» »

Samsung bo novim modelom mobilnih telefonov odstranil polnilnike

1
2
3

Buggy ::

haha Samsung ;(( Pacientom ki se dajali za Samsungov Android 800+€ ze prej nisem razumel (isto kot iFonarje), zdej, ko se jih pa tako ocitno nateguje pa se manj.

Drugace bi pa to morali na nivoju drzave urediti, saj gre za funkcionalno nepopolno napravo. Kaj neko bakico zanima kaj ima kdo po kleteh od prejsnjih aparatur. Njej je vazno, da kupi aparat, ki je polno funkcionalen in bo lahko uporabljala osnovne funkcije s kompleta, ki ji to obljubla.
Ga lahko se kako drugace polni v svoji hisici sred gozda? Je kaksen disclaimer, da moras za delovanje naprave prej kupiti se polnilec? Upam da je to posebej navedeno, tako kot so predpisali deklaracije in navodila v slovenskem jeziku za vse izdelke, ki se prodajajo pri nas.

Zdej naj zacnejo se avto na feltnah samo prodajat, ker verjetno imas v kleti se kje kaksno staro gumo...hinvascina za smejat se...cena pa ista ali pa bo morda se visja :))

blackbfm ::

potem je vsak gadget funkcionalno nepopolna naprava, vsak bluetooth zvočnik, vsak powerbank, vsaka rechargable luč, .. uzakonit povsod polnilce zraven! da megakorporacije ne bodo nategovale babic!

v glavnem ne nabijaj.. če zna babica kupit telefon, etui in zaščitno steklo bo znala tut polnilca, če ga SLUČAJNO nima. ali pa ji ga bo vnuk zrihtal ker jih ima preveč.

Daliborg ::

Slaba primerjava z avtom, ker če vzporednico vlečemo pri nobenem EV ne dobiš zraven fast charger enote, ampak moraš kar globoko v žep pogledat. Aha, pa babice ki živijo sredi gozda tudi redno kupujejo 800+eur telefone na 300eur penzije?
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

tomaz- ::

seveda, globoko v gozdu je tudi najboljši wifi in elektrika - ga rihtajo samo za gozdne babice :)

Še dobro, da se babica ne bi odločila recimo drugo leto za prihajajoči iPhone.. Ta bo skoraj zagotovo brez fizičnega charging porta - Samsung seveda takoj za njim, prec po obvezni predhodni norčevalni reklami - takrat bo babica šele hendikepirana

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomaz- ()

Buggy ::

Kaj se zdej obesate na bakico jebovas :))

Gre za princip, kako se strize potrosnika in se mu dodatno racuna stvari, ki so pomembne za samo delovanje naprave. Istocasno se take poteze hinavsko zapakira v neko zgodbo o ekologiji, ki je danes zelo aktualna. A napajalec, ki ga bos naknadno kupil, pa ni rabil embalaze pa ekstra transportnih stroskov?
Razumel bi da so skrti in nebi prilagali fast chargerjev, ampak brez osnovnega polnilca je zame tak komplet nepopoln.
Upam da bodo potrosniki to dali jasno vedeti z denarnico, ker taka praksa ne pelje nikamor.

P.S: a vsaj USB kabel dobis zraven, ne najdem podatka...kaj pa tisto sivanko za odpret tray od SIM-a? Je se nekaj manevrskega prostora za strizenje, nenazadnje dajete telefon v ovitke in menjate ohisja, bi lahko tudi zadnjo stranico dali samo v folijo...vse seveda v duhu ekologije ;((

ngc2392 ::

akhm...a veste tisto; psi lajajo, karavana gre dalje? no, to...
lani ogrižen jabuk, drugo leto samsung, naslednje leto havaji, akhm, huawey, pa xiaomi...da ne bomo kupovali zaradi tega? hehe, in potem svizec zavije joint. potrošniška družbo smo, sprijaznit se je treba. eden, dva vpijoča (na slotechu) pač ne bosta spremenila mnenje množic.
nisem samgnusov hardcore fan, a žal, zame naredi dober telefon. da ma huawey boljšega? ali pa xiaomi? verjetno, a tudi tam so cenovno primerljivi. že.
United We Stand, Divided We Fall

PrihajaNodi ::

Technics111 je izjavil:

Kako tele moras bit da das jurja za telefon in isces poceni polnilce za 5eur v tediju, kiku in ostalih poceni gnojnicah..ker ti je pac 20-30eur too much dat za kvaliteten charger + kabel.


