» »

NBA sezona 2020-2021

NBA sezona 2020-2021

Temo vidijo: vsi
««
13 / 81
»»

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:

Je pa tale situacija v BKN tudi smešna... Durant če se prav spomnim, je zarad koronavirusa še preventivno out... Irving že bojda ima izpade, se ne razume z nekaterimi igralci iz osebnih razlogov, ga ni oz. ga ne bo še kakšno tekmo, dejansko niti ne vedo, kje je... Dinwiddie je out do konca sezone... na začetku sezone je BKN izgledal tako prepričljivo in resno, sploh po poškodbah Irvinga in predvsem ahilove tetive Duranta, sedaj pa so se zgleda že začeli kupičiti problemi, tale Irving je res weirdo.



Durant je že igral na zadnji tekmi.

drvo ::

eric_cartman je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Luka Dončić je prejšnji teden na MVP lestvici zasedal drugo mesto, takoj za Lebronom.


Sem ponosen.. Ampak si realno do sedaj ni zaslužil.. Trenutno Jokić igra bolje od njega.. TRENUTNO! Tko da .. Jokića pa niti med prvimi petimi.. S tem se ravno ne morem strinjat.. So mu pa mediji pripravili teren za MVP. Toliko je govora o Dončiču, da je nekako pričakovano, da bo za Lebronom..


Dončič je v zadnjem tednu imel povprečje triple double s 30+ točkami. Tri zmage, ena proti Denverju, kjer je bil statistično boljši od Jokića, tudi njegova obramba, ko je prišel v ritem je zelo dobra. Na eni tekmi v tem tednu je imel pet ukradenih žog, enkrat dve blokadi.
Statistično je ta trenutno glede igre v obrambi zelo zelo visoko, kar do zdaj ni bila navada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Kurzweil ::

They call him "The Klaw" for a reason...

Horas ::

15 NBA Players With the Biggest Hands (Length/Span)

Boban Marjanovic: Estimated to be 10.75/12 inches
Shaquille O'Neal: Estimated to be 10.25/12 inches
Giannis Antetokounmpo: 9.85/12 inches
Gregory Smith: 9.8/12 inches
Connie Hawkins: 10.5/11 inches
Noah Vonleh: 9.75/11.75 inches
Julius Erving: Estimated to be 9.5/11.75 inches
Michael Jordan: 9.75/11.375 inches
Kawhi Leonard: 9.75/11.25 inches
Wilt Chamberlain: 9.5/11.5 inches
Royce White: 9.5/11.5 inches
Wayne Embry: Estimated to be 9.25/11.75 inches
Elgin Baylor: Estimated to be 9.75/11 inches.
Jahlil Okafor: Estimated to be 9.5/11.25 inches
Rajon Rondo: 9.5/10 inches
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

IL_DIAVOLO ::

Kaj sele Boby, komaj vrže žogo, ko nima nobenega občutka.



lmao

dreta1 ::



Ste videli dvig nivoja obrambe pri Luki?

Kurzweil ::

Dejansko sem opazil ja, da je parkrat letos res konkretno prijel v obrambi, ko se je odločil... praktično že celotno njegovo kariero čakam tekmo, ko bi imel par ukradenih žog in bi potem sam šel v kontro in atraktivno zabil... dvomim, da se bomo tega nagledali v njegoi karieri, ima pa seveda miljonen drugih kvalitet. Še nekaj sem zadnjič opazil, da je dejansko enkrat vrgel iz pol razdalje, to je pri njemu tudi izjemna redkost.

Sem spremljal vse tekme DAL letos in sem hotel pri vsaki kaj napisat, pa sem vedno bil v situaciji, da ni bilo časa ali volje pisat romana, no tudi zdej se mi ravno ne da... zadnjič sem hotel napisat, da ima DAL score z ekipami iz zahoda mislim da 5-1... iz vzhoda pa 0-3... bi takole na prvi pogleda rekel, da pametno "izbirajo" tekme...

Sicer pa danes prvi tekma ob 1:00 po našem času, ned MIA in PHI, za MIA kar pomembna tekma, če se želijo čimprej začet premikat proti vrhu vzhoda, ker je PHI med drugim tudi direkten konkurent...

