» »

Star Wars Acolyte - TV serija

Star Wars Acolyte - TV serija

delavec44 ::

matobeli je izjavil:

A kar vse pedofile in lezbijke v plaščih bi črtal iz serije ko je SW?

Dej pol črtej še leteče kite, pa vse furryje, pa planete z več kot eno luno...

Pa roboti so eni tud precej gey, črtat.

Pol pa lahko samo na repeat damo prizor ko Kenobi prvič vidi clone army.


Črtal bi nesposobne režiserje in scenariste. Tebi je treba 2x napisati.

matobeli ::

delavec44 je izjavil:

Jaz še nisem videl woke serije, ki bi bila dobra.


Jaz tudi nisem še videl moškega s katerim bi seksal.

Anyway, tvoj point?

Bejž rajš blue eye samurai gledat.

delavec44 je izjavil:


Črtal bi nesposobne režiserje in scenariste. Tebi je treba 2x napisati.


Ajaa, ja dej ane, zasluž dost, svoj studio nared, pa boš mel same sposobne režiserje not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Legon ::

delavec44 je izjavil:

matobeli je izjavil:

A kar vse pedofile in lezbijke v plaščih bi črtal iz serije ko je SW?

Dej pol črtej še leteče kite, pa vse furryje, pa planete z več kot eno luno...

Pa roboti so eni tud precej gey, črtat.

Pol pa lahko samo na repeat damo prizor ko Kenobi prvič vidi clone army.


Črtal bi nesposobne režiserje in scenariste. Tebi je treba 2x napisati.


Pa če sem te prav razumel tudi nesposobne igralce kot je na primer Lee Jung-jae. Ker vsi vemo, da je nesposoben, ker je bil za vlogo izbran samo zato ker je azijc in je boleče očitno da ne zna igrat, saj v življenju še ni nastopal v ničemer kar ne bi bilo woke sranje, ki ni vredno da ga gledamo. /s

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

delavec44 ::

Legon je izjavil:

delavec44 je izjavil:

matobeli je izjavil:

A kar vse pedofile in lezbijke v plaščih bi črtal iz serije ko je SW?

Dej pol črtej še leteče kite, pa vse furryje, pa planete z več kot eno luno...

Pa roboti so eni tud precej gey, črtat.

Pol pa lahko samo na repeat damo prizor ko Kenobi prvič vidi clone army.


Črtal bi nesposobne režiserje in scenariste. Tebi je treba 2x napisati.


Pa če sme te prav razumel tudi nesposobne igralce kot je na primer Lee Jung-jae. Ker vsi vemo, da je nesposoben, ker je bil za vlogo izbran samo zato ker je azijc in je boleče očitno da ne zna igrat, saj v življenju še ni nastopal v ničemer kar ne bi bilo woke sranje, ki ni vredno da ga gledamo. /s


Ne, on je bil mnogo boljši od glavne ženske igralke. Še z angleščino se je trudil. Mi pa ni všeč lik, ki ga je igral. Je imel par idiotskih odločitev.

Tole bi pa takoj zamenjal. Pa lahko rečeš kar hočeš.

Zgodovina sprememb…

Legon ::

In smo spet prišli do tega, da je woke samo pomilovanja vreden izgovor za nekaj kar pač tebi ni všeč, čeprav niti pogledal nisi.

delavec44 ::

Pogledal sem dovolj. Razložil sem že tudi vse kar sem lahko, če nočeš razumeti pač...

Legon ::

Ne razumem v čem je tak problem reč, da te zadeva ne zanima, te motivi in dogajanje ne ganejo in greš pač dalje. Ampak ne, treba je zabit x časa za pomilovanja vredne samooklicane kritke na youtube, nakladat o fiktivni woke agendi in pet strani bluzit o nadaljevanki, ki je niti videl nisi in se dogaja v okolju o katerem očitno kaj dosti ne veš. In to pri neborju drugih vsebin, ki so ti na voljo. Fascinantno.

Magic1 ::

Se mi zdi, da woke tlačijo v vse ravno zato, ker se zavedajo, da je šrot. Tako imajo vsaj izgovor, da so gledalci tisti, ki so netolerantni in ne da je res šit.

