» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
14 / 71
»»

LightBit ::

rusilec je izjavil:

Uizi je izjavil:

Od 17.000.000 cepljenih jih par umre in se zganja paniko kot da po cepljenju postaneš nesmrten. :)) Tukaj gre baje za boj farmacevtskih podjetij, ker proizvajalci klasičnih cepiv hočejo očrnit mRNA in vsiliti svoje, pa še s ceno so jih ubili. Đonson n Đonson tala kuverte.

Bo kar obratno. Iz Izraela, kjer je cepljena že polovica prebivalcev, poročajo, da je smrtnost cepiva 40 do 1000x višja od smrtnosti covida, odvisno od vira:
https://www.lewrockwell.com/2021/03/no_...
https://medicalkidnap.com/2021/03/01/de...
https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=226...
https://www.rt.com/news/511332-israel-v...

Čudno ne vem zakaj niso potem najprej Palestincev cepili.

Slopek ::

In 2018, Diplomats Warned of Risky Coronavirus Experiments in a Wuhan Lab. No One Listened.

https://www.politico.com/news/magazine/...

Mogoče tole Vostoka spravi nazaj ;)
Sicer pa upam, da se cepljenje z AZ čimprej nadaljuje, da prijavljeni ne bodo brez prvomajskega oddiha v tujini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Smurf ::

zmaugy je izjavil:


Definitivno je boljše za dva dni prekiniti in počakati, kot pa da ti ljudje odpovejo udeležbo in se dejansko začne ustvarjati slika, ki jo projicirajo tinfoili ves čas.

Upam, nisem pa cisto preprican. Ker tinfoilarji radi vzamejo katerokoli novico. Tudi iz te novice bodo pobrali to, da je zdej cepivo "nevarno", ker so ga vmes ustavili tako, da "ziher mora biti nekaj na tem". Dokaz je lahko tudi ta forum.

Cisto premalo se govori o tem da ima po cepljenu z AZ priblizno toliko ljudi krvnih strdkov kot biontech cepivo, pa hkrati da nic vec kot necepljena populacija.

hendriks ::

Smurf, +1.

Btw, zadnja cvetka glede cepiva z AstraZeneco: baje povzroči curopadnost :))

Smurf ::

hendriks je izjavil:

Smurf, +1.

Btw, zadnja cvetka glede cepiva z AstraZeneco: baje povzroči curopadnost :))

Preprican sem, da bomo do konca leta uspeli slisati vse mozne variante ja ;).

Mimogrede se fun fact statistika, ki sem jo mislim, da slisal na radiu(?). Baje da je v double blind studiji 28% ljudi, ki je bila cepljena s placebom obcutilo enega izmed stranskih ucinkov, pri dejansko cepljenih pa je bilo teh 38%. Moram reci, da so me placebarji kr malo presenetili :D.

hendriks ::

Smurf je izjavil:


Mimogrede se fun fact statistika, ki sem jo mislim, da slisal na radiu(?). Baje da je v double blind studiji 28% ljudi, ki je bila cepljena s placebom obcutilo enega izmed stranskih ucinkov, pri dejansko cepljenih pa je bilo teh 38%. Moram reci, da so me placebarji kr malo presenetili :D.


Jah, odvisno kaj je bilo uporabljeno kot placebo. Mislim da so pri AZ za placebo uporabili kar cepivo proti klopnemu meningitisu, da bi čimbolj omilili placebo efekt.

martincek1 ::

rusilec je izjavil:

Uizi je izjavil:

Od 17.000.000 cepljenih jih par umre in se zganja paniko kot da po cepljenju postaneš nesmrten. :)) Tukaj gre baje za boj farmacevtskih podjetij, ker proizvajalci klasičnih cepiv hočejo očrnit mRNA in vsiliti svoje, pa še s ceno so jih ubili. Đonson n Đonson tala kuverte.

