» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
2 / 71
»»

kuglvinkl ::

gruntfürmich je izjavil:

torej si prišel na vrsto čisto po lastni pobudi 'iz populacije' in ker si malo rizičen, ne zato ker je tvoje delovno mesto na programu za cepljenje?


Prijavil sem pri osebnem zdravniku, to je bila moja pobuda. Ne, astma nima veze s tem, domnevam ker se tisti pred mano ne zelijo cepiti.
Your focus determines your reallity

drvo ::

ajdov2 je izjavil:

Hotel sem predvsem rect, da spadam v splosno populacijo in da je razlog, zakaj sem prisel na vrsto ta, da se tisti, ki so res ogrozeni, tem pa tudi starejsi, nocejo cepiti, cepivo je pa treba porabiti.

Jaz vem za par starejših, ki jih nočejo cepit, ker ne morejo prit na cepiljenje, ampak bi jih morali cepit na domu.


Cepljenje na domu je v pristojnosti osebnega zdravnika.

gruntfürmich ::

kuglvinkl je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

torej si prišel na vrsto čisto po lastni pobudi 'iz populacije' in ker si malo rizičen, ne zato ker je tvoje delovno mesto na programu za cepljenje?


Prijavil sem pri osebnem zdravniku, to je bila moja pobuda. Ne, astma nima veze s tem, domnevam ker se tisti pred mano ne zelijo cepiti.

mogoče veš kje je naš program cepljenja trenutno?
starejše so vendar še nikakor ne vseh, šolnike sedaj, pri nas v kritični infrasrukturi še ni nič govora... ti pa si prišel na vrsto ker je pač bilo nekaj odmerkov viška?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

drvo ::

Lahko ga je dodal njegov zdravnik pod rizično skupino. Tudi sam sem bil cepljen dva tedna nazaj(40let), pet dni po operaciji, ker me je osebni zdravnik dodal pod rizično skupino. Bil sem cepljen pred fotrom in materjo. Oba sta bila cepljena za mano. Foter cepljen z Pfizerjem(76) mati z AZ(66) glede programa pa je verjetno različno od regije do regije. Oziroma od ustanove do ustanove.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Telbanc ::

kuglvinkl je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

torej si prišel na vrsto čisto po lastni pobudi 'iz populacije' in ker si malo rizičen, ne zato ker je tvoje delovno mesto na programu za cepljenje?


Prijavil sem pri osebnem zdravniku, to je bila moja pobuda. Ne, astma nima veze s tem, domnevam ker se tisti pred mano ne zelijo cepiti.


Astma je problem. Starejši gospdod, prevelik teže, z astmo, malo hujše oblike, je že 10 dni na mašini. Žena je prebolela brez problema. Ta primer poznam.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

zobnik ::

Ok razumem da se morate ostali cepit, ker tam kjer že delate to zahtevajo, ampak ostali mlajši zakaj bi se.
Starejši pa pač so rizična skupina.

mahoni ::

Torej bos naslednje dni veselo trosil viruse naokrog. Namrec dosti vas je po AZ kovidnih. Jaz se z AZ ne bi nikoli cepil. Ce bi ze hotel, potem bi placal ce je treba 10x vec, samo da je Sputnik V.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kockish ()

A110 ::

zobnik je izjavil:

Ok razumem da se morate ostali cepit, ker tam kjer že delate to zahtevajo, ampak ostali mlajši zakaj bi se.
Starejši pa pač so rizična skupina.


Ker tudi mlajši nismo imuni na dolgoročne posledice bolezni. Sam sem pod 30, prebolel novembra in še danes čutim negativne posledice čeprav sem še živ in nisem rabil niti v bolnico na kisik. Na cepljenje bom šel takoj ko bo možno ker nočem čez vse še enkrat

Mikrohard ::

kamiKaZaA je izjavil:

6151 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Nikoli ne bom razumel, zakaj tvegate s to AZ, če jo že določene države prepovedujejo. Če bi jaz bil rizičen, bi počakal, da nabavijo Pfizer. Če pa bi lahko izbiral, pa bi izbral Sputnik V.


Smem vprašati zakaj ravno Sputnik V? Saj veš da je čisto enaka tehnologija kot Astra, samo da drug virusni vektor uporabljajo?

OP, pametna odločitev. Pripravi si nekaj lekadolov za večer in noč po cepljenju.