Legon je izjavil:

Ne razumem v čem je tak problem reč, da te zadeva ne zanima, te motivi in dogajanje ne ganejo in greš pač dalje. Ampak ne, treba je zabit x časa za pomilovanja vredne samooklicane kritke na youtube, nakladat o fiktivni woke agendi in pet strani bluzit o nadaljevanki, ki je niti videl nisi in se dogaja v okolju o katerem očitno kaj dosti ne veš. In to pri neborju drugih vsebin, ki so ti na voljo. Fascinantno.

Sej ni skoraj nič vrednega več gledat. Če sam 1% časa, ki smo ga namenili prej za gledanje, sedaj zabijamo za komentirnaje, je komentiranja kolkor češ. Pač ti si zgleda še preveč puhast, da bi vedel, da so včasih kar dosti kvalitetne robe uspeli narediti. Danes bolj tekmujejo, kdo bo večji šit naredil.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

delavec44 ::

Legon je izjavil:

Ne razumem v čem je tak problem reč, da te zadeva ne zanima, te motivi in dogajanje ne ganejo in greš pač dalje. Ampak ne, treba je zabit x časa za pomilovanja vredne samooklicane kritke na youtube, nakladat o fiktivni woke agendi in pet strani bluzit o nadaljevanki, ki je niti videl nisi in se dogaja v okolju o katerem očitno kaj dosti ne veš. In to pri neborju drugih vsebin, ki so ti na voljo. Fascinantno.


Me veseli, da te fasciniram. Tudi ti mene. Zgleda imava oba preveč časa.

matobeli ::

En prizor iz enga finga filma mi hodi stalno po glavi ko berem te traparije naših ostarelih bukseljnov.
Zelo primeren del dialoga:
where they can only think like a German... more precisely, German soldier.

RedDrake ::

Legon je izjavil:

Še vedno pa ni odgovora na osnovo vprašanje, kaj točno bi se glede kvalitete serije sprmenilo, če ni bi bi bilo kvazi woke elementov? ...

Trivialno. Če se bi produkcijska ekipa lotila serije z vidika zgodbe in likov v okviru zgodbe, ne pa z vidika "da rabimo X, Y, Z, ... fičre", bi bila zgodba lahko doterana. Tako pa je zgodba polna nelogičnosti liki pa na nivoju srednješolske amaterske produkcije.
Jaz to vidim kot neke vrste "feature creep" v produkciji. Imaš ekipo N ljudi na storyboardingu in namesto da bi tuhtali o tem, da mogoče ni potrebe da se dvojčici razkrije takoj, ampak bi lahko gledalce držali v efektivnem suspenzu tako o izvoru kot dejstvu da sta dvojčici, so tuhtali o tem kake rase/spola/whatever mora biti lik X, zato ker bo to full cool. V dobri zgodbi spol/rasa/usmerjenost/praktično karkoli _NE_ igra vloge. Lahko pa, glede na izjave produkcijske ekipe, trdimo da bi usmerjanje na zgodbo namesto na woke elemente komot naredilo boljšo nadaljevanko.

Kayzon ::

Da je serija tako slabo lahko samo pripisemo temu da so imeli diversity kvote pri najemanju in so najeli ljudi ki se njim dobesedno jebe za SW fransizo.

Se to da so najeli zq producenta serije asistenko harwey weinsteina je noro.


D3m ::

Legon preveč se trudiš s to KRAP serijo.

Ocene so bile podane.

Kritiki so ji dali 80% (zaradi finančne koristi).
Občinstvo ji je dalo 17%, ker je tako ZANIČ.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kayzon ::

The people have spoken!

meho7 ::

Legon je izjavil:

delavec44 je izjavil:

matobeli je izjavil:

A kar vse pedofile in lezbijke v plaščih bi črtal iz serije ko je SW?

Dej pol črtej še leteče kite, pa vse furryje, pa planete z več kot eno luno...

Pa roboti so eni tud precej gey, črtat.

Pol pa lahko samo na repeat damo prizor ko Kenobi prvič vidi clone army.


Črtal bi nesposobne režiserje in scenariste. Tebi je treba 2x napisati.


