» »

Posta slovenije - gužva

Posta slovenije - gužva

««
«
1 / 9
»»

HitraSperma ::

Ima še kdo težavo s pošto slovenije, ki so zgleda kar v gužvi - zamujajo pošiljke, še tracking številke ne zmorejo vnašati
fgdsfjk

weasel ::

od 25.11 cakam in je se kar na oddajnem mestu.

Mavrik ::

Well, ja: https://www.24ur.com/novice/slovenija/z...

Ker so zaradi ogromnega skoka spletnih naročil in zaprtih trgovin popolnoma zasuti s pošiljkami, paketov nimajo več kam dajati. To dokazujejo tudi slike s poštnega logističnega centra v Ljubljani, na katerih je tudi bela tehnika in elektronika prekrita s snegom. Na pošti pojasnjujejo, da so bile takrat zapolnjene vse skladiščne kapacitete in da so bile pošiljke zgolj za določen čas pred poštnim centrom ter da so jih zavarovali s ponjavami in PVC folijo. Da bi se temu izognili so sedaj postavili več velikih šotorov.
The truth is rarely pure and never simple.

zobnik ::

Naročeno lahko prevzameš tud na kaki točki, amapk so problem občinske.

vimos ::

1.12 oddal več sto evrov vreden paket na pošti.. sedaj sem že dva dni v kontaktu z pošto, ker nevejo kje paket je.

starfotr ::

zobnik je izjavil:

Naročeno lahko prevzameš tud na kaki točki, amapk so problem občinske.


Naša prevzemna mesta so še vedno odprta in dosegljiva tudi v primeru, da morate prečkati občinsko mejo. Prečkanje meje je ob upoštevanju priporočil NIJZ dovoljeno za izjeme, med drugim za dostop do trgovin in storitev v drugi občini, če jih v občini prebivališča ni. Med prehajanjem občinske meje za obisk prevzemnega mesta in brezkontakten prevzem artiklov, potrebujete potrdilo, da vas naročilo čaka na našem prevzemnem mestu in izpolnjen obrazec, ki ga najdete na tej povezavi.

_Sajmon_ ::

Tudi sam sem čakal paket iz ene LJ lekarne dva tedna. Ni prišel. Sedaj je lekarna poslala še enkrat, držim pesti...

No nadaljnjega ne naročam več pri tistih, ki imajo Pošto Slovenije kot dobavitelja.. DPD & co kot kaže še funkcionirajo...

Fizikalko ::

Obup, čakam že dva tedna na en paket iz LJ. DPD je pa odstavil v enem dnevu bp.

s1m0n ::

Preveč prometa... še več zaradi trenutne situacije!
Meni je tudi GLS v manj kot 24h dostavil paket iz drugega konca slovenije.

Zimonem ::

Še Amazon odpošilja kak teden kasneje. Zafilana logistika do konca.

Goran's Blog ::

DPD čakam od 20.11 :)
Pošta brez problemov vedno mi pripelje drug dan same pohvale!

_Sajmon_ ::

A se je kdo že spraševal kot jaz, kam izginejo paketi? Si prav mislim, v kaki skušnjavi so zaposleni oz. ljudje v verigi od poslanega do prejetega paketa. V nadpovprečni masi zadnjih tednov mimogrede lahko ukradeš paket. Prejemnik bo itak zatežil prodajalcu in bo na koncu dobil svoje, nastrada pa poštna služba, ki verjetno mora do neke meje pokrit izgubo. A kdo kaj več ve kako funkcionirajo te stvari?

Zimonem ::

_Sajmon_ je izjavil:

A se je kdo že spraševal kot jaz, kam izginejo paketi? Si prav mislim, v kaki skušnjavi so zaposleni oz. ljudje v verigi od poslanega do prejetega paketa. V nadpovprečni masi zadnjih tednov mimogrede lahko ukradeš paket. Prejemnik bo itak zatežil prodajalcu in bo na koncu dobil svoje, nastrada pa poštna služba, ki verjetno mora do neke meje pokrit izgubo. A kdo kaj več ve kako funkcionirajo te stvari?

