» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
13 / 71
»»

zmaugy ::

Pišeš za sebe? ;)


Če mačku stopiš na rep...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Uizi ::

Le povej sinu, da lahko žali ljudi tako kot njegov oče, ko bo prišel domov s šljivo pa hitro do ravnatelja.

ubermensch ::

dexterboy je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Res je bila napaka, ker eni niso bili poučeni o kontracepciji...

Pišeš za sebe? ;)

Smurf je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne ne, 10 mrtvih ni slabše od nekaj tisoč, ampak nekaj tisoč mrtvih tudi ni slabše kot da 2 milijona ljudi živi OMEJENO... 2 milijona ljudi je VEČ vredno kot nekaj tisoč sploh pa ne tistih ki so samo še strošek za povrh torej ne prispevajo pozitivno več v proračun
V zahodnih drzavah je nekako konsenz, da je nekaj tisoc mrtvih slabse kot miljon ljudi, ki more ziveti z omejitvami. Tvoje osnovne vrednote se pac ne skladajo z zahodnimi. Jaz sicer mocno zagovarjam osebno svobodo, dokler s tem ne skodis drugim okoli sebe. V tvojem primeru zagovarjam, da imas moznost, da se izselis v drzavo, ki se bolj sklada s tvojimi vrednotami. Ampak problem je v tem, da gre predvsem za drzava tretjega sveta. Sedaj pa lahko premislis zakaj se tvoje vrednote bolj skladajo z raznimi afriskimi drzavami, oz. bos mogoce vsaj razumel zakaj mi ni niti slucajno v interesu, da bi imeli enake vrednote tudi tukaj.

Hudič je, ker je zahodni svet skrenil v ekstremizem osebne svoboščine na račun celotne družbe in ker hočemo, da država poskrbi za nas, namesto, da bi mi poskrbeli sami zase... in potem mi sin razlaga, da so jih v šoli učili, da je opisovati nekoga s preveč kg kot "debeluh" žaljivo besedičenje... 8-O
Ne samo, da je pujs, prašič, debeluhar, zavaljen prasec... še v slovar tujk bom pogledal, s čem ga vse lahko opišem!


Odlično povedano. Kvazi humanitarizem, toleranca in politična korektnost bodo vodili v propad zahodne družbe.

dexterboy ::

sunshine403 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A se nihce ne spomni zgodbice kako Hitler pride v poljsko vasico in izvede popis judov. Oni so pa samo zamahnili z roko, ces saj nismo nic narobe naredili. Nekaj mesecev kasneje jih je zvlekel vemo kam. Sedaj je vse skupaj bolj prikrito in na globalnem nivoju. Kaj v tem cepivu dejansko je, pa vedoo samo tisti, ki proizvajajo. Papir pa itak vse prenese. Mi je pa zanimivo, kako butasti so mladi, da se sploh zelijo cepiti. Hja, mogoce pa kasneje nocejo potomcev ali pa le te deformirane, ucunki so zaenkrat neznani. Srecno.
Ce bi o tem razpravljal kdorkoli drug ok, ampak ti???!!!! Ti, ki ze celo leto trolas kako naj ljudje ostanejo doma, da ne bo pobilo vseh, si sedaj proti cepivu???!! WTF??!!

Pa ne samo to! Še podpis je umaknil! Strašno! Nodi je cepljen, majke mi, 100 %. Zdej pa NanoBoti že spreminjajo povezave sinaps v njegovih možganih :))

Uizi je izjavil:

Le povej sinu, da lahko žali ljudi tako kot njegov oče, ko bo prišel domov s šljivo pa hitro do ravnatelja.

Šljivo od koga? Fat ass dickheada? ROFL, he has to catch me first :)))
Če se bo pa kdo postavil debeluhu v bran z fizičnim napadom mene, pa sam izraža nestrpnost... že dokazano.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Samael ::

dexterboy je izjavil:

Če se bo pa kdo postavil debeluhu v bran z fizičnim napadom mene, pa sam izraža nestrpnost... že dokazano.