Iphone kabl prepari v pol leta, ponaredki so boljse izdelave.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

akhm...a veste tisto; psi lajajo, karavana gre dalje? no, to...


sej tocno to se bo zgodilo, ker se vecini zdi taksno ravnanje sprejemljivo. Lepo pocasi doziras. Najprej slusalke, potem razni vtici, zdej polnilec...cena pa ista ali celo vecja, potrosniki pa kot svinje v kukuruz po nov model vsako leto.
Ce bi se slo tako za ekologijo, bi naredili proper phone in ga tudi podpirali dlje casa.
Kot si rekel, osamljeno bevskanje nima efekta, razen ce se to sistemsko uredi...jaz vsekakor takih rabot ne bom podpiral in bom iskal alternative.

Mike_Rotch ::

Iz ekološkega vidika je zadeva sigurno dobrodošla, ne glede na to kakšni so motivi zadaj.

Alternative pa tudi obstajajo. Ogromno alternativ. Smartphone market precej nasičen.

Mato989 ::

JaVonTech je izjavil:

Mato989 je izjavil:

JaVonTech je izjavil:

Se strinjam, če lahko kupiš tisti telefon za 800+ EUR boš pa še tisti polnilec za 15€. Odpadkov tega tipa je res preveč.


Naslednja izjava je

Če lahko kupiš telefon za 800€, boš pa še baterijo posebej za 75€ kajne?


Baterije niso izmenljive ali pa standardizirane, da bi bilo to smiselno početi. Je pa tako, da izdelki, ki uporabljajo standardne baterije AA in AAA, ne vsebujejo vedno priloženih baterij. Plus razlika je med 15 in 75€, se ti ne zdi? Sicer pa glasuj s svojo denarnico in ne nakupuj telefonov, ki ne priložijo še polnilca, če verjameš v svoj prav.


Tudi polnilci niso standardizirani, imam primere ko polnilec različno hitro polni različna vezja in znamke telefonov..

To ti govorim kot dolgoletni serviser telefonov... recimo noname brand polnilec določenih samsungovih aparatov NE POLNI na fast charge ampak normalno... in zdaj bo kaj, obvezno še imet pregled polnjenja da vidiš kaka amperaža gre?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

blackbfm ::

Razumel bi da so skrti in nebi prilagali fast chargerjev, ampak brez osnovnega polnilca je zame tak komplet nepopoln.


lih osnovni slow charge polnilec je največja smet v celem kompletu

fuck_it_ ::

bambam20 je izjavil:

Ma teh polnilcev imamo doma preveč. Tako, da ne razumem zakaj takšna jeza.


ker smo prepričani da bodo računali enako, v škatlo pa dali za nekje med 100 in 150 EUR manj opreme (ne bo slušalk in polnilca).

Če pa spustijo ceno pa prav, super, bom kupil ločeno polnilec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

Mike_Rotch ::

Od kje ti 100 - 150 eur?

Za cca. 100 eur dobiš vrhunske ANC bluetooth slušalke in 65W polnilec z nekaj usb a porti in usb c PD portom.

Tisto, kar dobiš zraven telefona je v rangu 10-15 eur.

Hydros ::

Prihranek je približno 10€ tako da če kupiš telefon za 1k€ je 10€ zanemarljivo iz pogleda kupca.
Samsung naredi približno 10 miljonov takih telefonov kar pomeni prihranek 100M€ + dobiček od prodanih slušalk in polnilcev. To pa ni tako zanemarljiva številka pa še za ekologijo "skrbijo".

MrStein ::

bambam20 je izjavil:

Ma teh polnilcev imamo doma preveč. Tako, da ne razumem zakaj takšna jeza.

Jamrati je potrebno. Je osnovna človeška potreba. ;)

JaVonTech je izjavil:


Baterije niso izmenljive ali pa standardizirane, da bi bilo to smiselno početi. Je pa tako, da izdelki, ki uporabljajo standardne baterije AA in AAA, ne vsebujejo vedno priloženih baterij.

O moj duh! A res??
Že odpiram novo temo. Ne, pišem na ESČP! To je ja nezaslišano!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

c3p0 ::

Hydros je izjavil:

Prihranek je približno 10€ tako da če kupiš telefon za 1k€ je 10€ zanemarljivo iz pogleda kupca.
Samsung naredi približno 10 miljonov takih telefonov kar pomeni prihranek 100M€ + dobiček od prodanih slušalk in polnilcev. To pa ni tako zanemarljiva številka pa še za ekologijo "skrbijo".


