» »

Tolpi mladoletnikov v Celju ustrahujeta občane: 'Življenje postaja neznosno'

Tolpi mladoletnikov v Celju ustrahujeta občane: 'Življenje postaja neznosno'

Temo vidijo: vsi
1
2
»

zztop ::

A110 je izjavil:

Miki N en 12-letnik ni problem. Ampak proti recimo 10 nima nihce moznosti. Sploh pa neves kaj se takim mota po glavi in kaksno orozje imajo lahko pri sebi.
5 mulcov se da pretepsti, če maš še koga ob sebi. Referenca:

showsover ::

Zztop, bravo, fajter.

Levica ::

Če pogledamo sestavo Celja

38,123 prebivalcev

34,789 Slovenci
1230 Bosanci
823 Kosovo

in ostali

Resno mislite, da so ti otroci ravno Albanci ? Niso so kayr lepo Slovencelnji. Ne vedno za vse krivit Albancev in Kosovarjev, ker jih je v Sloveniji le peščica. Ne kazat na druge če domači delajo probleme.

mtosev ::

Jaz zivim v mbju in sem oddaljen ~200m od centra za begunce pa tukaj ni prolemov. Vidim kdaj kakšnega crnca in slišim meni neznan jezik. Verjetno arabic. Bosancev pa je tudi kr nekaj okoli.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Slopek ::

Nesposoben narod ja. Saj še napisat ne smeš nič. Lahko neutemeljeno tolčeš čez rojaka, ampak po tujih pa ne smeš, čeprav je jasno, kdo dela tovrstne ptobleme.

Je pa bolj malo ostalo od našega naroda. Polno asimilirancev, za katere ja jasno s kom potegnejo, ko je to treba.

Levica. Ti in tvoja ekonomska dinamika, bi morala na smetišče zgodovine, kot neuspel poskus nečesa, kar je bilo že v štartu obsojeno na propad.

Vse tvoje trditve zgoraj, so ena velika laž.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Levica ::

Jaz nimam nobenih problemov z tujci in podpiram priseljevanje v Slovenijo saj nas več kulturnost bogati.

Itak pa bo čez 150-200 let povprečen Evropejec zgledal tako kot zgleda novodobni Brazilec mixed.

Slopek ::

Levica je izjavil:

Jaz nimam nobenih problemov z tujci in podpiram priseljevanje v Slovenijo saj nas več kulturnost bogati.

Itak pa bo čez 150-200 let povprečen Evropejec zgledal tako kot zgleda novodobni Brazilec mixed.

Na žalost imaš prav in zna se zgoditi še prej. Me zanima, koliko od teh iz tovrstnih sosesk, je bilo prej tvojega mišljenja. Zdaj prav gotovo mislijo drugače. Zakaj? Zato ker imajo s tovrstno rajo probleme.

Že zdaj so olimpijske igre in razna velika svetovna prvenstva brez vezna. Tekmovali naj bi narodi. Vsaj jaz si to tako predstavljam.

RoccoC ::

Zakaj brises komentarje kadar je govora o nasilju manjsine nad prebivalci Slovenije. Vecje greznice od foruma clovek ni videl res.

Popolnoma ubijajo debato. V vseh temah. Poglej zgoraj, kaj je napisal Levica. In take laži ostajajo objavljene. Katastrofa. Kmalu bo ta forum akvarij, haha


Ti kot levičar se pritožuješ zakaj ? Saj podpiraš Šarca, Bratuškovo in Fajonovo. Ste proti varovani meji ste za tujce kaj zdaj cviliš bodi raje tiho dvoživka.


Kaj ima varovana meja s priseljenimi kosovarji vesta samo ti in Hojs. Ta vlada ni naredila povsem nič da vsaj začela reševati ta problem.

kuglvinkl ::

Evo, pa smo prisli na cilj.
Your focus determines your reallity
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Javno objavljene plače MNZ (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Problemi človeštva
1018116458 (62820) sbawe64

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17321938 (11336) rabelj5
»

Kateri banki zaupati večjo količino denarja (maljon)

Oddelek: Loža
335569 (3984) lopov
»

Čudni voznik - kaj storiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
928980 (7316) T-h-o-r
»

Sarkozijev master plan (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6013964 (12092) Blisk

Več podobnih tem