» »

Moderatorji dopuščajo nekaterim vse

Moderatorji dopuščajo nekaterim vse

doesitmatter ::

Sem moral narediti temo, ker ne vem zakaj enim osebkom pustijo da vse pišejo drugim pa takoj cenzurirajo. Ko gledam vostok_1 je praktično zaščiten kot kočevski medved, enak primer je bil jype ko je že na koncu žalil ljudi pa še vedno ni nobeden nič naredil. Zastopim konstrkutivno debato, ampak zadnje čase slo-tech je samo preimenovan medovernet.

Lep primer je tudi tema KODA ZA POPUST, kjer se referal linke posta čeprav ni dovoljeno in zadnjih nekaj strani je zasmetenih s tem.
  • zaklenil: bluefish ()

Gejspodar ::

To tudi mene bega.
Verjetno se jim ne da aktivno ukvarjat z moderacijo - večino 2020/2021 računov bi lahko posnažili že na podlagi enega samega posta, ampak se verjetno bojijo (bi rekel da upravičeno) alternativnih accountov.

Če bi odstranili politične kvakače ter psihične bolnike bi pa žal ostalo živih samo par tem, tako pa jim bolj ustreza kvantiteta prispevkov...

uvodV?? ::

Po večih upozorilih še vedno niso izbrisali Geton trading teme, kjer razni day-1 accounti oglašujejo potrjen scam. Medtem po covid in političnih temah brišejo 24/7.

To dovolj pove o modih.

Gejspodar ::

uvodV?? je izjavil:

Po večih upozorilih še vedno niso izbrisali Geton trading teme, kjer razni day-1 accounti oglašujejo potrjen scam. Medtem po covid in političnih temah brišejo 24/7.

To dovolj pove o modih.

Geton tema ostaja gor zaradi podobnega razloga, kot ostajajo gor AGT teme. Če googlaš "geton trading" je tema drugi zadetek. Zakaj bi brisali, če pa z "ničemur" naredijo veliko več za osveščanje publike.
Svetujem ti, da si jo še enkrat prebereš. Od začetka so bili res fejk accounti s 5/5 reviewi, potem pa je community zagrabil in začel s svojimi zgodbami :)

Verjetno ne potrebujem razlagati zakaj se covid in politične teme brišejo, kajneda? Nočejo hostati leglo "koronaskeptikov" al pa "alt-right ekstremistov", ki argumentirajo svoje poglede z "a virus ponoč pa spi" ter "pol si jih pa domov pelte."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Gejspodar ()

Nedasemiveč ::

Mene je denimo bluefish odstranil iz teme "vlada", ker sem se pustil sprovocirati uporabnikoma ADIJOO in Hypatia. Obema pa še naprej dovoljeni vpisi, kljub temu, da več kot očitno ne prispevata popolnoma nič v temi.

Iskreno nevem zakaj se sploh sekiram zaradi tega, ampak, če se že grejo nek forum naj potem vsaj svoje delo opravljajo korektno (leti zgolj na nekatere posamezne administratorje).

Če vas motijo teme ala Covid/vlada na smetišču imenovana Loža, potem pa preprosto napišite v pravilnik, da se tega ne objavlja in pika.

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Vostok ima tolk pobrisanega, kot ti ne boš v petih letih napisal, pa primerjava sploh ni na mestu. Samo tolk. Jaz isto.
Pa ne samo, da pobrišejo. Te odstranijo iz teme. Brez opozorila. Ampak who cares? Does it really matter?

Invictus ::

Dokler nisi PNG, sploh nisi sodeloval tukaj...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

donvito ::

Mene pa moti, ker prehitro brišete teme od shintara, vstajam malo pozneje in marsikatero ne ujamem oz bi se še razvijala, hočem spet pogledat, če je kaj novega, a uzela je magla. Kaj je boljše za zdravje, da se že zjutraj lahko nasmeješ, mar ne?! :)
Tudi meni ste že kdaj kaj pobrisali, samo jebi ga, kdo sem jaz, da bi sodil ... :|

Slopek ::

Invictus je izjavil:

Dokler nisi PNG, sploh nisi sodeloval tukaj...