To hitro najdejo, sledenje pošiljk je nam bolj v zabavo, logistom pa orodje za zagotavljanje neke kvalitete storitve.

mitkos ::

Za primerjavo... V nedeljo naročil nekaj iz Finske. Pošiljka in koda za sledenje kreirana v ponedeljek ob 6:44. Isti dan ob 17:50 se pojavi prvi status pošiljke. V torek ob 13:10 paket dostavljen (notranjsko primorska regija). Dostavljal DHL. Za naročeno iz LJ v LJ sem pa čakal en teden s pošto SI.

Old Spice ::

Moj paket preko pošte čakam danes že 9. dan. Poslano iz 50 km oddaljenega kraja. Pri dostavi so tudi najmanj fleksibilni. Ponavadi takoj ruknejo na lokalno pošto, kjer v vrsti čakaš nekje pol ure za prevzem.

Vuli ::

tudi jaz... to je vse 9dni. Še Kitajci jih bodo prehitel.
01/12/2020
1
Pošiljka oddana v prenos na pošti
4102 Kranj
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vuli ()

vimos ::

Potem je težava večja kot zgleda, ker meni je na pošti povedala, da paket ko je odšel od njih ni bil nikjer več skeniran (to se vidi tudi po sledenju) in mi tudi ni znala povedati kako naprej, je pa bila res prijazna in sama rekla da bo še malo poizvedla in da mi sporoči.

Zadnjič so se hvalili po televiziji, da so vse pošiljke še vedno dostvljene v 3,4 dneh.

Ali kdo ve kako je z odškodnino, ker paket ni bil dostavljen v roku, ki ga oni garantirajo ?

darkolord ::

(2) Najvišja odškodnina za:
5. prekoračitev roka prenosa priporočene in vrednostne poštne pošiljke ter poštnega paketa je cena, plačana za izvedeno poštno storitev;

Assass1n ::

Jaz sem preko bolhe kupil cpu za 10€. Navadno 60centov poštnine. Poslan v ponedeljek dopoldne, dobil v torek. Lj-Domžale
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

LitralSM ::

s1m0n je izjavil:

Preveč prometa... še več zaradi trenutne situacije!
Meni je tudi GLS v manj kot 24h dostavil paket iz drugega konca slovenije.

Digitalna prodaja se iz leta v leto veča.
To, da jih preseneti obilica pošte je ravno tako neumen izgovor kot ko cestarje preseneti sneg. Ja, lahko te preseneti, če sneg pada aprila ali maja. Ne pa sredi jebene zime.

Steinkauz ::

Evo moj primer:


Iz nemčije do Slovenije 1 dan.
Potem 4 dni nič.
Potem mi probajo dostavit v soboto, glih k me ni blo doma.
Včer šele dobim listek za prevzem v kuverti.

bauci ::

Zanimivo.
Naročil Oled TV pri Telekomu, pošta dostavila čez tri dni. Naročil paket iz Kobjeglave, pošta dostavila čez dva dni, naročil iz Bigbanga, pošta dostavila čez tri dni. Dolenjska pošta dostavlja v roku in brez problema.
Očitno je problem samo na posameznih poštah.

tony1 ::

Dostava iz Ce v Lj je trajala dober teden. Kaj čmo.

Pomemben faktor je korona, ker folk na veliko kupuje v spletnih namesto v fizičnih štacunah.

krho ::

Jest čakam paket iz UK.. no od 26.11 je čakal pri njih včeraj je zapustil UK!!

Tako da ne bluzi samo naša pošta.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Comandante ::

Hitrost je razlicnaa od poste do poste. V ponedeljek poslal paket iz Maribora v neko odrocno selo na primorskem, paket prispel v torek zjutraj. Po drugi strani narocil nek stuff iz Nemcije preko DHL - naroceno 28.11, poslano 3.12., danes zjutraj dobim mail da bo dostavljeno danes med 11:50 in 12:50, o dostavi ne duha ne sluha.