Samsung še zdaleč ne plača 10€ za slušalke in polnilec.

Hydros ::

c3p0 je izjavil:

Samsung še zdaleč ne plača 10€ za slušalke in polnilec.

https://www.notebookcheck.net/The-Samsu...
polnilec 6$
slušalke 5$

hipertija ::

NAREDI APPLE, se smejijo android boyi, naredi Samsung enako, pa ne upate niti pisknat o tem
Prekle za kurnk

Machete ::

Jaz upam.

Izražam resno zaskrbljenost in pozivam k iskanju rešitve.

* (v stranki pa smo se konsilidirali, da rabimo doseči konsolidacijo).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

fuck_it_ ::

Mike_Rotch je izjavil:

Od kje ti 100 - 150 eur?

Za cca. 100 eur dobiš vrhunske ANC bluetooth slušalke in 65W polnilec z nekaj usb a porti in usb c PD portom.

Tisto, kar dobiš zraven telefona je v rangu 10-15 eur.



Slušalke, ki jih Samsung prilaga najboljšim telefonom so od AKG in so v prosti prodaji vredne okoli 100 EUR.
Polnilci ki jih Samsung prilaga so v prosti prodaji vredni nekje med 20 in 25 EUR.


Torej če hočem kupiti samsung s21, bom moral doplačat še 120 EUR da bom lahko dobil isto robo, ki bi morala biti že v škatli.

Temu primerno pričakujem da če tega ne bodo dali v škatlo, bodo ceno artiklov hudo znižali. Ampak tega seveda ne bodo storili zato se pač pizdimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

Master_Yoda ::

Tisto, kar dobiš zraven telefona je v rangu 10-15 eur.


Ce lahko Xiaomi da zraven 200 EUR telefona 33W charger ki napolni 5000 mAH baterijo v eni uri, je malo zalostno da zraven telefona za 1k eur ne bos dobil nicesar. Bi se razumel ce bi bila cena ustrezno 10-15 eur manjsa, ampak ni. Po tem se vidi zakaj to delajo: zato da imajo vecji dobicek.
Dovie'andi se tovya sagain.

hipertija ::

Mogoče si bo pa kdo skapiral, da vas v vsakem primeru nategujejo, z ali brez slušalk in polnilcev.

Pa saj če kupiš kišto od računalnika, tudi ne dobiš zraven še kamere, pa slušalk, pa vseh možnih kablov do portov itd. pač dokupiš po potrebi.
Prekle za kurnk

Mike_Rotch ::

fuck_it_ je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Od kje ti 100 - 150 eur?

Za cca. 100 eur dobiš vrhunske ANC bluetooth slušalke in 65W polnilec z nekaj usb a porti in usb c PD portom.

Tisto, kar dobiš zraven telefona je v rangu 10-15 eur.



Slušalke, ki jih Samsung prilaga najboljšim telefonom so od AKG in so v prosti prodaji vredne okoli 100 EUR.
Polnilci ki jih Samsung prilaga so v prosti prodaji vredni nekje med 20 in 25 EUR.


Torej če hočem kupiti samsung s21, bom moral doplačat še 120 EUR da bom lahko dobil isto robo, ki bi morala biti že v škatli.

Temu primerno pričakujem da če tega ne bodo dali v škatlo, bodo ceno artiklov hudo znižali. Ampak tega seveda ne bodo storili zato se pač pizdimo.


Misliš te AKG za manj kot 10 eur? Nekdo te dobro nateguje, če misliš, da so vredne 100 eur :)

https://www.amazon.de/-/en/Samsung-Earp...

Invictus ::

Saj to je edina pravilna pot.

Samo 1x se naj že zmenijo za enoten standard, in basta.

Potem ne bo problem kupit polnilca, ki ima 100W in 3-5 izhodov.

Kar si želim že ves čas, ne pa da ima vsaka malo potratnejša naprava svoj napajalnik.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mike_Rotch ::

Po tem se vidi zakaj to delajo: zato da imajo vecji dobicek.


Ma nemoj, res?

Potem ne bo problem kupit polnilca, ki ima 100W in 3-5 izhodov.