Haha. Ja, čakam še to.

Nekateri pravijo zakaj bi korona skeptiki smetili? Sam pa pravim, da vse drugo preberem in slišim iz MSM, pa je skepticizem popolnoma dobrodošel. Sploh pri nekih novih zadevah. Ampak ne. Je treba vse brisat.

Folk se pa prereka glede grafičnih, avtomovilov, tvjev...tam je to dovoljeno.
Še "vladne" teme gredo v franže po parih postih, ampak to se spet tolerira in so merila tam, povsem druga.

FireSnake ::

Nedasemiveč je izjavil:

Mene je denimo bluefish odstranil iz teme "vlada", ker sem se pustil sprovocirati uporabnikoma ADIJOO in Hypatia. Obema pa še naprej dovoljeni vpisi, kljub temu, da več kot očitno ne prispevata popolnoma nič v temi.

Iskreno nevem zakaj se sploh sekiram zaradi tega, ampak, če se že grejo nek forum naj potem vsaj svoje delo opravljajo korektno (leti zgolj na nekatere posamezne administratorje).

Če vas motijo teme ala Covid/vlada na smetišču imenovana Loža, potem pa preprosto napišite v pravilnik, da se tega ne objavlja in pika.


Načeloma spoštujem, kaj modi želijo a je res, da se temu tipu dovoli več, kot ostalim.
S podpisom je šel tako daleč, da so za laz zgrešili tožbo (portal in uporabnik).

Na žalost pa forum vsak dan postaja večje smetišče in ni več tako fino sodelovati, kot je bilo včasih.
Sploh to, kar na novo prihaja je ena sama megla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

ajdov2 ::

Invictus je izjavil:

Dokler nisi PNG, sploh nisi sodeloval tukaj...

dokler ti niso banali (no izklopili postanje) vsaj 10 accountom si še n00b

Kar se tiče koronaskeptikov bi bilo pa dejansko bolje, da se pusti eno temo za nas. Tako kot je bila nekaj časa Množično Covid testiranje tik pred množičnim cepljenjem v Sloveniji

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajdov2 ()

A. Smith ::

uvodV?? je izjavil:

Po večih upozorilih še vedno niso izbrisali Geton trading teme, kjer razni day-1 accounti oglašujejo potrjen scam. Medtem po covid in političnih temah brišejo 24/7.

To dovolj pove o modih.


Se je oglasil day-1 account iz Kozlevčarjeve pisarne, ki ga moti, da si o Geton internetni prevari vsakdo lahko prebere resnico. To dovolj pove o tem accountu.

Modom pa vsaka čast, da temo pustijo vsem na očeh in si lahko slehernik prebere, kakšni nateguni ste vsi, ki imate prste zraven pri Geton internetni prevari.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

link_up ::

pa kje se najdete pacienti no :D
In and Out

Uizi ::

ajdov2 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Dokler nisi PNG, sploh nisi sodeloval tukaj...

dokler ti niso banali (no izklopili postanje) vsaj 10 accountom si še n00b

Kar se tiče koronaskeptikov bi bilo pa dejansko bolje, da se pusti eno temo za nas. Tako kot je bila nekaj časa Množično Covid testiranje tik pred množičnim cepljenjem v Sloveniji


In ti si 10x naredil nov account, odprl nov email in porabil min 3 ure življenja samo za registriranje? Pove dosti o tebi, žalosten lajf stari, sočustvujem s tabo.:))

showsover ::

Zelo sem se trudil in prišel tako daleč,
na koncu niti ni pomembno,
moral sem pasti, da sem vse izgubil,
na koncu niti ni pomembno.

vostok_1 ::

doesitmatter je izjavil:

Sem moral narediti temo, ker ne vem zakaj enim osebkom pustijo da vse pišejo drugim pa takoj cenzurirajo. Ko gledam vostok_1 je praktično zaščiten kot kočevski medved, enak primer je bil jype ko je že na koncu žalil ljudi pa še vedno ni nobeden nič naredil. Zastopim konstrkutivno debato, ampak zadnje čase slo-tech je samo preimenovan medovernet.

