» »

Black friday

Black friday

1
2
»

grobijan ::

Brane22 je izjavil:

LG 27UD58 recimo ?


Ga kje vidiš za ~300eur?

Skyman ::

Cist bedn ta black friday pricakoval kak vredu monitor (144mhz) pa je res polom

tikitoki ::

Skyman je izjavil:

Cist bedn ta black friday pricakoval kak vredu monitor (144mhz) pa je res polom


Sew strinjam, pa se tist, kar bi bilo jebeni nemci ne posiljajo v Slovenijo. Res je tolk tezko v tujino poslati :S.

Pithlit ::

tikitoki je izjavil:

Sew strinjam, pa se tist, kar bi bilo jebeni nemci ne posiljajo v Slovenijo. Res je tolk tezko v tujino poslati :S.

Ker za to sploh ne poznamo rešitev...
Life is as complicated as we make it...

scipascapa ::

pithlit: zlobna si ;)

tikitoki: uporabi mailbox.de storitev ali cheaperandmore.com

cca 15-20€ je ptt....

Machete ::

Športna združitev. Čeprav mi ostaja neprijeten občutek oglasne žalne knjige(?).

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Bojo kake akcije ke za konzole, igre?

Ganon ::

Za igre zagotovo. Ampak težava je, da so igre že v osnovi tako drage, da so tudi znižane cene višje od tistih, ki ti jih ponujajo tuje spletne trgovine. Slednje bodo imele ravno tako svoje popuste, tako da bo razlika še večja.

Kurzweil ::

To kar se dogaja v ZDA je itak retardirano... pa ne samo black friday, ves ta potrošniški omejen society... se pa ne bi preveč hecal s tem, ker z zamudo parih let vse pride kot po pravilu tudi h nam. Je pa patetično, da sem šel danes zjutraj na Mimovrste, ki je seveda drag in pogledam kaj ponujajo za black friday v rubriki računalništvo. Dejansko samo bedarije, ki se jih hočejo znebiti iz skladišča, vsaj tako zgleda in potem greš na ceneje.si in najdeš vse stvari cenejše vsaj v 2 trgovinah v Sloveniji, kjer nimajo super oh in sploh akcije... pa še to niso vse trgovine na ceneje.si. Bi pa bilo lepo videt, če bi Mindfactory imel black friday in razne 50% off :))

... aja pa pri omenjenem Mimovrste black friday traja cel teden ;(( Nekdo ne razume angleško zgleda, je pa res da je večina črede tako tupih, da nasedajo na to.

ramiz?! ::

Kurzweil je izjavil:

To kar se dogaja v ZDA je itak retardirano... pa ne samo black friday, ves ta potrošniški omejen society... se pa ne bi preveč hecal s tem, ker z zamudo parih let vse pride kot po pravilu tudi h nam. Je pa patetično, da sem šel danes zjutraj na Mimovrste, ki je seveda drag in pogledam kaj ponujajo za black friday v rubriki računalništvo. Dejansko samo bedarije, ki se jih hočejo znebiti iz skladišča, vsaj tako zgleda in potem greš na ceneje.si in najdeš vse stvari cenejše vsaj v 2 trgovinah v Sloveniji, kjer nimajo super oh in sploh akcije... pa še to niso vse trgovine na ceneje.si. Bi pa bilo lepo videt, če bi Mindfactory imel black friday in razne 50% off :))

... aja pa pri omenjenem Mimovrste black friday traja cel teden ;(( Nekdo ne razume angleško zgleda, je pa res da je večina črede tako tupih, da nasedajo na to.

