kmalu spet na vrsto, ni problema. Ker to je ponovljiva zadeva. Se boste lahko še veselili.


Men samo ni jasno kako narod vse tako hitro sprejme. V prejsnjem stoletju bi padale vsaj molotovke na policaje...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Fritz ::

Telbanc je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Genska terapija? jao, ti si eden teh revežev, ki mu je maska resno zmanjšala pretok kisika skozi možgane.


https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/...

"Iz riječi Tal Zaksa iz Moderne, mRNA može promijeniti ljudski genom. Bez obzira na dizajn ili „neželjene posljedice“, ova se tehnologija koristi upravo za to. To naziva “informacijskom terapijom”; iako bi ga neki nazivali “ludom znanošću”. U pokušajima da se “prepiše” genetski kod kako bi se ispravili nedostaci, studije su pokazale da je bilo “kaskadnih kvarova”.

Drugim riječima, promjena jednog “neispravnog gena” u jednom genomu uzrokovala je da drugi geni “propadnu” ili izazovu probleme. I nije samo jedan sljedeći gen postao neispravan, već i mnogi. To je više nego vjerojatno zašto postoji preko 400 štetnih događaja oko eksperimentalne injekcije mRNA."

"Dakle, sljedeći put kad netko tvrdi da ta "cjepiva" ne mijenjaju ljudski genom ili DNA, možete uputiti tu osobu Tal Zaksu iz Moderne, Inc. koji tvrdi drugačije."

Logično.com je ruska trol spletna stran namenjena temu, da JV-Evropejce prepričuje naj delajo v lastno škodo. Po mojem se smejijo kot norci, ko vidijo kako padate na njihove fore.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Uizi ::

kuglvinkl je izjavil:

feryz je izjavil:

Zakaj bi pa bili hejterji? Slabiči se cepijo, ostali se ne moremo okužiti.
Popolnoma simpl, kar cepite se.
Ni boljše zadeve, kot se zadevati z nepreverjenimi zvarki kemične industrije.

Pridete kmalu spet na vrsto, ni problema. Ker to je ponovljiva zadeva. Se boste lahko še veselili.


Predvzem ste preprosti. Vcas smo tekl zabiti k stanga. K stango se zabije stekas? Lahko narisem, ce rabis.


MOD ABUSE !!!!!!!! #NISISAM #Biskvit #pravica

Predlagal izbris: Uizi (danes, 19:53)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

HappyPills ::

Kumbaja je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ampak imajo že ugodnosti. Lahko gredo npr v tujino. Ti kot necepljen ne smeš več :).


Lahko, samo test ali pa potrdilo, da si prebolel covid rabiš. Omejit zgolj na cepljenje pač ne pije vode z vidika človekovih pravic. Tako pa imaš tri alternative moznosti, ki so z vidika epidemiološke varnosti primerljive. Potem pa je na posamezniku da se odloči kako in kaj. Pametnjakoviči, ki bodo zavračali cepljenje si bodo grenili življenje sebi, ker si bodo dnevno morali vtikat slamice v nos in seveda vsem ostalim, ker so bo to po nepotrebnem vleklo.


Nope. Test ne velja vev
Eko bio cepitev ali s cepivom.

PrihajaNodi ::

Kaj je eko bio cepivo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

49106 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj je eko bio cepivo?


Covid oz ncov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

flameir ::

feryz je izjavil:

Zakaj bi pa bili hejterji? Slabiči se cepijo, ostali se ne moremo okužiti.
Popolnoma simpl, kar cepite se.
Ni boljše zadeve, kot se zadevati z nepreverjenimi zvarki kemične industrije.

Pridete kmalu spet na vrsto, ni problema. Ker to je ponovljiva zadeva. Se boste lahko še veselili.


Nepreverjeno je za nevernike. Sem vesel, če sem za nekatere slabič, bom pa zato rešil samo eno življenje oz. zgolj preprečil okužbo pri katerem od bližnjih, kolegov, itd.

S tako miselnostjo in načinom življenja, kot ga zelo očitno premoremo na balkanu in nasploh v zahodnem svetu, ne bomo iz te krize brez ceplenja odšli še nekaj let.

Hvala bogu za znanost in cepiva, ki dajejo upanje, da se lahko rešimo prej.
««
32 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485737 (67239) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25844715 (41720) ahac

Več podobnih tem