Vsi so zafilani do kraja, in niso investirali v dodatne kapacitete. Saj je jasno, po koroni bo promet spet upadel, samo praznike je potrebno speljati skozi.

Glugy ::

Pošta je naša infrastruktura; mogoče bi jo mogl mal pojačat.

Furbo ::

Jaz sem dal včeraj zvečer paket za Nemčijo na pošto, danes ob 12ih je že zapustil Slovenijo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Ganon ::

krho je izjavil:

Jest čakam paket iz UK.. no od 26.11 je čakal pri njih včeraj je zapustil UK!!

Tako da ne bluzi samo naša pošta.


Zadnji vnos za moj paket, poslan iz VB, 24. novembra:

01. December 2020
04:44 Lokalni čas | PROCESSING COMPLETED AT ORIGIN
| Frankfurt am Main, DE


O paketu ne duha ne sluha.

issak ::

26.11. poslana pošiljka, še danes ne vejo kje je. Kao so 3 paketi, in enega "čakajo", karkoli to pomeni. Klical tja, nič ne vejo. Klical trgovino, so dali "poizvednico" prejšnji teden - jasno nobenega odgovora.

Drug primer, je šlo pa sledenje kar en dan nazaj!


Medtem DPD lagano dostavi pošiljko iz UK, ajde sicer je trajalo 9 dni, ampak še vedno manj kot Pošta Slovenije znotraj istega kraja. Pa DPD bi bil hitrejši če bi pošiljatelj naslov pravilno napisal.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

scythe ::

Nič čudnega da zamuja, saj je skoraj 10x več pošiljk ko ponavadi. Jaz sem hotel naročiti en paket, ki bi ga dostavila Pošta Slovenia, pa sem dobil odgovor ¨ do božiča boste prejeli paket, žal je velika zamuda¨

DeeJay ::

Učeri poslal priporočeno pismo iz LJ v Brežice. Dostavljeno naslednji dan (danes).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

kixs ::

V Slo se vse dostavljeno naslednji dan. Tudi prejel sem posiljko od Annija v enem dnevu.

Tudi s tujino kaze v redu. Se iz Kitajske dobim v 2-3 tednih :lol:

Ganon ::

Opažam, da če paketi prispejo iz tujine in so vmesni posredniki navadne pošte, zna priti do komplikacij, ker imajo veliko gnečo. Dražje, ekspresne storitve, dostavljajo brez zamud. V zadnjih dveh tednih sem prejel dve DHL Express pošiljki iz Švedske, zadnja je bila poslana prejšnjo sredo, v soboto je bil dostavljalec pri meni.

Machete ::

Meh, pismo (paket) poslano v UK - že en mesec ne duha ne sluha.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

koyotee ::

Dhl iz anglije: v petek naročeno, v ponedeljek pri meni.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Shkorc ::

Pošiljka oddana v prenos na pošti 27.11., upam, da dobim letos.

Smrekar1 ::

HitraSperma je izjavil:

Ima še kdo težavo s pošto slovenije, ki so zgleda kar v gužvi - zamujajo pošiljke, še tracking številke ne zmorejo vnašati


A se ti zdi, da bi to mogoče lahko bila posledica zaprtja trgovin s tehnično robo v sezoni nakupov za praznike?

Tko, hipotetično?

Ko bi se to vsaj dalo predvideti ... imeli bi eno blamažo manj.