A kar dokazano? Hočeš rečti, da si jih zaradi slaboumnih neumnosti, ki jih kvasiš naokoli, tu pa tam že dobil okoli ušes?
Zakaj me ne preseneča.
Samael != Samuel

111111111111 ::

dexterboy je izjavil:


Mato, lahko se trudiš še leta, ampak jim preprosto ne bo nikoli potegnilo... žal.
Oni si ne želijo imeti živih dedkov in babic, ker jih imajo radi, ampak samo zato, ker jih POTREBUJEJO, da lahko furajo svoj egotrip lajf... Ker, če ne bi dedi in babi pobirala vnuke v šoli in vrtcu, oni ne bi mogli graditi kariere... strašno! To je ista scena kot BLM, minimalna plača, socializem in podobne floskule... Debilnost ravne zemlje in Apollo-a za Luno. Ne vidijo drugega, kot napad na njihovo osebnost, svoboščine, pravice... jah, je že dolgo tega, kar smo imeli še Goli Otok, delovna taborišča, prevzgojne institucije...
Ampak, sedaj bo veliko bolje. Prihaja nepreverjeno cepivo, poleti se meje odpirajo, vsako gospodinjstvo bo dobilo 2 čuka evrov za zagon gospodarstva... hej, samo še lokalčke naj odprejo, da dekleta postavijo miniče na ogled :))

Od kje si pa ti uletel? :D Tako ja tastare želimo izkoriščat, zato jih ohranjamo žive. Oz. ti in mato jih ohranjata, ker morata biti doma in smrkati, ker ne bosta mogla na koncert, dokler se ne cepita. :D

dexterboy je izjavil:


Hudič je, ker je zahodni svet skrenil v ekstremizem osebne svoboščine na račun celotne družbe in ker hočemo, da država poskrbi za nas, namesto, da bi mi poskrbeli sami zase... in potem mi sin razlaga, da so jih v šoli učili, da je opisovati nekoga s preveč kg kot "debeluh" žaljivo besedičenje... 8-O
Ne samo, da je pujs, prašič, debeluhar, zavaljen prasec... še v slovar tujk bom pogledal, s čem ga vse lahko opišem!

Vidim, da se je proticepilcem malo utrgalo. Morda pa zato ker se niste cepli cepate take. :D pa ne laži da imaš otroke. Katera bi te pa hotela.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Mau stran pogledam, pa cel kaos.

Uglavnem, na 100% sem. Se 19 dni in bom super zasciten pred okuzbo.
Your focus determines your reallity

Fritz ::

kuglvinkl je izjavil:

Mau stran pogledam, pa cel kaos.

Uglavnem, na 100% sem. Se 19 dni in bom super zasciten pred okuzbo.

Pred okužbo ravno ne, ker AZ glede tega ni med boljšimi. Pred hujšim potekom morebitne okužbe pa boš res super zaščiten.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

vostok_1 ::

Jp. In potem ne bo nobenega lockdowna tako kot v Srbiji.

Ane zmaugy?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

Ste tinfoili že prekuženi? 6 mesecev potem ni testiranj niti špikanja...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PrihajaNodi ::

Mene pa zanima, ce mislite da bodo t.i. potrdila o cepljenju na voljo tudi na crnem trgu? Tole bi se lahko zacelo malo preprodajati, pa si ja pametni ne bodo dali notri kar jim drzava rece...lepo se potrdilo kupi z btcjem in je.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mene pa zanima, ce mislite da bodo t.i. potrdila o cepljenju na voljo tudi na crnem trgu? Tole bi se lahko zacelo malo preprodajati, pa si ja pametni ne bodo dali notri kar jim drzava rece...lepo se potrdilo kupi z btcjem in je.

https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrihajaNodi ::

zmaugy je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mene pa zanima, ce mislite da bodo t.i. potrdila o cepljenju na voljo tudi na crnem trgu? Tole bi se lahko zacelo malo preprodajati, pa si ja pametni ne bodo dali notri kar jim drzava rece...lepo se potrdilo kupi z btcjem in je.

https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...