To lahko kupiš že zdaj. Anker ima v ponudbi en kup 60-100W polnilcev z usb a in usb c porti, pa priklopiš not kabel, ki ustreza tvoji napravi.

Hydros ::

Master_Yoda je izjavil:

Ce lahko Xiaomi da zraven 200 EUR telefona 33W charger ki napolni 5000 mAH baterijo v eni uri, je malo zalostno da zraven telefona za 1k eur ne bos dobil nicesar. Bi se razumel ce bi bila cena ustrezno 10-15 eur manjsa, ampak ni. Po tem se vidi zakaj to delajo: zato da imajo vecji dobicek.

Telefon za 200€ kupiš ker rabiš telefon, telefon za 1k+ kupiš ker ga hočeš.
Xiaomi, Samsung in ostali dobro vedo koliko je nekdo pripravljen plačat in kaj za ta denar pričakuje zato bo tudi Samsung za 200€ še vedno imel polnilec v škatli S21 ultra za 1.5k pa ne.

MrNighthawk ::

blackbfm je izjavil:

Point je, da igrajo na ekološko karto, poteza je pa samo ekonomska.


naj si uporabnik sam izbere polnilec ki ga dejansko RABI, lahko nabijaš o ekonomskih kartah a dejstvo je da na koncu ta oprema pristane v smeteh in zastruplja okolje. Kupim zadnjič router in v škatli seveda napajalnik (čeprav se mi isti valjajo v kleti), utp kabel (tudi imam), vse zavito v plastiko zraven pa še CD (ne rabim).. torej komu k*rcu pride na pamet da rabim vse te smeti poleg osnovnega produkta? Jih ne. Ko pa kupiš mal več opreme naenkrat je pa sploh bolano ko vidiš kolk smeti nastane, dejansko bi raje plačal več, samo da se mi ne bi bilo treba je*at s tem


Vse lahko ustrezno recikliraš. Mogoče se tebi valjajo v omari, ampak marsikod kupi kaj novega ker starega nima npr.

Invictus ::

Mike_Rotch je izjavil:


To lahko kupiš že zdaj. Anker ima v ponudbi en kup 60-100W polnilcev z usb a in usb c porti, pa priklopiš not kabel, ki ustreza tvoji napravi.

To že, sam večina ne podpira hitrih polnenj.

MrNighthawk je izjavil:


Vse lahko ustrezno recikliraš. Mogoče se tebi valjajo v omari, ampak marsikod kupi kaj novega ker starega nima npr.

Stari polnilni s 0,5A toka so neuporabni in zasedejo cel kup placa. Mogoče uporabni za kak hobi projekt, če ga uspeš dobiti in ohišja.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Mato989 ::

hipertija je izjavil:

Mogoče si bo pa kdo skapiral, da vas v vsakem primeru nategujejo, z ali brez slušalk in polnilcev.

Pa saj če kupiš kišto od računalnika, tudi ne dobiš zraven še kamere, pa slušalk, pa vseh možnih kablov do portov itd. pač dokupiš po potrebi.


Napajalni kabel ZMERAJ DOBIŠ!

Invictus je izjavil:

Saj to je edina pravilna pot.

Samo 1x se naj že zmenijo za enoten standard, in basta.

Potem ne bo problem kupit polnilca, ki ima 100W in 3-5 izhodov.

Kar si želim že ves čas, ne pa da ima vsaka malo potratnejša naprava svoj napajalnik.


Ni problem samo standard problem je tudi hitrost polnjenja, 100% vem za primere ko recimo Xiamijev fast charger ne polni na hitrem polnjenju samsunga, pa USB C gor ali dol...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Invictus ::

Mato989 je izjavil:


Ni problem samo standard problem je tudi hitrost polnjenja, 100% vem za primere ko recimo Xiamijev fast charger ne polni na hitrem polnjenju samsunga, pa USB C gor ali dol...

Kaj sem pa jaz napisal !??!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

49106 ::

Hej, "znalci" pravijo, če imaš 800 za telefon imaš tudi 40-50 evrov za uradni polnilec!

Netrunner ::

Vsi proizvajalci bi morali standardiziraz polnilce in le te prodajati ločeno od telefonov.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

feryz ::

Kupiš S21, polnilec seveda obdržiš, S20 pa pokloniš nekomu, ki nima denarja. Niti za polnilec. Šmrk.

