» »

Zmrzovalnik brez predalov

Zmrzovalnik brez predalov

Master_Yoda ::

Kaj obstajajo pokoncni zmrzovalniki ki imajo police kot v hladilniku in ne predalov ? Imam majhen plac in vrat ne gre odpreti do konca (trenutno je tam hladilnik) - predali ne bi sli ven. Iscem pa nekaj v velikosti: 120cm x 55cm.

Skrinja ki se odpira zgoraj pa ne pride v postev zato, ker bi zgoraj na napravi bila mikrovalovka. Sem ze predlagal da se nabavi s predali in odzaga te sprednje maske predalov, ampak doma niso bili navduseni hehe.
Dovie'andi se tovya sagain.

profii ::

Pač greš do lokalnega steklarja in ti izreže police v velikosti predalov. Ali pa nekoga ki dela s plastiko.

starfotr ::

Po navadi je pri boljših med predali tudi polica in lahko predale odstraniš.

GupeM ::

Ja, pri meni so med predali steklene police. Predale flikneš ven in imaš police. Je pa ravno nekje tvoje velikosti, se mi zdi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

deleted ::

Predali imajo sicer svojo funkcijo - predvsem da se ne usuje vse ven. In da ne preluftaš vsega, ko odpreš vrata. :) Pa a 100% nimaš pol metra placa za odpret vrata pred zamrzovalnikom?

Master_Yoda ::

Ja ni prostora - je en krak kuhinjskega kota za sedenje do tja. Hvala za odgovore drugace. GupeM se slucajno spomnis kaksno firmo/model imas?
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

mailer ::

Na določenih modelih hladilnikov si lahko vrata prestavil levo ali desno, predvidevam, da je zdaj to že standardno. Za skrinje pa ne vem.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

donvito ::

Master_Yoda je izjavil:

Kaj obstajajo pokoncni zmrzovalniki ki imajo police kot v hladilniku in ne predalov ? Imam majhen plac in vrat ne gre odpreti do konca (trenutno je tam hladilnik) - predali ne bi sli ven. Iscem pa nekaj v velikosti: 120cm x 55cm.

Skrinja ki se odpira zgoraj pa ne pride v postev zato, ker bi zgoraj na napravi bila mikrovalovka. Sem ze predlagal da se nabavi s predali in odzaga te sprednje maske predalov, ampak doma niso bili navduseni hehe.

https://www.mimovrste.com/prostostojeci...
samo je trenutno razprodan, ima približno tvoje mere, spodnji predal v hladilniku pa lahko vržeš ven.

starfotr ::

Pri meni je pri "prvem predalu" polica in so samo vratca na pante. Pri ostalih je pa polica spodaj pod predali.

To je najbolje počakat, da se odprejo trgovine in greš gledat.

GupeM ::

Master_Yoda je izjavil:

Ja ni prostora - je en krak kuhinjskega kota za sedenje do tja. Hvala za odgovore drugace. GupeM se slucajno spomnis kaksno firmo/model imas?

Točno tale:
https://www.beko-si.com/zamrzovalna-oma...

Vidim pa, da je precej nižji, kot bi ti rad.

donvito ::

A, sorry, ti iščeš samo zmrzovalni del, sem narobe prebral. ;)

RockyS ::

Vidim da se kar spoznate, a obstaja tudi zmrzovalna omara ampak ležeča? Poznam skrinje, ampak bi se raje izognil jami brez dna in imel nekaj s predali oz. policami. Gre se, da bi jo rad postavil k poševni steni. Skrinja je sicer super za tak prostor, ampak če se le da bi se jim izognil.

zobnik ::

te predalni se tud polmojo radi....mi smo dal za beko 400 evrov


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri gospodinjski hladilnik? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12838990 (785) klekej
»

Nakup vozička za orodje

Oddelek: Loža
62078 (1772) drumer706
»

Pritoževanje z eleganco

Oddelek: Loža
385835 (3953) čuhalev
»

Nakup računalniške mize...

Oddelek: Kaj kupiti
51711 (1611) RuskiSnajper
»

Kul laptop nahrbtnik

Oddelek: Kaj kupiti
53809 (3703) jype

Več podobnih tem