» »

NBA sezona 2020-2021

NBA sezona 2020-2021

Temo vidijo: vsi
««
4 / 81
»»

judoka ::

Nimajo ves $$$ za Bogdana + rabijo dodatnega centra ne pa krilo.

nerro32 ::

Evo centra:
Shams Charania: Free agent center Willie Cauley-Stein has agreed to a two-year, $8.2M deal to return to the Dallas Mavericks

Kurzweil ::

nerro32 je izjavil:

Evo centra:
Shams Charania: Free agent center Willie Cauley-Stein has agreed to a two-year, $8.2M deal to return to the Dallas Mavericks


Tole mi pa res ni všeč! A ni imel WCS neke težave oz. si najbolje razumel z ekipo? Pa to še celo za 2 leti... upajmo, da bo letos več igral, predvsem pa, da bo dejansko kakšna dodana vrednost pri DAL...

RoccoC ::

Drugo leto je sicer team option, je pa tole vseeno visoka cena imo, res ni kej boljšega na tregu za 4m na sezono?

Nedasemiveč ::

Kurzweil je izjavil:

nerro32 je izjavil:

Evo centra:
Shams Charania: Free agent center Willie Cauley-Stein has agreed to a two-year, $8.2M deal to return to the Dallas Mavericks


Tole mi pa res ni všeč! A ni imel WCS neke težave oz. si najbolje razumel z ekipo? Pa to še celo za 2 leti... upajmo, da bo letos več igral, predvsem pa, da bo dejansko kakšna dodana vrednost pri DAL...


Tudi sam sem si želel kakšnega drugega centra. Če ne Gasola pa vsaj Baynesa.
Če se ne motim, pa se WCS ni razumel z ekipo v Sacramentu, za Dallas je celo izjavil, da bi z veseljem igral tudi letos. Bubble pa je izpustil zaradi noseče partnerke v pričakovanju.

Samael ::

Ne to, da se ni razumel. Le igral je precej malo z ekipo.
To je tisti možakar, ki sprva ni igral zaradi smrti v družini, nato v mehurčku pa ne zaradi rojstva v družini.
Verjetno ni podaljšal (oz. je zavrnil $2.3 million option z Dallasom), ker je želel malce preizkusiti trg, zdaj ko ni dovolj zanimanja oz. mu je Dallas ponudil dovolj, je pač nazaj, fair enough - če je obojestranki interes. Malce me čudi edino podvojena cena, ki jo je uspel iztržiti, glede na predhodno pogodbo. Ampak se ga lahko tako ali tako drugo leto rešijo (team option).
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Nedasemiveč ::

Je team option pogodba prav tako tradable?

Badwolff ::

Nedasemiveč je izjavil:

Je team option pogodba prav tako tradable?


do prvega trade deadlina, potem pa ne

nerro32 ::

WCS je za centra precej mobilen, žal pa ni od njegovega drafta dalje opravil kakšnega večjega preskoka v opravljanju obrambnih ali napadalnih nalog. Tako da prinaša raznovrstnost v ekipo, tudi v obrambi lahko pri pick&rollu prevzame nasprotnega branilca. Letos pa naj bi precej delal tudi na metu od daleč, da bi zadeval odprte mete, trojke iz kota in iz pick&pop situacij. Teoretično je zatorej kar privlačen igralec :)

DAL sedaj s 16 igralci + 2 2way + Gillespie z Exhibit 10 pogodbo, tako da bo nekdo zagotovo izpadel iz ekipe pred začetkom sezone.

Drugače pa še:
-Sterling Brown v HOU
-Biyombo ostaja pri Hornetsih

Samael ::

Ja, eden je preveč v (15 + 2) rosterju.

Luka Dončič/Trey Burke/Jalen Brunson/Tyrell Terry
Josh Richardson/Josh Green/JJ Barea
THJ/Wesley Iwundu
DFS/Maxi Kleber/James Johnson
KP/Dwight Powell/WCS/Boban Marjanović

+ 2-way igralca Nate Hinton in Tyler Bey
Samael != Samuel

RoccoC ::

Ma brezveze so nostalgićno Bareo podpisali..