Mato989 ::

darkolord je izjavil:

(2) Najvišja odškodnina za:
5. prekoračitev roka prenosa priporočene in vrednostne poštne pošiljke ter poštnega paketa je cena, plačana za izvedeno poštno storitev;


To bi zdaj mogli vsi zahtevat pa naj delajo zastojn

scythe je izjavil:

Nič čudnega da zamuja, saj je skoraj 10x več pošiljk ko ponavadi. Jaz sem hotel naročiti en paket, ki bi ga dostavila Pošta Slovenia, pa sem dobil odgovor ¨ do božiča boste prejeli paket, žal je velika zamuda¨


Pa naj bedniki izboljšajo sistem in zaposlijo ljudi... če je 10x več prometa je 10x več denarja in več ljudi ni težko plačat... ali kam bo šel dobiček
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

njyngs ::

Steinkauz je izjavil:

Evo moj primer:


Iz nemčije do Slovenije 1 dan.
Potem 4 dni nič.
Potem mi probajo dostavit v soboto, glih k me ni blo doma.
Včer šele dobim listek za prevzem v kuverti.

To je pa ali popolnoma normalno... Ko ti masovne tovornjake napolniš sproti in pošlješ proti eni državi je nekaj najlažjega in najhitrejšega kar lahko. VEDNO VEDNO je težava, ko je ogromna količina na končnem DEPO-tu, ki potem mora tako maso paketov drobit po lokalnih poštah, pa potem še po lokalnih razdrobljenih naslovih.

Mato989 je izjavil:

Pa naj bedniki izboljšajo sistem in zaposlijo ljudi... če je 10x več prometa je 10x več denarja in več ljudi ni težko plačat... ali kam bo šel dobiček

O boh bomagi, kera ignoranca. Če nimaš 0 izkušenj pač težko razumeš. Dostavne službe niso obiranje jabolk, da vzameš 10x več ljudi in se delo čudežno za tolikokrat pohitri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

vimos ::

Imaš prav on ima 0 izkušenj, zato pa ni direktor tam. So pa ljudje z odličnimi plačami tam kateri bi morali rešiti take probleme ali zakaj so tam ? Čigav problem je da oni ne sfolgajo ?

Machete ::

Naš :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

njyngs ::

vimos je izjavil:

Imaš prav on ima 0 izkušenj, zato pa ni direktor tam. So pa ljudje z odličnimi plačami tam kateri bi morali rešiti take probleme ali zakaj so tam ? Čigav problem je da oni ne sfolgajo ?

To je v Sloveniji precej pogost komentar v gostilniških debatah. Direktor ma visoko plačo (čeprav to ni nikjer potrjeno, ampak se tako vedno sklepa) in sedaj se od njega pričakuje, da bo kljuboval vremenskim ujmam, 10x povišanemu prometu in zaradi višine direktorjeve plače se niti sami dostavni kombiji ne bodo upali pokvariti, vse samo zato, da bodo zaradi direktorjeve visoke plače vsi paketi pri vas v roku enega dneva.

Aja. Pa če smo že pri tem, vlada je kriva za to, da si ljudje med korono kljub ukrepom hodijo na obiske in da otroci na polnih igriščih raznašajo virus, ane? V Sloveniji je vedno kriv nekdo drug in vse vam mora k riti biti prinešeno takrat, ko si spomnite.

HitraSperma ::

Jaz naročil v ponedeljek (7.12.2020) iz trgovine v LJ (da pride do mene v KR), oni dali na pošto isti dan, šele včeraj se pojavil tracking na pošta sledenje... Imam občutek, da bo tole trajalo še kar nekaj časa:

 posta

posta

fgdsfjk

Zgodovina sprememb…

vimos ::

Ne gre za gostilniško debato, sam delam v poklicu, ki je stalno povezano strankami in pač vem da njih nič ne zanimajo naše težve. Naše težave moramo rešiti sami in to tako da ne bo imeli vpliva na naše stranke.

Če se pošta ni mogla primerno pripravit, je to njihova napaka oz. nesposobno vodstvo. Da so pošiljke stale zunaj, bi lahko rešili prej. To da kličem njihov kontaktni center in da čakam 1 uro, da nekoga dobim je rešljivo, če bi se na to pripravili. Zakaj do Arnesa niste bili tako prizanesljivi, ko so imeli težave ?