Pa če sem te prav razumel tudi nesposobne igralce kot je na primer Lee Jung-jae. Ker vsi vemo, da je nesposoben, ker je bil za vlogo izbran samo zato ker je azijc in je boleče očitno da ne zna igrat, saj v življenju še ni nastopal v ničemer kar ne bi bilo woke sranje, ki ni vredno da ga gledamo. /s

Vse te igralce je izbrala Lesley sama. In ja Lee Jung-jae je lahko dober igralec samo tole je bil res prevelik zalogaj zanj. Tip prakticno ne zna govoriti anglesko in se je na pamet ucil tiste stavke.

Legon ::

D3m je izjavil:

Legon preveč se trudiš s to KRAP serijo.

Ocene so bile podane.

Kritiki so ji dali 80% (zaradi finančne koristi).
Občinstvo ji je dalo 17%, ker je tako ZANIČ.


Nimam težav s tem, da ljudem serija ni všeč, pač vsakemu svoje, tudi meni ni bila nikakršen presežek. Čisto poveprečna zadeva za zabit 4 ure. Me pa fascinira, koliko časa so nekateri sposobni zabit za nekaj kar je po njihovem zanič, ravno tako kot mi je fascinantno jokanje o tem, da je serija zanič ker je woke. Ko to nekdo napiše mi je kristalno jasno, da ni svar v objektvni oceni, ampak gre primarno za zdravljenje lastnih duševnih težav. In ko dejansko pogledaš ocene vidiš, da je to prevladujoče med tistimi, ki dajejo oceno 1. Ker enako kot objektvino ne moreš trdit, da bi si taka serija zaslužila 10, tudi ne moreš objektivno trdit, da gre za serijo, ki si zasluži oceno 1. Tako, da ko umakneš antiwoke incele na eni strani in fanboy fanatike na drugi strani, prideš do čisto povprečne serije s čisto povprečno oceno.

Kayzon je izjavil:

The people have spoken!

“Never underestimate the power of stupid people in large groups.”
― George Carlin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

matobeli ::

D3m je izjavil:

(zaradi finančne koristi).


Čigave? Kdo to plača? A ste mele snežinke na ST kakšen fundraiser za pomoč ubogim studiem z vsebino ki je nihče ne gleda?

Glasujte z denarnicami!

RedDrake ::

matobeli je izjavil:


Čigave? Kdo to plača? ...

Kaj pa vem. Mogoče se pa vprašaj kdo je plačeval zdravnike, da so ugotavljali, da kajenje ni problematično in podobno. Tisti ki prodaja, plačuje one, ki ustvarjajo mnenje. Čez lužo je to modus operandi že dve stoletji, najmanj.

matobeli ::

Aha, torej na koncu glupi potrošniki to vse plačajo?

Rešitev: nehaj plačevat

D3m ::

Plača naročnik.

Kritik pa poda zadovoljivo oceno. To ni nič takega v današnjem času.

Tudi mi plačamo novico pri kateri pričakujemo, da bo zadovoljiva.
|HP EliteBook|R5 6650U|

delavec44 ::

Legon je izjavil:

D3m je izjavil:

Legon preveč se trudiš s to KRAP serijo.

Ocene so bile podane.

Kritiki so ji dali 80% (zaradi finančne koristi).
Občinstvo ji je dalo 17%, ker je tako ZANIČ.


Nimam težav s tem, da ljudem serija ni všeč, pač vsakemu svoje, tudi meni ni bila nikakršen presežek. Čisto poveprečna zadeva za zabit 4 ure. Me pa fascinira, koliko časa so nekateri sposobni zabit za nekaj kar je po njihovem zanič, ravno tako kot mi je fascinantno jokanje o tem, da je serija zanič ker je woke. Ko to nekdo napiše mi je kristalno jasno, da ni svar v objektvni oceni, ampak gre primarno za zdravljenje lastnih duševnih težav. In ko dejansko pogledaš ocene vidiš, da je to prevladujoče med tistimi, ki dajejo oceno 1. Ker enako kot objektvino ne moreš trdit, da bi si taka serija zaslužila 10, tudi ne moreš objektivno trdit, da gre za serijo, ki si zasluži oceno 1. Tako, da ko umakneš antiwoke incele na eni strani in fanboy fanatike na drugi strani, prideš do čisto povprečne serije s čisto povprečno oceno.

Kayzon je izjavil:

The people have spoken!