Bo kar obratno. Iz Izraela, kjer je cepljena že polovica prebivalcev, poročajo, da je smrtnost cepiva 40 do 1000x višja od smrtnosti covida, odvisno od vira:
https://www.lewrockwell.com/2021/03/no_...
https://medicalkidnap.com/2021/03/01/de...
https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=226...
https://www.rt.com/news/511332-israel-v...


iztočnice za debato:
1) Židi delajo genocid židov?
2) Ali si v trenutku prejema cepiva 100% zaščiten pred virusom?

Zelo zanimivo. /s

showsover ::

Zgleda, da bom prej prekuzen kot cepljen. Vročina raste, voh in okus sta menda, zaenkrat še. Prosim, brez stalkerjev. Splošno stanje - ekstremno dekadentno, oporoka napisana, zavarovanje vplačano. Thumbs up :)

GregiB ::

Mislim, ne vem, kako ne uspe zdravstveni stroki na razumen, znanstveno podprt način predstaviti statističnih podatkov... Danes sem npr. slišal, da v ZDA cepijo približno 2 milijona državljanov... na dan. Zej pa, statistično gledano. Če je povprečna starost človeka (life expectancy) npr. 85 let (optimistično), je to enako 31.025 dni. Glede na to, da so cepljeni pretežno oz. v celoti starejši odrasli, recimo, da je povprečna starost cepljenega 45 let. Torej ima do Matilde še 40 let oz. 14.600 dni. Privzamimo, da imajo vsak dan do konca življenja enake možnosti, da... se poslovi. Čisto statistično gledano, torej, bo dan po cepljenju od 2 milijonov cepljenih umrlo 136 ljudi... Povsod pa govorijo, kot da bi moral biti po cepljenju vsaj 5 let nesmrten...?!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

DoktorMato ::

GregiB je izjavil:

Mislim, ne vem, kako ne uspe zdravstveni stroki na razumen, znanstveno podprt način predstaviti statističnih podatkov... Danes sem npr. slišal, da v ZDA cepijo približno 2 milijona državljanov... na dan. Zej pa, statistično gledano. Če je povprečna starost človeka (life expectancy) npr. 85 let (optimistično), je to enako 31.025 dni. Glede na to, da so cepljeni pretežno oz. v celoti starejši odrasli, recimo, da je povprečna starost cepljenega 45 let. Torej ima do Matilde še 40 let oz. 14.600 dni. Privzamimo, da imajo vsak dan do konca življenja enake možnosti, da... se poslovi. Čisto statistično gledano, torej, bo dan po cepljenju od 2 milijonov cepljenih umrlo 136 ljudi... Povsod pa govorijo, kot da bi moral biti po cepljenju vsaj 5 let nesmrten...?!


Zakaj pa tega ne rečete tudi pri onem ko govorite da je umrlo ZARADI COVIDA tolko in tolko ljudi, zakaj tam ne preračunaš tudi teh verjetnosti in se to ne odbije? =) A tam pa rečete da če ne bi mel covida bi bil immortal 86 letnik inbi živel še 20 let

Bodmo fer in če se VSI prištevajo ki so imeli covid19 in umrli pod umrle ZARADI covida, da se potem tudi vsi ki se cepijo in umrejo štejejo pod umrle ZARADI cepljenja, ne bit hipokrit!

Zgodovina sprememb…

showsover ::

Dvig temperature za eno stopinjo v 30 min na 39. Zanimivo, voh in okus se aktivna.

GregiB ::

DoktorMato je izjavil:

Zakaj pa tega ne ...
Tu Quoque. Kolikor mi je znano, so smrt, ki ni povezana s COVID pripisali zgolj takrat, ko je bilo to očitno (nesreča ali podobno). Kar terjaš, je praktično neizvedljivo, deviacija pa po mojem mnenju nepredmetno nizka. Predvidevam namreč, da je velika večina 4.000 umrlih za COVIDom pri nas umrlo na COVID intenzivnih oddelkih (prove me wrong...)

