» »

Je že kdo kupoval na akvonij.si ?

Je že kdo kupoval na akvonij.si ?

ttommy ::

Sem iskal poceni Android TV, da bi nanj namestil EON aplikacijo, pa sem našel to trgovino:
https://akvonij.si/product/tv-fox-40dle...
Priznam, nikoli je še nisem našel, pa tudi, ko sem v ceneje.si vpisal ta model TV-ja, je ni vrglo ven.
Je že kdo kupoval tam?
Gamer

DeusB ::

Akvonij je trgovina v Šentjurju. Kar se tiče trgovine ima dobre cene bele tehnike, TV in audio naprav in tudi kaj se najde. NAjbolje je tam kupovati z gotovino se da marsikaj zmenit.

techfreak :) ::

Se pridruzujem zgornjemu mnenju. Poznam precej ljudi, ki je tam kupilo belo tehniko, TVje, prenosnike, pa zaenkrat se nisem slisal slabih izkusenj.

Spletna trgovina sicer izgleda malenkost neprofesionalna, ampak verjamem, da imajo precej manjsi budget za kaj taksnega, kot vecji prodajalci.

nerro32 ::

Tako je, trgovina je zelo v redu, cene so konkurenčne, če najdeš izdelek kje ceneje, so običajno pripravljeni ceno izenačiti. Ne vem sicer kako je trenutno, ampak včasih so imeli tudi primerljive prenosnike konkretno ceneje kot kakšen big bang. Spletne trgovine pa še nisem preizkusil.

bambam20 ::

Škoda, da se s spletno stranjo ne potrudijo, bi imeli še več prodaje. So pa tako, kot je nerro32 napisal, zelo felksibilni pri cenah, kar je edino pravilno, saj bi drugače težko obstali.

borisk ::

večino bele tehnike kupujem tam, v spletno trgovanje jih je vrgla korona, če kaj rabiš pa pokliči povej kaj bi imel pa ti pošljejo predračun. z cenami so zelo fleksibilni, zmeraj gredo pod ceno na ceneje.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s spletno trgovino Alza Shop (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7525629 (1634) DirkDiggler
»

Black friday (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7418784 (9682) r0b3rt
»

Ocena spletne trgovine - estetika, funkcionalnost

Oddelek: Izdelava spletišč
253048 (1781) SandiP11
»

Podjetniška ideja: Profesionalni nakupovalci (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9816340 (13656) fosil
»

Smisel nakupa in novosti

Oddelek: Kaj kupiti
191554 (1197) Tonći

Več podobnih tem