Ker je trenutno v svetu najmanj težav po cepljenju s Sputnik V. Še s Pfizer so večje težave. Tako da, izbiral bi med Sputnik V in Pfizer. AZ pa bi po vsem tem, kar sem v zadnjem času prebral, enostavno odklonil...

Od kje ti ta podatek? Osebne izkušnje? Če se o nečem ne piše, še ne pomeni, da je vse idealno. Poznam rusa, ki se je cepil s sputnikom... pa je za en dan obležal z vročino. Skratka identična stvar kot "burne reakcije" pri AstraZeneca cepivu... kar je logično, saj sta cepivi zelo podobni. Mati se je cepila s Pfizerjem v prvi rundi (dela v domu za ostarele)... ni imela nobene reakcije sploh. Skratka... Pfizer je definitivno najboljše cepivo, če ga lahko dobiš. Moderna verjetno tudi tam tam.

Jaz osebno se bom cepil takoj, ko bo možno. Drugi se naj pa sami odločijo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mikrohard ()

ajdov2 ::

A110 je izjavil:

zobnik je izjavil:

Ok razumem da se morate ostali cepit, ker tam kjer že delate to zahtevajo, ampak ostali mlajši zakaj bi se.
Starejši pa pač so rizična skupina.


Ker tudi mlajši nismo imuni na dolgoročne posledice bolezni. Sam sem pod 30, prebolel novembra in še danes čutim negativne posledice čeprav sem še živ in nisem rabil niti v bolnico na kisik. Na cepljenje bom šel takoj ko bo možno ker nočem čez vse še enkrat

Ampak zakaj ne bi te odločitve prepustili vsakemu posamezniku? Zakaj je treba vršit tak pritisk na ljudi da se cepijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Uizi ::

Ker ste zabiti kot kante.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Nagi Bator ()

kuglvinkl ::

gruntfürmich je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

torej si prišel na vrsto čisto po lastni pobudi 'iz populacije' in ker si malo rizičen, ne zato ker je tvoje delovno mesto na programu za cepljenje?


Prijavil sem pri osebnem zdravniku, to je bila moja pobuda. Ne, astma nima veze s tem, domnevam ker se tisti pred mano ne zelijo cepiti.

mogoče veš kje je naš program cepljenja trenutno?
starejše so vendar še nikakor ne vseh, šolnike sedaj, pri nas v kritični infrasrukturi še ni nič govora... ti pa si prišel na vrsto ker je pač bilo nekaj odmerkov viška?


Ja, pareto princip so uzgal. Kot kaze je v nekih regijah dovolj cepiv za tiste, ki se zelijo cepit. Sicer bi bil cepljen kot del kriticne infrastrukture najbr en cel teden pred splosno populacijo.
Your focus determines your reallity

facepalm ::

ajdov2 je izjavil:

A110 je izjavil:

zobnik je izjavil:

Ok razumem da se morate ostali cepit, ker tam kjer že delate to zahtevajo, ampak ostali mlajši zakaj bi se.
Starejši pa pač so rizična skupina.


Ker tudi mlajši nismo imuni na dolgoročne posledice bolezni. Sam sem pod 30, prebolel novembra in še danes čutim negativne posledice čeprav sem še živ in nisem rabil niti v bolnico na kisik. Na cepljenje bom šel takoj ko bo možno ker nočem čez vse še enkrat

Ampak zakaj ne bi te odločitve prepustili vsakemu posamezniku? Zakaj je treba vršit tak pritisk na ljudi da se cepijo.

Verjetno zato, da zascitimo tiste, ki se ne smejo cepiti?
Cepis se ne le zaradi sebe, temvec da s tem pomagas tudi skupnosti. Enako je s cepljem proti gripi. Podobni so tudi argumenti zakaj ja ter zakaj ne.

kamiKaZaA ::

Mikrohard je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

6151 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Nikoli ne bom razumel, zakaj tvegate s to AZ, če jo že določene države prepovedujejo. Če bi jaz bil rizičen, bi počakal, da nabavijo Pfizer. Če pa bi lahko izbiral, pa bi izbral Sputnik V.


Smem vprašati zakaj ravno Sputnik V? Saj veš da je čisto enaka tehnologija kot Astra, samo da drug virusni vektor uporabljajo?

OP, pametna odločitev. Pripravi si nekaj lekadolov za večer in noč po cepljenju.