DoktorMato je izjavil:

Bodmo fer in če se VSI prištevajo ki so imeli covid19 in umrli pod umrle ZARADI covida, da se potem tudi vsi ki se cepijo in umrejo štejejo pod umrle ZARADI cepljenja, ne bit hipokrit!


Pa res... dajmo... Koliko je v statistiki umrlih tistih, ki so umrli do 2 tedna po ozdravitvi? Ali ni nihče? Ali pač je, pa ni med COVID žrtvami... ne vem... veš ti?
Se ti zdi prav, da se antivaxxerji futrajo s podatkom, da je učiteljico iz Zgornje Vukojebine na poti domov s cepljenja zbil avtobus?

Mislim, po tej logiki v celotni zgodovini človeštva ni bilo niti ene žrtve AIDSa... ali pač?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

zmaugy ::

Mislim, po tej logiki v celotni zgodovini človeštva ni bilo niti ene žrtve AIDSa... ali pač?


Itak da ne, ker virusi itak ne obstajajo (ane, CB) in ker je končni vzrok smrti itak vedno pljučnica, sarkom, rak itd.
Tak da prosto po tinfoilih je HIV itak ena smešnica...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

CoolBits ::

Tako je ja, tudi HIV ni bil nikoli izoliran ampak enako samo diagnosticiran s PCR kot COV2. Ista zgodba drugo pakiranje.

DoktorMato ::

Tu Quoque. Kolikor mi je znano, so smrt, ki ni povezana s COVID pripisali zgolj takrat, ko je bilo to očitno (nesreča ali podobno). Kar terjaš, je praktično neizvedljivo, deviacija pa po mojem mnenju nepredmetno nizka. Predvidevam namreč, da je velika večina 4.000 umrlih za COVIDom pri nas umrlo na COVID intenzivnih oddelkih (prove me wrong...)


Sam preveri, seštej odpuščene iz bolnice in umrle pa poglej sprejete in trenutno cifro in boš videl da niso vsi ali pa 99% umrlih na covid oddelkih.

Samo primer:
49 bolnikov s covidom-19 je umrlo - 34 v bolnišnicah, 15 pa v domovih za starejše.

Kako zdaj mi dejansko vemo, da kdo izmed teh 15tih ali morda celo od onih 34tih ni umrl zaradi infarkta, ki bi ga imel tudi če ne bi imel Covida? Je kdo to raziskal? Ker zdaj ti praviš ok, niso zaradi cepiva umrli ampak statistično bi itak umrli... kako vemo da od teh ni nekaj starih umrlo itak zaradi drugih zadev in bi umrli ne glede na Covid? In kako ti veš da bi vsi ti ki so umrli po cepljenju bi tudi 100% umrli če se ne bi cepili?

Ker midva nič od tega ne vema, je zelo nefer da rečemo da so VSI starostniki kar umrli za Covidom19 čeprav bi 88 letnik lahko umrl zaradi česarkoli, medtem ko za vse cepljene ki po cepljenju umrejo, pa takoj rečemo da to pa ZIHER ni od cepljenja ampak je statistično itak toliko in toliko smrti...

Mormo se odločit, če vsakega ki ima Covid19 in se glih ne razbije po cesti in ga zmečka padec droga ob cesti ali neodprto padalo, rečemo za njega da je umrl ZARADI covida19, potem je potrebno enako dosleden biti tudi pri mrtvih zaradi cepljenja, se pravi vsi ki so cepljenji in ne bodo umrli zaradi enakih dogodkov kot jih povežemo pri necovid19 smrti pri onih ki imajo covid19, moramo povezat kot mrtve ZARADI cepljenja...

Zgodovina sprememb…

belimato ::

showsover je izjavil:

Dvig temperature za eno stopinjo v 30 min na 39. Zanimivo, voh in okus se aktivna.