Nacisticna Nemcija v 2.0.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jakan123 ::

Testi so se na Balkanu veselo prodajali že lani poleti :)

HappyPills ::

Seveda bo na voljo.
"Kdor ponaredi javno listino, oporoko, javno ali uradno knjigo ali kakšno drugo knjigo, ki se mora voditi na podlagi zakona, spremeni tako pravo listino ali kdor tako ponarejeno ali spremenjeno listino hrani zaradi uporabe ali jo uporabi kot pravo, se kaznuje z zaporom do treh let."

Ponarejanje listin
251. člen

Tudi poskus je kazniv. Če boš pa samo ponaredil pa ne uporabil je pa samo 2 leti.

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Seveda bo na voljo.
"Kdor ponaredi javno listino, oporoko, javno ali uradno knjigo ali kakšno drugo knjigo, ki se mora voditi na podlagi zakona, spremeni tako pravo listino ali kdor tako ponarejeno ali spremenjeno listino hrani zaradi uporabe ali jo uporabi kot pravo, se kaznuje z zaporom do treh let."

Ponarejanje listin
251. člen

Tudi poskus je kazniv. Če boš pa samo ponaredil pa ne uporabil je pa samo 2 leti.


Hja, a to se pa ne uposteva, da se drzava samovoljno zapre za par let, ceprav zakonodaja doloca drugace. Aja, imamo nalezljive bolezni...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Lej to boš pač dokazoval potem na sodišču. Sam toliko, da veš kaj ti bodo prilimali.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ne skrbi, se ne bom cepil, bom pac ostal na enem mestu ce bo treba. Ostali pa kar veselo na delo po bomboncke. Jaz bom pa kokice jedel pa gledal efekte. Pa tudi ce me dajo v arest mi pomoje ne bo hudega. Sam verjetno bodo zaceli invazivno cepiti vse. Oziroma bo to pasivni rape. Brez orozja zavzemajo cilje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Dokler še nas, ki se hočem cepit ne morejo, se nimaš česa bat. Tolk ene histerije za brezveze.

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Dokler še nas, ki se hočem cepit ne morejo, se nimaš česa bat. Tolk ene histerije za brezveze.


Prvo maske na gobc, potem hisni zapor, policijska ura, zaprtje meja, invazivno cepljenje... Pa da bi bil to cernobil, bi rekel ajde. Bogati pa itak kupujejo in investirajo povsod da dobijo nove potne liste, veleposlaniki imajo pa itak dostop povsod. Zabave so postale luksus bogatih. Nevem, ni glih prikladno vse skupaj.

Hitler bi bil navdusen kako vse poteka.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

HappyPills je izjavil:

Dokler še nas, ki se hočem cepit ne morejo, se nimaš česa bat. Tolk ene histerije za brezveze.


Ne skrbi prjatu. Od začetka poletja naprej bo vsak mesec dobavljenih 100miljonov cepiv.
Pomembno je, da se čimprej cepiš.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HappyPills ::

Lej vostok. Antivexxerji mi kričite, da mi ponujate svoj odmerek in nevem kaj še pa še kar nisem na vrsti.
Slabo to. Samo gobcanje vas je.

vostok_1 ::

Kdo je tu antivaxxer? Jaz srčno podpiram, da se cepite.
In odmerki bodo kmalu na voljo. 2 meseca. Do začetka nove covid sezone bo cepljen vsak, ki se želi.

Dajte prosim pohitet. Ključno je, da se cepite pred novo sezono in novim covidom.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HappyPills ::

Sej hitimo sam kaj ko Janez ne naroči cepiva.

vostok_1 ::

Zakaj pa ne protestirate?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Sej hitimo sam kaj ko Janez ne naroči cepiva.


Pojdi v Romunijo, Srbijo. Imas alternative. Mogoce Hrvaska.

Btw, Hrvaska se je z Rusijo dogovorila da ne potrebujejo cepilnih knjizic. Bravo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vostok_1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Sej hitimo sam kaj ko Janez ne naroči cepiva.


Pojdi v Romunijo, Srbijo. Imas alternative. Mogoce Hrvaska.

Btw, Hrvaska se je z Rusijo dogovorila da ne potrebujejo cepilnih knjizic. Bravo


Srbijo ne priporočam. Tam praktično nimajo cepiv še za njihovo glavno mesto, kaj šele ostalo populacijo ali tujce.
So hujši od nas kar se tiče uspešnosti cepljenja. Zato pa sedaj imajo novi hard lockdown.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

sunshine403 ::

PrihajaNodi je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Dokler še nas, ki se hočem cepit ne morejo, se nimaš česa bat. Tolk ene histerije za brezveze.