Samael ::

Ja, točno to. Isto, kot je bilo pri Dirku - igral bo, kolikor dolgo bo želel, namesto da bi mu dali vlogo nekega trenerja ipd. znotraj ekipe, namesto njega pa pustili, da se razvije kakšen mlajših igralcev.
Samael != Samuel

Nedasemiveč ::

WCS + Brunson + 2nd. round pick bi znal biti kar privlačen trade package.

Zvezdica27 ::

kake številke...

a ma ni ene ekipe, da bi nalašč mimo teh prepotentnih rejectane jemala za manjši denar, pa podobne karakteristike... to bi bil hec, ko bi imel ekipo recimo CSK za vse skupaj 10 mio proti LAL, ki so bogve koliko mio na leto.

To je sick...

zz

Kurzweil ::

Samael je izjavil:

Ne to, da se ni razumel. Le igral je precej malo z ekipo.
To je tisti možakar, ki sprva ni igral zaradi smrti v družini, nato v mehurčku pa ne zaradi rojstva v družini.
Verjetno ni podaljšal (oz. je zavrnil $2.3 million option z Dallasom), ker je želel malce preizkusiti trg, zdaj ko ni dovolj zanimanja oz. mu je Dallas ponudil dovolj, je pač nazaj, fair enough - če je obojestranki interes. Malce me čudi edino podvojena cena, ki jo je uspel iztržiti, glede na predhodno pogodbo. Ampak se ga lahko tako ali tako drugo leto rešijo (team option).


Hvala za tale reminder, sem ga kar malce po krivici kritiziral, sem zgleda nekaj zamešal oz. sem ga z nekom zgleda zamešal... mi pa ta deal še vseeno ni všeč...

Nasploh pa upam, da bo letos kdo od draft pickov precej pozitivno presenetil, sicer niso naredili dejansko veliko... razen seveda dolgoročno, da so se rešili nekaterih oz. pripravljajo teren, recimo za drugo leto...

Torej od večjih stvari, sedaj čakamo, bolj ali manj samo še Giannisa Antetokunmpa, da šokira celoten NBA in nas kavčarje in ne podpiše za Milwaukee :)

Kurzweil ::

+

precej se je omenjalo Baynesa, kot poceni opcijo za dobrega centra, ki zna iz rekete potegnit tudi nasprotne centre in naredit prostor, poleg tega, da je seveda tudo dober, tisti klasični center... Toronto it is....

Aron Baynes has signed a 2-year, $14.3M deal with the Toronto Raptors!

judoka ::

Kurzweil je izjavil:

Samael je izjavil:

Ne to, da se ni razumel. Le igral je precej malo z ekipo.
To je tisti možakar, ki sprva ni igral zaradi smrti v družini, nato v mehurčku pa ne zaradi rojstva v družini.
Verjetno ni podaljšal (oz. je zavrnil $2.3 million option z Dallasom), ker je želel malce preizkusiti trg, zdaj ko ni dovolj zanimanja oz. mu je Dallas ponudil dovolj, je pač nazaj, fair enough - če je obojestranki interes. Malce me čudi edino podvojena cena, ki jo je uspel iztržiti, glede na predhodno pogodbo. Ampak se ga lahko tako ali tako drugo leto rešijo (team option).


Hvala za tale reminder, sem ga kar malce po krivici kritiziral, sem zgleda nekaj zamešal oz. sem ga z nekom zgleda zamešal... mi pa ta deal še vseeno ni všeč...

Nasploh pa upam, da bo letos kdo od draft pickov precej pozitivno presenetil, sicer niso naredili dejansko veliko... razen seveda dolgoročno, da so se rešili nekaterih oz. pripravljajo teren, recimo za drugo leto...

Torej od večjih stvari, sedaj čakamo, bolj ali manj samo še Giannisa Antetokunmpa, da šokira celoten NBA in nas kavčarje in ne podpiše za Milwaukee :)



Meni se zdi da so naredili kar konkreten premik naprej. Mocno so investirali v obrambo in hkrati malo izgubili v napadu. Vse kar so dejansko izgubili je Curry, ki pa ni imel neke glavne vloge in je bil hkrati defenzivna luknja. Pricakoval/zelel sem si drugega centra (Gasol), ampak tudi WCS je ok za pofilat luknje. Hkrati imajo cca 50 mil v expiry pogodbah in so pripravljeni za naslednjo FA sezono. Pametne investicije.

