» »

Iščem ene cheap dobre slušalke z mikrofonom!

Iščem ene cheap dobre slušalke z mikrofonom!

bastadu ::

V eni reviji (ne vem več kateri) sem nakaj časa nazaj zasledel mislim da Soundblasterjeve slušalke z mikrofonom za nekaj čez 3kSIT in so bile zelo dobro ocenjene. Zanima me, če kdo ve katere so to bile in kje jih dobiti?
  • spremenilo: bastadu ()

bastadu ::

Mislim, da je revija bila PCFormat... Eny1?:\

kihc ::

Jow, jaz jih imam.:D

Sem jih kupil 14 dni nazaj in so totalno zakon (sploh za manj kot tri jurje!)

Dobil pa sam jih v Power Plus-u

/edit zanimal te je še model - US Blaster 360

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

bastadu ::

Kje v PowerPlusu, mogoče v Mariboru?

bastadu ::

Sem že nabavil zadevo in sicer v PowerPlusu v MB, za njih pa sem dal 2460SIT:P

Maximus ::

In si zadovoln?

capricornius ::

Tud jaz imam te slušalke in so živa tema....plastik fantastik.....pri slušalkah je poleg tega, da imajo kvaliteten zvok zelo pomemben kabel....ta namreč po nekajčasni uporabi začne prekinjat;( in ravno to je pri teh slušalkah problem.

LP:))

bastadu ::

Ja res je tako kot je rekel capricornius: Slušalke zgledajo zelo plastično, ampak zvok je zelo dober (nisem še imel priložnosti mikrofona poskusit) in tudi cele slušalke za takšno ceno. Sem predtem imel ene Trust-ove, ki so bile čez 3kSIT in so ble totalen podn... 2,5kSIT pa ni tak denar, da bi se sekiral kako dolgo bojo zdržale, važn da zdržijo prihajajoči Lanparty8-)

Bevcan ::

Jas pa vam svetujem slušalke ares sl-8740, ki jih dobite za kake 4k sit če jih sploh kje dobite. Imajo jih sicer vsepovsod po tujih net štacunah. Od USB-jk so bolše po tem da imajo 3D gibljive naušnike tako da se lepše prilegajo glavi. Pa tudi bolje zgledajo. No kabl je še zmeram debel sam 2mm sam tist 1cm debel kabel lahko tko al tko pričakuješ sam pr slošalkah za najmanj 20k.
link od slušalk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bevcan ()

The B ::

Jst ravno tako iščem čip slušalke in so mi v uč padle točno te. Zanimajo pa me vaše iskušnje najbl pa me zanima kako je z usb priklopom. A to pomen da ne gre zvok čez zvočno? Ker jst bi rad uporabljal SoundStorm. Al je je to vseen v redu... In če te niso kul kere pol priporočate za mejhn denar?

B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

random ::

Te slusalke se kljub temu da majo USB v imenu priklopjo preko standardnega izhoda za zvocnike/slusalke na zvocni kartici. Mel sem jih tud sam, in so mi dobro delale priblizno pol leta, pol pa je 1x crknila ena slusalka, pa regulator za glasnost, kasneje pa se mikrofon. Za to ceno so se mi zdele zlo dobre, tud kvaliteta zvoka in mikrofona sta bila odlicna za ta denar.

ricola78 ::

Imam te slušalke že skori eno leto in mi delajo zankrat še BP! Kupil sem jih pa v šparu:8) .

The B ::

Najlepša hvala za odgovora! Definitivno si jih bom nabavu.
@ricola78: V kerem šparu pa in kok stanejo?

B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

ricola78 ::

V šparu na viču, vendar, jih pogosto zmanjka se mi zdi. Tko da poglej večkrat. Takrat sem dal cca 2700 SIT.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ricola78 ()

Hux ::

Jaz ti te predlagam. 20 evrov pa se vibracije majo.


CLICK!

Kabel zdrzi ogromno ce ti recem da jih mam obesene meter nad mano in ker se mi neda vstati jih kr za kabl dol cuknem veckrat na dan :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

The B ::

Ja zgledajo že kul, sam a se to da dobit v SLO? Pa link ti ne dela.

B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

Hux ::

V slo conradu se da ja. Samo so drazji. 4780 proti 7.290. Hm reje cez mejo kupim. Avstriski konrad je dosti cenejsi ne samo pri tem. :8)

http://www.conrad.si/
Typhoon Bass Vibration naglavni set
Kat.št.: 952440

cena: 7.290,00 SIT

Določite količino


Ta naglavni set na novo definira besedo ˝Bass˝! Zaradi dodatnega dovajanja toka preko USB ali modula baterij se bassi še enkrat ekstra ojačajo in tako poskrbijo za neprimerljivo zvočno doživetje. Poleg tega ima naglavni set nameščen kakovosten, prosto nastavljiv mikrofon. Šele ko boste to slišali, boste zares razumeli, kaj mislimo z besedo Bass! Tehnični podatki: Stereo slušalke z mikrofonom (prosto nastavljiv) • Regulator glasnosti s stikalom za dodatno napajanje za base • Napajanje preko USB ali baterijskega modula • Priklop: 2 x 3,5 mm klinke • Slušalke: osnovna vibracijska enota 40 mm membrana • Maks. poraba moči 1 W • Trajanje delovanja (baterija) ca. 30 h • Mikrofon: kroglična karakteristika • Frekvenčni hod 20 Hz do 20 kHz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

agasfer ::

lahko ti ponudim podobne kot so na slikci- so pa no-name-
so full dobre-nisem imel boljših za ta denar.
imam dvoje enake povsem nerabljene, zapakirane,..
cena 3500 sit

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: agasfer ()

The B ::

Prepozno...

B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

foggy_arrow ::

Kupi Trust Multi Function headset 210! 2890SIT
Zakon slušalke-meni delujejo super in sem zadovoljn, predvsem so dobre pri internet telefoniji.
BY:))
Let be Computer for your best pal!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
173182 (2698) Hister
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376028 (2881) kratos
»

Katere slusalke do 20 eur kupit

Oddelek: Kaj kupiti
122191 (1931) lasse007
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739553 (6077) Fatboyslim
»

Katere slušalke z mikrofonom

Oddelek: Kaj kupiti
81076 (1007) Mr_Globus

Več podobnih tem