» »

NBA sezona 2020-2021

NBA sezona 2020-2021

Temo vidijo: vsi
««
14 / 81
»»

FTad ::

Pa tisti, ki so pozitivni na kovid, so ga fasali, ker se niso drzali protokolov? Ce ja, bodo kaj sankcionirani s strani ekipe?

Mato989 ::

Kurzweil je izjavil:

@Mato989, ne vem kaj točno hočeš povedat.... kar pa se tega tiče, pa bi po mojem moralo bit vsaj 10, če ne 12 igralcev v rosterju... ker tole, da nimaš nobene rotacije in goniš iste igralce je dolgoročno tudi za morebitne poškodbe slabo... če zanemarimo, da to ni niti malo merodajno, kar se športa in tekmovalnosti tiče oz. tole res ni prav za neko ligo, kot je NBA, bi pa to bilo še toliko huje, če ne bi po novem imeli play-ina.

Mogoče bi bilo celo zanimivo tako, da razlika poškodovanih pri obeh ekipah ne sme biti večja od nekih 4 igralcev recimo... karkoli že, tole ni pravi sistem in pravilo, je včerajšnja tekma lepo pokazala, pa ne gre za to, da je bil MIA oškodovan, ampak kakšen smisel ima tekmovanje, kjer so pogoji različni, ni tistega primarnega, poštenega tekmovanja... je pa treba tudi nekaj priznat, da se mariskateri zvezdnik v NBA prav nič ne pazi glede zaščite, socializacije... da ne omenim kakšnih klubov, uber fešt in podobnega, to pa bi morali klubi kaznovat igralce, saj se tu slednjim dela velika škoda. Tole sigurno ne pelje v nek pošten prikaz moči oz. marsikdo zna biti prikrajšan za nekaj, za kar je težko garal, morda celo playoff... ali pa sestavil ekipo tipa BKN/LAL, kjer je dal vso svojo prihodnost za trenutne rezultate, pa bo takole na koncu za kaj prikrajšan. Bi pa bilo zanimivo videt, kakšen deal imajo klubi in liga, ker se tudi klubi ne trudijo pretirano, da bi fejkal, da imajo manj kot 8 igralcev v rosterju... above all je sigurno denar, samo da se obrača merch, reklame in league pass...


Saj je pravilo koliko igralcev morajo imet... dolžnost kluba pa mora bit da porihtajo to število igralcev za tekmo.

Hotel sem te vprašat kakšna bi bila razlika če bi bilo namest 9 odsotnih zaradi covida19 bilo napisano 9 odsotnih zaradi poškodb med treningi... bi menil enako?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Samael ::

Ja, seveda, tudi takrat bi bilo smiselno razmisliti o prestavitvi tekme. Oz. še bolj, glede na to da prestaviti eno samo tekmo dveh ekip ne bi ogrozilo nadaljevanje lige.
Samael != Samuel

Samael ::

Mimogrede vsaka ekipa ima na voljo max 15 igralcev + 2 iz G lige, za tekmo jih mora biti na voljo 8, pa si naredi matematiko, kako pride to skozi, ko jih imaš 9 v karanteni (pa mogoče še koga poškodovanega).
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Moram pa nekaj priznat, da sem bil precej skeptičen glede Willieja Cauleya-Steina in vidim zdejle nekje mimogrede, da kadar je bil on starter, je imel DAL score na teh tekmah 4-0... seveda premajhen vzorec in malce za šalo in malce zares, ampak za dobra 2mio$ več kot hvaležen igralec zaenkrat. Njegov doprinos je še toliko bolj dobrodošel sedaj, ko manjka pol visoke linije... sem pa že pozabil, da je bil tip 6. pick v 1. rundi drafta 5 let nazaj od Sacramenta.

