» »

Overburn ?

Overburn ?

Heisenberg ::

imam nov pekac LG 40x/12x/40x pa me zanima ali ne podpira overburna, ker mi noce zapect CD malce vec kot pa 700mb, mogoce kak MB vec


?????????????

gumby ::

poglej na www.feurio.de, tam imajo bazo pekačev...

BendeR ::

LG pekači "podpirajo " overburnanje.Če mam jaz 16x10x40 LGja pa mi lepo dela.Sicer pa ti itak piše v netrotu če ga uporabljaš.Idi pod Recorder ---Choose Recorder.To seveda velja če uporabljaš nerota.Tam boš vido da ti podpira.
:=)

Lime ::

LG podpira.
Če imaš Nerota moraš izbrati brez dosnemavanja in disk naenkrat način (ne posnetek naenkrat)!

Heisenberg ::

in english please !

Lime ::

No multisesion, disk at once (ne track at once) :D .

Heisenberg ::

sej pol sem pa vse prav nastimal...

samo filma mi pa ni hotu zapect

napise vedno da je vlozen cd prekratek in naj vlozim takega z vec placa

StratOS ::

Overburn je odvisen poleg od hardwarea in softwarea se od medija. Pri razlicnih proizvajalcih lahko razlicno veliko posnames,ta razlika se giblje tudi do 1 MB, ki je dostikrat dovolj velika razlik, da ne mores cd zapect na standardnih 74 m CD-jih ali 80 min, pa uporab kakega 90 min ( preglej, ce tvoj Hardware/Software/Medij zanka to dovoli !
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Heisenberg ::

noja uporabil sem cdje od SmartBuy ter Traxdata pa pri obeh ni hotel zapeci Nero

Lime ::

Mislim, da tukaj niso krivi mediji, ker če je medij prekratek, ti šele na koncu javi napako.
Ti ponudi možnost overburn, ko začneš s peko?
Si v nastavitvah obkljukal podporo za overburn?

Datoteka/nastavitve/razširjene možnosti in obkljukaš vključi disk naenkrat s pečenjem čez mejo
Angleško pa sem boš sam moral znajti, ne vem na pamet:D .

neki123 ::

probaj z Winoncd 5. 100% mora ratat če pečeš "close disk" in "disk/sesion at once".
da se tud z nerotom in disk juglerjem, ampak po mojih izkušnjah zna winoncd najlepše

mato22 ::

CD-je Smart Buy mam tud jest in sem gor spravu Divx ki je bil dolg 730MB.
V Nero Burning Romu Najprej omogoči overburn.To narediš tko, da greč v Nerotu pod File/Preferences, pol pa klikneš na jeziček Expert Features in obkljukaš "Enable overburn disc at once burning" in nastaviš željeno dolžino overburna v minutah.
Ko to narediš pol odpreš novo kompilacijo in tam v CD ROM (ISO) obkljukaš "no multisession" ter potem način "disc at once"
Sam uporabljam Nero Burning Rom 5.5.8.2, ker mi je bilši kot nova verzija.

Boky ::

In kaj je tako razlicnega med verzijo 5.5.8.2 in ta zadnjo verijo (mislim da je 5.5.9.14) ???

Heisenberg ::

folk sej overburn znam nastimat to sem takoj napisal da sem to naredil, pa mi se vedno noce zapect cez 700mb

Vanich ::

Oh, ugasni kurčevega čarovnika, ki se pojavi na začetku. Če snemaš preko njega, ti onemogoči overburn. Samo v tem je fora.

Heisenberg ::

ne pa ni ker nikoli ne delam z carovnikom

Highlag ::

V meniju Preferences moraš v zavihku Exper features poleg Enable Overburn vpisat tudi velikost CD-ja.

Heisenberg ::

tudi to sem naredil

Aspirinix ::

Daj poglej pod CDrecorder-> CDInfo, da sploh vidiš kolko data lahko gor spraviš. NIso vsi cdji enaki. Eni so malov večji, drugi malo manjši.

ssokec ::

:D mel sem podobne probleme kot ti, s pomočjo nerota in teaca 24X, nisem mogel na 800Mb cd zapeč 750 mb velik file, probal sem vse različne varjante ampak mi je vedno javil da je na cd samo 702 mb prostora, problem sem rešil tako da sem uporabil program CDRWIN 5 in tam sploh ni bilo nobenih problemov!

StratOS ::

Cuj B in b so pa nekaj cist drugega ...
1B=8b in predpona k v racunalnistvu je 2^10=1024.

Za vecje fajle pa uporabite 90 min CD-je ali pa DVD-R.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: StratOS ()

joeblack ::

DM jaz mam enak pekač pa mi tut noče zapečt 723 MB filma ne ne 700MBsmartbuy cd in ne na 800MB smartbuy cd
pa čeprav mam overburn vključen.Vedno javi da ni dovolj prostora,prjatu mam pa 32x10x40 LG pa mu peče čist normalno,enak film je mel naprimer na 700MB cdjuin sem hotu kopirat pa ni šlo.Mogoče je kriv snemalnik?
Talking on flat is easy!

gumby ::

khm, a slučlajno hočete .bin in .cue zapečti kot datoteki na CD?>:D

StratOS ::

Folk pa nic ne bere morem rect ...


Overburn je odvisen poleg od hardwarea in softwarea se od medija. Pri razlicnih proizvajalcih lahko razlicno veliko posnames,ta razlika se giblje tudi do 1 MB, ki je dostikrat dovolj velika razlik, da ne mores cd zapect na standardnih 74 m CD-jih ali 80 min, pa uporab kakega 90 min ( preglej, ce tvoj Hardware/Software/Medij zanka to dovoli !


http://www.nero.com/en/index.html#c1032...
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: StratOS ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung cd-r problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
121062 (1007) ALIen23
»

Kako zapect 90 min in 20 sek dolg film

Oddelek: Pomoč in nasveti
281681 (1251) largie
»

kako zapečt 800MB dokument na cd???

Oddelek: Pomoč in nasveti
311727 (1387) AlienGT
»

800Mb CD-ji => problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
101253 (961) Jackass
»

NERO in 90 min CDri

Oddelek: Pomoč in nasveti
141090 (834) Joze_K

Več podobnih tem