Ker je trenutno v svetu najmanj težav po cepljenju s Sputnik V. Še s Pfizer so večje težave. Tako da, izbiral bi med Sputnik V in Pfizer. AZ pa bi po vsem tem, kar sem v zadnjem času prebral, enostavno odklonil...

Od kje ti ta podatek? Osebne izkušnje? Če se o nečem ne piše, še ne pomeni, da je vse idealno. Poznam rusa, ki se je cepil s sputnikom... pa je za en dan obležal z vročino. Skratka identična stvar kot "burne reakcije" pri AstraZeneca cepivu... kar je logično, saj sta cepivi zelo podobni. Mati se je cepila s Pfizerjem v prvi rundi (dela v domu za ostarele)... ni imela nobene reakcije sploh. Skratka... Pfizer je definitivno najboljše cepivo, če ga lahko dobiš. Moderna verjetno tudi tam tam.

Jaz osebno se bom cepil takoj, ko bo možno. Drugi se naj pa sami odločijo...

Ker pri Sputniku V še ni zabeležene smrti pod 50 let starosti. Pri AZ pa je samo v Avstriji par takšnih smrti v zadnjih dnevih. In še to: policaj in vojak, oba fit kot se to spodobi in dobri kondiciji, brez pridruženih bolezni. O tem pišem.

kuglvinkl ::

drvo je izjavil:

Lahko ga je dodal njegov zdravnik pod rizično skupino. Tudi sam sem bil cepljen dva tedna nazaj(40let), pet dni po operaciji, ker me je osebni zdravnik dodal pod rizično skupino. Bil sem cepljen pred fotrom in materjo. Oba sta bila cepljena za mano. Foter cepljen z Pfizerjem(76) mati z AZ(66) glede programa pa je verjetno različno od regije do regije. Oziroma od ustanove do ustanove.


Rekli so mi zaradi letnice, niso omenjali astme.

Telbanc je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

torej si prišel na vrsto čisto po lastni pobudi 'iz populacije' in ker si malo rizičen, ne zato ker je tvoje delovno mesto na programu za cepljenje?


Prijavil sem pri osebnem zdravniku, to je bila moja pobuda. Ne, astma nima veze s tem, domnevam ker se tisti pred mano ne zelijo cepiti.


Astma je problem. Starejši gospdod, prevelik teže, z astmo, malo hujše oblike, je že 10 dni na mašini. Žena je prebolela brez problema. Ta primer poznam.


Jaz sem 190cm 86kg dedec, z urejeno astmo kot se rece, se prav ventolin manj kot 1x na mesec.

Zgodovina sprememb…

A110 ::

ajdov2 je izjavil:

A110 je izjavil:

zobnik je izjavil:

Ok razumem da se morate ostali cepit, ker tam kjer že delate to zahtevajo, ampak ostali mlajši zakaj bi se.
Starejši pa pač so rizična skupina.


Ker tudi mlajši nismo imuni na dolgoročne posledice bolezni. Sam sem pod 30, prebolel novembra in še danes čutim negativne posledice čeprav sem še živ in nisem rabil niti v bolnico na kisik. Na cepljenje bom šel takoj ko bo možno ker nočem čez vse še enkrat

Ampak zakaj ne bi te odločitve prepustili vsakemu posamezniku? Zakaj je treba vršit tak pritisk na ljudi da se cepijo.


Meni se zdi da ravno proticepilci bolj prepričujejo ljudi naj se ne cepijo. Me načeloma ne moti dokler ne pridejo z raznimi fejk viri, posnetki,... in zavajajo dejansko ne odločene in panavadi nevedne in naivne posameznike kot je to zelo pogosto. Nevem če sem videl da bi kje tako "oglaševali" cepljenje kot par skupin, oseb na forumih, YT, FB ki jasno pod vsako objavo recimo 24h, rtvslo pišejo kako so proti cepljenju, da so drugi ovce, da nas hoče Gates iztrebiti...

kuglvinkl ::

mahoni je izjavil:

Torej bos naslednje dni veselo trosil viruse naokrog. Namrec dosti vas je po AZ kovidnih. Jaz se z AZ ne bi nikoli cepil. Ce bi ze hotel, potem bi placal ce je treba 10x vec, samo da je Sputnik V.


Url al pa nakladas.
Your focus determines your reallity

D3m ::

Ajmo fantje.

