» »

Top Shop

Top Shop

boom-bar ::

To je sigurn edn od najvecjih problemov clovestva, takoj za kugo.
Ko misls da te ne morjo vec zadet z nicemer vec in da si vsega hudga vajen te presenetjo z Boogi ribo al pa super tigerjom.

To bi mogl obravnavat ot posilstvo.
Legalizirajte mehke droge!!!

undefined ::

Pravzaprav so vse reklame na komercialnih programih posilstvo. Pa bannerji in pop-upi na netu tudi. TVja zaradi tega dejstva praktično ne gledam sploh, na netu pa se trudim z raznimi blockerji.

Ena prednost komunizma - ni komerciale, ni reklam. Če pa že so, so pa zelooo redki. :)

boom-bar ::

To ni lih edina prednost komunizma ampak da ne zavijemo z debate.
Legalizirajte mehke droge!!!

iskra ::

Me zanima če so tudi plačljivi programi taki... Za Private Gold vem da nima kej dosti reklam :D

Te izdelke k jih Top-Shop šopa na mrtvo bi pa lahko kako drugače reklamirali ... meni so prow brezvezni... kot da nima nihče napihljive blazine za spat na njej... krneki daj.

Me pa res zanima kolko keša poberejo od prodaje in kolko ga namenijo za reklamiranje ...>:D

dodatek: sploh mi je čudno kako imamo lahko v Sloveniji tolko vrhunskih športnikov k so usi na kozmodiskih in dormeotih zaradi problemov s križem... in Martin Strel ... tip ima zadnjih 45 let cviček terapijo ... dela na alkohol >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iskra ()

boom-bar ::

Ja pa Dormeo, jaooooooooooooooo. Una Loreila Flego mi gre tut pocas na k*** k se dela tok lepo.
Legalizirajte mehke droge!!!

iskra ::

Lorella ... če se zna kdo bol razpotegnjeno silit govorit slovensko... mu kupim gajbo hmeljevega napitka ... >:D

undefined ::

> Una Loreila Flego mi gre tut pocas na k***

You wish. >:D

boom-bar ::

ni blo misljeno tko
blo je misljeno nekak drugac kr kukr si verjetn razbrav mi ni lih vsec
Legalizirajte mehke droge!!!

sash ::

po mojem skromnem mnenju obstajata še dve hujši zadevi od TOP ŠOPA in sicer akviziterji ki hodijo po bajtah in prodavajo od sesalcov do trakov do ...., pol pa pride še ona golazn ki prodaja po telefonu in vedno začne v stilu: Dober dan, kličem v imenu xxx xxx vas lahko za 5 minut zmotim, grrrrrrrrrrrrrrrrrrr :|
--------------------
Think different...
TOROiD Group

boom-bar ::

V obeh primerih reces nasvidenje;(( in odlozis/zapres sam TOP SHOP je na vseh kanalih skrati.

Drugac pa ja tut uni majmuni so nadlezni.
Legalizirajte mehke droge!!!

iso2000 ::

Jah, hvala bogu za dvd pa divx. Se človek vsaj reklam znebi. Top šop je pa največji kretenizem kar sem ga kdaj doživel. Če je morda kakšna stvar tam kljub vsemu ok , jo te reklame absolutno zagravžajo.Čeprav do sedaj nisem videl, da bi vsiljeval drugo kot tretjerazredni kitajski pofl! Sicer pa ne razumem, kako ne razumejo, da kar deluje na američane, ne deluje nujno enako tudi na ostale prebivalce zemlje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iso2000 ()

SkIDiver ::

Kaj pa limonade? Marija pomagi, če kj bolj sovražm kot top šop in pa limonade!!! Ko se človk usede pred TV da bo kj pamtnga pogledu ga začne pa glava bolt zarad "akcijskih ponudb" na top šopu in zarad "terorja" v limonadah. Dobr da je vsaj še slo1 in 2 kolkr tolk normalna čeprav so mel tud boljši program kot pa ga imajo sedaj. BTW z dormeom se bolje spi:D :D if you belive. Gospa natakarca dajte pera dva da bomo spali kot na dormeotu:D :D :D :D

Senitel ::

Mah... Modificiraš TV v lonec za rože, pa te taki problemi ne mučijo več! >:D :\

Wox ::

Hja... Zanimivo je recimo to, da Top shopu gre zelo, zelo dobro. Skratka, Slovenci se izredno radi pustimo nategnit in se v tem pogledu sploh ne razlikujemo od Američanov. Se še kdo spomni gospoda Đirloja?

Xgeneration ::

Mislim da smo Slovenci in Slovenke malo manj nategljivi od Američanov. Saj veste, ko gledaš kakšno tisto 20minutno ameriško reklamo, ko kar celo občinstvo kima vsemu, kar rečejo tam na odru - to me spominja na kakšno črnsko mašo, kjer kar vsi neki kimajo, pa aleluja, pa amen govorijo.

