» »

Black friday

Black friday

«
1
2

vostok_1 ::

http://www.bbc.com/news/uk-30241459

K da bi animal planet gledau.
Sicer pa je to eden bolj civiliziranih petkov. V ZDA se teptajo do smrti.

chucki ::

Ne mi žalit živali, ker to je slabše.. Iq na 0
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

MStrix ::

Katastrofa

Vikking ::

Za freaking ene naprave, kampirajo, se tepejo, ki bodo čez en teden za isto ceno naprodaj.

vorantz ::

Kar me najbolj skrbi je, da se je to letos na polno prijelo tudi pri nas ;((
Povsod vidim in slišim ta črni petek
Ne vem a prejšnja res ni blo tolko v sloveniji al samo nisem opazil?

Vikking ::

Pri nas so kampirali za ipod-e, malo bolj agresivni so bili pri odprtjih hofer trgovin, ko so pri vsakem odprtju ponujali neke pralne stroje.

black friday je bolj v navezi z ameriškim praznikom. Potem malo čudno je, da slovenčki na socialni, nimajo za jest, tepejo za tvje in igralne konzole.

Itak bo počasi prišelo tudi do nas. Saj trgovci vedno znova rabijo vzvode, kako pripeljati ljudi v trgovine. Ni več dovolj da rečeš da imaš popust, sedaj je pač že treba popust navezat z nečim.

fosil ::

Sem bil enkrat na odprtju hoferja in je bilo vse skupaj precej civilizirano.
Zunaj je bila lepo vrsta, nato pa so v trgovino spuščali po nekaj ljudi naenkrat.

Sicer pa kar sem videl stvari, ki jih ponujajo pri nas za ta črni petek, so te stvari vredne točno toliko za kolikor jih tudi ponujajo.
Gre za staro ali ceneno robo.

Me pa moti uporaba angleškega imena.
Tako je!

dukedl ::

vorantz je izjavil:

Kar me najbolj skrbi je, da se je to letos na polno prijelo tudi pri nas ;((
Povsod vidim in slišim ta črni petek
Ne vem a prejšnja res ni blo tolko v sloveniji al samo nisem opazil?


Jz sm tud to letos prvič zasledil... HN pa JYSK so meli reklame..sigurno pa še kakšna trgovina
lp dukedl

Snackbarru ::

Ali kdo ve če je black friday poimenovan tako, da omogoči tudi manjšinam in nepriviligiranim ljudem barve (Afro-Američanom) dostop do high-class izdelkov za rasistične belce?

carota ::

Black friday naj bi imel ime po dveh stvareh:
- gneči na ulicah, saj so bili dolgo nazaj vsi avtomobili črni,
- novoletna nakupovalna sezona se začne na ta dan in trgovci so prihajali iz rdečih številk na črne (so po celem letu prišli končno v plus).

iStore ali iStyle je imel 20% popusta, drugih posebnih ugodnosti pri nas nisem videl.

D3m ::

A je kruh kaj cenejši na black friday?
|HP EliteBook|R5 6650U|

vorantz ::

Tudi če bi bil nobenega ne bi brigalo :P
Vsi se grebejo za tehniko pa obleke

D3m ::

Me zanima, ko bi lahkota nastopila, če to drži, da jih ne bo brigalo. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

vorantz ::

Ko bo nastopila lakota bo red friday, ker se bo cel svet klal

dr.Akula ::

Tole sem si shranil lansko leto, ko je bil launch PS4:



Sicer se pa ljudje v videih na BBC-jevem linku ne obnašajo čisto nič drugače kot v ZDA:

ni podatka

Relanium ::

Tist ki je kaj pameten po počakal to brezvezno norijo, in če že kaj zares rabi.... bo to kupil januarja ko so povsod razprodaje
(ko trgovci poskušajo spravit od ljudi še zadnje evre).

Res ne vem zakaj je TV kupit treba nujno decembra.

Skratka..... ovce

Blazz ::

tehnologija ne bo na razprodajah januarja... takrat je samo obutev in obleke...

Pithlit ::

Relanium je izjavil:

Res ne vem zakaj je TV kupit treba nujno decembra.

Ejga... Ben Hur na novem TV-ju zgleda res carsko!
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Mene predvsem čudi, da pred vhodom v te trgovine ni stojnic z avtomatskim orožjem.

hojnikb ::

Hja, v kakem Texasu mogoče je :)
#brezpodpisa

Piston ::

kar naenkrat se mi tisti ameriški osebki, ki se z lastno home made orožarno pripravljajo na doomsday, ne zdijo več tako nori...
Kawaaabangaaa

vostok_1 ::

Prepperji misliš.