Pobiramo stave

Ali bo kuglvinkl preživel cepljenje?

1. Yay
2. Nay

:)
|HP EliteBook|R5 6650U|

vinkop ::

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

dokler bojo maske obvezne tudi za cepljene se jaz ne mislim cepiti...nekje mora biti meja normalnega zivljenja se mi zdi....


A dej no, ne bit taksna snezinka. Pac potegnes gor in to je to, ce govoriva o popoldanskem casu.. Jaz bom predvsem miren glede okuzb.

Pa to napacen "argument" btw...

glej, prvih 50 let sem preživel brez maske, a preostanek zivljenja naj pa zivim-(o) z masko po tvoje? tukaj si kar v zmoti in vsak cepljen bi masko lahko nosil samo se prostovoljno in nikakor ne pod obvezo...

Zimonem ::

D3m je izjavil:

Ajmo fantje.

Pobiramo stave

Ali bo kuglvinkl preživel cepljenje?

1. Yay
2. Nay

:)

Pomoje bo preživel ampak bodo posledice. Stavim 10e.

vostok_1 ::

kuglvinkl je izjavil:

Poklicali so me v petek, da sem prisel na vrsto, ni v Ljubljani.

Povem, kako bo. Cepivo je AZ.


Good.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kamiKaZaA ::

Mikrohard je izjavil:


Od kje ti ta podatek? Osebne izkušnje? Če se o nečem ne piše, še ne pomeni, da je vse idealno. Poznam rusa, ki se je cepil s sputnikom... pa je za en dan obležal z vročino. Skratka identična stvar kot "burne reakcije" pri AstraZeneca cepivu... kar je logično, saj sta cepivi zelo podobni.

Zaradi teh novic o AZ pišem, da bi se jaz rajši ognil temu cepivu in izbiral med Sputnik V ali Pfizer.

https://www.sta.si/2877618/v-avstriji-p...

https://www.koroskenovice.si/slovenija-...

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...

kuglvinkl ::

vinkop je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

dokler bojo maske obvezne tudi za cepljene se jaz ne mislim cepiti...nekje mora biti meja normalnega zivljenja se mi zdi....


A dej no, ne bit taksna snezinka. Pac potegnes gor in to je to, ce govoriva o popoldanskem casu.. Jaz bom predvsem miren glede okuzb.

Pa to napacen "argument" btw...

glej, prvih 50 let sem preživel brez maske, a preostanek zivljenja naj pa zivim-(o) z masko po tvoje? tukaj si kar v zmoti in vsak cepljen bi masko lahko nosil samo se prostovoljno in nikakor ne pod obvezo...


Brez zamere, sam ckovek nekak pricakuje, da v 50 letih vsaj osnovno logiko razumes. Ker temu ni tako, na kratko: da je maska obvezna, v nicemer ne iznici dejstva, da bom kot cepljen bolje zasciten od subjekta, ki to ni. Cem rect, maske ni v tej enacbi, ce si jih kdaj reseval.
Your focus determines your reallity

ajdov2 ::

facepalm je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

A110 je izjavil:

zobnik je izjavil:

Ok razumem da se morate ostali cepit, ker tam kjer že delate to zahtevajo, ampak ostali mlajši zakaj bi se.
Starejši pa pač so rizična skupina.


Ker tudi mlajši nismo imuni na dolgoročne posledice bolezni. Sam sem pod 30, prebolel novembra in še danes čutim negativne posledice čeprav sem še živ in nisem rabil niti v bolnico na kisik. Na cepljenje bom šel takoj ko bo možno ker nočem čez vse še enkrat

Ampak zakaj ne bi te odločitve prepustili vsakemu posamezniku? Zakaj je treba vršit tak pritisk na ljudi da se cepijo.

Verjetno zato, da zascitimo tiste, ki se ne smejo cepiti?
Cepis se ne le zaradi sebe, temvec da s tem pomagas tudi skupnosti. Enako je s cepljem proti gripi. Podobni so tudi argumenti zakaj ja ter zakaj ne.

Cepljenje proti gripi je prostovoljno in se tudi ne vrši nobenga pritiska na ljudi da se cepijo.

kuglvinkl ::

kamiKaZaA je izjavil:

Mikrohard je izjavil:


Od kje ti ta podatek? Osebne izkušnje? Če se o nečem ne piše, še ne pomeni, da je vse idealno. Poznam rusa, ki se je cepil s sputnikom... pa je za en dan obležal z vročino. Skratka identična stvar kot "burne reakcije" pri AstraZeneca cepivu... kar je logično, saj sta cepivi zelo podobni.