RoccoC ::

Mia,jih je komaj 8 napraskal za tekmo. Težka bo. Sicer je phi tudi oslabljen samo ne tolk. Mankajo Butler, Bam, Dragić, Bradley...mal brezveze je tole...

Samael ::

Sploh ne vem zakaj se tako oslabljene ekipe silijo napraskati tistega igralca, dva, da lahko sploh zaigrajo. Zaradi sponzorjev? A ni bolj smiselno (s stališča ekipe) tekmo preprosto prestaviti?
Samael != Samuel

Badwolff ::

Ker je treba ligo odigrat, jeba5 ga. Al pa vse razpustit, kar ni v interesu nikogar.

Zvezdica27 ::

Daj no... pa naj iz g lige vzamejo tri madona... mislm res, že tko je tale regular season joke, včasih, to je pa pač riziko. Če bodo tile milijonarčki ga srali in imeli stike, bodo pa iz g lige igrali, pa bo kak nov dobil šanso.

Ampak ja, denar je vse, tud pr primorski, štekam.

Zz

Kurzweil ::

Tole dejansko res nima smisla... pa saj so za odpadle tekme določili nek buffer, torej času, ki bo namenjen igranju teh odpadlih tekem. Ne samo, da tole nima nekega resnega smisla, vsemu navkljub, pa je Miami celo imel možnosti za zmago.

nerro32 ::

Harden zdaj še na tiskovki povedal, da želi iz Houstona. Meni se zdijo z logičnega vidika dokaj realne opcije Minnesota (Edwards+Russell), GSW (Wiseman+Wiggins), mogoče še Portland (McCollum+Covington/Collins), tudi Sacramento (Bagley, Hield/Haliburton). Koliko si ga pa te franšize želijo v ekipi, koliko ga Houston želi trejdati izven zahodne konference in kakšne vzvode za izsiljevanje uporablja Harden, so pa druga vprašanja...

Kurzweil ::

Te telenovele okrog Hardna kar noče biti konec, tudi HOU ne vem kaj ima od tega, da je prvi zvezdnik ekipe tako nemotiviran, naj najdejo nek proper deal in trade.

Razmišljam pa, kaj bi jaz naredil Irvingu kot GM, da se tip takole norce dela, bojda bi naj tipa videli feštat s fotrom in sestro :| ... je bil pa že Durant na zadnji tekmi dovolj, da je odločil tekmo. Anyway, sem študiral, kaj bi imel raje Westbrooka ali Irvinga :D

Sicer pa danes ob 1:00 DAL igra, tako vsaj piše na uradni strani DAL, igral bo seveda tudi Porzingis...

drvo ::

Kdo vse danes manjka pri Dallasu? Sem gledal, da imajo tudi probleme s korono. Nekje sem zasledil da Kleber in Finney-Smith. Oba kar pomembna igralca.

RoccoC ::

+ Brunson, JRich in Powell

Kurzweil ::

Dwight Powell C Tue, Jan 12 Covid-19 Expected to be out until at least Jan 15
Kristaps Porzingis PF Tue, Jan 12 Knee Game Time Decision
Maxi Kleber PF Tue, Jan 12 Covid-19 Expected to be out until at least Jan 15
Josh Richardson SG Sun, Jan 10 Covid-19 Expected to be out until at least Jan 17
Jalen Brunson PG Sun, Jan 10 Covid-19 Expected to be out until at least Jan 17
Dorian Finney-Smith PF Sun, Jan 10 Covid-19 Expected to be out until at least Jan 17

Kurzweil ::

V glavnem, danes je Dončič spočit... Porzingis pa lačen basketa... upajmo, da DAL prvič v tej sezoni premaga ekipo iz vzhoda. Se bosta pa ob odsotnosti Powella, Kleberja in DFSja, danes gotovo naigrala Marjanovič in Cauley-Stein

Kurzweil ::

BAAAM!

BREAKING: The Houston Rockets have traded James Harden to the Brooklyn Nets in a four-team deal involving Cleveland and Indiana!
Nets get James Harden
Pacers get Caris LeVert
Rockets get Victor Oladipo, Dante Exum, Rodions Kurucs, four first-round picks, and four pick swaps
Cavaliers get Jarrett Allen and Taurean Prince

nerro32 ::

Zanimivo...

