» »

Pi*darije, ki ste jih naredili nenamenoma

Pi*darije, ki ste jih naredili nenamenoma

«
1
2

iso2000 ::

K ustarjanju tele teme me je spodbudil spomin na eno "pi*darijo" ki sem jo naredil kot 12 ali 13 letni mulc (to je slabih 30 let nazaj). In to nenamenoma. Mogoče se nabere kaj zanimivih in hecnih anekdot še ostalih slo-techovcev.
Bilo je med poletnimi počitnicami, sva bila s prijateljem skupaj na morju. In zvečer greva malo okrog po mestecu, saj veste kakšni so (bili) 13 letniki. Tete so že zanimive za pogledat, kakšne vrstnice tudi. Pa sladoled po celodnevnem preganjanju okrog. No in tako se vsak s svojo kepico iz bližnjega kioska vsedeva na teraso in opazujeva dogajanje na promenadi spodaj. Takrat so tam parkirali tudi avtomobili. V glavnem en čas sva tam sedela in bog si ga vedi kaj vse debatirala in ogledovala. Nakar v enem momentu meni tisti sladoled ni bil več všeč in rekoč, "tega ne bom več", ga zabrišem čez ramo. Takrat se zasliši dretje od spodaj, s kolegom pogledava in tisti nesrečni sladoled je priletel naravnost na sedež avtomobila. Ne spomnim se več, ali je bil kabrio, ali je imel odprto strešno okno. V glavnem, sva se samo spogledala in zašibala kar so naju noge nesle. :))

FTad ::

nice try FBI :P

janezvalva ::

kupil sem tv in jo nato prodal 2x dražje. haha
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Machete ::

Nora mladost in hoja po robu programerja: kepica sladoleda na sedež avtomobila :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Raptor F16 ::

Ko sem bil majhen sem se žabce učil delat na morju. Ni blo nobenga v tisti smeri pa mi noben ni nič reku. Naenkrat iz vode s potapljaško masko en čeh tko... 10 m stran od obale se vstane in pljuf faše moj kamen direkt v čelo :P

Kaj je bilo potem se ne spomnim ker je že skoraj 20 let od tega.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

OP pa to je resen gangsta šit!!

Ganon ::

V vrtcu sem razlil šalico čaja. Krivca nikoli niso odkrili.

FireSnake ::

1) Jabolko hotel zabrisati v drevo. Zgrešil drevo in sosedu na hiši razbil šipo.
2) Ribi manjaval vodo in sem odlival vodo skozi okno. In odlil tudi ribo. Skočil dol, jo zagrabil in uspešno rešil.

Namenske p*zdarije ... tu bi se pa dalo pisat :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mojsterleo ::

Pred nekaj leti smo imeli na firmi rojstnodnevno zabavo. Orenk se ga je pilo in jedlo. Po zabavi, v popoldanskih urah, sem se odpravil nazaj v svojo pisarno malo 'spočit', in jo pri tem še temeljito pokozlal, ne samo po tleh ampak tudi opremo in razne dokumente na mizah je 'zadelo'. Srečo sem imel, da je bil petek in da so bili vsi dovolj pijani, da incidenta ni nihče videl na kameri, ki je bila nameščena v pisarni, oziroma so sami odšli domov. Pisarno sem nato glancal in prezračeval ter šprical z raznimi deodoranti, še v soboto in nedeljo. Na srečo v ponedeljek sodelavec, ki dela poleg mene, ni ničesar sumljivega opazil. Lahko samo rečem matr sem se dobro izmazal. ;((

;-) ::

Trenutno se spomnim samo žitnih krogov ki so bili tudi po novicah.

Lovila nas je tudi policija a smo pravočasno pobezljali ko smo slišali sirene.

atubbuta ::

Ne vem, ali je bil 5. ali 6. razred; s sošolcem sva splezala na streho, jaz pa na dimnik iz katerega se je kadilo dal strešnik in ga tako zamašil. Naslednji dan sem izvedel, da je sosed dobil črno kuhinjo.
:)

c3p0 ::

Tega je preveč, recimo ena iz OŠ.

Med malico sem vrgel žlico (ne vem zakaj) in je priletela na strop v neonsko luč, navidez nič hudega. Čez 2h pridem v isto sobo na kosilo in je povsod ležalo steklo od iste luči. Kar nekaj jih je ostalo lačnih tisti dan.

shadeX ::

Zapalil kuhinjo ko sem cvrl pomfri. vmes pa še malo skočil pošpilat cod united offensive (multiplayer). Pozabil sem na čas, dokler nisem začel vohat nekaj po zažganem.