Short na gtfo. RIP :'(

Aston_11 ::

Statistično bomo vsi umrli. Torej je cepljenje brez veze. Bit it!

showsover je izjavil:

Dvig temperature za eno stopinjo v 30 min na 39. Zanimivo, voh in okus se aktivna.

Morda bi testiranje rešilo dilemo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

showsover ::

Bo, šele jutri, nikakor ne želijo sprejeti brez napotitve izbranega zdravnik, mora vse biti formalno, 8keur dnevno ni to kar tako.

zmaugy ::

CoolBits je izjavil:

Tako je ja, tudi HIV ni bil nikoli izoliran ampak enako samo diagnosticiran s PCR kot COV2. Ista zgodba drugo pakiranje.

Potem nimaš problemov, če zate uporabijo že uporabljen medicinski material, right? Ali pa da te ugrizne stekla žival, itak se potem ne bi šel cepit, ane?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

CoolBits ::

zmaugy je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Tako je ja, tudi HIV ni bil nikoli izoliran ampak enako samo diagnosticiran s PCR kot COV2. Ista zgodba drugo pakiranje.

Potem nimaš problemov, če zate uporabijo že uporabljen medicinski material, right? Ali pa da te ugrizne stekla žival, itak se potem ne bi šel cepit, ane?

Ugriz je podobno kot vbrizganje z injekcijo ja, edini način da lahko dobiš bolezen od zunaj. A ti bo končno zasvetilo?

darkolord ::

DoktorMato je izjavil:

Zakaj pa tega ne rečete tudi pri onem ko govorite da je umrlo ZARADI COVIDA tolko in tolko ljudi, zakaj tam ne preračunaš tudi teh verjetnosti in se to ne odbije? =) A tam pa rečete da če ne bi mel covida bi bil immortal 86 letnik inbi živel še 20 let
Zato ker ne glede na to, kako tam obračaš številke, ne prideš NITI BLIZU verjetnosti, da gre zgolj za naključje.


In the social sciences, a result may be considered "significant" if its confidence level is of the order of a two-sigma effect (95%), while in particle physics, there is a convention of a five-sigma effect (99.99994% confidence) being required to qualify as a discovery.

Tukaj je odmik 9 standardnih deviacij (99,99999999999999%) od srednje vrednosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

vostok_1 ::

Slopek je izjavil:

In 2018, Diplomats Warned of Risky Coronavirus Experiments in a Wuhan Lab. No One Listened.

https://www.politico.com/news/magazine/...

Mogoče tole Vostoka spravi nazaj ;)
Sicer pa upam, da se cepljenje z AZ čimprej nadaljuje, da prijavljeni ne bodo brez prvomajskega oddiha v tujini.


Jaz nazaj...nikakor. Sem korona vernik. Vrjamem zgolj še v netopirjevo/luskavec/kača orgijo.
Te teorije zarote o labih so samo to...teorije zarote.

Krivi so avstralci ker so sabotirali zamrznjeno meso in ga poslali v Wuhan. Tako pravi vrhovni kardinal WHOja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

PrihajaNodi ::

@vostok ti se gres cepit?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vostok_1 ::

Jaz bom tako kot Pfizerjev CEO.
Prepuščam najprej tistim, ki so nujni. Torej zmaugy, imagodei, Okapi, Uizi, pegasus, Aston, darklord itd.
Te naj imajo prednost.

Žrtvujem se za dobrobit družbe.
Tačas pa se bom zavaroval v bunkerju pred to kugo. It's the only way to be sure.


A ni tako darklord?

AstroZeneco bodo kmalu spet nazaj odobrili.
Imagodei že ves vesel, da so krvni strdki zgolj zanemarljiv odstotek cepljenih.

A ni tako imagodei?