BKN
+Harden
+2nd round pick (Cavs from Bucks)
-Kurucs, Allen, Prince, LeVert
-3x 1st round pick, 4x pick swap

HOU
+Exum, Kurucs, Oladipo
+4x 1st round pick, 4x pick swap
-Harden

CLE
+Allen, Prince
-1st round pick (from Bucks), 2nd round pick

IND
+LeVert
-Oladipo

Kudos za Cleveland, nizka cena za okrepitvi!
EDIT: BKN ima še mid level in disabled player exception (2 x $5,7mil) in enega minimalca, tako da še lahko pričakujemo kakšno okrepitev do konca sezone, froncourt je trenutno namreč zelo okrnjen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nerro32 ()

Nedasemiveč ::

Mavs front office torej spet spal? Z lahkoto bi ponudili enak ali celo boljši offer za Allena.

Flat Earth - Snake - Strip clubs

Kaj gre lahko narobe :D?

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Se je pa BKN znebil tudi draft pickov do leta 2027 kolikor berem... zdej se mora samo še Irving nafeštat in nekak spet najdit čas za basket :)) Tip je material za kakšen film ali za napisat biografijo... res ne more držat še teh 5-6 let top kariere in se potem posveti vsemu ostalemu, ga možakarji kar dobro pedena in frcera zgleda...

Nedasemiveč ::

Mislim, da lahko pričakujemo še kakšen trade raket. Obviously gredo v rebuild in mislim, da so si zbrali kar pravi čas. Tole z brado ni več peljalo nikamor, ob tako močnem zahodu pa je postajalo jasno, da naslova ne bodo osvojili.

Kurzweil ::

Visoka linija Clevelanda: Allen, Drummond, McGee, Love, Prince.... po moje rabijo še 2 centra :))

BKN bi moral trejdat Irvinga za Westbrooka, to bi bilo res zabavno... pa ajd, še Jordana za Ibako :))

... pa mogoče še to... BKN ima sedaj v rosterju samo 12 igralcev, če dodamo še vse trejdane draft picke... se bodo zgleda v prihodnjih letih precej posluževali G-league igralcev, igralev iz Evrope in free agentov... če tale big 3 razpade, bo dolgoročno sledila katastrofa za BKN, kakor je situacija tudi v nekaterih ostalih klubih, ko se zaradi 2-3 superstarjev praktično znebiš vseh role playerjev, pickov,... potem pa ti še ti superstarji gredo na vsak svoj konec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Badwolff ::

Ampak return za Houston je pa awful.

5 pickov, najverjetneje poznih , 3 swapi, ki jih najbrž ne bo, dva busta in Oladipo, ki bi sigurno stradan še za 1-2 pozna picka, miami se tle hitro pojavlja.

Indiana dobro, cavsi noro dobro, Brooklyn tudi v bistvu.

Nedasemiveč ::

Porzingis danes igra!

Duhec ::

Dober začetek, trojka Lukca...
http://blackbird.si/

Duhec ::

Ni kaj, lepa zmaga Dallasa 104:93.
Luki je zmanjkala ena podaja za trojni dvojček.
http://blackbird.si/

drvo ::

Duhec je izjavil:

Ni kaj, lepa zmaga Dallasa 104:93.
Luki je zmanjkala ena podaja za trojni dvojček.


Pusti zdaj trojni dvojček. Njegova obramba postaja dobra, skoraj vrhunska. Danes je imel štiri blokade in dve ukradeni žogi. Tudi met je imel odličen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

bambam20 ::

Sama obramba Dallasa je letos v top 3 na 100 posesti in 4-ta po prejetih točkah. To pa je že nekaj, kar si nisem mislil, da se bo zgodilo, da bo Dallas postal med top 5 obrambenih ekip v ligi.

drvo ::

Poznajo se okrepitve. Z odhodm Curryja so malo izgubili v napadu in pridobili v obrambi. Plus Luka se je močno popravil v obrambi. Že prej ni bil tako grozno slab, kot se je govorilo. Zdaj je pa dober.

judoka ::

6-4

Ni slabo za nekompletno, empdimenzionalno ekipo.