Škode okol 2-3k. Vsaj match je bil nepozaben. Škoda ker sem moral predčasno končat ker sem do tistega trenutka vodil v killih.

S(m)o se pa naučili da se od takrat uporablja namenska posoda za cvrtje, ter uvedeno je bilo pravilo da se je pri kuhanju vedno v kuhinji.

Odnesel sem jo brez kazni, mi je bilo pa legit žal. Cca 16-17 let nazaj je bilo to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Jarno ::

Včasih rad kakšnim voyeurjem pokvarim hate-fest pod novico. Je namerno.
#65W!

Uizi ::

Šprical sošolke v OŠ z gasilnim aparatom, sledila je evakuacija šole, ker je bilo vse zakajeno.

Ukradel 20 jajc iz šolske jedilnice in jih metal kot mortar na ljudi, ki so čakali na avtobusni postaji.

Pijan zažgal kozolec, ker nas je zeblo in ni bilo lesa v bližini, zjutraj so mezbudili kriminalisti..

Vdrli v zapuščeno hišo, kjer smo špricali pouk in vse razbili, zopet preiskava kriminalistov in poplačilo škode.

Fotru pri 16 pijan podrzal avto po celi desni strani, bil je z mano v avtu, tudi pod dozo.

Tega je preveč, ne da se mi več pisat.. :))

shadeX ::

Ampak to je bilo vse namenoma ;((

Uizi ::

Aja ups :)) sem se komaj zbudil in spregledal NE. LOL
Zadnja prigoda ni bila namenoma.
I need caffeine.

Lahko brišete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Aquafriend ::

Ko smo sli z malo solo na pocitnice, sem ponesrec prisel v zensko garderobo, kjer sem zagledal en kup nagih punc. Smo se sam gledal med sabo. One so gledale, ker so bile presenecene ali sokirane, jaz pa bolj iz radovednosti. 8-)

Moral of the story is...ce bi se znebili uzivanja alkohola in racunalniskih igric, ki zasvojijo, potem bi lahk crtal marsikaj iz omenjenih prigod zgoraj.

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

Na živce nabil žogo, ki je šla naravnost v okno hiše ob igrišču.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

zobnik ::

To je nesreča, popravim, se opravičim, kupim drugo in pozabim.....nismo STROJI, ROBOTI, ampak ljudje, napake se pa dogajajo vsem......bolje bi bil naslov, ki ste jih namenoma naredil.

D3m ::

Hosta. Žagaje drv na strmem pobočju. En 1,5m odžagani hlod mi je ušel.

Po pobočju navzdol je dobil hudo centrifugalno silo......tulim v dolino POZOR HLOD!

Nakar v tistem momentu od nikoder deda s palico.....hlod žvignil mimo njega 1m narazen.

Vzel sem si 30 min pavze za počitek.
|HP EliteBook|R5 6650U|

atubbuta ::

shadeX je izjavil:

Zapalil kuhinjo ko sem cvrl pomfri. vmes pa še malo skočil pošpilat cod united offensive (multiplayer). Pozabil sem na čas, dokler nisem začel vohat nekaj po zažganem.

Škode okol 2-3k. Vsaj match je bil nepozaben. Škoda ker sem moral predčasno končat ker sem do tistega trenutka vodil v killih.

Odnesel sem jo brez kazni, mi je bilo pa legit žal. Cca 16-17 let nazaj je bilo to.


Familyar, familyar, familyar!

In takrat si postavil rekord? V mojem primeru je začela mat vreščati. Plamen je bil že 2m visok, pa smo nekako vrgli pokrovko in se je ugasnilo. Ostal sem brez večerje. Igral sem pa eno glupo igro, ko je bilo treba v košaro loviti razne dele avtomobila.
:)

zobnik ::

Na kmetih so take nezgode bi lahko rekel od A do Ž. Od padcev iz lestve do poškodbo zaradi motorke v gozdu pa tudi ko se podira smreka ti kaka kontra uide zato ne smeš it 10metrov stran. Pa ko te polen udari, veja,ali itd...še s traktorjem se je oče zvrnil na bok, pa ketne se trgale....pred leti je tudi kolo stran padu pri traktorju.