Jah. Če bo kdaj resno pomanjkanje bodo take mase definitivno povzročile mnogo nevšečnosti.

carota ::

vostok_1 je izjavil:

Prepperji misliš.

Jah. Če bo kdaj resno pomanjkanje bodo take mase definitivno povzročile mnogo nevšečnosti.

Glede na to, da je agencija za domovinsko varnost nabavila 2500 tankov, da so nabavili municije kot je porabijo v Iraku v 10-ih letih (=5 nabojev na vsakega američana), da pošta in ministrstvo za kmertijstvo nabavljajo avtomatsko orožje ... mogoče tej "preppers" le niso tako butasti.

/ontopic
Ne pozabit na Cyber Monday, ta ponedeljek ko bodo morale znižane "računalniške zadeve". Mislim, da je Amazon že začel in bo trajalo kar 8 dni.

Jerry000 ::

Počakte...tkole bo tut pri nas čez 2-4 leta. Vsa amerikanizacija prihaja k nam, če po pravici povem sm črni petek šele lani zasledil pri nas in dejanske popuste v trgovinah.
Skratka res žalostno...živali se lepše obnašajo kot pa kvazi civilizirani ljudje

carota je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Prepperji misliš.

Jah. Če bo kdaj resno pomanjkanje bodo take mase definitivno povzročile mnogo nevšečnosti.

Glede na to, da je agencija za domovinsko varnost nabavila 2500 tankov, da so nabavili municije kot je porabijo v Iraku v 10-ih letih (=5 nabojev na vsakega američana), da pošta in ministrstvo za kmertijstvo nabavljajo avtomatsko orožje ... mogoče tej "preppers" le niso tako butasti.

/ontopic
Ne pozabit na Cyber Monday, ta ponedeljek ko bodo morale znižane "računalniške zadeve". Mislim, da je Amazon že začel in bo trajalo kar 8 dni.

Cyber monday tut obstaja? Prvič slišim. To ma samo amazon al je to tut v fizičnih trgovinah? Svašta, kaj si bojo še zmisl

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

vostok_1 ::

carota je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Prepperji misliš.

Jah. Če bo kdaj resno pomanjkanje bodo take mase definitivno povzročile mnogo nevšečnosti.

Glede na to, da je agencija za domovinsko varnost nabavila 2500 tankov, da so nabavili municije kot je porabijo v Iraku v 10-ih letih (=5 nabojev na vsakega američana), da pošta in ministrstvo za kmertijstvo nabavljajo avtomatsko orožje ... mogoče tej "preppers" le niso tako butasti.

/ontopic
Ne pozabit na Cyber Monday, ta ponedeljek ko bodo morale znižane "računalniške zadeve". Mislim, da je Amazon že začel in bo trajalo kar 8 dni.


To sem bral ja. Da zaradi surplusa iz obeh vojn skoraj talajo for free vojaško opremo vsem takim javnim službam.

Sicer jype pravi naj bomo pozitivni. Priznam pa da vsekakor ni pretirano lepo gledat kako se militarizira ZDA in izvaja nadzor lastnih državljanov, nad katerim bi še INGSOC nekoliko zardela.

Žal preperji ne bodo kaj preveč uspešni. Zlahka se jih tracka povsot po državi ali izvenj nje in dostavi 50kg paket eksploziva po airmailu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

roli ::

Kar sem slišal od američanov po forumih pri njih ta zadeva pomeni resne popuste. Nam, ko nam dajo tiste 5-20% popusta se mogoče ne zdi nič posebnega. Pri njih pa imajo določene stvari (v zelo omejenih količinah seveda) tudi po 70% popusta. Takrat ti mogoče tudi postane jasno zakaj se ljudje skoraj stepejo za TV.
http://www.r00li.com

bambam20 ::

roli je izjavil:

Kar sem slišal od američanov po forumih pri njih ta zadeva pomeni resne popuste. Nam, ko nam dajo tiste 5-20% popusta se mogoče ne zdi nič posebnega. Pri njih pa imajo določene stvari (v zelo omejenih količinah seveda) tudi po 70% popusta. Takrat ti mogoče tudi postane jasno zakaj se ljudje skoraj stepejo za TV.