Zaradi teh novic o AZ pišem, da bi se jaz rajši ognil temu cepivu in izbiral med Sputnik V ali Pfizer.

https://www.sta.si/2877618/v-avstriji-p...

https://www.koroskenovice.si/slovenija-...

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...


Saj razumem, kaj hoces rect, vzrocna zveza pa ni dokazana. Neja je "nato", nekaj pa "zato". D9 dokaza so vsi ti primeri "nato".
Your focus determines your reallity

vinkop ::

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

dokler bojo maske obvezne tudi za cepljene se jaz ne mislim cepiti...nekje mora biti meja normalnega zivljenja se mi zdi....


A dej no, ne bit taksna snezinka. Pac potegnes gor in to je to, ce govoriva o popoldanskem casu.. Jaz bom predvsem miren glede okuzb.

Pa to napacen "argument" btw...

glej, prvih 50 let sem preživel brez maske, a preostanek zivljenja naj pa zivim-(o) z masko po tvoje? tukaj si kar v zmoti in vsak cepljen bi masko lahko nosil samo se prostovoljno in nikakor ne pod obvezo...


Brez zamere, sam ckovek nekak pricakuje, da v 50 letih vsaj osnovno logiko razumes. Ker temu ni tako, na kratko: da je maska obvezna, v nicemer ne iznici dejstva, da bom kot cepljen bolje zasciten od subjekta, ki to ni. Cem rect, maske ni v tej enacbi, ce si jih kdaj reseval.

to je osnovna logika...cemu cepljenje, ce moras imeti se vedno masko? razsvetli me? in ja, tudi cepljeni spet lahko zboli in trosi virus...v tej enacbi sebe vidim, da se ne bom cepil, ker ne pridobim nic...

ajdov2 ::

A110 je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

A110 je izjavil:

zobnik je izjavil:

Ok razumem da se morate ostali cepit, ker tam kjer že delate to zahtevajo, ampak ostali mlajši zakaj bi se.
Starejši pa pač so rizična skupina.


Ker tudi mlajši nismo imuni na dolgoročne posledice bolezni. Sam sem pod 30, prebolel novembra in še danes čutim negativne posledice čeprav sem še živ in nisem rabil niti v bolnico na kisik. Na cepljenje bom šel takoj ko bo možno ker nočem čez vse še enkrat

Ampak zakaj ne bi te odločitve prepustili vsakemu posamezniku? Zakaj je treba vršit tak pritisk na ljudi da se cepijo.


Meni se zdi da ravno proticepilci bolj prepričujejo ljudi naj se ne cepijo. Me načeloma ne moti dokler ne pridejo z raznimi fejk viri, posnetki,... in zavajajo dejansko ne odločene in panavadi nevedne in naivne posameznike kot je to zelo pogosto. Nevem če sem videl da bi kje tako "oglaševali" cepljenje kot par skupin, oseb na forumih, YT, FB ki jasno pod vsako objavo recimo 24h, rtvslo pišejo kako so proti cepljenju, da so drugi ovce, da nas hoče Gates iztrebiti...

Aha. Proticepilci tudi uvajajo cepilne potne liste, zato da cepljeni ne bodo smeli potovat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

zztop ::

Cepljeni še vedno lahko okuži druge, je pa manjša verjetnost, da doživi simptome in težjo obliko. Če se motim me naj nekdo popravi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

kuglvinkl ::

vinkop je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

dokler bojo maske obvezne tudi za cepljene se jaz ne mislim cepiti...nekje mora biti meja normalnega zivljenja se mi zdi....


A dej no, ne bit taksna snezinka. Pac potegnes gor in to je to, ce govoriva o popoldanskem casu.. Jaz bom predvsem miren glede okuzb.

Pa to napacen "argument" btw...

glej, prvih 50 let sem preživel brez maske, a preostanek zivljenja naj pa zivim-(o) z masko po tvoje? tukaj si kar v zmoti in vsak cepljen bi masko lahko nosil samo se prostovoljno in nikakor ne pod obvezo...