Mato989 ::

njyngs je izjavil:

vimos je izjavil:

Imaš prav on ima 0 izkušenj, zato pa ni direktor tam. So pa ljudje z odličnimi plačami tam kateri bi morali rešiti take probleme ali zakaj so tam ? Čigav problem je da oni ne sfolgajo ?

To je v Sloveniji precej pogost komentar v gostilniških debatah. Direktor ma visoko plačo (čeprav to ni nikjer potrjeno, ampak se tako vedno sklepa) in sedaj se od njega pričakuje, da bo kljuboval vremenskim ujmam, 10x povišanemu prometu in zaradi višine direktorjeve plače se niti sami dostavni kombiji ne bodo upali pokvariti, vse samo zato, da bodo zaradi direktorjeve visoke plače vsi paketi pri vas v roku enega dneva.

Aja. Pa če smo že pri tem, vlada je kriva za to, da si ljudje med korono kljub ukrepom hodijo na obiske in da otroci na polnih igriščih raznašajo virus, ane? V Sloveniji je vedno kriv nekdo drug in vse vam mora k riti biti prinešeno takrat, ko si spomnite.


Nihče ne krivi direktorja če se kombi pokvari, ampak zanimalo bi nas, da bi Direktor in uprava POŠTE stopili pred kamere in razložili kaj neposredno SO POČELI od prvega vala covid19 do danes, da so izboljšali dostavo pošiljk, in na podlagi KAKŠNIH podatkov so se odločli za tako nizko dodatno kapaciteto... Hkrati bi nam razložili kaj točno se dela, da se to odpravi, ker če je njihovo delo na tem samo "počakajmo da se razvozi in da se uredi"

Recimo:

So ponudli dobre plače za dodatne ljudi v sortirnici (vsaj na roko sortirat začasno)
So ponudli dodatna mesta dobro plačana da privabijo kader za vnos sledilnih podatkov za pakete (marsikdo jamra da manjka to)
So angažirali dodatne tovornjakarje ki gledajo v luft ker ne smejo delat in jim ponudli dobro plačo če grejo pretovorit zadeve?
Itd itd itd
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TadejPer ::

Sam sem poslal priporočeno pismo (dobro paket kot priporočeno pismo 1,5 kg;)) 23. 11. v zda. Glede na takrat objavljene dokumente na spletni strani pošte in informaciji s strani uslužbenke, kjer sem poslal paket, naj bi to prišlo v 4-5 delovnih dneh. Do danes zadeva še ni prišla niti v zda, kaj šele do naslovnika. Na trackingu od pošte in usps je zadnja informacija: Odprava iz izvozne izmenjalne pošte 24. 11.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TadejPer ()

njyngs ::

Mato989 je izjavil:

njyngs je izjavil:

vimos je izjavil:

Imaš prav on ima 0 izkušenj, zato pa ni direktor tam. So pa ljudje z odličnimi plačami tam kateri bi morali rešiti take probleme ali zakaj so tam ? Čigav problem je da oni ne sfolgajo ?

To je v Sloveniji precej pogost komentar v gostilniških debatah. Direktor ma visoko plačo (čeprav to ni nikjer potrjeno, ampak se tako vedno sklepa) in sedaj se od njega pričakuje, da bo kljuboval vremenskim ujmam, 10x povišanemu prometu in zaradi višine direktorjeve plače se niti sami dostavni kombiji ne bodo upali pokvariti, vse samo zato, da bodo zaradi direktorjeve visoke plače vsi paketi pri vas v roku enega dneva.

Aja. Pa če smo že pri tem, vlada je kriva za to, da si ljudje med korono kljub ukrepom hodijo na obiske in da otroci na polnih igriščih raznašajo virus, ane? V Sloveniji je vedno kriv nekdo drug in vse vam mora k riti biti prinešeno takrat, ko si spomnite.