“Never underestimate the power of stupid people in large groups.”
― George Carlin


Ocene 1 in 10 se izničijo. Imdb ima tudi algoritem, da ne upošteva ekstremov v povprečju. Tudi če bi imela serija oceno 5 kot si ji ti dal, je to sranje in daleč od povprečne serije. Serije pod 7 so negledljive. Niso tukaj ocene enakomerno razporejene od 1 do 10.

meho7 ::

matobeli ::

D3m je izjavil:

Plača naročnik.



Naročniku pa plačajo butasti uporabniki?

Al kje v tem ciklu je krivda na tistih ki swipnejo svojo kreditko?

Legon ::

delavec44 je izjavil:

Legon je izjavil:

D3m je izjavil:

Legon preveč se trudiš s to KRAP serijo.

Ocene so bile podane.

Kritiki so ji dali 80% (zaradi finančne koristi).
Občinstvo ji je dalo 17%, ker je tako ZANIČ.


Nimam težav s tem, da ljudem serija ni všeč, pač vsakemu svoje, tudi meni ni bila nikakršen presežek. Čisto poveprečna zadeva za zabit 4 ure. Me pa fascinira, koliko časa so nekateri sposobni zabit za nekaj kar je po njihovem zanič, ravno tako kot mi je fascinantno jokanje o tem, da je serija zanič ker je woke. Ko to nekdo napiše mi je kristalno jasno, da ni svar v objektvni oceni, ampak gre primarno za zdravljenje lastnih duševnih težav. In ko dejansko pogledaš ocene vidiš, da je to prevladujoče med tistimi, ki dajejo oceno 1. Ker enako kot objektvino ne moreš trdit, da bi si taka serija zaslužila 10, tudi ne moreš objektivno trdit, da gre za serijo, ki si zasluži oceno 1. Tako, da ko umakneš antiwoke incele na eni strani in fanboy fanatike na drugi strani, prideš do čisto povprečne serije s čisto povprečno oceno.

Kayzon je izjavil:

The people have spoken!

“Never underestimate the power of stupid people in large groups.”
― George Carlin


Ocene 1 in 10 se izničijo. Imdb ima tudi algoritem, da ne upošteva ekstremov v povprečju. Tudi če bi imela serija oceno 5 kot si ji ti dal, je to sranje in daleč od povprečne serije. Serije pod 7 so negledljive. Niso tukaj ocene enakomerno razporejene od 1 do 10.


In smo spet pri fascinantnem dejstvu koliko časa si posvetil nečemu kar je negledljivo... Osebno za nadaljevake v jih dam v kategorijo negledjivo niti toliko časa ne zgubim, da bi pogledal trailer. Recimo tudi na tvojem seznamu je par takih stvari (po moji kategorizaciji), pa zato ne bom porabljal časa, da bi gledal primitivne youtube kritike in skakal po forumskih temah. Še manj pa iz užaljenosti in neke kvazi ideološke blodnje ocenjeval takšne vsebine. Me ne zanima, grem dalje. To je to.

Tako, da trenutno raje gledam "woke sranje" z naslovom Fallout.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

c3p0 ::

Legon je izjavil:


torej hočeš povedat, da če ti je všeč woke vsebina (ki jo sicer nisi psosben identificirat v zadevni nadaljevanki) potem gre za super nadaljevanko vredno ogleda? bizarno ni kaj.


Stroka ti ego (če si woke), to pa je tudi vse. Pa woke skupnost je hudo obsojajoča in ne prenese kritike niti iz lastnik vrst, zato je cesar precej gol, otrok pa se še ni oglasil z resnico.
Nekaj woke elementov sem definiral v enem prejšnjih postov, ne bom se ponavljal.

D3m ::

matobeli je izjavil:

D3m je izjavil:

Plača naročnik.



Naročniku pa plačajo butasti uporabniki?

Al kje v tem ciklu je krivda na tistih ki swipnejo svojo kreditko?


Tako je.

Mi bi radi potegnili čim več iz tega.
|HP EliteBook|R5 6650U|

delavec44 ::

Legon je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Legon je izjavil:

D3m je izjavil:

Legon preveč se trudiš s to KRAP serijo.

Ocene so bile podane.

Kritiki so ji dali 80% (zaradi finančne koristi).
Občinstvo ji je dalo 17%, ker je tako ZANIČ.