PS. Nič ga ni slišati zadnje čase, a kdo ve, če se je dal na spisek?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

GregiB ::

DoktorMato je izjavil:

Kako zdaj mi dejansko vemo, da kdo izmed teh 15tih ali morda celo od onih 34tih ni umrl zaradi infarkta, ki bi ga imel tudi če ne bi imel Covida? Je kdo to raziskal? Ker zdaj ti praviš ok, niso zaradi cepiva umrli ampak statistično bi itak umrli... kako vemo da od teh ni nekaj starih umrlo itak zaradi drugih zadev in bi umrli ne glede na Covid? In kako ti veš da bi vsi ti ki so umrli po cepljenju bi tudi 100% umrli če se ne bi cepili?


Prvič, pri Covid žrtvah uporabljaš "Kdo izmed", medtem ko pri cepljenih "Vsi ti, ki so..."
Drugič, ne trdim, da ni nihče umrl zaradi cepljenja, v končni fazi statistično na leto umre nekaj pacientov pri prejemu anestetika pri zobozdravniku. Rizik je, zgolj kolikšen?!
Menim pa, da je neposreden vpliv COVID na smrtnost preprosto dokazljiv iz dnevne statistike umrlih od novembra do danes v primerjavi s pred-COVID obdobjem, sploh če se analizira po starostnih skupinah... Statistika ljudi s strdki pa vsaj po izjavah stroke ne odstopa od necepljene populacije... Amapk verjetno nam lažejo, ne?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

vostok_1 ::

Oz drugače povedano. Gremo naredit spisek:


Cepljeni:

kugla,
uizi (baje),
zmaugy(baje),


Na spisku:

???


Aktivno necepljeni:


vostok,
sbawe,
coolbits,
kancler,
Nodi,
mtosev,
DexterBoy,



dajmo naredit running ST spisek.

Kugla, lahko narediš eno pinned temo, kdo je in kdo ni, kdo bo, kdo ne bo cepljen itd.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

ajdov2 ::

Manjka še

PREKUŽENI
ajdov

DoktorMato ::

GregiB je izjavil:

DoktorMato je izjavil:

Kako zdaj mi dejansko vemo, da kdo izmed teh 15tih ali morda celo od onih 34tih ni umrl zaradi infarkta, ki bi ga imel tudi če ne bi imel Covida? Je kdo to raziskal? Ker zdaj ti praviš ok, niso zaradi cepiva umrli ampak statistično bi itak umrli... kako vemo da od teh ni nekaj starih umrlo itak zaradi drugih zadev in bi umrli ne glede na Covid? In kako ti veš da bi vsi ti ki so umrli po cepljenju bi tudi 100% umrli če se ne bi cepili?


Prvič, pri Covid žrtvah uporabljaš "Kdo izmed", medtem ko pri cepljenih "Vsi ti, ki so..."
Drugič, ne trdim, da ni nihče umrl zaradi cepljenja, v končni fazi statistično na leto umre nekaj pacientov pri prejemu anestetika pri zobozdravniku. Rizik je, zgolj kolikšen?!
Menim pa, da je neposreden vpliv COVID na smrtnost preprosto dokazljiv iz dnevne statistike umrlih od novembra do danes v primerjavi s pred-COVID obdobjem, sploh če se analizira po starostnih skupinah... Statistika ljudi s strdki pa vsaj po izjavah stroke ne odstopa od necepljene populacije... Amapk verjetno nam lažejo, ne?


Tudi statistika umrlih na 10 letnem povprečju ne odstopa praktično 0, tole enoletna statistika pove premalo je preveč ekstremna, potrebno je gledat na daljše obdobje pri takih zadevah, ker tako kot se ne primerja vsak dan glede na lani isti dan, tako je tudi 1 mesec ali 1 leto premalo... potrebno je gledat ali bi ti ki so umrli letos, umrli v naslednjih 1-10 letih, če da potem jih bo primerjava na 10 let zajela (ja na 100 let smo pa vsi mrtvi in nič ne odstopa kajne)

Statistika je kurba, enim (vam) bolj paše na 1 leto, meni pa na 10 let, politikom tudi na leto in medijem... go figure

vostok_1 ::

ajdov2 je izjavil:

Manjka še

PREKUŽENI
ajdov

Res je.
To bi bilo fanj
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

GDPR
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrihajaNodi ::

vostok_1 je izjavil:

Oz drugače povedano. Gremo naredit spisek:


Cepljeni:

kugla,
uizi (baje),
zmaugy(baje),


Na spisku:

???