A110 ::

zobnik je izjavil:

Na kmetih so take nezgode bi lahko rekel od A do Ž. Od padcev iz lestve do poškodbo zaradi motorke v gozdu pa tudi ko se podira smreka ti kaka kontra uide zato ne smeš it 10metrov stran. Pa ko te polen udari, veja,ali itd...še s traktorjem se je oče zvrnil na bok, pa ketne se trgale....pred leti je tudi kolo stran padu pri traktorju.


ampak večina teh nesreč pri kmečkih opravilih je zaradi malomarnosti ker se ne poskrbi niti za minimalno varnost

shadeX ::

atubbuta je izjavil:

shadeX je izjavil:

Zapalil kuhinjo ko sem cvrl pomfri. vmes pa še malo skočil pošpilat cod united offensive (multiplayer). Pozabil sem na čas, dokler nisem začel vohat nekaj po zažganem.

Škode okol 2-3k. Vsaj match je bil nepozaben. Škoda ker sem moral predčasno končat ker sem do tistega trenutka vodil v killih.

Odnesel sem jo brez kazni, mi je bilo pa legit žal. Cca 16-17 let nazaj je bilo to.


Familyar, familyar, familyar!

In takrat si postavil rekord? V mojem primeru je začela mat vreščati. Plamen je bil že 2m visok, pa smo nekako vrgli pokrovko in se je ugasnilo. Ostal sem brez večerje. Igral sem pa eno glupo igro, ko je bilo treba v košaro loviti razne dele avtomobila.


Ne spomnim se da bi mel rekord v killih, vem sam da bi bil takrat prvi. ;((

Pri meni ni bilo nobenga doma, ker so bili vsi v službi, plamen pa je že zajel napo, ta pa omaro zraven.

Kdo bi si mislil da krompir lahko tako gori.

atubbuta ::

Ogljikovi hidrati so gorivo. Kako šele sladkor gori! Malo mu dodaš solitra in bolje, da nisi v bližini, ko se to vžge. To je pa še ena taka iz gimnazije (s tlečo trsko sem šel zajemati v terilnico polno sladkorja pomešanega s solitrom. Gorelo je kot iz raketnega motorja pol minute, nazadnje je terilnica razpadla na kose.
:)

A-242 ::

Mulc valda, srednja sola. Moj infector je usel iz "laboratorijskih" pogojev "nekje" in se presenetljivo hitro razsiril na precej racunalnikov, potem sem moral potihem spisati se obratno kodo, ki je unloadala tsr del, binarye pocistila in se spraviti v cistko brez da bi kdo opazil :)) Ratalo. Po mojem se danes nihce ne ve pa tudi dovolj hiter sem bil, da ni se nihce zadeve odnesel domov. Lahko bi bil sicer piNda in bil tiho in cakal na f-protov update pa nisem bil.

Kasneje sem vedno vgradil varovalko, da je zadeva iskala nove tarce samo ce je bil prisoten dolocen file na rootu.
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

solatko ::

Največja pizdarija, ki sem jo naredil, je bila, ko sem sestrični na osnovnošolskih počitnicah, spustil slepca na hrbtu, za majco. Norišnica cela, nisem se pa niti oglasu, ko sem jih dobil najprej od fotra, potem pa še od sestrične. Sestrična zaradi tega, še danes ne sme v bližini videt nič, kar je podobnega kači, hebat ga 10 let star in zame je bil slepec domača živalica.
Delo krepa človeka

A-242 ::

atubbuta je izjavil:

Ogljikovi hidrati so gorivo. Kako šele sladkor gori! Malo mu dodaš solitra in bolje, da nisi v bližini, ko se to vžge. To je pa še ena taka iz gimnazije (s tlečo trsko sem šel zajemati v terilnico polno sladkorja pomešanega s solitrom. Gorelo je kot iz raketnega motorja pol minute, nazadnje je terilnica razpadla na kose.


S solitrom ali celuloidom smo mi fine dimne bombe delali :D

Uh se ena. Ta je se osnovnosolska... jod vrzes v amoniak pustis nekaj casa in speres z vodo. Ko se posusi je zadeva je ekstra reaktivna in ob nedokoncani reakciji dobis ob eksploziji majhne vijolcne oblacke. Nehote mi je vrecka padla iz narocja na tla ravno ob prisotnosti "avtoritete" in jod je prijetno obarval avtoritetin bel pulover. Pa se del lokacije zraven.
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

A-242 ::

FireSnake je izjavil:

Namenske p*zdarije ... tu bi se pa dalo pisat :))


Tole bi bilo bolj precej vec za povedat, ja :))
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

shadeX ::

solatko je izjavil:

Sestrična zaradi tega, še danes ne sme v bližini videt nič, kar je podobnega kači


Upam da zaradi tega dogodka ne trpi njeno spolno življenje.