RoccoC ::

Sam največ pričakujem od Richardsona, se mi zdi dober trade, Seth je bil sicer občasno dober, sam kar luknja v obrambi+nekonsistenten. Po moje bo JR boljši, v Miamiju mi je bil všeč. Pa tudi trade s katerim so se znebili JuJa in Delona mi je všeč. Ne toliko (al pa tudi, mogoče pa preseneti, 2 sezoni nazaj je špilal super pri Miamiju) ker so dobili J. Johnsona kot to da so znebili Juja in Delona. Glede pikov pa bomo videli kolk bodo se vklopli oz. kolk bodo sploh igrali letos.

Kurzweil ::

Dario Saric has agreed to a three-year, $27M deal to stay with Phoenix, agents Jeff Schwartz and Mike Lindeman of @excelsm_bball tell ESPN.

Kurzweil ::

REPORT: Wizards GM Tommy Sheppard says John Wall will NOT be traded, even though Wall requested a trade this week. Wall is owed $131 Million over the next three years

Badwolff ::

Mislil je sicer rečt can't be traded.
Nihče ga ne bo vzel ta trenutek.

Nedasemiveč ::

Badwolff je izjavil:

Mislil je sicer rečt can't be traded.
Nihče ga ne bo vzel ta trenutek.


O menjavi Wall-Westbrook se je kar dosti govorilo. Ampak ja, verjetno je Houston v zameno želel najmanj še kakšen pick.

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Bi pa se bojda rad vrnil v NBA Isaisah Thomas

nerro32 ::

The Pelicans have signed Steven Adams to a 2-year, $35M extension.
Ne vidim neke sinergije med Adamsom in Pelikani, old-school center poleg Ziona, kaj pa vem...glede na to, da je preostali roster naravnan na zelo hitro igro, se bo Adams težko vključil, tako da ne vidim smisla v takšni pogodbi zanj. Razen, če bo služil kot trade piece, da pripeljejo kakšnega max igralca poleg Ziona in Ingrama...

Kurzweil ::

The Miami Heat plan to sign Bam Adebayo to a five-year, $163 million contract extension.

bambam20 ::

V NBA-ju vedno višji zneski,sama kvaliteta košarke pa navzdol.

Kurzweil ::

Brandon Ingram has agreed to a five-year, $158 million deal with the New Orleans Pelicans.

firbec ::

$ Lives Matter 8-O

Kurzweil ::

Sedaj je fix, Sacramento ni izenačil ponudbe Atlante, tako da Bogdan Bogdanović odhaja v Atlanto, ki bo letos očitno precej bolj resna ekipa (pa ne toliko zaradi samega Bogdanoviča), če se bo Trae Young prilagodil/podredil ekipi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Badwolff ::

Kurzweil je izjavil:

če se bo Trae Young prilagodil/podredil ekipi.


To se ti zdi, da je bil njihov problem?
Se seveda strinjam, da so se močno okrepili.
Ampak pokazati morajo, da znajo igrati tudi v obrambi. Lani so dodali obrambne rookieje (Cam, Hunter), letos so vlagali bolj v napad. Začetna peterka je kar malo podhranjena v obrambi, odvisno tudi od tega, kaj bo prikazal Capela.
So pa zdaj must watch na league passu.

Trae, Bogi, Reddish, JC, Capela najbrž in Galo kot 6th man.
Big O bi moral tam nekje do srede leta pokazat, da je boljši kot Capela in s tem se jim strehca kar dvigne.

Kurzweil ::

Nope, nisi dobro razumel, ali pa sem jaz nerodno napisal. Hotel sem povedat, da je Atlanta lani imela slabo ekipo, ki je bila v veliki meri odvisna od Younga, ki je imel popolnoma odprte roke. Letos je seveda ekipa precej "širša" oz. je več "porabnikov" žog, kar pomeni, da Young več ne bo mogel toliko forsirat sebe oz. kar sem hotel povedat je, da se bo Young moral precej bolj podrediti ekipi, če bo hotel Atlanta kaj sanjat... torej edino logično bi bilo, da bo manj metal in več igral v obrambi, v kateri je obupen.

