» »

Pi*darije, ki ste jih naredili nenamenoma

Pi*darije, ki ste jih naredili nenamenoma

1
2
»

shadeX ::

D3m je izjavil:

Eksplozija v Černobilu ni bila nenamenska. :)

Namen je bil test, ki se je končal s eksplozijo.


Zato, ker so bili malomarni. Ampak še vedno je to težko štet pod namensko, ker ni bil to njihov cilj.

PacificBlue ::

Ta ni tako huda. S pirom sem zalil striptizeto med nastopom v Kra Kra. Ni bila zelo vesela poleg obcinstva, pa varnostniki tudi ne..

Je bilo hitro konec showa:D

D3m ::

nergac je izjavil:

A ima Sava dovolj vode?


Dovolj, ker hladimo pod pritiskom.

shadeX je izjavil:

D3m je izjavil:

Eksplozija v Černobilu ni bila nenamenska. :)

Namen je bil test, ki se je končal s eksplozijo.


Zato, ker so bili malomarni. Ampak še vedno je to težko štet pod namensko, ker ni bil to njihov cilj.


So ga našli. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

nergac ::

Hvala za obrazložitev.

nergac ::

Proti koncu moje študijske kariere sem si rekel: zdaj sem jaz na vrsti, da si dam duška.

Pozabil sem na podlogo.

Da skrajšam: prepojen tepih z rdečim merlotom, ko sem hotel namensko pasti na posteljo in sem nenamensko zamahnil proti improvizirani klubski mizici.

Kraj "zločina" sem čistil dva dni ... Žal mi je kolegov, ki so se razbežali spat v druge sobe, ke se ni dalo dihat zaradi močnih hlapov, pa mraza odprtega okna tudi niso najbolj prenašali.

Skratka, v ponedeljek je bilo tako kot da se ni nič zgodilo in sem lahko spet študiral ...

nergac je izjavil:

Proti koncu moje študijske kariere sem si rekel: zdaj sem jaz na vrsti, da si dam duška.

Pozabil sem na podlogo.

Da skrajšam: prepojen tepih z rdečim merlotom, ko sem hotel namensko pasti na posteljo in sem nenamensko zamahnil proti improvizirani klubski mizici.

Kraj "zločina" sem čistil dva dni ... Žal mi je kolegov, ki so se razbežali spat v druge sobe, ke se ni dalo dihat zaradi močnih hlapov, pa mraza odprtega okna tudi niso najbolj prenašali.

Skratka, v ponedeljek je bilo tako kot da se ni nič zgodilo in sem lahko spet študiral ...


P.S. Žurka je bila nenačrtovana. Te so bile najboljše. Načrtovane sem običajno preskočil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

feryz ::

Lahko bi našteval cel dan, tudi take za v zapor. Smo bili živahni mulci, pač.
Najbolj mi je v spominu ostalo, ko so me v vojski, JLA, vprašali, v katero stran bi streljal, če bi šli v vojno v Slovenijo, ki se je obetala.
Seveda bi tudi največji idiot odgovoril pravilno, politično korektno, jaz pa sem, iz principa, napačno. In sicer z besedami, "3x lahko ugibate v katero". Ker sem bil tako ali tako super zajeban in problematičen vojak, z 72 dnevi raporta in podaljšanja, so se oficirji samo nasmehnili, me potrepljali po rami in mi rekli, da je že prav tako. Z ledenim priokusom. Če bi slučajno res šli, bi prvi trenutek na fronti fasal kuglo v hrbet.
To se jasno ni zgodilo, tudi zato, ker sem že na zaslišanju vedel, da bom še isti večer spizdil domov. Čisto miren pa vseeno nisem bil, malo te strese, ko se zaveš, kako krhka je življenjska nit.
Sem se pa tisti dan navadil, kako se pride iz Zagreba domov, čez skoraj celo Slovenijo, ko ne dela javni prevoz in je država v lockdown-u. Danes mi ta izkušnja še kako prav pride. Kao.

nergac ::

Sam sem bil prva generacija, ki ni šla v JLA.
Pa smo začeli študirati skupaj z zadnjimi iz JLA.

Razlika je bila vidna iz helikopterja.

Ampak se je sčasoma tudi to poglihalo. Če ne prej, po koncu ali opustitvi študija ...

Vsak ima svojo pot.

miha98 ::

Kakšna je bila razlika če smem vprašat?

nergac ::

Lahko vprašaš.

Sicer sem že čez kakih 5 let zelo drugače gledal na stvari, kaj šele letos.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ROX PREICO se začne 21.2. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
5913654 (10303) sandmat
»

Pralni stroj - kateri? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6322193 (20260) ismon1
»

motor na prašno eksplozijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
8023174 (20672) msjr
»

Zaščita tiskanega vezja pred korozijo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
143788 (3594) negotiator
»

2 eksploziji po koncu bostonskega maratona (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25839188 (30937) Keyser Soze

Več podobnih tem