Gregor5816 ::

atubbuta je izjavil:

shadeX je izjavil:

Zapalil kuhinjo ko sem cvrl pomfri. vmes pa še malo skočil pošpilat cod united offensive (multiplayer). Pozabil sem na čas, dokler nisem začel vohat nekaj po zažganem.

Škode okol 2-3k. Vsaj match je bil nepozaben. Škoda ker sem moral predčasno končat ker sem do tistega trenutka vodil v killih.

Odnesel sem jo brez kazni, mi je bilo pa legit žal. Cca 16-17 let nazaj je bilo to.


Familyar, familyar, familyar!

In takrat si postavil rekord? V mojem primeru je začela mat vreščati. Plamen je bil že 2m visok, pa smo nekako vrgli pokrovko in se je ugasnilo. Ostal sem brez večerje. Igral sem pa eno glupo igro, ko je bilo treba v košaro loviti razne dele avtomobila.

Sošolcu se je isto pripetilo, gledat je šel film in pozabil na pomfri. Mama je prišla še pravi čas domov, da so rešili kuhinjo.

Jaz sem enkrat parkiral traktor na ravnem, malce naprej od traktorja je bil padec minimalen (kakšen cm v nekaj metrih). Sedim gor še 15 minut in brskram po telefonu. Potem grem jest, pride babica in mi pove, da se je traktor odpeljal v steno. K sreči razen razbitih luči in malce zvite pločevine druge škode ni bilo.

A110 ::

Sicer nisem bil jaz, ampak en genij je par let na saj v študentskem domu dal zaprto konzervo na ploščo. Čez nekaj časa je konzervo od pritiska razneslo na vrhu kjer se drugače odpre in še dobro da ni bilo takrat nikogar v kuhinji

zobnik ::

A110 je izjavil:

zobnik je izjavil:

Na kmetih so take nezgode bi lahko rekel od A do Ž. Od padcev iz lestve do poškodbo zaradi motorke v gozdu pa tudi ko se podira smreka ti kaka kontra uide zato ne smeš it 10metrov stran. Pa ko te polen udari, veja,ali itd...še s traktorjem se je oče zvrnil na bok, pa ketne se trgale....pred leti je tudi kolo stran padu pri traktorju.


ampak večina teh nesreč pri kmečkih opravilih je zaradi malomarnosti ker se ne poskrbi niti za minimalno varnost


To se je recimo 25 let nazaj dogajal, z leti pa se je tud na trgu pojavla zaščitna oprema, jo pač kupiš pa narediš tečaj za motorno žago, izpit za traktor, itd

hopsy ::

Zanalš z službenim kombijem opraskal majstra ker ni pustil dovolj prostora za izvoz venkaj iz križišča. 8-) felt good potem pa ugotovil da je bil to prfoks iz srednje kateri mi nil ravno pri srcu felt even better :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hopsy ()

miha98 ::

KO sem bil mali pred 20 leti sem na morju, mislim da rab ali umag odšel neznano kam od babice in dedka , ki sta me čuvala. na plaži. onadva sta nekaj gledala kakšno minuto in ko sta se obrnila me ni bilo več. iskali so me vsi od starih staršev do staršev. Čez kako uro me je neki gospod pripeljal nazaj, ko me je videl da se pizdim in sem sam :) . Ničesar se ne spomnim, to so mi drugi povedali.

pri 14 sem naredil izpit za moped. imel sem tzr-ko 50 kubično in sem se po dveh dneh zaletel v avto. (sprednjo gumo je predrlo) avto je imel škode za 1500€ in jaz enako. (sprednje vilice zvite pošteno) . MEni ni bilo nič.

Ko sem bil v vrtecu smo igrali nogomet na sredini travnika pred vrtcem. Ustrelil sem proti golu na drugi strani a je žoga šla preveč levo in je zadela vzgojiteljico v glavo , ki je sedela z hrbtom proti nam. Strel je bil dokaj močan. žoga je lepo se odbila in poletela v zrak.

Je bilo kar nekaj štorij v mojem otroštvu ja....