Prvo maske na gobc, potem hisni zapor, policijska ura, zaprtje meja, invazivno cepljenje... Pa da bi bil to cernobil, bi rekel ajde. Bogati pa itak kupujejo in investirajo povsod da dobijo nove potne liste, veleposlaniki imajo pa itak dostop povsod. Zabave so postale luksus bogatih. Nevem, ni glih prikladno vse skupaj.

Hitler bi bil navdusen kako vse poteka.

Ce me spomin ne vara, si ti vsem po vrsti najedal, da ne smejo nikamor in si bil zares hujsi kot najhujsi Hitler. Kaj te je pa sedaj picilo?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Bil sem ironicen, sarkasticen. Preseneca me ubogljivost naroda in strah.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bil sem ironicen, sarkasticen. Preseneca me, da ubogljivost naroda in strah.

Kdaj si bil vse to?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrihajaNodi ::

Nima veze. Cimprej se cpite, da lahko naprej opazujem dogajanje in masaker tistih, ki v to ne pristanejo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sunshine403 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bil sem ironicen, sarkasticen. Preseneca me ubogljivost naroda in strah.

Aha ok, ker zares nisi bil ne ironicen ne sarkasticen, pac pa zgolj nepopisno nadlezen... no to si ostal samo da sedaj v drugo smer.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/slov...


ter pri tem izpostavlja, da je treba upoštevati načelo nediskriminacije


Eehh, škoda...>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

Potrdilo bo vključevalo informacije o cepljenju, testiranju ali prebolevnosti, je spomnil minister. Ob tem je izpostavil pomen sodelovanja s Svetovno zdravstveno organizacijo (WHO), saj gre za globalen izziv, ter zagotavljanja povezljivosti znotraj unije.


Tako je. Nediskriminacija, sodelovanje z WHO.

Fantje, dajte se cepit, zadeva ni več šala.
Zmaugy, kdaj dobiš drugi šus?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

" V torek potrdili 1112 okužb"

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Opa, kot kaže prihaja tretji val... Vse necepljene zašvasat v stanovanja, ampak naj se to opravi brez diskriminacije... >:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

belimato ::

zmaugy je izjavil:

" V torek potrdili 1112 okužb"

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Opa, kot kaže prihaja tretji val... Vse necepljene zašvasat v stanovanja, ampak naj se to opravi brez diskriminacije... >:D


Žal v resnici: cepljene in necepljene zašvasat v stanovanja.

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

" V torek potrdili 1112 okužb"

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Opa, kot kaže prihaja tretji val... Vse necepljene zašvasat v stanovanja, ampak naj se to opravi brez diskriminacije... >:D


Tako kot v srbiji, kjer se tudi niso cepili.

Ane zmaugy?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

Ne bodi cepec. Cepi se...


:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PrihajaNodi ::

zmaugy je izjavil:

" V torek potrdili 1112 okužb"

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Opa, kot kaže prihaja tretji val... Vse necepljene zašvasat v stanovanja, ampak naj se to opravi brez diskriminacije... >:D



Ni panike biti v stanovanju. Dokler vem da ne dobim susa v rit sem ok. Moski se mora naucit biti mal sam s seboj. Ce je pa sitna baba zravn je pa problem.
Btw. cene prijateljicam noci so padle.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hendriks ::

Đizs kako so nekateri zabiti.. Tudi v Izraelu so okužbe poletele v nebo, kljub velikemu odstotku cepljenih. Seveda ni nihče od teh cepljenih pomislil, da bi počakal z množičnim druženjem vsaj 20 dni, da cepivo prime. 8-O

vostok_1 ::

hendriks je izjavil:

Đizs kako so nekateri zabiti.. Tudi v Izraelu so okužbe poletele v nebo, kljub velikemu odstotku cepljenih. Seveda ni nihče od teh cepljenih pomislil, da bi počakal z množičnim druženjem vsaj 20 dni, da cepivo prime. 8-O


mhm. Gotovo.