Nimam težav s tem, da ljudem serija ni všeč, pač vsakemu svoje, tudi meni ni bila nikakršen presežek. Čisto poveprečna zadeva za zabit 4 ure. Me pa fascinira, koliko časa so nekateri sposobni zabit za nekaj kar je po njihovem zanič, ravno tako kot mi je fascinantno jokanje o tem, da je serija zanič ker je woke. Ko to nekdo napiše mi je kristalno jasno, da ni svar v objektvni oceni, ampak gre primarno za zdravljenje lastnih duševnih težav. In ko dejansko pogledaš ocene vidiš, da je to prevladujoče med tistimi, ki dajejo oceno 1. Ker enako kot objektvino ne moreš trdit, da bi si taka serija zaslužila 10, tudi ne moreš objektivno trdit, da gre za serijo, ki si zasluži oceno 1. Tako, da ko umakneš antiwoke incele na eni strani in fanboy fanatike na drugi strani, prideš do čisto povprečne serije s čisto povprečno oceno.

Kayzon je izjavil:

The people have spoken!

“Never underestimate the power of stupid people in large groups.”
― George Carlin


Ocene 1 in 10 se izničijo. Imdb ima tudi algoritem, da ne upošteva ekstremov v povprečju. Tudi če bi imela serija oceno 5 kot si ji ti dal, je to sranje in daleč od povprečne serije. Serije pod 7 so negledljive. Niso tukaj ocene enakomerno razporejene od 1 do 10.


In smo spet pri fascinantnem dejstvu koliko časa si posvetil nečemu kar je negledljivo... Osebno za nadaljevake v jih dam v kategorijo negledjivo niti toliko časa ne zgubim, da bi pogledal trailer. Recimo tudi na tvojem seznamu je par takih stvari (po moji kategorizaciji), pa zato ne bom porabljal časa, da bi gledal primitivne youtube kritike in skakal po forumskih temah. Še manj pa iz užaljenosti in neke kvazi ideološke blodnje ocenjeval takšne vsebine. Me ne zanima, grem dalje. To je to.

Tako, da trenutno raje gledam "woke sranje" z naslovom Fallout.


Samo mene SW zanima. Drugače se ne bi ukvarjal s tem. In če mi v tem sranju spremenijo lore, v naslednjih serijah in filmih ne bom imel pojma kaj se dogaja.

Fallout ni woke. Ti mečeš vse v isti koš, ker ne razumeš. Pa dokler ne pogledaš ne moreš komentirati ;)

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Legon je izjavil:

Zakaj ne, potem zadeva ne bi bila woke in bi bilo vse ok? Al se bomo počasi le sprijaznili, da jokanje o woke ena velika neumnost in tudi če ven pomečeš vse domnevne woke elemente, ne bo zato nadaljevanka nič boljša?


Saj smo ti že večkrat definirali, kaj je problem: producenti s vprašalniki in ciljem obkljukat vse kvadratke. Na račun zgodbe, igre, atmosfere, suspenza, name it.

delavec44 ::

.

Zgodovina sprememb…

Legon ::

delavec44 je izjavil:



Samo mene SW zanima. Drugače se ne bi ukvarjal s tem. In če mi v tem sranju spremenijo lore, v naslednjih serijah in filmih ne bom imel pojma kaj se dogaja.

Fallout ni woke. Ti mečeš vse v isti koš, ker ne razumeš. Pa dokler ne pogledaš ne moreš komentirati ;)


Kako točno fallout ni woke?
Močne ženske, ki so ultra sposobne in nesposobni beli moški? Check.
Sposobni liki nedoločljivega spola? Check
Črnci, ki so ravno tako bolj sposobni od belcev? Check.
Mutanti, ki imajo namesto falusnih simbolov luknje? Check.

Ne gre bolj woke hudimana, še Tim Cain je istospolno usmerjen... Sam če to priznaš potem tvoja osnovna agenda da je vsaka stvar, ki diši po woke sranje, razpade.

Sem videl bistveno več Fallout kot ti Acolyte, o tvojem zanimanju za SW pa škoda besed. Drži se osnovne triologije in boš lahko na stara leta v gostilni razglagal kako zgleda SW za prave moške.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Netrunner ::

Še en dodaten žebelj za Star wars krsto :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

delavec44 ::

Legon je izjavil:

delavec44 je izjavil:



Samo mene SW zanima. Drugače se ne bi ukvarjal s tem. In če mi v tem sranju spremenijo lore, v naslednjih serijah in filmih ne bom imel pojma kaj se dogaja.