Js se že dalj časa sprašujem kako podjetja kot so mimovrste, bigbang, hervis in še kakšno sploh preživijo. Ker so predragi, staro robo prodajajo kot najnovejše izdelke itd. Pogledaš laptop na mimovrste in v nemško trgovino, kjer je 50-200€ cenejši, poštnina pa je samo 10€ ... Isto za superge, pogledaš v hervis ali tomas sport, cena 180€, v nemčiji 110€, pa še poštnina nad 100€ brezplačna. Da ne omenjam teh odprodaj v tehničnih trgovinah... na mimovrstah je izdelek z odprto embalažo, malo podrsano ohišje ipd. znižan za 5-10% v odprodaji (!?) ...greš na nemško spletno trgovino in maš vsaj -20 do -50 popusta na take izdelke "z napako". Pol v nemčiji maš računalniške komponente in računalnike z njimi res up to date, pri nas pa 1-2 leti stare stvari še vedno prodajajo kot najnovejše modele (vsaj cenovno)... Tako da zadnjih 10 let v sloveniji ne kupujem več dragih stvari, ker preprosto trgovine niso in nočejo bit konkurenčne, tako da ko jih je*e...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Uporabnix ::

Uglavnm v minus si nikjer ne gredo. Torej: Osnovne cene so nategunsko napihnjene, cene s popustom pa le normalne. A ljudje se obrnejo kot zombiji, ko slisijo POPUST!

TOP ::

ramiz?! je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

To kar se dogaja v ZDA je itak retardirano... pa ne samo black friday, ves ta potrošniški omejen society... se pa ne bi preveč hecal s tem, ker z zamudo parih let vse pride kot po pravilu tudi h nam. Je pa patetično, da sem šel danes zjutraj na Mimovrste, ki je seveda drag in pogledam kaj ponujajo za black friday v rubriki računalništvo. Dejansko samo bedarije, ki se jih hočejo znebiti iz skladišča, vsaj tako zgleda in potem greš na ceneje.si in najdeš vse stvari cenejše vsaj v 2 trgovinah v Sloveniji, kjer nimajo super oh in sploh akcije... pa še to niso vse trgovine na ceneje.si. Bi pa bilo lepo videt, če bi Mindfactory imel black friday in razne 50% off :))

... aja pa pri omenjenem Mimovrste black friday traja cel teden ;(( Nekdo ne razume angleško zgleda, je pa res da je večina črede tako tupih, da nasedajo na to.

Js se že dalj časa sprašujem kako podjetja kot so mimovrste, bigbang, hervis in še kakšno sploh preživijo. Ker so predragi, staro robo prodajajo kot najnovejše izdelke itd. Pogledaš laptop na mimovrste in v nemško trgovino, kjer je 50-200€ cenejši, poštnina pa je samo 10€ ... Isto za superge, pogledaš v hervis ali tomas sport, cena 180€, v nemčiji 110€, pa še poštnina nad 100€ brezplačna. Da ne omenjam teh odprodaj v tehničnih trgovinah... na mimovrstah je izdelek z odprto embalažo, malo podrsano ohišje ipd. znižan za 5-10% v odprodaji (!?) ...greš na nemško spletno trgovino in maš vsaj -20 do -50 popusta na take izdelke "z napako". Pol v nemčiji maš računalniške komponente in računalnike z njimi res up to date, pri nas pa 1-2 leti stare stvari še vedno prodajajo kot najnovejše modele (vsaj cenovno)... Tako da zadnjih 10 let v sloveniji ne kupujem več dragih stvari, ker preprosto trgovine niso in nočejo bit konkurenčne, tako da ko jih je*e...

To je vse res sam moraš vedet,da vsi ne gledajo koliko kej stane v Nemčiji in drugje v tujini,tako da tole kar pišeš velja za nas ,ki smo tukaj na forumu,drugi kupujejo pri nas.Večini se ne,da sploh ubadat s temi zadevami naročijo preko neta in dobijo po Pošti.

The Player ::

na enaa so tudi smešni

Na veliko oglašujejo črni petek z velikimi popusti, ko pa greš pogledat njihovo ponudbo pa nobenih popustov.

Cene so še zmeraj normalne takšne kot so bile prej, samo nalepko gor dajo "znižano", da izgleda da je popust. No vsaj brezplačan poštnina je na nekatere izdelke.