Brez zamere, sam ckovek nekak pricakuje, da v 50 letih vsaj osnovno logiko razumes. Ker temu ni tako, na kratko: da je maska obvezna, v nicemer ne iznici dejstva, da bom kot cepljen bolje zasciten od subjekta, ki to ni. Cem rect, maske ni v tej enacbi, ce si jih kdaj reseval.

to je osnovna logika...cemu cepljenje, ce moras imeti se vedno masko? razsvetli me? in ja, tudi cepljeni spet lahko zboli in trosi virus...v tej enacbi sebe vidim, da se ne bom cepil, ker ne pridobim nic...


A to, da 100% ne bos umrl ni.dost dobr zate, je to tko remote opcija? Al pa olajsan potek bolezni?

zztop je izjavil:

Cepljeni še vedno lahko okuži druge, je pa manjša verjetnost, da doživi simptome in težjo obliko. Če se motim me naj nekdo popravi.


Yako jaz kot ne medicinec razumem jap.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

A110 ::

ajdov2 kaj ima to veze? Vsaka država ima svoja pravila. Če jih ne izpolnjuješ pač ne greš v njo. Marsikatero posebno pravilo (recimo viza) za vstop v določene države že zdaj velja pa v tem ne vidiš problema.

vostok_1 ::

kugla, ne poslušaj zarotnikov. Ti se kar cepi. Strokovnjaki predlagajo tudi 3 booster shoot.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zobnik ::

A110 je izjavil:

zobnik je izjavil:

Ok razumem da se morate ostali cepit, ker tam kjer že delate to zahtevajo, ampak ostali mlajši zakaj bi se.
Starejši pa pač so rizična skupina.


Ker tudi mlajši nismo imuni na dolgoročne posledice bolezni. Sam sem pod 30, prebolel novembra in še danes čutim negativne posledice čeprav sem še živ in nisem rabil niti v bolnico na kisik. Na cepljenje bom šel takoj ko bo možno ker nočem čez vse še enkrat


saj nisi edini, smo ga tud ostali, vrjetno al pa je blo kaj druzga....se zadnjič spet ork butnil v prsni koš (rdeč flk) pa nisem dobil nobenih posledic kot takrat, ko me ej bolel prsni koš in ostali znaki....zgleda da me je takrat korona preganjala okol, hahaha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

kuglvinkl ::

vostok_1 je izjavil:

kugla, ne poslušaj zarotnikov. Ti se kar cepi. Strokovnjaki predlagajo tudi 3 booster shoot.


Najbrz nihce do njega ni upravicen, ce bi bila pa moznost, bi jo pa izkoristil.
Your focus determines your reallity

vinkop ::

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

dokler bojo maske obvezne tudi za cepljene se jaz ne mislim cepiti...nekje mora biti meja normalnega zivljenja se mi zdi....


A dej no, ne bit taksna snezinka. Pac potegnes gor in to je to, ce govoriva o popoldanskem casu.. Jaz bom predvsem miren glede okuzb.

Pa to napacen "argument" btw...

glej, prvih 50 let sem preživel brez maske, a preostanek zivljenja naj pa zivim-(o) z masko po tvoje? tukaj si kar v zmoti in vsak cepljen bi masko lahko nosil samo se prostovoljno in nikakor ne pod obvezo...


Brez zamere, sam ckovek nekak pricakuje, da v 50 letih vsaj osnovno logiko razumes. Ker temu ni tako, na kratko: da je maska obvezna, v nicemer ne iznici dejstva, da bom kot cepljen bolje zasciten od subjekta, ki to ni. Cem rect, maske ni v tej enacbi, ce si jih kdaj reseval.

to je osnovna logika...cemu cepljenje, ce moras imeti se vedno masko? razsvetli me? in ja, tudi cepljeni spet lahko zboli in trosi virus...v tej enacbi sebe vidim, da se ne bom cepil, ker ne pridobim nic...


A to, da 100% ne bos umrl ni.dost dobr zate, je to tko remote opcija? Al pa olajsan potek bolezni?

Hahhh, pa kdo mi-(ti) garantira, da ne umrem-(š) tri dni po cepljenju?

