» »

FUJITSU vs SEAGATE

FUJITSU vs SEAGATE

SkIDiver ::

Kaj je bolša investicija. Nekje sem slišu da so Fujitsu bolši. Dejte vi povedat

whatson ::

Jaz se izgobibam Fujitsuja... slabe izkušnje pač... raje posezi po Seagatu!
še raje pa po WDju in IBMu.. :\

Dami ::

Jst mam že 5 let fujitsue pa nimam nbenih problemov (sn meu 2x 1,7GB, pa mam na drugi mašini 4,3, pa še na drugi 3,2, pa na moji 13GB pa dela vredu). Res da niso ne vem kak hitri, sa dela.Drgač pa tud seagati niso slabi. Pejt v avstrijo pa kup IBM 60GB 7200rpm pa bo:D

JLP ::

Jest sm mu ene par Seagate diskov pa so mi usi crklni. Zej mam pa same IBM diske pa vsi delajo brez problema. Glede Fujitsu diskov pa ne vem. Še nism nobenga mu.
Live long and prosper!

Trdi ::

Mam enga 400mb seagate disk, ki je prezivel ze neverjetne stvari, trde padce, velike svinjarije... pa se vedno dela. Drugac je pa zdej seveda v pokoju:). Priporocam pa WD ali IBM.
Trdota d.o.o.

OZZY ::

Vsi moji diski do sedaj, ki sem jih mel doma so bili seagate. Sicer pa mam tud ibme v LJ. Z seagatom sem zelo zadovoljen. Sicer pa je bolj nabavt kak wd ali pa tudi quantum (fireball serijo). Ne moreš pa tudi mimo ibm-a.

Tassador ::

Ja jest mam tanovega Fujitsu!Dela super!Pa se na testih je bil prvi. :):D

Loki ::

Vcasih sem imel Fuitsu, ampak to so bli cajti p200. Z njim nisem bil zadovoljen.
Nato sem imel Seagata (6gig), sedaj mam pa IBM (DPTA 20.5).

Ce mene vprasas, se najbolj splaca prihraniti se kaksen tolar in investirati v IBM.
I left my wallet in El Segundo

Eagle ::

Seagate je najvecji kur**

jRk0 ::

Jaz mam trenutno Fujitsu 20 gb, pa sem kar zadovoljen z njim. Vendar še nikoli nisem mel nobenega seageta, ma pa ga moj foter (8gb), drugace pa bi verjetno res rajsi vzel wd. (al pa ibm, ce mas dnar)
You fuck up once, you loose two teeth.

Freak ::

mam fujitsuja pa sem čist zadovoljen z njim, kakšne težave pa sploh mate z njim?:O

asPeteR ::

Sem mel 2,1 GB Fujitsu-a ter me ni nič zezal, lepo je služil dokler ga nisem prodal,...
Segate je pa večji problem, namreč mam enga 17,xxx GB disk ter mi v HDtach-u kaže impozantnih 3-4MB/s!!!8-O
Tko, da SRAMOTA!! (Res je na 5.400, toda,...)
Sedaj mam pa IBM (2x RAID) ter mi vleče vsaj v HDtachu tam do 80MB/s:)

abcde7 ::

Jest mam seagate pa ni nobenih problemov, zlo lepo dela!
Mam ga že 3 leta!

LP:\:)8-)

goranTNT ::

Fujitsi co cisto v redi diski.
Jst mam v ta stremu racunalniki 4.3GB model ze dolg casa in do zdej nism meu nobenih problemov!:\

Can ::

Izogibaj se Fujitsu na vse pretege. Definitivno eden izmed najmanj zanesljivih diskov. Segate je sicer dober, vendar preglasen in prepočasen. Quantum in IBM to je to.

Horhe ::

JA valda, kva govoris bedarije, men se noben Fujitsu ni crknu, pa clo IBM jih je meu u PC not, da nebi govoro o WD kok mi jih je crknl, pa kolk sm meu problemov na servisih 8-O, no ja zdej mam IBM pa je kul...
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Tomaz ::

Neumnost je delati statistiko kvalitete na vzorcu
dveh, treh ali celo nekateri stirih diskov kar jih
je vsak od nas uporabljal v svojem zivljenju.
Vsi diski so med sabo primerljivi tako po kvaliteti,
kot po performancah. Zivljenska doba diska je
enaka dobi uporabnosti racunalnika in to je cca 2
leti. Vse kar je nad tem je odvisno od serije,
pogojev uporabe diska in na koncu srece.
Edini faktro ki ga jaz upostevam pri izbiri diska
je Gb/SIT in do sedaj me se ni izneveril.

LP Tom


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: kateri znamki trdega diska najbolj zaupate hrambo podatkov? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
567058 (6013) GrimReaper
»

Kolikim je umrlo IBM IC7 40Gb diskov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19310927 (6555) ChiefThunder
»

Razlika med 7200 in 5400rpm

Oddelek: Strojna oprema
161156 (835) rap3r
»

WD vs IBM

Oddelek: Strojna oprema
231236 (839) Morpheus
»

rabim nov disk, kaj kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
191284 (997) Yohan del Sud

Več podobnih tem