Aktivno necepljeni:


vostok,
sbawe,
coolbits,
kancler,
Nodi,
mtosev,
DexterBoy,



dajmo naredit running ST spisek.

Kugla, lahko narediš eno pinned temo, kdo je in kdo ni, kdo bo, kdo ne bo cepljen itd.


Dobra ideja. Upam da porocajo o rezultatih. Mam kokice odprte. Cez 5 let (upam da dobim se froca prej) pa se cepim in grem na obisk cernobila, kot sem si vedno zelel. Zelim jim najboljse.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Uizi ::

Jaz nisem cepljen, ker sem mlad pa še rožica me zdravi sproti. 420 BLAZE IT

vostok_1 ::

Wait, a nisi nedavno pisal, da si?

kugla, come on. Rabimo running temo. Daj no.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Uizi ::

Nikoli, prosim za popravek spiska.

PrihajaNodi ::

Uizi je izjavil:

Nikoli, prosim za popravek spiska.


Zakaj ne? V cem je problem? Torej se bo samo moderator cepil? Kje sploh je? Je sploh ze prisel na vrsto? Ne se mi zdaj premislit.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Uizi ::

Ker imam manj kot 30 let?

PrihajaNodi ::

Uizi je izjavil:

Ker imam manj kot 30 let?



Ja in?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vostok_1 ::

Uizi je izjavil:

Nikoli, prosim za popravek spiska.


Če nisi 65+ ali kronični bolnik zakaj bi se cepil? Preboliš naravno imo je to bolje kot se cepit. Cepivo bi moralo bit obvezno samo za rizične, potem ko bodo cepljeni pa lahko spet normalno živimo. Mislim, da prostovoljno cepljenje ne bo imelo velikega učinka, okužbe ne bodo izginile, malo bo razbremenilo zdravstvo in to je to.



Se opravičujem, najbrž sem te z zmaugyjem zamenjal.

Si pa zgleda antivaxxer.

Uizi je izjavil:

Ker imam manj kot 30 let?


Manj od 16?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Uizi ::

Meni boostajo imunski sistem kanabinoidi, se zdravim celostno, preventivno. Moja napoved se je uresničila, thx za throwback vostok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

GregiB ::

DoktorMato je izjavil:

Tudi statistika umrlih na 10 letnem povprečju ne odstopa praktično 0, tole enoletna statistika pove premalo je preveč ekstremna, potrebno je gledat na daljše obdobje pri takih zadevah, ker tako kot se ne primerja vsak dan glede na lani isti dan, tako je tudi 1 mesec ali 1 leto premalo... potrebno je gledat ali bi ti ki so umrli letos, umrli v naslednjih 1-10 letih, če da potem jih bo primerjava na 10 let zajela (ja na 100 let smo pa vsi mrtvi in nič ne odstopa kajne)


Ne vem, kako naj zadevo berem... trdiš torej, da če desetletja dnevno v Sloveniji umre 55 ljudi, izjeme so kakšne elementarne nesreče oz. prometne nesreče, karnaenkrat se ta cifra dvigne na 100+ in traja nekaj mesecev, se pokriva z drugim valom COVID okužb, gre za statistično anomalijo?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

CoolBits ::

Kako pa VEŠ, da so številke resnične? Verjameš?

zmaugy ::

CoolBits je izjavil:

Kako pa VEŠ, da so številke resnične? Verjameš?

Kako pa veš, da Luna ni narejena iz sira? Verjameš?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

CoolBits ::

Ne jaz ne verjamem ničemur, vse preverim sam. Najmanj pa verjamem vladi in medijem.