Joj mislim da je bilo v Luciji tole?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miha98 ()

flameir ::

Malo sem šel raziskovat učiteljev računalnik. Na njem sem odkril zanimive slike. Spravil sem jih na računalnik. Že od vedno sem delal varnostne kopije, tako da bi morale nekje bit, pa jih še zmeraj ne najdem. :D

Drugič sva se s sošolcem med odmorom skrila pod mizo. Isti učitelj. Se s svojo ženo kregal 15 minut z glasnim dretjem in veliko kletvicami. Hvala bogu naju ni našel. :))

Kasneje sem namenoma učitelja napadal na travianu in mu uničil nekaj vojske. 8-)

Raptor F16 ::

Tema:
Neneamerne slučajne pizdarije.

Forum:
Edgy pripovedovanje dogodkov ki naj bi jih povzročili namerno. ;((
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

GabrieLeo ::

Fantu od moje žene sem rekel, da si redno menjam gate zdaj med korono (čeprav mi nebi bilo treba če gledamo logično) in mi je prinesel zadnji Marvelov funkopop ki mi je manjkal.
Plot Twist: Gate nisem menjal že 3 dni ker moje žene ni nazaj od fanta že en teden tako da si je sama kriva >:D

atubbuta ::

miha98 je izjavil:

KO sem bil mali pred 20 leti sem na morju, mislim da rab ali umag odšel neznano kam od babice in dedka , ki sta me čuvala. na plaži. onadva sta nekaj gledala kakšno minuto in ko sta se obrnila me ni bilo več. iskali so me vsi od starih staršev do staršev. Čez kako uro me je neki gospod pripeljal nazaj, ko me je videl da se pizdim in sem sam :)


Nič novega zame. In ne samo 1x!

Pozna kdo slavne račke iz 80-tih? Na plesišču v kampu Valkanela so to vrteli in ker je bila pesem meni zelo všeč, sem se odpravil pri 4 letih peš proti plesišču, ki je bil cca 300m stran. Moj dedek me je več kot pol ure brezupno iskal.

Leto kasneje sem se odločil sam raziskovati plažo in odkorakal kaka dva kilometra naprej, se potem sam tudi vrnil po dobri uri do prikolice. Kar dosti strahu sem svojim povzročil.
:)

nergac ::

Nekje v OŠ mi je bilo fensi, da sem si dal prazen jogurtov kozarec (ali od kisle smetane) okrog ust in sem navdušeno "delal vakuum" in hodil gor in dol po stanovanju.
Med tem časom so kapilarce popokale.

Oče me je nap..., da afne guncam, sem pa ugotovil moč vakuuma, kar mi je prišlo kasneje prav pri fiziki.

showsover ::

Ker živimo precej predvidljivo, nobene nenamenske pi*darije (ki bi se je spomnil ali želel spomniti), ali jih ne delamo ali pa jih ne delamo nenamenona. Tak'le 'mamo.

nergac ::

Ja, enkrat sem naredil gužvo sredi Ljubljane, nenamensko, in je bila res pi*, ampak mislim, da res ne bi bilo primerno, da bi tukaj pisal o tem.
Na srečo ni bilo nobenih hujših posledic.

Tako da se človek včasih vpraša, katera pi* je huja, namenska ali nenamenska ali je to spet loterija, kje odloča "met kovanca".

shadeX ::

Tako da se človek včasih vpraša, katera pi* je huja, namenska ali nenamenska


Seveda namenska, ker lahko človek usmeri energijo tja (atomska bomba na Hirošimo in Nagasaki). Nenameske so lahko seveda tudi katastrofalne (Eksplozija reaktorja v Černobilu).

D3m ::

Eksplozija v Černobilu ni bila nenamenska. :)

Namen je bil test, ki se je končal s eksplozijo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PacificBlue ::

Če jaz napišem kaj smo vse počeli, dobim ban, pa 10 let aresta.:8)

D3m ::

Če sem jaz napisal, kaj so modi bomo tudi tebe preživeli. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

nergac ::

Vem pa ne povem. :)

Dosti heca.

Zakaj so fukušimo zgradili tik ob morju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

D3m ::

Zaradi hlajenja in ustvarjanje pare.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

nergac ::

A ima Sava dovolj vode?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ROX PREICO se začne 21.2. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
5913621 (10270) sandmat
»

Pralni stroj - kateri? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6322147 (20214) ismon1
»

motor na prašno eksplozijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
8023103 (20601) msjr
»

Zaščita tiskanega vezja pred korozijo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
143778 (3584) negotiator
»

2 eksploziji po koncu bostonskega maratona (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25839100 (30849) Keyser Soze

Več podobnih tem