» »

Mestni Svetnik pravi, da se goljufije na volitvah dogajajo prav povsod in na vseh ravneh

Mestni Svetnik pravi, da se goljufije na volitvah dogajajo prav povsod in na vseh ravneh

ftzj ::

Mestni svetnik iz Kranja, Zoran Stevanovic, je izjavil
"Ko berem o goljufiji na ameriških volitvah, moram povedati, da se to dogaja prav povsod in na vseh ravneh. Leta 2018 sva se merila v drugem krogu županskih volitev s trenutnim kranjskim županom Rakovcem. Na predčasnih volitvah, ki so potekale od srede do petka pred volilno nedeljo, je bila visoka udeležba, saj sem uspel animirati ljudi, da so prišli volit. Po naših vzporednih merjenjih, sem vodil proti Rakovcu za nekaj procentov. V noči na volilno nedeljo, ko so se štele glasovnice predčasnih volitev, je nekdo vlomil v uradno zapečateno sobo s predčasnimi glasovnicami. Policija je ugotovila, da je nekdo res vstopil kar s ključem in poškodoval pečat, vendar "naj se ne bi dotikal škatel z glasovnicami". 🤣🤣🤣. No, po tem ilegalnem vstopu se je rezultat predčasnih volitev popolnoma zasukal v korist Rakovca. Volitve bi bilo zaradi tega treba ponoviti, saj če rezultat temelji na goljufiji, zakaj ne bi še njegov cel mandat? Ampak, kdo sem jaz da bi sodil."

https://www.facebook.com/zoran.stevanov...
  • zaklenil: BigWhale ()

Ganon ::

Zdaj si bo že vsak, ki na Facebooku z bebavimi zapisi išče pozornost, zaslužil svojo temo?

MasterTade ::

A gremo stavit katera stranka bo na naslednjih volitvah trdila nekaj podobnega
Mors omnia aequat

Urbano#Desno ::

MasterTade je izjavil:

A gremo stavit katera stranka bo na naslednjih volitvah trdila nekaj podobnega


Upam da ne namiguješ na tisto ki ima puklastega in plešastega šefa?:)) Oni so pa vendarle taki poštenjaki.

MasterTade ::

nov boogeyman activated. Verjetno se bodo pojavile priče ki so videle Kučana kako ob polnoči nese vreče glasovnic iz kleti
Mors omnia aequat

111111111111 ::

SDS dejansko ni treba takih manevrov, ker imajo zvesto volilno bazo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

mr_chai ::

Hja, kako pa mislite, da naš dragi župan Zoki dobi tako podporo, ne verjamem, da je pravično izvoljen. Še vsakega, ki vprašam, ga ne presene...

strawman ::

Zoran Stevanović je Kranjski Trump, ki igra na vse note sodobnega populizma in uživa v dobi alternativnih dejstev.
To je seveda, ko se ne brati z bivšimi kolegi kriminalisti in pod vplivom belega praška grozi mladoletnikom z nožem.

Kranjčan ::

Kolikor jaz poznam človeka, mu je treba priznati pogum, intelekt in odlične retorične sposobnosti. Strawman to so pa precej hude obtožbe. Človek je brutalen športnik. Dvomim, da je sploh kdaj probal kaj. Kdaj in komu naj bi grozil z nožem :)))

strawman ::

Kranjčan je izjavil:

Kolikor jaz poznam človeka, mu je treba priznati pogum, intelekt in odlične retorične sposobnosti. Strawman to so pa precej hude obtožbe. Človek je brutalen športnik. Dvomim, da je sploh kdaj probal kaj. Kdaj in komu naj bi grozil z nožem :)))


Pogum in retorične sposobnosti vsekakor. Kot politik pa s tole idejo Resni.ca igra le na senzacionalizem in na najžnižji skupni imenovalec.
Razna 'undercover' snemanja javnih sej ti točno povejo kakšna je njegova ciljna volilna skupina.
Niso to nobene obtožbe, le dogodki v poznih urah žurov v Kranju, seveda že nekaj časa preden se je človek začel ukvarjati s politiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strawman ()

Cruz ::

111111111111 je izjavil:

SDS dejansko ni treba takih manevrov, ker imajo zvesto volilno bazo.
Vseeno pa premalo podpore, če bo večja volilna udeležba, kar definitivno bo, kot posledica korona krize.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Invictus ::

Vsak luzer bo vedno trdil enako.

Da so ga okradli, čeprav je totalen levak...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

hr_natakar ::

Naredis 10 razlicnih strank. Ene so leve, druge desne in zmagas v vsakem primeru. Razen ce se kdo pojavi, ki je res neodvisen. A je to to?

hr_natakar ::

Nov clanek o ukradenih volitvah v Sloveniji. V clanku se omenja tudi primerjanje razpada EU z razpadom rimskega cesarstva. Na primeru zahodnega in vzhodnega rimskega cesarstva, kar je bilo omenjeno tudi na slotech v temi o koncu civilizacije, zacetku nove civilizacije.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/j...

Vcasih zgleda kot, da berejo slotech preden napisejo clanke.
Ali pa gre morda le za sihroniciteto kvantne realnosti, kdo ve :)

Rojstvo nove civilizacije, slovo od stare

Zgodovina sprememb…

MasterTade ::

Janša je v pismu omenil še "ukradene parlamentarne volitve v Sloveniji leta 2014", za katere se, tako užaljeni premier, v Evropi niso zmenili.


lol napovedal sem nekaj, kar se je zgodilo že 6 let nazaj
Mors omnia aequat

hr_natakar ::

Nope. Clanek se je zgodil 3 dni kasneje od odprtja te teme. Oziroma priblizno mesec kasneje kot slotech tema o novi civilizaciji.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predčasne volitve 2014 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20150289 (46602) Invictus
»

Estonija javno razkriva izvorno kodo programa e-volitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7520670 (18444) poweroff
»

Volilni molk - za/proti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12513765 (10884) kuglvinkl

Več podobnih tem