Kurzweil ::

Takole imamo danes/jutri za tekmo DAL in MIL:

DAL - Kristaps Porzingis (knee) probable.
DAL - Josh Richardson (protocol) will not play.
DAL - Dorian Finney-Smith (protocol) will not play.
DAL - Maxi Kleber (COVID-19) will not play.
DAL - Dwight Powell (protocol) will not play.
DAL - Jalen Brunson (protocol) will not play.
MIL - Jrue Holiday (ankle) probable.
MIL - Torrey Craig (nose) probable.

-----

Takole pa recimo izgleda situacija na tekmi BOS in ORL...

ORL - Evan Fournier (back) will not play.
ORL - Markelle Fultz (knee) out for season.
ORL - Mo Bamba (protocol) will not play.
ORL - Michael Carter-Williams (foot) will not play.
ORL - Jonathan Isaac (knee) out for season.
ORL - Al-Farouq Aminu (knee) will not play.
ORL - Chuma Okeke (knee) will not play.
BOS - Jayson Tatum (protocol) will not play.
BOS - Jaylen Brown (protocol) questionable.
BOS - Kemba Walker (knee) will not play.
BOS - Daniel Theis (protocol) questionable.
BOS - Romeo Langford (wrist) will not play.
BOS - Robert Williams (protocol) will not play.
BOS - Carsen Edwards (protocol) will not play.
BOS - Javonte Green (COVID-19) questionable.

Kurzweil ::

Kyrie Irving has been fined $50,000 by the NBA for violating health and safety protocols when he attended a private indoor party last weekend.

Kyrie Irving will also forfeit $816,898 in salary for games he missed.

----

Tole pa dejansko že občuti tudi NBA igralec njegovega kova... sploh ko je enkrat treasury depleted... takrat se verjetno zna spomnit na to... drugače pa se tipu očitno res popolnoma jebe, me prav zanima kako dolgo bo še v NBA... še kakšna bolanija ali dve, malce dopa, pa bo v klubu z legendami kot sta Matti Nykänen in Goldberger :D

Kurzweil ::

edit: ... celo 1,6mio$...

Kyrie Irving's 4-game absence for personal reasons made him forfeit $1.6 Million in salary & a $50,000 fine due to violating the health & safety protocol.

Kyrie forfeited $408,449 a game. He'll likely be back on Saturday.

Samael ::

Kurzweil je izjavil:

Moram pa nekaj priznat, da sem bil precej skeptičen glede Willieja Cauleya-Steina in vidim zdejle nekje mimogrede, da kadar je bil on starter, je imel DAL score na teh tekmah 4-0... seveda premajhen vzorec in malce za šalo in malce zares, ampak za dobra 2mio$ več kot hvaležen igralec zaenkrat. Njegov doprinos je še toliko bolj dobrodošel sedaj, ko manjka pol visoke linije... sem pa že pozabil, da je bil tip 6. pick v 1. rundi drafta 5 let nazaj od Sacramenta.

Ja, zdaj ko dejansko igra, je precej ok, da ga ima Dallas v rosterju že zaradi Powella, ki po okrevanju po poškodbi z negativnim impactom na ekipo vsaj zaenkrat žal ni in ne more biti več starter s kakšno konkretnejšo minutažo. Čeprav mi je Powel simpatičen, mi ga je bilo kar težko gledati tiste prve igre kot starterja, predno je Carlisle ugotovil, da to ni to. WCS enostavno igra bolje.
Samael != Samuel

IL_DIAVOLO ::

Saj ko bo powell nazaj, bo carlisle spet pokazal svoje taktično dovršenost in bosta boby in stein obsedela, dallas pa back to mediocrity.

Samael ::

Ti pa res ne spremljaš tekem, a? :) Carlisle je Powella postavil na klop še predno je ta šel v karanteno.
Štorasti in počasen Boban pa itak nima početi v igri kaj več kot tistih par minut tu pa tam. Si sploh kdaj opazil, kako velika luknja v obrambi je?
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Samael ::

Aja, pa še nekaj. Zdaj ko se je KP vrnil, je povsem razumljivo, da kadar bo v prvi peterki Maxi, WCS najbrž ne bo.

