» »

Nakup računalniške mize...

Nakup računalniške mize...

seljo ::

Vglavnem iščem novo računalniško mizo. Mora biti v črki L in širina vsaj 70cm
Zelo dobro bi bilo če bi miza imela še kak predal.
Vglavnem na netu ne najdem nič pametnega vse os neki majhne utesnjene brez predalov...
mogoče veste kje bi kaksno pametno dobil oz jo imate vi:)
u zivotu sve se vraca sve se placa

bluefish ::

HarveyNorman ima en sestavljiv program in so mize kar kvalitetne. Imam eno (sicer kupljeno že kar nekaj let nazaj) dimenzij 150 x 75 cm, možna pa je tudi kotna sestava s predali na poljubnem koncu ali na koleščkih.

seljo ::

sem gledal na netu pa ni pri harvey nič pametnega verjetno bo treba it tja osebno ker nimajo praktično nič na netu.
u zivotu sve se vraca sve se placa

ttommy ::

Izdelava po naročilu?Mizarjev je v Sloveniji malo morje....
Gamer

fosil ::

Trgovine s pohištvom se pri nas, zaradi meni neznanega razloga, ne razumejo najbolje z internetom. In njihove spletne strani so večinoma neuporabne.

Tako da se moraš dejansko fizično sprehodit po trgovinah, če si hočeš ogledat ponudbo.
Tako je!

RuskiSnajper ::

Najbolse je it v marles(ce si v MB) al pa kam pa se tam zmenis pa ti naredijo CUSTOM ... sam prnesi jim neke skice pa en kos stare mize kao za sample , ker jas sem iskal mizo za komp pa nisem najdo nobene pametne , same cudne pa neke pisarniške ... vse so zgledale futuristicne oblike ampak švoh pa zelo tanek les kar ni glih dobro

Custom pa tut za to da ti paše za v KOT ce češ , jas sem iskal L mizo pa tut nic pametnega kot sem ze povedo ... no , pametnega je , sam ne GAMER:>:D

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predlogi za računalniške mize?

Oddelek: Kaj kupiti
253772 (2944) krneki0001
»

Kje kupiti spalnico?

Oddelek: Loža
349009 (5093) klekej
»

prenosnik,ni moj polit sok.. NUNJO

Oddelek: Pomoč in nasveti
204824 (4405) Tilen
»

MACASE KA-C80 info!

Oddelek: Strojna oprema
191283 (935) AngelOfDeath

Več podobnih tem