Fallout ni woke. Ti mečeš vse v isti koš, ker ne razumeš. Pa dokler ne pogledaš ne moreš komentirati ;)


Kako točno fallout ni woke?
Močne ženske, ki so ultra sposobne in nesposobni beli moški? Check.
Sposobni liki nedoločljivega spola? Check
Črnci, ki so ravno tako bolj sposobni od belcev? Check.
Mutnati, ki imajo namesto falusnih simbolov luknje? Check.

Ne gre bolj woke hudimana, še Tim Cain je istospolno usmerjen... Sam če to priznaš potem tvoja osnovna agenda da je vsaka stvar, ki diši po woke sranje, razpade.

Sem videl bistveno več Fallout kot ti Acolyte, o tvojem zanimanju za SW pa škoda besed. Drži se osnovne triologije in boš lahko na stara leta v gostilni razglagal kako zgleda SW za prave moške.


In tu se vidi, da nimaš pojma. Fallout ima lep character arc za vsakega izmed glavnih akterjev. Glavna igralka ni ultra sposobna ampak dobi večkrat po glavi in se sproti uči in razvija.

In kaj igralci ali ustvarjalci počnejo v privat življenju me sploh ne zanima, če svoje delo kvalitetno opravijo.

Ampak ja, ti se spoznaš na vse, mi ostali se moramo pa držati gostilne.

Zgodovina sprememb…

Legon ::

ROFL, to bo to ja. Fasciantno, kako iste elemente v dveh nadaljevanka tako različno vrednostiš. Ampak ja, razumem, da nisi sposoben priznat, da ima lahko dobra nadaljevanka woke elemente, ker se ti cela samopodoba sesuje.

In kaj igralci počnejo v privat življenju me sploh ne zanima. Važno je kako kvalitetno odigrajo in kakor se spomnim v seriji ni gej.
še ena stvar, kjer si bolj kot ne samo youtube vide pogledal, kaj? Ker vem, da rad komentiraš stvari ki jih ne poznaš ti dam namig: Tim Cain ni igralec v seriji Fallout.

Fallout ima lep character arc za vsakega izmed glavnih akterjev. Glavna igralka ni ultra sposobna ampak dobi večkrat po glavi in se sproti uči in razvija.
Glavna igralka je v 20 minutah prvega dela mrtva. Vse od tam naprej je woke agenda močne ženske, ki nadvlada nesposobne bele moške. Veš tisto, kar si sam očital kot woke element v Acolyte.

Ampak ja, ti se spoznaš na vse, mi ostali se moramo pa držati gostilne.

žalostno ampak resnično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

RedDrake ::

No, saj tako se loči Woke vsebine od normalnih vsebin. Normalne vsebine so dobre, četudi je v glavni vlogi homo non-binary trans-woman z ojdipovim kompleksom. Woke vsebine so pa trash, četudi je v glavni vlogi beli moški, ki izgleda kot Herkules.

Legon ::

Aha, torej če je nadaljevanka zanič je woke. Pa ni važno kdo igra in kaj se dogaja. Če je nadaljevanka dobra, pa avtomatično nič v nje ne more bit woke? Ja, po tej logiki je precej bolj jasno.

delavec44 ::

Legon je izjavil:

Glavna igralka je v 20 minutah prvega dela mrtva. Vse od tam naprej je woke agenda močne ženske, ki nadvlada nesposobne bele moške. Veš tisto, kar si sam očital kot woke element v Acolyte.


Se vidi, da nisi pogledal več od prvega dela.

Legon ::

delavec44 je izjavil:

Legon je izjavil:

Glavna igralka je v 20 minutah prvega dela mrtva. Vse od tam naprej je woke agenda močne ženske, ki nadvlada nesposobne bele moške. Veš tisto, kar si sam očital kot woke element v Acolyte.


Se vidi, da nisi pogledal več od prvega dela.