IL_DIAVOLO ::

Zdaj bo vsaj liga zanimiva po komediji imenovani harden in irving. Bogi KD in Nash. Ce kdo misli, da bo ekipa brez centra in brez obrambe osvojila ligo :D

Rakete so cisti zmagovalci, najprej so se resili westbrooka, zdaj pa se enega egoista hardna. Ce pa netsi grejo se po njega, potem pa KD itak zahteva transfer.

Definitivno gledam :))

endelin ::

To zna biti kar fail v Netsih.

Precej visoko ceno so plačali za 31 letnega debelega Hardna

Badwolff ::

Netsi majo centra scer, celo dva... Pa vprašanje, če ga sploh rabjo. Bomo vidli, kaj bo z njimi, čist komot ,da se sesujejo kot hiša iz kart.

Če so res Sixersi ponujali Simmonsa, Thybulla, izbore na naboru, potem mi poteza Houstona sploh ni jasna.

judoka ::

Badwolff je izjavil:

Netsi majo centra scer, celo dva... Pa vprašanje, če ga sploh rabjo. Bomo vidli, kaj bo z njimi, čist komot ,da se sesujejo kot hiša iz kart.

Če so res Sixersi ponujali Simmonsa, Thybulla, izbore na naboru, potem mi poteza Houstona sploh ni jasna.


Ne verjamem, Simmmons+Wall bi bil vrhunski duo.

Netsi so skupckali 3 najbolj antipaticne igralce v ligi. What could go wrong...

GupeM ::

Tekme Dallasa nisem gledal, sem si pa pogledal Lukove highlighte. Opazil sem, da vsaj na highlightih ni težil sodnikom. Do letošnje sezone vem da je rad težil sodnikom, ne glede na to ali je bil koš ali ne. Tokrat pa tega nisem opazil.

Lahko kdo ki je gledal tekmo to potrdi, ali je zolj slučaj? Ker mi je bilo prav lepo gledat highlighte, ko je po prodoru in košu se le malo nasmehnil in šel nazaj v obrambo. Kadar pa teži sodnikom bi pa najraje sedel na avion, odletel v Dallas in mu eno tako zašamaru ...

eric_cartman ::

eric_cartman je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Luka Dončić je prejšnji teden na MVP lestvici zasedal drugo mesto, takoj za Lebronom.


Sem ponosen.. Ampak si realno do sedaj ni zaslužil.. Trenutno Jokić igra bolje od njega.. TRENUTNO! Tko da .. Jokića pa niti med prvimi petimi.. S tem se ravno ne morem strinjat.. So mu pa mediji pripravili teren za MVP. Toliko je govora o Dončiču, da je nekako pričakovano, da bo za Lebronom..


Se ugriznem v jezik in vzamem nazaj.. Tale tekma danes proti Hornetsom.. Res res res je igral več kot odlično obrambo skozi celo igro..

Ofenziva pri njemu pa itak nam je prišla že v navado, da je fenomenalna.. 1 asistenca manjkala do triple double.. Ampak.. Kapo dol.. Mislim, da je bil to njegov revenge game proti prejšnji igri z njimi. Da ne omenjam njegovih tric danes, ki so bile pika na i.

Potem pa ostali..

KP - zelo solidna igra za prvič po poškodbi.
WCS - Super igra. Upam, da ostane kot starter skupaj s KP-jem in JRichom, Dončičem.. Ne vem kdo bi bil peti igralec.
Johnson - Danes se je lepo pokazalo zakaj so ga pripeljali. Zelo soliden igralec s klopi.
Josh Green - Prvič dobil večjo minutažo in se mi zdi, da je dobro odigral svoje minute
THJ - še vedno me moti to, ker igra toplo/hladno. Lahko da 40 pik, ko se mu odpre.. Ampak potem ima pa lahko 2 tedna sušo in daje po 10 pik ali še manj.

@GupeM
Jst mislim, da tak pač je. Tudi danes je bilo dosti teženja sodnikom. In res ni fer, ker mu niso piskali za nič.. Imel je 2 prosta meta v celi igri. Ampak če RC-ju in Cubanu kaj ne bi bilo prav, bi že rekla. In bi se verjetno bolj močno držal nazaj. Mogoče bi malo pogrešal, da se RC razburi in nahruli sodnike, ko je to potrebno. Popovich bi jih poštimal!