Zimonem ::

Op je že dolgo tiho v temi!

zmaugy ::

Saj tudi tvoje blodnje o virusih niso tema.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ajdov2 ::

GregiB je izjavil:

DoktorMato je izjavil:

Tudi statistika umrlih na 10 letnem povprečju ne odstopa praktično 0, tole enoletna statistika pove premalo je preveč ekstremna, potrebno je gledat na daljše obdobje pri takih zadevah, ker tako kot se ne primerja vsak dan glede na lani isti dan, tako je tudi 1 mesec ali 1 leto premalo... potrebno je gledat ali bi ti ki so umrli letos, umrli v naslednjih 1-10 letih, če da potem jih bo primerjava na 10 let zajela (ja na 100 let smo pa vsi mrtvi in nič ne odstopa kajne)


Ne vem, kako naj zadevo berem... trdiš torej, da če desetletja dnevno v Sloveniji umre 55 ljudi, izjeme so kakšne elementarne nesreče oz. prometne nesreče, karnaenkrat se ta cifra dvigne na 100+ in traja nekaj mesecev, se pokriva z drugim valom COVID okužb, gre za statistično anomalijo?

Če je po teh nekaj mesecih s 100+ še nekaj mesecev pod 55 in se ti ti dve odstopanji pokrijeta (ker če že umreš od covida potem ne moreš čez 4 mesece še enkrat umret), je to statistična anomalija.

uvodV?? ::

Fantje ne se hecat, kuglo je zgleda Zenica odnesla? Ping kugla.

vostok_1 ::

Uizi je izjavil:

Meni boostajo imunski sistem kanabinoidi, se zdravim celostno, preventivno. Moja napoved se je uresničila, thx za throwback vostok.


Katera napoved?

uvodV?? je izjavil:

Fantje ne se hecat, kuglo je zgleda Zenica odnesla? Ping kugla.


Ni. Danes opoldan me je že brisal.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

DoktorMato ::

GregiB je izjavil:

DoktorMato je izjavil:

Tudi statistika umrlih na 10 letnem povprečju ne odstopa praktično 0, tole enoletna statistika pove premalo je preveč ekstremna, potrebno je gledat na daljše obdobje pri takih zadevah, ker tako kot se ne primerja vsak dan glede na lani isti dan, tako je tudi 1 mesec ali 1 leto premalo... potrebno je gledat ali bi ti ki so umrli letos, umrli v naslednjih 1-10 letih, če da potem jih bo primerjava na 10 let zajela (ja na 100 let smo pa vsi mrtvi in nič ne odstopa kajne)


Ne vem, kako naj zadevo berem... trdiš torej, da če desetletja dnevno v Sloveniji umre 55 ljudi, izjeme so kakšne elementarne nesreče oz. prometne nesreče, karnaenkrat se ta cifra dvigne na 100+ in traja nekaj mesecev, se pokriva z drugim valom COVID okužb, gre za statistično anomalijo?


Aha ok, lepo posplošuješ, EPIDEMIJA v Sloveniji traja od začetka marca oz sredine marca... trdiš torej da je 100 dnevno umrlih na dan vse od epidemije covid19, da lahko potegneš 100% korelacijo?

aprila je bilo podobno smrti kot julija pa je bilo aprila dosti več okuženih kot julija...

Kot pravim, jemlješ statistični okvir ki ti paše, tako kot mediji in vladajoči... kaj pa če bo po Covid epidemiji pol 12 mesecev umiralo40 ljudi "samo" kaj boš pa pol rekel? To da danes umre par mesecev nekaj več ljudi ne pomeni da ne bo potem 3 leta po 1.000 manj mrtvih in se povprečje zgliha.

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Chill.
Your focus determines your reallity
««
14 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485770 (67272) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25844858 (41863) ahac

Več podobnih tem