Ajnstajn` ::

Tisti ki imate viska toliko zapakiranih USB-C polnilcev, jaz bi z veseljem vzel 2 ali 3. Več na PM.
//

Mato989 ::

Ajnstajn` je izjavil:

Tisti ki imate viska toliko zapakiranih USB-C polnilcev, jaz bi z veseljem vzel 2 ali 3. Več na PM.


Ja jaz bi tudi komot 2-3 vzel.. mi jih skoz prinajkuje... ne vem kdo USB C fast charge polnilce meče v smeti!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

49106 ::

#MeToo

Dobrih polnicev primanjkuje.

Magic1 ::

Prav zanimivo je videt, kako nekatere "fancy" firme natugujejo, oni jih pa še zagovarjajo:|
Z vsakim novim telefonom imaš hitrejše polnenje in to na veliko oglašujejo. Zdaj boš poleg pregrešno dragega telefona še pregrešno drag originalni polnilec kupoval, če boš hotel doživet reklamirano hitrost polnenja. Ker bo Apple in ziher tudi Samsung poskrbel, da bo na ostalih polnil le s 5W ali 10W.
Magic

hipertija ::

Ampak v vseh dveh straneh nisem videl enega, da bi rekel: se posipam s pepelom, ker sem, ko je apple skinu polnilce pisal, kako so oh in sploh slabi, zdaj pa android projekti delajo isto... jutri si vzamem čas in prek ofiltra naredim tule sem seznam ljudi, ki so bili striktno proti, pa sedaj:
a) niti ne komentirajo
b) zagovarjajo


stay tuned
Prekle za kurnk

IL_DIAVOLO ::

Če se že grejo "ekologijo", naj začnejo spet vgrajevati zamenljive baterije. Aja točno, se ne splača, prej ko lahko gre ovca po nov telefon, boljša je prodaja.

49106 ::

hipertija je izjavil:

Ampak v vseh dveh straneh nisem videl enega, da bi rekel: se posipam s pepelom, ker sem, ko je apple skinu polnilce pisal, kako so oh in sploh slabi, zdaj pa android projekti delajo isto... jutri si vzamem čas in prek ofiltra naredim tule sem seznam ljudi, ki so bili striktno proti, pa sedaj:
a) niti ne komentirajo
b) zagovarjajo


stay tuned


Naredi še seznam takih, ki so bili takrat proti in so proti tudi zdaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

The Wiber ::

Kako je ta tema šla v k... Samsung dela to izključno zaradi dobička, prav tako Apple. Ne vidim zakaj bi to kdorkoli podpiral. Res si lahko ponosem, da zapraviš 800+ € na telefonu pa še polnilca ne dobiš zraven, pa še ta bo verjetno vsako leto moral biti močnejpi zaradi napredka v razvoju fast charginga.

VaeVictis ::

Master_Yoda je izjavil:

Tisto, kar dobiš zraven telefona je v rangu 10-15 eur.


Ce lahko Xiaomi da zraven 200 EUR telefona 33W charger ki napolni 5000 mAH baterijo v eni uri, je malo zalostno da zraven telefona za 1k eur ne bos dobil nicesar. Bi se razumel ce bi bila cena ustrezno 10-15 eur manjsa, ampak ni. Po tem se vidi zakaj to delajo: zato da imajo vecji dobicek.


Haha, ko bomo brali čez pol leta, da Xiaomi ne daje zraven polnilnca. >:D
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

blackbfm ::

Zdaj boš poleg pregrešno dragega telefona še pregrešno drag originalni polnilec kupoval, če boš hotel doživet reklamirano hitrost polnenja. Ker bo Apple in ziher tudi Samsung poskrbel, da bo na ostalih polnil le s 5W ali 10W.


Kul ampak nevem v keri jami zivis ker 3rd party polnilci ze danes podpirajo fast charge protokole

Če se že grejo "ekologijo", naj začnejo spet vgrajevati zamenljive baterije. Aja točno, se ne splača, prej ko lahko gre ovca po nov telefon, boljša je prodaja.


Cist realno menjava baterije ni neka nepremostljiva ovira.. Ljudje grejo po nov telefon iz drugih razlogov

IL_DIAVOLO ::

Ni pa user friendly.