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Jaz Lukata spremljam še iz kadetsko/mladinskih časov in se ne spomnim, da bi kdaj igral takšno obrambo, to je res en velik level-up, če zaradi tega seveda ne bo pretirano trpel potem napad, organizacija igre in še en kup drugih stvari. Bi pa od Porzingisa v teh časih, ko so malce tanki na visokih položajih, vendarle pričakoval malce več aktivnosti pod košem, tudi sicer je DAL v Kleberju dobil enega najboljših igralcev v ligi po zadetih % met za 3 točke (trenutno najboljši procent ima Seth Curry), tako da verjetno ni potrebno še 10 catch and shoot trojk Porzingisa.

Sicer pa prva zmaga nad katero izmed vzhodnih ekip to sezono... je pa Burke letos tudi ena dodana vrednost, glede na to, da je bil mišljen kot totalen bench player za neko mizerno plačo, se pa sprašujem kaj bi bilo, če bo ob Brunsonu manjkal še slednji, potem pa bi Dončič res lahko igral skoraj celotno tekmo.

Kakorkol, lepo je videt DAL igrati tudi obrambo...

Kurzweil ::

Hah, sicer mu ni hudega par dni pred plačo, ampak ko tole vidiš... dejansko mu pol zaslužba zizne...

RoccoC ::

Kurzweil je izjavil:

Hah, sicer mu ni hudega par dni pred plačo, ampak ko tole vidiš... dejansko mu pol zaslužba zizne...



Saj verjetno veš da v Sloveniji ljudem, ki imajo letno plačo preko 70k "zizne" cca 70%?

Samael ::

Texas ima precej nizje davke, tako da si je del tega zakuhal sam.
Je pa zato mogoce boljsa slika iz sponzorskih pogodb večjega marketa kot je napr. zdajsni NY.

Ah, silly me. Saj to ze slika prikazuje. (nisem povecal na telefonu).
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Badwolff ::

Kurzweil je izjavil:

Hah, sicer mu ni hudega par dni pred plačo, ampak ko tole vidiš... dejansko mu pol zaslužba zizne...



Kot vsakemu?

Kurzweil ::

To ja... ampak overall gledam, kak jih oberejo... no manjše razlike so glede na % davka v posameznih statih... fino jih oberejo v glavnem, zgleda imajo tudi zakonodajo zategnjeno dovolj, da niso ti superstarji državljani San Marina in podobnih državic...

Samael ::

Rezidenti si mislil ;)
Verjetno je tu problem predvsem dolga sezona, davek pa placas tam kjer zivis in delas :)
Samael != Samuel

Zvezdica27 ::

hja... ne vem kako zakonodajo ima USA - morda bo prišparal, če živi v državi New Jersey, ker lih igra za Netse ;)

Drugače pa ja... Roglič, Pogačar, Ilka... Monako, zemlja mog sna, Monako, zemlja obečana...

aja še to sem hotel preveriti... Harden Irving in KD, to bo še hec. Ali resno namigujete, da bi še Westbrook lahko bil del trada in gre v Netse? Potem imamo najbolj antipatično ekipo ewah. GOAT of hate dobesedno.

zz

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

@Samael, nekak tako ja...

Evo vam Hardna brez brade :))

Kurzweil ::

Tole pa je že prav bizarno, se je MIA še dobro držal glede na dejstvo:

MIA - Bam Adebayo (protocol) will not play.
MIA - Jimmy Butler (protocol) will not play.
MIA - Goran Dragic (protocol) will not play.
MIA - Kendrick Nunn (protocol) will not play.
MIA - Avery Bradley (protocol) will not play.
MIA - Moe Harkless (protocol) will not play.
MIA - Meyers Leonard (shoulder) will not play.
MIA - KZ Okpala (protocol) will not play.
MIA - Udonis Haslem (protocol) will not play.

... in to žal proti PHI, ki je eden od direktnih konkurentov za željena najvišja mesta na vzhodu... tako MIA še vedno izven top 8, kar niti ni več nedolžno, glede na to, da se počasi že približujemo 1/4 te sezone, bi rekel, da tole več ni najbolj regularno, bi bilo več kot prav, da se takšne tekme prestavijo, ker tole res ni šport, v nobenem smislu...

