» »

Google authenticator

Google authenticator

Valuk1 ::

Zdravo,

v GA imam nekaj časovno generiranih kod.
Ker je sedaj GO prenovljen, me zanima ali se v primeru izgube telefona, ali kraje, itd,... za povrnitev kod uporabi tistih 10 1x kod na Googlovi strani ali kakšen je način za povrnitev?



Ima kdo izkušnje?
  • spremenilo: Valuk1 ()

c3p0 ::

Don't use it. Authy ipd. so dobre alternative. Ni načina da dobiš backup master kod, razen če rootaš telefon. Vsaj tako je bilo par let nazaj, ko sem nazadnje uporabil ta zmazek od appa.

Mavrik ::

Valuk1 je izjavil:

Zdravo,

v GA imam nekaj časovno generiranih kod.
Ker je sedaj GO prenovljen, me zanima ali se v primeru izgube telefona, ali kraje, itd,... za povrnitev kod uporabi tistih 10 1x kod na Googlovi strani ali kakšen je način za povrnitev?



Ima kdo izkušnje?


Ja, uporabiš eno od tistih 10 backup kod in registriraš nov telefon. Lahko pa tudi izvoziš backup z Google Authenticator aplikacije in ga shraniš na varno.
The truth is rarely pure and never simple.

Netrunner ::

c3p0 je izjavil:

Don't use it. Authy ipd. so dobre alternative. Ni načina da dobiš backup master kod, razen če rootaš telefon. Vsaj tako je bilo par let nazaj, ko sem nazadnje uporabil ta zmazek od appa.

Zakaj ne? Jaz sicer uporabljam MS authenticator vendar nisem nikoli pomislil da kateri od teh ne bi bil ok.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Master_Yoda ::

Jaz uporabljam andOTP, kjer si naredis enkriptirani backup in si ga lahko potem restoras kadarkoli ti pase na druge naprave.
Dovie'andi se tovya sagain.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft: ne uporabljajte večstopenjske avtentikacije s SMS ali telefonskimi klici

Oddelek: Novice / Varnost
479712 (1269) Mr.B
»

Digitalno restavirarnje (pra)starih fotografij

Oddelek: Zvok in slika
262849 (1502) acookook
»

IP WIFI kamera - spremenjen ip - ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
173359 (2893) refosk
»

Povečanje internega prostora telefona (Android)

Oddelek: Mobilne tehnologije
274621 (3979) Pithlit
»

SQl + backup = Kako?

Oddelek: Programiranje
152250 (1703) BadB0y

Več podobnih tem