Lep primer je tudi tema KODA ZA POPUST, kjer se referal linke posta čeprav ni dovoljeno in zadnjih nekaj strani je zasmetenih s tem.


Zaščiten?

Moji posti imajo povprečno življensko dobo 1 dan, preden faux feministi, ki so vrjetno v preteklosti kakšno nadlegovali in sedaj jih peče vest, zato pa morajo na veliko virtue signalat njihove vrline, mi jih pobrišejo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Zimonem ::

Tudi če smo kako nadlegovali smo uvideli napako. Feminizem naj zavlada svetu.

mtosev ::

A jype je banned? Vidim, da je minilo eno leto od njegove zadnje prijave. Btw jype je bil tudi moderator tukaj.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

feryz ::

Blagor ti, vostok, če te pustijo gor cel dan. Mene oba zafrustriranca ekspresno brišeta, kompletne poste, celo rešto hkrati. Četudi ne kršijo popolnoma nič. Čutita se manj vredna napram meni, upravičeno seveda, zato brišeta moje poste v rasistični maniri. Torej ne zaradi postov samih, ampak zaradi osebnih lastnosti, ker sem to jaz.

Zimonem ::

Pa sej šlo tzcheh ni zares , to se gremo sami. Ena tekstualn igra.
Jaz v resnic sploh nimam računalnika. Samo včasih se igram iz sosedovega telefona.

Slopek ::

Feryz tole nalimaj okapiju, da bo lahko napisal kakšno knjigo o tem, kako je v DSO luštno.
https://www.24ur.com/novice/korona/dso_...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

vostok_1 ::

feryz je izjavil:

Blagor ti, vostok, če te pustijo gor cel dan. Mene oba zafrustriranca ekspresno brišeta, kompletne poste, celo rešto hkrati. Četudi ne kršijo popolnoma nič. Čutita se manj vredna napram meni, upravičeno seveda, zato brišeta moje poste v rasistični maniri. Torej ne zaradi postov samih, ampak zaradi osebnih lastnosti, ker sem to jaz.


Njihove nečednosti so bile že dokumentirane ja.
Sem pa predkratkim doživel nekakšno...razodetje.

Zimonem je izjavil:

Tudi če smo kako nadlegovali smo uvideli napako. Feminizem naj zavlada svetu.


Funny. Mi seksisti nismo še nobene posilili.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zimonem ::

Sam bi jo!!! Hudiči.

vostok_1 ::

mtosev je izjavil:

A jype je banned? Vidim, da je minilo eno leto od njegove zadnje prijave. Btw jype je bil tudi moderator tukaj.


Naš najljubši kolesar je efektivno sedaj že zgodovina S-Tja.
Rest in piece my friend.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Zimonem ::

vostok_1 je izjavil:

mtosev je izjavil:

A jype je banned? Vidim, da je minilo eno leto od njegove zadnje prijave. Btw jype je bil tudi moderator tukaj.


Naš najljubši kolesar je efektivno sedaj že zgodovina S-Tja.
Rest in piece my friend.

Dej rožico v ASCII nared v loži.

feryz ::

Mene ni mogel. Saj me v bistvu noben kolesar ne more. Baje puščam prevelik ogljični odtis za sabo, ko se premikam naokrog. Pa jim gre v nos. Dizel.

Oberyn ::

Kaj je to Geton?
Enovrstičnice niso dovoljene, zato sem napisal še to drugo vrstico.
hm hm hm, just in case...

Zimonem ::

Owca je bil edini ozaveščen uporabnik foruma.

A. Smith ::

Oberyn je izjavil:

Kaj je to Geton?

https://slo-tech.com/forum/t773137/0
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Phantomeye ::

kje pa je jype?

FTad ::

mtosev je izjavil:

A jype je banned? Vidim, da je minilo eno leto od njegove zadnje prijave. Btw jype je bil tudi moderator tukaj.


ne vem sicer, kaj se je zgodilo, ampak njega ni že vsaj 1 leto. In bolje je tako. Jaz se ga spomnim le po tem, da je v vsaki temi pisal enovrstičnice ala "motiš se", "ni res" ipd. Ter vsakega je žalil, da je nacist. Takih res ne rabimo.