Reycis ::

Vesel sem za vse, ki se želijo cepit, da dobijo svoj šus. Upam, da bo vse OK. Sam zase ocenjujem, da je razmerje tveganja premalo v korist cepiva. Sem pa tudi preveč sebičen, da bi se "žrtvoval" za družbo. Ne za to družbo.
Diversity is our greatest strength

koli99 ::

Kot da so cepilni listi nekaj novega... to sedaj omenjajo samo tisti ki v zivljenju niso se sli iz EU. Jaz se se cepil z vsem zivim (hepatitis, tifus, rumena mrzlica,... in ravno pri Dr. Fafanglu;) ker sem potoval v drzave ki to zahtevajo, pa seveda v prvi vrsti zaradi moje varnosti. Sedaj bomo pa potrebovali cepilne liste tudi za bliznje drzave. Tisti ki se cepili ne boste pac vanje ne boste imeli vstopa, kot verjetno tujci ne v Slovenijo.

facepalm ::

ajdov2 je izjavil:


Cepljenje proti gripi je prostovoljno in se tudi ne vrši nobenga pritiska na ljudi da se cepijo.

OP je dokaz, da je tudi to cepljenje prostovoljno (je prisel na vrsto, ker je nekdo "pred njim" zavrnil cepljenje).
Kar se tice pritiska, pa opazam vecji pritisk proticepilcev, kakor obratno.
Mogoce zato, ker sem se odlocil cepiti in imajo na mojo izjavo pripombe le tisti, ki se z menoj ne strinjajo.

A110 ::

Mi je pa zanimivo. Ves čas se ponavlja, da dolgoročni učinki cepiv niso znani ker je pač minilo premalo časa od njih,... Za dolgoročne učinke virusa SE VE DA OBSTAJAJO. In še vedno nekateri pravijo, da je manj tveganja z virusom kot cepivom. Ampak vsakemu svoje.

kuglvinkl ::

vinkop je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

dokler bojo maske obvezne tudi za cepljene se jaz ne mislim cepiti...nekje mora biti meja normalnega zivljenja se mi zdi....


A dej no, ne bit taksna snezinka. Pac potegnes gor in to je to, ce govoriva o popoldanskem casu.. Jaz bom predvsem miren glede okuzb.

Pa to napacen "argument" btw...

glej, prvih 50 let sem preživel brez maske, a preostanek zivljenja naj pa zivim-(o) z masko po tvoje? tukaj si kar v zmoti in vsak cepljen bi masko lahko nosil samo se prostovoljno in nikakor ne pod obvezo...


Brez zamere, sam ckovek nekak pricakuje, da v 50 letih vsaj osnovno logiko razumes. Ker temu ni tako, na kratko: da je maska obvezna, v nicemer ne iznici dejstva, da bom kot cepljen bolje zasciten od subjekta, ki to ni. Cem rect, maske ni v tej enacbi, ce si jih kdaj reseval.

to je osnovna logika...cemu cepljenje, ce moras imeti se vedno masko? razsvetli me? in ja, tudi cepljeni spet lahko zboli in trosi virus...v tej enacbi sebe vidim, da se ne bom cepil, ker ne pridobim nic...


A to, da 100% ne bos umrl ni.dost dobr zate, je to tko remote opcija? Al pa olajsan potek bolezni?

Hahhh, pa kdo mi-(ti) garantira, da ne umrem-(š) tri dni po cepljenju?


Znanost.

Reycis je izjavil:

Vesel sem za vse, ki se želijo cepit, da dobijo svoj šus. Upam, da bo vse OK. Sam zase ocenjujem, da je razmerje tveganja premalo v korist cepiva. Sem pa tudi preveč sebičen, da bi se "žrtvoval" za družbo. Ne za to družbo.


Ni plus tock, ce priznas, da si egoisticen.

A110 je izjavil:

Mi je pa zanimivo. Ves čas se ponavlja, da dolgoročni učinki cepiv niso znani ker je pač minilo premalo časa od njih,... Za dolgoročne učinke virusa SE VE DA OBSTAJAJO. In še vedno nekateri pravijo, da je manj tveganja z virusom kot cepivom. Ampak vsakemu svoje.


Good point.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

kuglvinkl je izjavil:

Poklicali so me v petek, da sem prisel na vrsto, ni v Ljubljani.

Povem, kako bo. Cepivo je AZ.


To je vredno teme?

