» »

Star Wars Ahsoka Tano - TV serija

Star Wars Ahsoka Tano - TV serija

Temo vidijo: vsi
1
2
»

Nupina ::

trololololo je izjavil:

problem je, da so ljudje siti močnih neodvisnih žensk

Tako je, samo moški so lahko močni in neodvisni.
Tako pravijo talibani in islamisti. Kdor se ne strinja z njimi je woke!
The future is woke.

Pithlit ::

Nikec3 je izjavil:

Pogledal prve tri epizode. Všečno mi je, ni pa nek presežek. Star Wars vesolje postaja preveliko, da bi lahko normalni gledalec poznal vse povezave in reference. Nekaj malega rebelsov sem pogledal, zato so mi karakterji verjetno malo bolj jasni, kot marsikomu. Brez osnov ozadja, pa je po mojem zadevo precej težko gledat.

Sploh ne. Mogoče celo lažje, ker se folk ne obremenjuje z raznimi 'tko pa tko bi moralo bit ker so tam pa tam tko rekli!' ampak lahko čist umirjeno gledajo.
Life is as complicated as we make it...

Gagatronix ::

Kayzon je izjavil:

Meni ni jasno kako lahko konzumirate vsak srot ki pride ven,a nimate nic bolj pametnega za delat :S


Meni ni jasno kako zapravljas cas na spletnem forumu namesto da bi garal na njivi. A nimas njive za orat ?

Kayzon ::

Gagatronix je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Meni ni jasno kako lahko konzumirate vsak srot ki pride ven,a nimate nic bolj pametnega za delat :S


Meni ni jasno kako zapravljas cas na spletnem forumu namesto da bi garal na njivi. A nimas njive za orat ?


Lej ga kako brani svoj goysploh bravo

trololololo ::

Nupina je izjavil:

trololololo je izjavil:

problem je, da so ljudje siti močnih neodvisnih žensk

Tako je, samo moški so lahko močni in neodvisni.
Tako pravijo talibani in islamisti. Kdor se ne strinja z njimi je woke!


je nekdo malo islamofobičen? ;-)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Phantomeye ()

Phantomeye ::

Jaz se še odločam ali mi je všeč serija ali ne. Ni cringe kot kenobi ... ampak za zdaj ni na nivoju Mandota (ne štejem zadnje sezone), kaj šele Andorja.
Tam nekje Bobafet nivo - mogoče malo boljše ali slabše, who knows.

svecka ::

Serija bi bila dosti boljša, če bi na začetku naredili nek recap iz Rebels. Tako pa 90% gledalcem ni jasno kdo je kdo.

Phantomeye ::

svecka je izjavil:

Serija bi bila dosti boljša, če bi na začetku naredili nek recap iz Rebels. Tako pa 90% gledalcem ni jasno kdo je kdo.


jep, en crash course manjka. K ni vidt, da majo namen karkoli razlagat od ekipce, k se jo omenja.

Sej meni je blo kul pri Marvel in starwars vsa ta povezanost med filmi in serijami, ampak potem je tega že toliko, da je nemogoče pogledat vse - razen, če hočeš gledat samo to. Zato bi morala vsaka zadeva biti posneta na način, da lahko gledaš tudi brez konteksta.

Nikec3 ::

Phantomeye je izjavil:

svecka je izjavil:

Serija bi bila dosti boljša, če bi na začetku naredili nek recap iz Rebels. Tako pa 90% gledalcem ni jasno kdo je kdo.


jep, en crash course manjka. K ni vidt, da majo namen karkoli razlagat od ekipce, k se jo omenja.

Sej meni je blo kul pri Marvel in starwars vsa ta povezanost med filmi in serijami, ampak potem je tega že toliko, da je nemogoče pogledat vse - razen, če hočeš gledat samo to. Zato bi morala vsaka zadeva biti posneta na način, da lahko gledaš tudi brez konteksta.

Še huje je... tudi če pogledaš vse, je vsega toliko, da si ne moreš vseh relevantnih stvari zapomnit.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Gagatronix ::

svecka je izjavil:

Serija bi bila dosti boljša, če bi na začetku naredili nek recap iz Rebels. Tako pa 90% gledalcem ni jasno kdo je kdo.


Kaj ti ni jasno ? Togruta pa Mando.

Nikec3 ::

Gladko najboljša epizoda do zdaj. Bitke zelo dobro narejene, vizualno perfektno, vmesni dialogi imajo tudi močno težo in dodajo nekaj sivine drugače zelo črno-belemu Star Wars svetu. Na koncu pa še češnja na torti. :)
Zdaj edino upam, da ne bodo na nek zelo za lase privlečen način Ahsoke spravili nazaj v akcijo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

kuglvinkl ::

Oh dear, George Lucas! Why the Star Wars universe is going from bad to worse

https://www.theguardian.com/tv-and-radi...

npr:

The worst thing is that, as tortuously slow as Ahsoka is, it still isn't bad by Star Wars standards. It isn't bad on the scale of the pointless Obi-Wan Kenobi series, or that last JJ Abrams film that felt like the doomed result of a stoned 3am ChatGPT prompt. At its worst, Star Wars is unfathomably bad. Ahsoka doesn't operate at that level, at least yet. Much of it is fine. If nothing else, it's refreshing to see Rosario Dawson play something other than a middle-aged director's idea of a love interest, even if that something is essentially a giant Oompa Loompa in a novelty Glastonbury hat.

The bigger problem, and it's a pretty big one, is this: who cares? Although the character was created for the 2008 animated Clone Wars film, this version of Ahsoka is the one who sporadically appeared in The Mandalorian. Which makes this show a spin-off of a spin-off, stuffed into a crumb of Star Wars chronology that nobody thought was important until now.

znebit se morjo teh ligh saberjev in producirat Andor-like stvari. upor proti fašizmu brez okolišenja in pretepanj.
Your focus determines your reallity

judoka ::

Eh, standardno jamranje puristov. Ni nek presežek ta serija, ampak ne pride blizu polomu ki je bil Obi-Wan.

Gagatronix ::

George Lucas je itak vse skupaj prodal, tako da njegovo mnenje ni vec vredno pol kurca.

Nikec3 ::

The worst thing is that, as tortuously slow as Ahsoka is, it still isn't bad by Star Wars standards.

Meni so pa všeč počasne zadeve. Moje mnenje je:
Andor > Ahsoka > Mandalorian > Boba Fett > Obi Wan
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

kuglvinkl ::

Gagatronix je izjavil:

George Lucas je itak vse skupaj prodal, tako da njegovo mnenje ni vec vredno pol kurca.


druga očala vzem.
Your focus determines your reallity

globoko grlo ::

Hvala bogu za ffd, sam tok recem.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Invictus ::

Ahsoka sploh ni tako slaba, kot sem mislil da bo.

Zanimiv zaplet, končno admiral Trawn v igri.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

judoka ::

Tudi dober igralec za bad guy-a, se ga spomnim se iz Sherlock Holmes serije.

Gagatronix ::

Meni je se vedno zanimiv pairing, Togruta pa Mando :))
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1220250773 (3570) oo7
»

Star wars - Obi-Wan Kenobi - Serija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19441195 (1816) oo7
»

Star Wars: Cassian Andor (2021) - TV serija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12417530 (3764) BT52
»

Star Wars: Episode VII (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Sedem umetnosti
664151887 (108620) D3m

Več podobnih tem