Luka
Richardson / THJ
DFS
Maxi / WCS
KP

Nekaj v tem smislu je najbrž optimalno.
Samael != Samuel

Zimonem ::

Samael je izjavil:

Aja, pa še nekaj. Zdaj ko se je KP vrnil, je povsem razumljivo, da kadar bo v prvi peterki Maxi, WCS najbrž ne bo.

Luka
Richardson / THJ
DFS
Maxi / WCS
KP

Nekaj v tem smislu je najbrž optimalno.

Ma KP ni za prerivanje pod obročem. Podobno kot Davis. Preveč kontakta kot krilna centra jih jaz vidim. Saj lahko samo potem so hitro poškodbe.

bambam20 ::

Obramba je letos pri Dallasu prioriteta. Trenutno so med top 4 ekipami po obrambi.

Samael ::

Nekje sem zasledil informacijo, da je Maxi to sezono (trenutno) prvi obrambni igralec Dallasa.

Zimonem, ampak to nič ne spremeni, glede na to, da imaš lahko na igrišču samo pet igralcev :) KP-ja ne boš dal iz prve peterke ven zato, da bo lahko v njej rezervist WCS. Menjaš lahko med Maxijem in WCS-jem glede na nasprotno ekipo.
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Prvi defenzivc DAL je Luka in 6. v ligi, tudi pred Antetokounmpom...

Samael ::

Ja, s to zadnjo tekmo je verjetno prekočil kar nekaj stopnic :)

edit.
Sem pogledal zdajle, Maxi je po skokih v obrambi zdajle na drugem mestu za Luko. Za Maxijem pa WCS.
https://www.espn.com/nba/team/stats/_/n...
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Kurzweil ::

Jop, to drži... bo pa danes lahko pokazal oz. bi bilo super, če bi pokazal to tudi proti MIL... v vsakem primeru super, glede na to, da sta bila Young in Luka lani na tem področju med slabšimi v ligi. Mimogrede, je pa Luka trenutno 1. v ligi po izgubljenih žogah.

IL_DIAVOLO ::

Na sreco ima trenerja carlisla, malone mu tega ne bi toleriral.

Samael ::

Kaj pa bi? Bi mu rekel, da mora tri kroge za kazen okoli igrišča teči? :)
Trenutno je njegova marketinška vrednost v ligi takšna, da bi ga kjerkoli bi že bil, nosili po rokah, da se ja ne bi, boh ne daj, v klubu počutil neudobno.
Marketinško zanimivi igralci imajo dandanes v NBA ligi večjo moč kot kdarkoli prej. Menjajo klube, izsiljujejo GM-je, celo kakšen trener tu pa tam leti ... Takšna je današnja realnost NBA-ja.
Po drugi strani pa moramo tudi razumeti, nekoliko v zagovor Luki, čeprav ne dvomim, da se lahko tu še popravi, da je za način, kako je uporabljen, pričakovati tudi večji turnover procent.
Samael != Samuel

Duhec ::

5:30 do konca tekme Luka zadane prvo trojko od 6 in zniža na vsega piko razlike, 99:100...
3:00 pred koncem je Dallas prvič povedel...
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

Duhec ::

1:00 do konca je imel Luka možnost izenačiti na 109:109 a se žal ni izšlo... zmaga Milwaukee
Bucksov 112:109, čeprav je bil zadnji met Luke v zadnji sekundi iz svoje polovice blizu izenačitve...
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

drvo ::

Škoda, da se ni izšlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Samael ::

Ni bilo neke prave energije. V bistvu me čudi, da se ni Milwaukee bolj odlepil z rezultatom. V nekem momentu se mi zdi, da so dobili pet zaporednih skokov v napadu.
Samael != Samuel

judoka ::

Poraz za par pik z celo peterko out ni problematicen..