Sicer pa Capela bo za eno Atlanto dober, pobral bo tistih 10-12 skokov na tekmo v povprečju in delal malce reda v raketi, tu pa tam tudi kaj atraktivno zaključil, sicer pa mi Capela kot igralec in karakter ni preveč všeč. Bi morala bit Atlanta nekje na mestih za playoff, bi jo dal tam nekje med 5-8. mesta na vzhodu... za MIA, BOS, TOR, MIL, BKN, PHI... malce kristalne kugle...

nerro32 ::

Meni pri ATL nekako ne sede položaj Collinsa v ekipi, če bo igral na štirici, imam občutek, da bo prevelika gneča z drugim centrom na igrišču. Je pa res, da je lani metal odličnih 40% za 3 točke, tako da tu definitivno je potencial, da se prilagodi modernejšemu slogu. Prav tako še mora napredovati v obrambi, čeprav je že lani storil korak naprej naprav preteklim letom. Ampak poleg Younga bodo morali za uspeh biti 4je adekvatni branilci, sposobni pokrivati luknjo.
Uvrstitev v končnico pa je še vedno vprašljiva. Poleg že omenjenih MIA, BOS, TOR, MIL, BKN in PHI je tu še skoraj klasično osmi ORL, povratniki WAS, konstantna IND, mogoče je pa tudi čas za CHA, da nekaj pokaže...

Kurzweil ::

BREAKING: Hassan Whiteside has signed with the Sacramento Kings on a 1-year, minimum deal.
Kings drafted Whiteside with the 33rd pick in the 2010 NBA Draft.
When Hassan Whiteside was a rookie on the Kings in 2012, his NBA 2k rating was a 49. Today, 8 years later, it's an 84 in his return to Sacramento!

nerro32 ::

Hayward uradno v Hornetsih. Z Bostonom so se dogovorili za sign&trade, tako da ima Boston sedaj 27,9mil $ trade exception, največji v zgodovini lige.

Kurzweil ::

nerro32 je izjavil:

Hayward uradno v Hornetsih. Z Bostonom so se dogovorili za sign&trade, tako da ima Boston sedaj 27,9mil $ trade exception, največji v zgodovini lige.


Pred dnevi smo se čudili, da je CHA dal kakšen fičnik preveč za Haywarda, ampak ko sem zasledil dejstvo, da so se znebili Nicholasa Batuma, ki je imel 28M$ pogodbo in igra na istem položaju kot Hayward, potem je ta poteza kar smela. Batum pa bi naj šel v LAC, po govoricah sodeč...

RoccoC ::

nerro32 je izjavil:

Hayward uradno v Hornetsih. Z Bostonom so se dogovorili za sign&trade, tako da ima Boston sedaj 27,9mil $ trade exception, največji v zgodovini lige.


Se ve koga targetira Boston?

Badwolff ::

Kurzweil je izjavil:

nerro32 je izjavil:

Hayward uradno v Hornetsih. Z Bostonom so se dogovorili za sign&trade, tako da ima Boston sedaj 27,9mil $ trade exception, največji v zgodovini lige.


Pred dnevi smo se čudili, da je CHA dal kakšen fičnik preveč za Haywarda, ampak ko sem zasledil dejstvo, da so se znebili Nicholasa Batuma, ki je imel 28M$ pogodbo in igra na istem položaju kot Hayward, potem je ta poteza kar smela. Batum pa bi naj šel v LAC, po govoricah sodeč...


Znebili je zelo relativen pojem.
V bistvu plačujejo Haywarda ne 30M na leto, ampak 40. Batuma so namreč stretchnili po 9M na leto. Kar naredi celo situacijo še bistveno bolj grozno. Scer je bil pa itak expiring.

nerro32 ::

RoccoC je izjavil:

nerro32 je izjavil:

Hayward uradno v Hornetsih. Z Bostonom so se dogovorili za sign&trade, tako da ima Boston sedaj 27,9mil $ trade exception, največji v zgodovini lige.