Nihče ne krivi direktorja če se kombi pokvari, ampak zanimalo bi nas, da bi Direktor in uprava POŠTE stopili pred kamere in razložili kaj neposredno SO POČELI od prvega vala covid19 do danes, da so izboljšali dostavo pošiljk, in na podlagi KAKŠNIH podatkov so se odločli za tako nizko dodatno kapaciteto... Hkrati bi nam razložili kaj točno se dela, da se to odpravi, ker če je njihovo delo na tem samo "počakajmo da se razvozi in da se uredi"

Recimo:

So ponudli dobre plače za dodatne ljudi v sortirnici (vsaj na roko sortirat začasno)
So ponudli dodatna mesta dobro plačana da privabijo kader za vnos sledilnih podatkov za pakete (marsikdo jamra da manjka to)
So angažirali dodatne tovornjakarje ki gledajo v luft ker ne smejo delat in jim ponudli dobro plačo če grejo pretovorit zadeve?
Itd itd itd


Vnos sledilnih podatkov za pekete? Si resen? Sledilni eventi se vedno dodajajo avtomatsko, ker se paketi na vseh točkah skenirajo. Nihče ne kuca na roko tega, ker ni več leto 1980.
Kot sem že omenil, niso problem prevozi s tovornjaki. Ta del gladko teče, ker spravit robo na tovornjak in odpeljat na končno lokacijo ni problem, problem je ker se vse to mora ustrezno posortirat in določit ustrezne optimalne poti za razvoz na končne naslove. Dodaj še tukaj to, da si ljudje naročijo pakete in jih ni doma ke rso v službi (70% ljudi še vedno hodi v službo). To pomeni, da se velika večina paketov vozi naokoli brezveze, ker ljudje niso doma (al boš tudi za to krivil pošto?). Ljudje imajo na Moja Dostava Moja Izbira izbrati tako datum kot tudi drug način dostave, ampak rajši jamrajo, kot pa da bi to uredili. In potem dostavljalci 50% kombija vozijo s sabo brezveze. Optimizacija se mora delat na clei verigi, ne samo na eni strani.

Tudi Janša "ni bil doma", da bi prevzel pošto s sodišča. Je tudi tam kriv poštar? ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

Machete ::

TadejPer je izjavil:

Sam sem poslal priporočeno pismo (dobro paket kot priporočeno pismo 1,5 kg;)) 23. 11. v zda. Glede na takrat objavljene dokumente na spletni strani pošte in informaciji s strani uslužbenke, kjer sem poslal paket, naj bi to prišlo v 4-5 delovnih dneh. Do danes zadeva še ni prišla niti v zda, kaj šele do naslovnika. Na trackingu od pošte in usps je zadnja informacija: Odprava iz izvozne izmenjalne pošte 24. 11.


Nisi edini. Anglija.

Updated on: Wednesday 11 November
09:15pm
Item Leaving overseas
Slovenia

That's it. Nič drugega :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

njyngs ::

Tudi jaz še čakam par paketov. Z druge strani meje kot tudi te strani meje. Ampak kaj čmo, bo že prišlo ;)

Machete, si morda pomislil, da z druge strani ne prihaja informacija o trackingu? To se dostikrat dogaja, da paket leti naprej, ampak zaradi primankljaja integracij med sistemi o tem ni informacije.

Machete ::

Ne. Nisem pomislil, ker sem že veliko poslal. Saj smo že debatirali imaš regular sledenje, ki ne pokaže skoraj nič razen 2. točk in imaš prednostno sledenje, kjer gre malo drugačno pot in imaš vse vmesne točke.
Tukaj se bo paket pač enkrat pojavil v njihovem sortirenm centru in potem out for delivery (kot že večkrat videno).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
««
«
1 / 9
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije je absolutno predraga (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
647111088 (29115) destroyer2k
»

UPS - hitra dostava My Ass (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5630949 (10999) Marina2
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545203 (16044) uporabnik50
»

Pošta slovenije je "hitra" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622352 (12788) kixs
»

Izgubljena pošiljka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5718294 (10924) Šimpanz

Več podobnih tem