Kurzweil ::

Škoda za izgubljeno priložnost, ampak glede na to, koliko manjka igralcev je razultat dober, seveda pa vedno boli, ko je priložnost za zmago, pa se ne izkoristi... že proti Chicagu se bodo vrnili nekateri igralci, Luka ni preveč utrujen, Porzingis se je verjetno že malce ogrel, tako da bi Chicago skoraj moral pasti. Je pa že 3-4. letos Dončič bil zelo blizu trojnem trojčku, ampak bom uporabil zguljeno frazo, da bi verjetno Luka vse to zamenjal za kakšno zmago na teh tekmah. Me je pa parkrat prav zaskelelo, ko sem videl kako so se sprejahalo mimo Marjanovića, Porzingisa in Cauleya-Steina... nič hudega, dejansko nisem pričakoval zmage DAL, kot sem že prej napisal, pa so vendarle bili zelo blizu... Imata Porzingis in Luka še ogromno rezerve pri metu, če lepo napišem in ne dolgovezim preveč... pri Pozingisu me včasih res jezi, ko meče catch and shoot mete, praktično v prvih sekundah napada, brez igre, tako se tudi ubija ekipni duh, se pa zavedam, da bo prišla tekma, ko bo večino tega zadel in bom demantiran, ampak se bojim, da premalokrat, to ni dobro za ekipno igro... včasih se tudi vidi, kako se za pobran skok cufata Luka in Porzingis...

IL_DIAVOLO ::

Zdaj je samo vprasanje, ce bo Porzingis presekal zagon dallasa ali ne. Doncic vedno deluje nervozen, ko je prisoten porzingis in mu krade odlocilne mete. Met porzingisa 6/19 :| Ja vem, je prišel po poškodbi, ampak potem pac igraj drugače, ce imas "trdo" zapestje.

Carlisle pa seveda spet vse prepušča naključju. Kar bo, pač bo.

Kurzweil ::

Danes pa MIA in DET... ko te je lahko strah najslabše ekipe v ligi...

DET - Kilian Hayes (hip) will not play.
DET - Frank Johnson (ankle) will not play.
MIA - Bam Adebayo (protocol) questionable.
MIA - Jimmy Butler (protocol) will not play.
MIA - Tyler Herro (neck) questionable.
MIA - Goran Dragic (protocol) questionable.
MIA - Kendrick Nunn (protocol) questionable.
MIA - Avery Bradley (protocol) will not play.
MIA - Moe Harkless (protocol) questionable.
MIA - Meyers Leonard (shoulder) will not play.
MIA - KZ Okpala (protocol) questionable.
MIA - Gabe Vincent (knee) questionable.
MIA - Udonis Haslem (protocol) questionable.

Kurzweil ::

Waw, priznam, da se dejansko ne spomnim, kdaj sem nazadnje oz. sploh videl, da bi po tekmi naredili popravek statistike... tako je to, če si superstar in eno od glavnih imen lige... vse gre, samo da je tripple double... pritoževali se ne bomo, ampak tole je prav zabavno...

Kurzweil ::

edit: slučajno se je s tem dodanim skokom oz. tripple doublom izenačil z Michael Jordanom :D

Okapi ::

Jaka stvar, če se ne bi tokrat, bi se pa pač naslednjič. V tej sezoni jih bo dosegel še 10+ in prišel na 11 ali celo 10 mesto (kjer je trenutno Jokić z 41).

JA23 ::

Mislim, da ti popravki niti niso tako redki. Običajno so sami manj zveneči. Bi rekel po spominu, da se zgodi vsak dan.

Vsaj tako se spomnim iz fantasy.

JA23 ::

https://basketball.fantasysports.yahoo....

Evo primer iz googla. Jih je po vec na dan. :)

Samael ::

... vs Bulls jutri ob 21:00h.

Samael != Samuel

bambam20 ::

Porzingis in njegove nogice.

nerro32 ::

Popravki statistike se pogosto dogajajo, ampak smo o njih poredko obveščeni :) Začel pa se je že teksaški derbi HOU-SAS, Rakete nocoj še brez Oladipa.