Se ga sicer ne spomnim, kako je pisal pred leti, ker sem premalo časa tu.

Kar se tiče hipatije, se spomnim tudi obdobja, kjer se teme o moških/ženskah niso tako hitro zaklepale. Sedaj temu ni več tako. Ko je začasno odšla (izginila whatever) je bil občutek olajšanja, ko sem kdaj prebiral teme, brez da bi bilo takoj napadanje moškega spola iz prve.

Zimonem ::

Kaj kaj je vse je ozmerjal.

vostok_1 ::

Phantomeye je izjavil:

kje pa je jype?


Pizdarija, pa smo ravno zgoraj napisali.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zimonem ::

FTad je izjavil:

mtosev je izjavil:

A jype je banned? Vidim, da je minilo eno leto od njegove zadnje prijave. Btw jype je bil tudi moderator tukaj.


ne vem sicer, kaj se je zgodilo, ampak njega ni že vsaj 1 leto. In bolje je tako. Jaz se ga spomnim le po tem, da je v vsaki temi pisal enovrstičnice ala "motiš se", "ni res" ipd. Ter vsakega je žalil, da je nacist. Takih res ne rabimo.

Se ga sicer ne spomnim, kako je pisal pred leti, ker sem premalo časa tu.

Kar se tiče hipatije, se spomnim tudi obdobja, kjer se teme o moških/ženskah niso tako hitro zaklepale. Sedaj temu ni več tako. Ko je začasno odšla (izginila whatever) je bil občutek olajšanja, ko sem kdaj prebiral teme, brez da bi bilo takoj napadanje moškega spola iz prve.

Ja en post počaka potem smo pa vsi morilci. Po statistiki sicer. Ampak vsi v istem kontejnerju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Phantomeye ::

vostok_1 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

kje pa je jype?


Pizdarija, pa smo ravno zgoraj napisali.


To mi je jasno, samo nisem bil ziher, če je bilo mišljeno dobesedno. Damn.

Hypathia ::

Ne vem zakaj si ne zgradite svoj safe space, snežinkice, kjer vas nihče ne bo "moril" z dejstvi in statistikami. Jype je pa še vedno z nami, undercover.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Uizi ::

Strici iz ozadja tudi na ST.

Zimonem ::

Hypathia je izjavil:

Ne vem zakaj si ne zgradite svoj safe space, snežinkice, kjer vas nihče ne bo "moril" z dejstvi in statistikami. Jype je pa še vedno z nami, undercover.

Najprej se z atkatom pobotejbpol pa ti nam snežinkice.

PacificBlue ::

Hypathia je izjavil:

Ne vem zakaj si ne zgradite svoj safe space, snežinkice, kjer vas nihče ne bo "moril" z dejstvi in statistikami. Jype je pa še vedno z nami, undercover.


Slabo jih navajas. Danes sem prebral super zapis o feministkah in patriarhalnih moških. Zvedel več v 8min kot pa v vseh temah v katerih si “sodelovala”.

Vidim problem v navajanju argumentiranih dejstev.
Ne samo to kar paše v tvoj “space”.

Ampak to je lastnost človeka. Tista pozitivna.

Netrunner ::

Slo Tech forum že dolgo časa ni več to kar je bil. Jaz sem obupal nad njim :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zimonem ::

Ah šlo tchezh je ratal zabava. Saj tehnike ni več, ali pa malo. Sem prideš zajebavat se.

bluefish ::

Za to splošno nabijanje je ST Discord.

vostok_1 ::

Phantomeye je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

kje pa je jype?


Pizdarija, pa smo ravno zgoraj napisali.


To mi je jasno, samo nisem bil ziher, če je bilo mišljeno dobesedno. Damn.


Kaj si ti razumel? Da je umru?
Je še živ. Je pa permanentno banan.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Geton trading (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
27567412 (7664) A. Smith
»

Ali so ljudje na Slo-tech izobraženi, razgledani

Oddelek: Slo-Tech
433620 (2112) Miki N

Kje so naše ladje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
788448 (5043) krneki0001
»

Naj Slo-tech člani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9911633 (7889) innerspace

Več podobnih tem