Si se cepil?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Smurf ::

Dejansko kaze, da bo na koncu cepljenje kljucno tako, da bi morala biti prva prioriteta drzave cimhitrejse cepljenje, ne pa da beremo o temu, da drzava "pozabi" narociti doze.

Dobra novica je vsaj to, da verjetno z jutrisnim dnevom nadaljujejo cepljenje tudi z AZjem.

PrihajaNodi ::

Kaj pa ostale bolezni? Operacije kolkov in hrbtenice se izvajajo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa ostale bolezni? Operacije kolkov in hrbtenice se izvajajo?

Vse se izvaja.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

hendriks ::

Smurf je izjavil:


Dobra novica je vsaj to, da verjetno z jutrisnim dnevom nadaljujejo cepljenje tudi z AZjem.


Kar je totalni absurd, da so sploh prekinili cepljenje! Kot da je tromboza povezana s cepljenjem..

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

Uizi ::

Od 17.000.000 cepljenih jih par umre in se zganja paniko kot da po cepljenju postaneš nesmrten. :)) Tukaj gre baje za boj farmacevtskih podjetij, ker proizvajalci klasičnih cepiv hočejo očrnit mRNA in vsiliti svoje, pa še s ceno so jih ubili. Đonson n Đonson tala kuverte.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Smurf ::

hendriks je izjavil:

Smurf je izjavil:


Dobra novica je vsaj to, da verjetno z jutrisnim dnevom nadaljujejo cepljenje tudi z AZjem.


Kar je totalni absurd, da so sploh prekinili cepljenje! Kot da je tromboza povezana s cepljenjem..

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

Seveda je absurd, ampak pac politicni pritiski. Lazje je igrati on the safe side (ceprav v resnici sploh ni zadeva na meji, ampak povprecni politik tega ne pogrunta).

rusilec ::

Uizi je izjavil:

Od 17.000.000 cepljenih jih par umre in se zganja paniko kot da po cepljenju postaneš nesmrten. :)) Tukaj gre baje za boj farmacevtskih podjetij, ker proizvajalci klasičnih cepiv hočejo očrnit mRNA in vsiliti svoje, pa še s ceno so jih ubili. Đonson n Đonson tala kuverte.

Bo kar obratno. Iz Izraela, kjer je cepljena že polovica prebivalcev, poročajo, da je smrtnost cepiva 40 do 1000x višja od smrtnosti covida, odvisno od vira:
https://www.lewrockwell.com/2021/03/no_...
https://medicalkidnap.com/2021/03/01/de...
https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=226...
https://www.rt.com/news/511332-israel-v...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

zmaugy ::

hendriks je izjavil:

Smurf je izjavil:


Dobra novica je vsaj to, da verjetno z jutrisnim dnevom nadaljujejo cepljenje tudi z AZjem.


Kar je totalni absurd, da so sploh prekinili cepljenje! Kot da je tromboza povezana s cepljenjem..

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

Definitivno je boljše za dva dni prekiniti in počakati, kot pa da ti ljudje odpovejo udeležbo in se dejansko začne ustvarjati slika, ki jo projicirajo tinfoili ves čas.

rusilec je izjavil:

Uizi je izjavil:

Od 17.000.000 cepljenih jih par umre in se zganja paniko kot da po cepljenju postaneš nesmrten. :)) Tukaj gre baje za boj farmacevtskih podjetij, ker proizvajalci klasičnih cepiv hočejo očrnit mRNA in vsiliti svoje, pa še s ceno so jih ubili. Đonson n Đonson tala kuverte.

Bo kar obratno. Iz Izraela, kjer je cepljena že polovica prebivalcev, poročajo, da je smrtnost cepiva 40 do 1000x višja od smrtnosti covida, odvisno od vira:
https://www.lewrockwell.com/2021/03/no_...
https://medicalkidnap.com/2021/03/01/de...
https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=226...
https://www.rt.com/news/511332-israel-v...

Sami zaupanja vredni viri. Elvis je še živ, so kaj poročali?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()
««
13 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485770 (67272) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25844858 (41863) ahac

Več podobnih tem