V GB so imeli točno to obliko popusta. Do 70%. če bi imeli pri nas 70% popusta recimo v Big Bangu na iphone, pa samsung telefone, tv-je bi se tudi takole dogajalo. Ne dobiš vsak dan 60 ali 70% popusta na tv, ki stane 800€ ali pa iphona :).

Steinkauz ::

Teh 80% velja samo za par prvih kupcev.
Za ostale je znižano tako kot pri nas 10-30%.

menjalnik ::

Me zanima koliko kraj se zgodi na tak dan v trgovinah, saj noben ne opazi pri toliko ljudeh8-) @rupsi31 se strinjam, čim da Bigbang, HarveyNorman, ... take popuste se grem še jest gužvat za 70% popusta

hojnikb ::

Kaj ti nucajo 70% popusti, če ti pred akcijo nabijejo redno ceno za 60%.
#brezpodpisa

mitja73 ::

No ja v BB ju je iPad Air za 339 EUR kar je zelo ugodno.

borut_p ::

važno da so igrice znižane :)
http://www.unlimitedgamestore.com/black...

shinko ::

Kaj ti nucajo 70% popusti, če ti pred akcijo nabijejo redno ceno za 60%.


Koliko mi je znano, je to kaznivo!

Blazz ::

borut_p je izjavil:

važno da so igrice znižane :)
http://www.unlimitedgamestore.com/black...


veliko ceneje je na kinguin.net

Redorange ::

borut_p ::

Blazz je izjavil:

borut_p je izjavil:

važno da so igrice znižane :)
http://www.unlimitedgamestore.com/black...


veliko ceneje je na kinguin.net



kaj misliš zdaj kot je black friday ali na splošno. Far cry je pri tebi 5€ dražji

Luka01 ::

Zdravo!
Mene pa zanima če ima kdo kakšne izkušnje iz prejšnjih let kakšne so bile kaj akcije za BLACK FRIDAY v slovenskih računalniških spletnih trgovinah in pa v nemški spletni trgovini mindfactory, sprašujem pa zato ker ne vem ali se mi sploh splača čakati na BLACK FRIDAY na koncu pa nič ne bo.

flyby ::

Luka01 ::

Kdaj pa bo na mindfactory-ju 18. ali 25.

carota ::

Ne pozabit na Cyber Monday, ki mu sledi. Ne vem pa kako je s tem pri nas.

BorutK-73 ::

Luka01 je izjavil:

Kdaj pa bo na mindfactory-ju 18. ali 25.

Black Friday je 25.

flameir ::

Mene zanima, če kdo ve, bojo kakšni popusti pri nas na kakšno elektroniko, konkretno me zanimajo macbooki pro 2015? :)

EDIT: Če je ceneje, seveda vzamem tudi iz tujine. Gledam pa MBP 13 8/256.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

McClane ::

Sva že dva, tudi jaz iščem kak ugoden deal za 13 Macbook pro 2015..
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

grobijan ::

Js tud isčem čimboljši 27" monitor za ~300€

Brane22 ::

LG 27UD58 recimo ?

mailer ::

Mindfactory se mi zdi da nimajo nič posebnega, caseking počepnil, nekatere strani trenutno offline.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Skyman ::

caseking dela... samo nwm al jz sm slep al kaj nikjer se nic ne omenja kak black friday na strani

mailer ::

Zdaj se naloži, prej je pa samo nalagalo v neskončnost. Videt pa res kakšnih popustov za black friday.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

flameir ::

https://www.cyberport.de/apple-macbook-...

Tole sem zdaj našel. 1170EUR za MBP 2015 128GB. Zdej moram pa prespat pa se odločit a se splača dat 280EUR več za hdmi, malo boljši proc&grafo ter retino zaslon (slednje mi je še največji minus pri airu)...če še kdo kaj ceneje najde, se priporočam. :D Sicer imajo pa tudi 256GB zbižan na 1479 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

Jerry000 ::

Škoda edino ker ni SLO tipkovnica. Tole bom jaz kupoval drugo leto. Upam da bojo cene še nižje

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Black friday (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21450726 (17989) jopar

Black Friday - dan zapravljanja

Oddelek: Problemi človeštva
212805 (1834) vostok_1
»

kdaj je Black Friday ?

Oddelek: Loža
263165 (1807) D3m
»

Trgovine na black friday

Oddelek: Zvok in slika
247358 (4524) Matej_K
»

Black Friday v SLO? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11135420 (27201) MuadDib

Več podobnih tem