-----

Jusuf Nurkić pa spet velika smola, tokrat zlomljeno zapestje, če se prav spomnim in spet bo odsoten dolgo časa...

-----

Ponoči pa nas čaka fina tekma med DAL in MIL, dajem kar precej več možnosti za zmago MIL glede na okoliščine, to pa predvsem zato, da ne bodo prevelika pričakovanja in da bom toliko bolj zadovoljen, če/ko DAL zmaga...

Mato989 ::

Kurzweil je izjavil:

Tole pa je že prav bizarno, se je MIA še dobro držal glede na dejstvo:

MIA - Bam Adebayo (protocol) will not play.
MIA - Jimmy Butler (protocol) will not play.
MIA - Goran Dragic (protocol) will not play.
MIA - Kendrick Nunn (protocol) will not play.
MIA - Avery Bradley (protocol) will not play.
MIA - Moe Harkless (protocol) will not play.
MIA - Meyers Leonard (shoulder) will not play.
MIA - KZ Okpala (protocol) will not play.
MIA - Udonis Haslem (protocol) will not play.

... in to žal proti PHI, ki je eden od direktnih konkurentov za željena najvišja mesta na vzhodu... tako MIA še vedno izven top 8, kar niti ni več nedolžno, glede na to, da se počasi že približujemo 1/4 te sezone, bi rekel, da tole več ni najbolj regularno, bi bilo več kot prav, da se takšne tekme prestavijo, ker tole res ni šport, v nobenem smislu...

-----

Jusuf Nurkić pa spet velika smola, tokrat zlomljeno zapestje, če se prav spomnim in spet bo odsoten dolgo časa...

-----

Ponoči pa nas čaka fina tekma med DAL in MIL, dajem kar precej več možnosti za zmago MIL glede na okoliščine, to pa predvsem zato, da ne bodo prevelika pričakovanja in da bom toliko bolj zadovoljen, če/ko DAL zmaga...



a če bi se jih pa recimo 8 ali 10 poškodovalo pa bi blo ok?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Kurzweil ::

@Mato989, ne vem kaj točno hočeš povedat.... kar pa se tega tiče, pa bi po mojem moralo bit vsaj 10, če ne 12 igralcev v rosterju... ker tole, da nimaš nobene rotacije in goniš iste igralce je dolgoročno tudi za morebitne poškodbe slabo... če zanemarimo, da to ni niti malo merodajno, kar se športa in tekmovalnosti tiče oz. tole res ni prav za neko ligo, kot je NBA, bi pa to bilo še toliko huje, če ne bi po novem imeli play-ina.

Mogoče bi bilo celo zanimivo tako, da razlika poškodovanih pri obeh ekipah ne sme biti večja od nekih 4 igralcev recimo... karkoli že, tole ni pravi sistem in pravilo, je včerajšnja tekma lepo pokazala, pa ne gre za to, da je bil MIA oškodovan, ampak kakšen smisel ima tekmovanje, kjer so pogoji različni, ni tistega primarnega, poštenega tekmovanja... je pa treba tudi nekaj priznat, da se mariskateri zvezdnik v NBA prav nič ne pazi glede zaščite, socializacije... da ne omenim kakšnih klubov, uber fešt in podobnega, to pa bi morali klubi kaznovat igralce, saj se tu slednjim dela velika škoda. Tole sigurno ne pelje v nek pošten prikaz moči oz. marsikdo zna biti prikrajšan za nekaj, za kar je težko garal, morda celo playoff... ali pa sestavil ekipo tipa BKN/LAL, kjer je dal vso svojo prihodnost za trenutne rezultate, pa bo takole na koncu za kaj prikrajšan. Bi pa bilo zanimivo videt, kakšen deal imajo klubi in liga, ker se tudi klubi ne trudijo pretirano, da bi fejkal, da imajo manj kot 8 igralcev v rosterju... above all je sigurno denar, samo da se obrača merch, reklame in league pass...
««
13 / 81
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914155926 (34605) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759196636 (93945) Samael

Več podobnih tem