Tako kot ti nisi videl več od youtube videa. Lucy že v prvem delu preživi samo zaradi woke agende bele močne ženske. Dobesedno vsaka minuta, ki jo preživi zunaj, pa je v celoti skergana z realnostjo Fallout okolja. Ampak ker ti je nadaljevanka všeč, to zavestno spregledaš.

RedDrake ::

Legon je izjavil:

Aha, torej če je nadaljevanka zanič je woke. Pa ni važno kdo igra in kaj se dogaja. Če je nadaljevanka dobra, pa avtomatično nič v nje ne more bit woke? Ja, po tej logiki je precej bolj jasno.

Napisalo ti je že več ljudi. Woke vsebine poudarjajo Woke elemente, ki so dodani "zato da so".
Normalne vsebine tega nimajo. Tudi "normalne" so komot garbage (in polno jih je). Ampak Woke je garbage zato, ker se fokusira na stvar, ki _NE SME_ imeti prednosti pred ostalimi aspekti cinematografije.

delavec44 ::

Legon je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Legon je izjavil:

Glavna igralka je v 20 minutah prvega dela mrtva. Vse od tam naprej je woke agenda močne ženske, ki nadvlada nesposobne bele moške. Veš tisto, kar si sam očital kot woke element v Acolyte.


Se vidi, da nisi pogledal več od prvega dela.


Tako kot ti nisi videl več od youtube videa. Lucy že v prvem delu preživi samo zaradi woke agende bele močne ženske. Dobesedno vsaka minuta, ki jo preživi zunaj, pa je v celoti skergana z realnostjo Fallout okolja. Ampak ker ti je nadaljevanka všeč, to zavestno spregledaš.


Ti že veš kaj je kdo videl in kaj ni. Tak psihoanalitik kot si.

Lucy zunaj čisto lepo preživi v skladu Fallout okolja kot v igrah preživi character na začetku svoje RPG poti. Velikokrat uporabi tudi svojo inteligenco.

Pa Fallout ima drugače svojo temo.

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

... in do drugega dela, bi bila že večkrat mrtva, če ji ne bi pomagali drugi.

Sploh ne razumem, da gre kdo primerjati serijo Fallout in pa SW Acolyte; to sta kakovostno povsem druga nivoja.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Legon ::

Z eno skupno točko, ki je relavantna v za debato: V obeh imaš woke elemnente, kar sesuje celo paradigmo WOKE - BAD, ki jo nekateri tako veselo prodajajo.

Lucy zunaj čisto lepo preživi v skladu Fallout okolja kot v igrah preživi character na začetku svoje RPG poti.

bullshit da glava peče, edini razlog da je Lkucy živa je scenarij, ki je določil da je močan ženski karakter, ki nadvlada neumne bele moške. V resnici pa niti mimo škopjonov v jami ne bi prišla (če poznaš fallout pol tako dobro kot se delaš, potem veš o čem govorim).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

delavec44 ::

Ja, v eni woke elementi prevladujejo (tudi nad zgodbo), v drugi so pa pač notri malo za zraven in jih sploh ne opaziš.

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

Kaj pa naj bi bilo narobe z ženskami v glavnih vlogah? To pa ja nikoli ni bil zares problem:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

delavec44 ::

Legon je izjavil:


bullshit da glava peče, edini razlog da je Lkucy živa je scenarij, ki je določil da je močan ženski karakter, ki nadvlada neumne bele moške. V resnici pa niti mimo škopjonov v jami ne bi prišla (če poznaš fallout pol tako dobro kot se delaš, potem veš o čem govorim).


Pač se ne strinjava in ne bova prišla skupaj. Enako kot ti pišeš, da se delam, bi lahko jaz zate rekel. Preigral sem vse Fallout igre.

Gregor P je izjavil:

Kaj pa naj bi bilo narobe z ženskami v glavnih vlogah? To pa ja nikoli ni bil zares problem:8)


Prav nič. Samo eni ne razumejo kaj je woke.

Zgodovina sprememb…

Legon ::

delavec44 je izjavil:

Ja, v eni woke elementi prevladujejo (tudi nad zgodbo), v drugi so pa pač notri malo za zraven.


ROFL, conformation bias at its finest... Glede na to da si si pogledal Acolyte boš brez težav pojasnil, kateri woke aspekti so prevladal nad zgodbo? Da ostanemo on topic, ker za fallout sem ti ravno dal primer, kako je woke element v celoti povozil vspostavljen canon Fallout sveta. Ampak tam te ne moti, ker ti je nadaljevanka všeč in si pač tega ne moreš priznat.

