» »

Pošta slovenije je "hitra"

Pošta slovenije je "hitra"

1 2
3
»

#000000 ::

St235 je izjavil:

#000000 je izjavil:

Časi ko so pošto teglili magarvi in konske vprege so mimo.

Govorimo o dostavi v tujino, ne domače pošte.

In zakaj se potem oglasas v temi z naslovom Posta Slovenije?



V bistvu bi jest tebe mogu to vprašat ? Ker dejansko sem jo jest startal :)

St235 ::

Se toliko bolj zalostno.

#000000 ::

Zate žalostno, ampak zakaj si se pa ti javil pa mi še vedno nisi odgovoril ?

shintaro ::

samo jamrat znate vsepovsod , na fb, na forumih, povsod... kaj mate od tega?... jamr jamr jamr, prineslo vam bo cekine na koncu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

kixs ::

Danes bolj po slucaju odkrijem, da mi je Posta Slovenije dostavila eno pismo in en priporocen paket iz USA pred vrata glavnega vhoda v hiso. Tega niti ne uporabljamo. Tudi kaslc je pred garazo. Za paket iz USA niti nisem vedel, da je ze v Sloveniji, saj tracking kaze zadnji update iz 2.9., ko je zapustil ZDA (tako USPS kot tudi sledenje od Poste). Verjetno je postar prinesel v cetrtek ali petek, saj je datum na dokumentu, ki je bil v pismu, od srede.

Se mi je pa ze parkrat zgodilo, da je bil priporocen paket dostavljen brez podpisa! Na tej lokaciji sicer prvic. Nja, v ponedeljek grem malo na lokalno posto pogledat kaj pravijo na to...

Furbo ::

Ja, res smotano od dostavljalca paketov (ki ni običajni rajonski poštar) da ne ve, da ne uporabljate glavni vhod, ampak se plazita v bajto prek garaže. Kako si drzne ne biti jasnoviden? Le kdo hodi v hišo prek glavnega vhoda?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kixs ::

Ej, sto let je na bajti kaslc na garaznih vratih. In do zdaj je vedno vsa posta tam prihajala, tudi listki za dvig priporocenih paketov oz. pisem.

Pa paket ni bil ravno paket - A4 oblozena kuverta, ki bi sla tudi v nabiralnik in je sigurno ni vozil dostavljalec paketov - pravih paketov.

Pa niti ni poanta, da je pustil pred vhodom na tleh, gre za priporoceno posiljko za katero _moras_ prevzem potrditi s svojim podpisom.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije je absolutno predraga (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
647112347 (30374) destroyer2k
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545870 (16711) uporabnik50
»

Sledenje pošiljki - pošta slovenije (status se ne spremeni)

Oddelek: Loža
3520265 (11786) kloko
»

Pošiljanje paketov v tujino (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6339388 (21777) darkolord
»

Pošiljanje vrednih stvari po pošti v tujino

Oddelek: Loža
3610751 (10100) lexios

Več podobnih tem