Uf groza.

Sreča, da sem Slovenc. :D

undefined ::

> Mislim da smo Slovenci in Slovenke malo manj nategljivi od Američanov.

Predvsem zato, ker smo že po naravi bolj škrti od Američanov, nič drugega. ;)

iso2000 ::

Zna bit da je to.
Predvsem jaz z glavo samo odkimavam, ko to vidim in v najkrajšem času premaknem na drug program]

Wox ::

Xgeneration: Če bi ti plačali za kimanje, tako kot njim, bi tudi midva veselo kimala. >:D

mrTwelveTrees ::

in če kupute v nasledniha 10 minutah dobite brezlačno .........

AAAAAAAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAAA

jao jao jao....


pomoje da, ta oseba (ta tip) ki govori ba teh reklamah nima dosti prijateljev :D :D :D

mogoče kdo ve koliko plačuje top shop televizijam ( POP, kanal A, RTVslo ?) da vsak dan vrtijo reklame ... a kdo ve kok plačuje top shop ?

undefined ::

> pomoje da, ta oseba (ta tip) ki govori ba teh reklamah nima dosti prijateljev

Lahko pa jih tudi ima, ampak za malo dela dobi lepo plačo. ;)

iso2000 ::

A ni ta tip, ki to govori špiker v eni reperski odaji na Radiu Študent? Men se zdi po glasu, da bi lahko bil.

dr.J ::

Kaj hočeš, denar je "sveta vladar" in nekateri zanj naredijo vse. Oni bolj glupi pa verjamejo. :D

Xgeneration ::

VIHARNIK: Če bi ti plačali za kimanje, tako kot njim, bi tudi midva veselo kimala.

SE popolnoma strinjam!!! :D

mchaber ::

po moje 70% robe prodajo upokojencem, ki jim že peša um:D

ostalih 30% pa...:|
.

Xgeneration ::

blondinkam :D

miranpozar ::

Take reklame, bedasti filmi na Kanalu A in POPTVju, spam in kar je podobnih smeti obstajajo samo zato, ker se izplačajo... ker na koncu nekomu prinesejo zaslužek. Kar nas nas pripelje do zaključka, da je (1) denar sveta vladar, (2) da je večina ljudi bedakov, (3) da nas amerika z njenimi vrednotami pelje v propad.

poweroff ::

Hja, reklame so sicer res nadležne, samo brez reklam ne bi bilo "brezplačnega" TVja, radija, tudi marsikatera spletna stran bi zahtevala $$$. Pa včasih tudi za kakšno dobro akcijo ali nov izdelek izveš.
Je pa res, da eni nategujejo čez mero dobrega okusa. Mislim, da je ena hujših firm Tomark, ki ti pošiljajo kao neke hude nagrade (ček v vrednosti 100.000 SIT), spodaj pa z drobnim tiskom piše - če kupite toliko in toliko izdelkov, boste MORDA prejeli tako obvestilo o nagradi.

Sicer so pa TopShop navadni lemerji... preko interneta so prodajali neke izdelke in potem so jim hekerji vdrli na slabo zaščiten strežnik in ukradli vse podatke o kupcih. Sramota za snjihove sistemce, za njih, pa tudi precej neugodno za kupce, saj se je njihove podatke do nedavnega dalo dobiti na internetu...

boštjan ::

topshop mene ne moti tolko,pač prešaltam.motijo me ti vsiljivi terenski prodajalci.
Kratka zgodba:
Pozvoni ena taka prodajalka na babičinih vratih,babica odpre,ona pa kar not vleti in začne babici vsiljevat da mora kupit te knjige,seveda je babica podlegla in kupla;(( .Škoda da me ni blo poleg,ker te bi ženski knjige v p.... porino,>:D ker to je pa višek nesramnosti da eni na račun starejših in slabotnih služijo.
Pol pa pride en ded k moji teti in tudi začne vsiljevat,samo se je teta obvladala in ga odslovila.

flipflop ::

Najboljša je Aptiva,kjer dobiš še brezplačen nasvet strokovnjaka. Me res zanima kak je ta strokovni nasvet.

Zheegec ::

Nasvet strokovnjaka je takšen, da ne vedo koliko obratov ima disk in pa kako hiter je RAM. Ve pa, da je notri Intelov procesor 1,6GHz (že kar nekaj mesecev nazaj je bilo nekaj takega se mi zdi) :D
Beda!!!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tudi Hitachi kriv dogovarjanja o cenah

Oddelek: Novice / Tožbe
103211 (2771) PaX_MaN
»

postelje in vzmetnice

Oddelek: Loža
3511106 (9079) t1grica

Profesionalnost slovenskih informacijskih/računalniških podjetij

Oddelek: Loža
433668 (2384) Tody
»

top shop

Oddelek: Loža
141863 (1590) Jeebs
»

Navadne v.s. napihljive žimnice

Oddelek: Loža
183144 (2825) perci

Več podobnih tem