» »

OverBurning NUJNO!!!

OverBurning NUJNO!!!

wprasajcek ::

a mi lahko prosim poveste s katerim program lahko overburnam ali kako to naredim ker imam scary movie ki je velik 707Mb cd imam pa 700Mb in kaj sedaj naredim da ga bom gor spravu:)
imam pa MITSUMI CR-2801 TE

Horhe ::

Ej uzem Verbatim CD , pa uporabi nero program, sigur dela
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

OZZY ::

Nero podpira overburning. Tam te opozori, da je fajl prevelik in te vpraša če hočeš uporabit funkcijo overburna. Pa je stvar končana. Samo kokr vem tvoj pekač ne podpira 80 minutnih cd-jev. Mogoče če nadgradiš firmwear. Zakaj to pravim. Sam sem imal ta pekač že nekaj časa nazaj. Isto sem hotel na 80 miutni cd zapeč neke datoteke. Sicer stvar je zapekel, ko pa je bilo treba stvar zaključit se je zgubil. to sem poskusil z tremi cd-ji in vedno je bil isti problem.

matevzm ::

V Nerotu lahko nastavis.
Meni se najboljse na Yamahi obverburnajo Elta media iz Big Banga. Res da mi je pekac ze obvisel (in z njim sistem), ko je prisel do konca, a se da vse prebrati, samo seek ne dela dobro. Po drugi strani pa sem naredil simulation in potem burn, vse v redu, CD pa zanic. Tako da garancije ni , vedno preskusi datoteko potem. Pri aviju je dovolj da jo odpres in se malce pomaknes naprej nazaj, pa bos hitro videl).
Aja, tisti CD, ki dela, samo se je pekac skoraj zadavil, ko ga je delal, ima gor 721MB (756...... bytov) :))) Vecinoma do 710 ni nobenega problema, okoli 715 se pojavijo tezave, cez 717 je pa ze cisti loto.

YiMMi ::

Prvo se prepricaj ce ti sploh pekac dobusca overbuning...pol pa ce ti ga ...pol pa si nabavi nero 5.x.x.x verzija....
to da ne podpira 700MB cdjev..ne verjamem pol tud overburnanja ne!>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776483 (4394) pingo76
»

težave s pekačem

Oddelek: Strojna oprema
6921 (832) ficko1
»

Natega s CD?

Oddelek: Pomoč in nasveti
311784 (1037) 3LeR.
»

Overburn ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231701 (1366) StratOS
»

Fuč pekač?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151085 (763) 1309976

Več podobnih tem