Mato989 ::

Cist realno menjava baterije ni neka nepremostljiva ovira.. Ljudje grejo po nov telefon iz drugih razlogov


Dejansko je... če si relativno heavy user, so 3 zadeve zakaj menjaš telefon:

1. Ker ne posodablja androida oz. OSa
2. Ker ga zlomiš
3. Ker se zdržljivost baterija zreducira na 12 ur ali manj

Recimo jaz sem uporabljal P20lite od začetka 2018 do danes... zakaj sem preklopil na P30 lite? Ker mi baterija zdrži samo še cca 10ur dnevno...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

m0LN4r ::

No ja, vseeno je ena velika razlika napram Iphonu in sicer, da je verjetnost da je Android user ze pri predhoniku dobil Fast charger oz. vsaj 15W pri cenejsih modelih.
Apple pa je do danes skrtaril in dodajal 5W polnilc, razen pri dolocenem modelu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mike_Rotch ::

Recimo jaz sem uporabljal P20lite od začetka 2018 do danes... zakaj sem preklopil na P30 lite? Ker mi baterija zdrži samo še cca 10ur dnevno...


Neseš na servis ali kak štant, pa ti za 50 eur zamenjajo baterijo.

A nisi zgoraj pisal, da si dolgoletni serviser telefonov?

Mato989 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Recimo jaz sem uporabljal P20lite od začetka 2018 do danes... zakaj sem preklopil na P30 lite? Ker mi baterija zdrži samo še cca 10ur dnevno...


Neseš na servis ali kak štant, pa ti za 50 eur zamenjajo baterijo.

A nisi zgoraj pisal, da si dolgoletni serviser telefonov?


Sem ja, samo si nisem šel menjavat baterije ker me čaka praktično nov p30 lite ki mi ga je stranka pustla ker je bla baterija hin v stiku s tekočino in sem to vzel za sebe zdaj, ampak če bi pa baterija držala odlično še 3 leta ne bi menjal =)

Torej to je velik razlog za veliko ljudi.

Po nekem čudnem ključu baterije zdržijo glih nekje 1,5 leta potem pa začnejo padat dokler ne padejo na nezadovoljiv nivo v roku 2,5 leta od nakupa telefona... +/-
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Bencc ::

AAAaaahahaha... za pokozlat...
Tri mesece nazaj je bla cela štala ko je Apple napovedal da ne bo več polnilcev ob telefonih... na tone memov je kako čez 5 let tudi telefona ne bo več v paketu.... A zdaj ko je to objavil Samsung.... se vam pa to kar na enkrat zdi OK in kar na enkrat se vam valja na kupe polnilcev doma.... kašna stoka ste enii..... ne morš verjet.... Vsi po načelu: če nisi naš si proti nam..!!

na... še ena da se boste apple haterji mel še eno kos za glodat...

https://caviar.global/iphone-12/jobs

pa lp...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bencc ()

m0LN4r ::

Mato989 je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Recimo jaz sem uporabljal P20lite od začetka 2018 do danes... zakaj sem preklopil na P30 lite? Ker mi baterija zdrži samo še cca 10ur dnevno...


Neseš na servis ali kak štant, pa ti za 50 eur zamenjajo baterijo.

A nisi zgoraj pisal, da si dolgoletni serviser telefonov?


Sem ja, samo si nisem šel menjavat baterije ker me čaka praktično nov p30 lite ki mi ga je stranka pustla ker je bla baterija hin v stiku s tekočino in sem to vzel za sebe zdaj, ampak če bi pa baterija držala odlično še 3 leta ne bi menjal =)

Torej to je velik razlog za veliko ljudi.

Po nekem čudnem ključu baterije zdržijo glih nekje 1,5 leta potem pa začnejo padat dokler ne padejo na nezadovoljiv nivo v roku 2,5 leta od nakupa telefona... +/-

Jaz in moja zena imava se vedno A5 iz leta 2017. Njena baterija zdrzi manj kot en dan, moja pa brez problema 2 dni. Glede na navado polnenja bom samo rekel, da si je sama kriva, da je baterija hin.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pozdravljena, hitrost! Adijo polnilec in slušalke! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22834844 (13224) OK.d
»

Samsung bo novim modelom mobilnih telefonov odstranil polnilnike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
12918882 (8782) m0LN4r
»

Ostre besede v kalifornijskem sporu med Applom in Samsungom (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22662504 (54111) Icematxyz
»

Samsung kriv naklepnega kopiranja, Applu mora plačati 1.05 milijarde dolarjev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
340109471 (100005) Keyser Soze
»

Sedaj Apple terja prepoved uvoza Samsungovih izdelkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
8827373 (24304) Limit-sky

Več podobnih tem