» »

Kako je to možno? Stalno klic iz skrite številke

Kako je to možno? Stalno klic iz skrite številke

Presky ::

Zanima me nekaj, ker tega nisem še doživel. Pred časom, me je začela klicati skrita številka celi dan, noč in dan več dni. Vsakič, ko sem se javil je prekinilo avtomatsko in me spet takoj klicalo. Nisem se več javlal, ampak klicalo me je stalno non stop brez prekinitve, ni bilo veze ali se javim ali ne, klicalo je non stop iz skrite številke in prekinjalo vsake 3 sekunde je prekinilo in ponovno klicalo (ni bilo veze ali se javim ali ne, klicalo je in prekinjalo, klicalo in prekinjalo vsake 3 sekunde). , toliko časa, da sem popizdil in moral sem kupiti novo sim kartico, ker niti jaz nisem moral več klicati, ker me je ta neznana številka noč in dan klicala, vsakih par sekund, da znoriš!!! Kaj je to kakšen program da te stalno kliče in prekinja, ne razumem???
BIOHAZARD 4

krho ::

Zabeležiš.. daš operaterju pritožbo za nadlegovanje.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Raptor F16 ::

Nekdo preverja ob katerih urah si dosegljiv.

Je to stacionarc ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Presky ::

Na gsm me je klicala skrita cifra.

Kako naj zabeležim dam operaterju, saj nisem mogel niti klicat ali slike pogledat na gsmu, stalno klicalo in prekinjalo non stop non stop stalno...imel ugasnjen gsm čez noč, ga nato vklopil in dalje stalno klicanje non stop, noro
BIOHAZARD 4

Raptor F16 ::

Presky je izjavil:

Na gsm me je klicala skrita cifra.

Kako naj zabeležim dam operaterju, saj nisem mogel niti klicat ali slike pogledat na gsmu, stalno klicalo in prekinjalo non stop non stop stalno...imel ugasnjen gsm čez noč, ga nato vklopil in dalje stalno klicanje non stop, noro


V vsakem primeru se obrni na operaterja in pojasni problem
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Master_Yoda ::

Nima veze da ti nisi videl stevilke, operater jo vidi.
Dovie'andi se tovya sagain.

bobiii16 ::

pa kaj hudirja a res ne znate blokirat številke ??????

ker sistem blokiranja prepozna številko ki pa tebi ni vidna

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bobiii16 ()

Vuli ::

kako boš blokiral skrito št.?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Raptor F16 ::

Vuli je izjavil:

kako boš blokiral skrito št.?


Telefoni že znajo zavračat take klice.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

UganiKdo ::

bobiii16 je izjavil:

pa kaj hudirja a res ne znate blokirat številke ??????

ker sistem blokiranja prepozna številko ki pa tebi ni vidna


To seveda ni res, tako da ne bluzi. Tvoj telefon seveda ne more prebrat skrite stevilke ampak lahko zgolj blokira vse skrite stevilke.

Kar ne resi problema op, glede ba to da je bil klic vsake 3s. Tudi fe blokira skrite stevilke telefon se vedno zazna klic in ce se to dogaja vsake 3s bo se vedno vplivalo na uporabo telefona.

V taki situaciji bi se pac moral obrnit na operaterja. Ocitno je nekdo nastavil nek auto dialer in ti v bistvu (D)DoS-al sim kartico.

Raptor F16 je izjavil:

Vuli je izjavil:

kako boš blokiral skrito št.?


Telefoni že znajo zavračat take klice.

V bistvu ne. Kar telefon zna je, da avtomaticno prekine (poslje zaseden siganl) glede na nastavitve ( recimo vse skrite stevilke). Samo povezava se mora se vedno vzpostavit in ce se to dogaja vsake 3s vpliva na uporabo telefona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Presky ::

Žal nisem mogel nič priti v nastavitve, ker nisem imel časa niti 5 sekund, ker stalno me klicalo in prekinjalo...

In to je bil vedno točnen čas klica in takoj prekinitve, vedno do sekunde natančno. Tako da vem da me ni en fizično klicaril, ampak je imel nevem sploh kaj nek program ali nekaj, da je bilo tako natančno vse. Nič nisem mogel s telefonom, čisto nič počet, pa kakšne nastavitve saj nisi mogel priti do njih, če stalno kliče in prekinja...
BIOHAZARD 4

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Presky ()

UganiKdo ::

Vedno lahko vzames sim ven pa bos lahko prisel do nastavitev oziroma cesar hoces. Ampak kot ze receno take zadeve bi moral resevat z operaterjem.

Presky ::

Ok, nisem vedel tega, ampak zanima me kako je to mogoče, da me je klicarilo noč in dan s skrite cifre? Kako da je to možno...
BIOHAZARD 4

Furbo ::

Ja kako pa to ne bi bilo možno? Kaj je tako čudnega?

A si koga nategnil preko bolhe ali kaj takega? :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

c3p0 ::

Presky je izjavil:

Žal nisem mogel nič priti v nastavitve, ker nisem imel časa niti 5 sekund, ker stalno me klicalo in prekinjalo...



Airplane mode?

UganiKdo ::

Presky je izjavil:

Ok, nisem vedel tega, ampak zanima me kako je to mogoče, da me je klicarilo noč in dan s skrite cifre? Kako da je to možno...

Autodialer, pac nek app ki je neprestano klical in prekinjal neko stevilko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578502509 (15225) MrStein
»

Telefonska stevilka

Oddelek: Loža
374653 (1574) BuDi79
»

Izpisek dohodnih klicev

Oddelek: Pomoč in nasveti
156293 (5472) St235
»

Skrita številka

Oddelek: Mobilne tehnologije
282979 (2192) kunigunda
»

Skrivanje telefonskih številk (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6711960 (10207) V-i-p

Več podobnih tem