Določeni motivi, ki se jih zadnje čase slepo tlači pod oznako woke so široko prisotni in v veliki večini primerov zaradi njih nadaljevanka ni bistveno boljša ali slabša. In v Acolyte kot tudi Fallout je to boleče očitno, če seveda hočeš videt.

delavec44 je izjavil:

Legon je izjavil:


bullshit da glava peče, edini razlog da je Lkucy živa je scenarij, ki je določil da je močan ženski karakter, ki nadvlada neumne bele moške. V resnici pa niti mimo škopjonov v jami ne bi prišla (če poznaš fallout pol tako dobro kot se delaš, potem veš o čem govorim).


Pač se ne strinjava in ne bova prišla skupaj. Enako kot ti pišeš, da se delam, bi lahko jaz zate rekel. Preigral sem vse Fallout igre.

Gregor P je izjavil:

Kaj pa naj bi bilo narobe z ženskami v glavnih vlogah? To pa ja nikoli ni bil zares problem:8)


Prav nič. Samo eni ne razumejo kaj je woke.


hočeš reč eni si prisvajate definicijo woke, tako da ustreza trenutni agendi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

delavec44 ::

Legon je izjavil:

Glede na to da si si pogledal Acolyte boš brez težav pojasnil, kateri woke aspekti so prevladal nad zgodbo?


Napisali smo ti že 3x. Woke režiserka in scenaristi, ki so nesposobni napisati kvaliteten scenarij, ker nimajo kompetenc in znanja in so bili najeti le zaradi kvot. Važno da so svojo check listo izpolnili. Ne znajo pisati drugega kot strong women scenarije in noben beli moški ne sme biti sposoben. Ko pa kaj zagusti ali ni logično se pa pač izmislijo nov lore, važno da rešijo glavnega junaka iz zagate.

Gregor P ::

Woke ali newoke, očitno se vsi vsaj v enem strinjamo, da je serija SW Aclyte zanič.:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Legon ::

Ne znajo pisati drugega kot strong women scenarije in noben beli moški ne sme biti sposoben. Ko pa kaj zagusti ali ni logično se pa pač izmislijo nov lore, važno da rešijo glavnega junaka iz zagate.

Čaki a sva pri Acolyte ali Fallout? Ker za obe nadaljevanke to drži, pa smo že davno razčistila, da je v kvaliteti ene in druge nadaljevanke izjmeno velika razlika. Da ne bomo na koncu ugotovili, da sicer check listke kljukajo in eni in drugi režiserji ter scenaristi, samo eni so pri svojem delu dobri, drugi pa pač ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Vanich ::

Z največjim veseljem sem stisnil tistih osem enk v IMDB, za vsako epizodo posebej. Priporočil tudi vsem, ki jih poznam, da naredijo isto.
Woke - LGBTQYXW+++žnj- cancel - fact-checking - nazi-left kloako in abominacijo bomo zjebali z njihovim orožjem. Bojim se samo, da se prej ne bodo zjebali sami - ker so v zadnjem času zelo uspešni v tem. Eh, v vsakem primeru jih je pa fino gledati kako czmizdrijo.

Legon ::

Vanich je izjavil:

Z največjim veseljem sem stisnil tistih osem enk v IMDB, za vsako epizodo posebej. Priporočil tudi vsem, ki jih poznam, da naredijo isto.
Woke - LGBTQYXW+++žnj- cancel - fact-checking - nazi-left kloako in abominacijo bomo zjebali z njihovim orožjem. Bojim se samo, da se prej ne bodo zjebali sami - ker so v zadnjem času zelo uspešni v tem. Eh, v vsakem primeru jih je pa fino gledati kako czmizdrijo.


Hvala, ne bi mogel boljše povzet problematike in tega kaj hočem povedat.

@delavec44, mogoče bo tudi tebi sedaj kliknilo kje je težava.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1224262961 (3438) oo7
»

Star wars - Obi-Wan Kenobi - Serija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19443261 (3882) oo7

Wokizem kot element TV serij (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
20117485 (13434) Bosnic

Več podobnih tem