Pri tem cepivu so stranski ucinki pogosti. Na to so me opozorili pred cepljenjem. Mene je tresla mrzlica, bolecine v misicah, da o mestu injiciranja ne govorim,... Vecina kolegov je imela stranske ucinke.

vinkop ::

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

vinkop je izjavil:

dokler bojo maske obvezne tudi za cepljene se jaz ne mislim cepiti...nekje mora biti meja normalnega zivljenja se mi zdi....


A dej no, ne bit taksna snezinka. Pac potegnes gor in to je to, ce govoriva o popoldanskem casu.. Jaz bom predvsem miren glede okuzb.

Pa to napacen "argument" btw...

glej, prvih 50 let sem preživel brez maske, a preostanek zivljenja naj pa zivim-(o) z masko po tvoje? tukaj si kar v zmoti in vsak cepljen bi masko lahko nosil samo se prostovoljno in nikakor ne pod obvezo...


Brez zamere, sam ckovek nekak pricakuje, da v 50 letih vsaj osnovno logiko razumes. Ker temu ni tako, na kratko: da je maska obvezna, v nicemer ne iznici dejstva, da bom kot cepljen bolje zasciten od subjekta, ki to ni. Cem rect, maske ni v tej enacbi, ce si jih kdaj reseval.

to je osnovna logika...cemu cepljenje, ce moras imeti se vedno masko? razsvetli me? in ja, tudi cepljeni spet lahko zboli in trosi virus...v tej enacbi sebe vidim, da se ne bom cepil, ker ne pridobim nic...


A to, da 100% ne bos umrl ni.dost dobr zate, je to tko remote opcija? Al pa olajsan potek bolezni?

Hahhh, pa kdo mi-(ti) garantira, da ne umrem-(š) tri dni po cepljenju?


Znanost.

katera znanost? a ta znanost, ki je naredila AZ cepivo, da umirajo zdravi mladi ljudje? nisem nasprotnik cepljenja, vendar jaz si ne zelim nobenih krvnih strdkov po cepljenju, ker je zivljenje ze tako prekratko, da bi ga kar takole s špikom zapravil....

drvo ::

Koliko teh "mladih ljudi" je dokazano umrlo zaradi cepiva?

Uizi ::

Ga boš raje s korono pa zraven še ene par?

vinkop ::

Uizi je izjavil:

Ga boš raje s korono pa zraven še ene par?

pac naravna selekcija...tudi za gripo umirajo, raki, kapi itd pa se nihce ne sekira....

drvo ::

ZA gripo umre 100-200 ljudi na leto. S covidom smo blizu temu, da napolnimo štadion Mure. Rak, kap itd... na srečo niso nalezljive bolezni, je pa vsaka smrt tragična.

Uizi ::

A rak pa kap sta nalezljiva kot korona? Škoda, ker ni več selekcije in preživijo tudi totalni bebci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

jshadlsa232 ::

koli99 je izjavil:

Kot da so cepilni listi nekaj novega... to sedaj omenjajo samo tisti ki v zivljenju niso se sli iz EU. Jaz se se cepil z vsem zivim (hepatitis, tifus, rumena mrzlica,... in ravno pri Dr. Fafanglu;) ker sem potoval v drzave ki to zahtevajo, pa seveda v prvi vrsti zaradi moje varnosti. Sedaj bomo pa potrebovali cepilne liste tudi za bliznje drzave. Tisti ki se cepili ne boste pac vanje ne boste imeli vstopa, kot verjetno tujci ne v Slovenijo.

Navedi št. cepiv, s katerimi si se cepil, ki so bila razvita v roku zadnjega leta, ter so še vedno v postopku testiranja.

drvo je izjavil:

ZA gripo umre 100-200 ljudi na leto. S covidom smo blizu temu, da napolnimo štadion Mure. Rak, kap itd... na srečo niso nalezljive bolezni, je pa vsaka smrt tragična.

Št. smrti od covida je odvisno od klasifikacije, ne načina smrti.

Zgodovina sprememb…

drvo ::

Čisto slučajno pa se presežne smrti glede na povprečje prejšnji let dokaj natančno ujemajo z smtmi za covidom.

Uizi ::

Here we go AGAIN...

ajdov2 ::

drvo je izjavil:

Koliko teh "mladih ljudi" je dokazano umrlo zaradi cepiva?

Koliko jih je pa od korone?

Pri nas recimo samo 2 osebi (verjetno s kupom pridruženih bolezni).
««
2 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60475452 (56954) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25839794 (36799) ahac

Več podobnih tem