The Player ::

na enaa so tudi smešni

Na veliko oglašujejo črni petek z velikimi popusti, ko pa greš pogledat njihovo ponudbo pa nobenih popustov.

Cene so še zmeraj normalne takšne kot so bile prej, samo nalepko gor dajo "znižano", da izgleda da je popust. Zraven pa nobenega podatka za koliko % je znižano, samo podatek kakšna je priporočena cena in kakšna je spletna cena. No vsaj brezplačan poštnina je na nekatere izdelke.

oprostite za dvojni post, sem hotel popraviti ne citirati

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

The Player je izjavil:

na enaa so tudi smešni

Na veliko oglašujejo črni petek z velikimi popusti, ko pa greš pogledat njihovo ponudbo pa nobenih popustov.

Cene so še zmeraj normalne takšne kot so bile prej, samo nalepko gor dajo "znižano", da izgleda da je popust. Zraven pa nobenega podatka za koliko % je znižano, samo podatek kakšna je priporočena cena in kakšna je spletna cena. No vsaj brezplačan poštnina je na nekatere izdelke.

oprostite za dvojni post, sem hotel popraviti ne citirati

čeprav tole ni pvoh cena.
https://www.enaa.com/oddelki/racunalnis...

flameir ::

Jaz bi danes nabavil en PC za gaming za cca 700€. Če kdo zasledi kaj pametnega, tudi v tujini, se toplo priporočam.

chucki ::

AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

scenic16 ::

flameir je izjavil:

Jaz bi danes nabavil en PC za gaming za cca 700€. Če kdo zasledi kaj pametnega, tudi v tujini, se toplo priporočam.


Mogoče tole...
https://www.boostboxx.com/basic/basic-1...

flameir ::

scenic16 je izjavil:

flameir je izjavil:

Jaz bi danes nabavil en PC za gaming za cca 700€. Če kdo zasledi kaj pametnega, tudi v tujini, se toplo priporočam.


Mogoče tole...
https://www.boostboxx.com/basic/basic-1...



Tole se mi zdi res ugodno za to ceno. Verjetno bom kar tole. :)

bambam20 ::

Wečina pa nigerjev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

D3m ::

Ko pa jaz omenim negrote pa me izbriše okrogli vinkl.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

D3m je izjavil:

Ko pa jaz omenim negrote pa me izbriše okrogli vinkl.



Sej bo meni tudi. ne skrbi. Samo pozna ura je.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

gusto ::

Kupci norijo: Znana trgovina nas je prevarala!

Portugalci se na spletu v zadnjih dneh hudujejo nad potezo znane trgovske verige z elektroniko Worten. Kupce je na tako imenovani črni petek, mednarodni praznik akcijskih cen, po njihovem mnenju zavajala z velikimi popusti, ki pa to v resnici niso bili. Nekdo je namreč posnel videoposnetek, ki je pokazal, da je pod listkom z akcijsko ceno še listek s pravo ceno, ki pa je bila ista kot akcijska.

Kot 90% stvari v naših trgovinah! Prav na smeh mi je šlo, ko sem gledal cene. Kdo ve, je naša Zveza potrošnikov Slovenije imela kaj za povedat na to temo, torej oglaševana znižanja in znižane cene, ki to niso.

kixs ::

Tako se zgodi, ce kupujes hipno in na popuste. Sam kupujem par stvari ze nekaj casa in tudi na black friday ni bilo kaj dosti znizano - ne pri nas, ne v tujini. Tako cakamo naprej... se pac ne mudi.

r0b3rt ::

Kaj pa če bi se na ZPS poslalo kakšen mail glede tega?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Black friday (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21450643 (17906) jopar

Black Friday - dan zapravljanja

Oddelek: Problemi človeštva
212803 (1832) vostok_1
»

kdaj je Black Friday ?

Oddelek: Loža
263158 (1800) D3m
»

Trgovine na black friday

Oddelek: Zvok in slika
247352 (4518) Matej_K
»

Black Friday v SLO? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11135376 (27157) MuadDib

Več podobnih tem