Kurzweil ::

Nisem nikdar bil pozoren na to, da so kdaj popravljali statistiko,.. je pa tole izpadlo precej prikladno... vem, da ni nobene primerjave, ampak pri nas to ni mogoče, ko tile lokalni statističarji zaključjo zadevo, vem pa, da obstajata recimo pri nas 2 statistiki, s čimer potem ocenjujejo te, ki klofajo statistiko v naši ligi, kar pride potem do izraza, ko se izbira slednje za večje in bolj pomembne tekme, kot je bil EP pri nas. Poznam par osebkov, ki to počnejo in vem tudi to, da so v raznih klubih nabijali statistiko določenih igralcem, najbolj izrazit primer je bojda bil Shawn King na Polzeli... ogromno je pritiska pri nas, tako s strani staršev, ki si seveda za svojega sinka želimo boljše statistične vrstice, pa do managerjev,... tega res ni malo. Zakaj to pišem, ker bi dejansko rad en dan to videl, kak stvari delujejo na v NBA... sam sem kar obseden z razno statistiko, matematiko, algortimi,... in res bi bilo fino videt te ljudi in prostore, predvsem pa software, baze podatkov in predvsem potem procesiranje slednjih, da nam mečejo včasih res tako neverjetne podatke, statistike in dejstva, da že res več ne veš, kje in kako pridejo do tega. To me res firbec za popizdit!

@nerro32, gre še zelo dobro HOU, bo pravo čudo, če zdržijo s to rotacijo do konca...

Kurzweil ::

Bo pa Harden bojda danes že igral za BKN... Irving pa ima še after, tako da ga danes še ne bo :))

Duhec ::

Danes tekma Dallas:Chicago že ob 21:oo.
http://blackbird.si/

Samael ::

Samael je izjavil:

... vs Bulls jutri ob 21:00h.



*Update:

Hardaway is out today, Carlisle says. Groin issue.

Brunson is not available, Carlisle says.

Vir: Brad Townsend (twitter)
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Bosta morala danes oz. zdejle Luka in Porzingis malce dvignit procent meta od daleč, precej optimizma mi vliva dejstvo, da je Chicago 2. najslabša obrambna ekipa lige. Kak fini termin imamo danes, tole pa menda ne bom zaspal do konca tekme... za nameček, pa bo jutri še normalen delovnik :D ...samo še zmaga, danes je več kot nujna, neglede na ves gap v rosterju.

Duhec ::

Lep začetek ! :D
http://blackbird.si/

Kurzweil ::

Fino igra Luka zaenkrat, ampak manjko igralcev DAL pomeni, da bo tole verjetno tesno do konca... me pa res razjezi, ko vidim Marjanovića pod košem, ko menca, namesto da bi za tisto sekundo šel v beast mode in zabil hudiča... tako pa dobi za od glavo manjših igralcev blokado... škoda!

IL_DIAVOLO ::

Bullsi znajo s tako obrambo in agresijo dallas scat peljat.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Bullsi znajo s tako obrambo in agresijo dallas scat peljat.


Bullsi so bolj ali manj kompletni. Dallasu manjka 6 igralcev.

aborko ::

Ne mores verjet, ce ne vidis. Kaksna nesposobnost, ležernost, pa še sodniki so zanič...

IL_DIAVOLO ::

Haha norec...50 incoming
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ganon ::

Pri Dallasu igra samo Luka. :)) Danes lahko pade njegov osebni rekord.

drvo ::

Vsi ostali za k... Luka pa MVP style. Če ne bi vsi ostali okoli njega bili zanič bi že v prvem polčasu imel triple double z 30 točkami. Že samo Cauley Stein je zgrešil ene tri zabijanja in izgubil vsaj tri podane žoge.

IL_DIAVOLO ::

Trenutni dallas brez doncica je zrel za kakšen rekorden poraz v stilu clippersov.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
14 / 81
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156287 (34966) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197034 (94343) Samael

Več podobnih tem