Se ve koga targetira Boston?


Zaenkrat še ne. Pogled na Bostonov roster pa razkriva, da je največja potreba v ekipi na položaju backup forwarda, se pravi krilni igralec na 3/4, ki bi dostojno zamenjal Haywarda. TPE, ki ga je Boston pridobil z odhodom Gordona, se ne more porabiti za podpisovanje free agentov, razen če se opravi sign&trade. Druga opcija je pa seveda trejd s katero izmed ekip.

Trenutni roster:
Kemba, Teague, Pritchard, Edwards, Waters
Smart, Langford, Javonte Green
Brown, Nesmith
Tatum, Grant Williams, Semi Ojeleye
Thompson, Theis, Robert Williams, Tacko Fall

Seznam free agentov na tem položaju je precej skop, novi igralec pa mora predstavljati upgrade nad Grantom Williamsom in Ojeleyem. V oči sta mi zadnjič padla Wilson Chandler in Lance Thomas, pogojno še Hollis-Jefferson, DeMarre Carroll in Mbah a Moute (morda je kateri od teh že kje podpisal, težko je slediti vsem novim pogodbam :) )
Med ostalimi igralci pod pogodbo mi najprej na pamet pade Aaron Gordon, za njim pa še Ariza, Gay, Harrison Barnes, Winslow in Thaddeus Young (v naključnem vrstnem redu). Seveda lahko Ainge zadevo rešuje tudi drugače in v duhu small balla išče nižje okrepitve na položaju 2/3 ali pa kako drugače reorganizira ekipo, možnosti je seveda veliko.

Kurzweil ::

BREAKING: King James signs an $85 Million extension with the Los Angeles Lakers


Zgleda se je James odločil, da bo do penzije v LAL >:D Lep znesek za veterana oz. če sem pošten, nagrada za odlično fizično pripravljenost, praktično skozi celotno kariero, zaradi česar ne samo da je bolje pripravljen, ampak je bilo tudi poškodb manj.

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:

BREAKING: King James signs an $85 Million extension with the Los Angeles Lakers


Zgleda se je James odločil, da bo do penzije v LAL >:D Lep znesek za veterana oz. če sem pošten, nagrada za odlično fizično pripravljenost, praktično skozi celotno kariero, zaradi česar ne samo da je bolje pripravljen, ampak je bilo tudi poškodb manj.


Eden redkih, ki si tako visok znesek zasluži. Obraz lige, magnet za gledalce, iz njega imajo ameriški mediji celo leto materijal.

Kurzweil ::

nerro32 je izjavil:

RoccoC je izjavil:

nerro32 je izjavil:

Hayward uradno v Hornetsih. Z Bostonom so se dogovorili za sign&trade, tako da ima Boston sedaj 27,9mil $ trade exception, največji v zgodovini lige.


Se ve koga targetira Boston?


Zaenkrat še ne. Pogled na Bostonov roster pa razkriva, da je največja potreba v ekipi na položaju backup forwarda, se pravi krilni igralec na 3/4, ki bi dostojno zamenjal Haywarda. TPE, ki ga je Boston pridobil z odhodom Gordona, se ne more porabiti za podpisovanje free agentov, razen če se opravi sign&trade. Druga opcija je pa seveda trejd s katero izmed ekip.

Trenutni roster:
Kemba, Teague, Pritchard, Edwards, Waters
Smart, Langford, Javonte Green
Brown, Nesmith
Tatum, Grant Williams, Semi Ojeleye
Thompson, Theis, Robert Williams, Tacko Fall

Seznam free agentov na tem položaju je precej skop, novi igralec pa mora predstavljati upgrade nad Grantom Williamsom in Ojeleyem. V oči sta mi zadnjič padla Wilson Chandler in Lance Thomas, pogojno še Hollis-Jefferson, DeMarre Carroll in Mbah a Moute (morda je kateri od teh že kje podpisal, težko je slediti vsem novim pogodbam :) )
Med ostalimi igralci pod pogodbo mi najprej na pamet pade Aaron Gordon, za njim pa še Ariza, Gay, Harrison Barnes, Winslow in Thaddeus Young (v naključnem vrstnem redu). Seveda lahko Ainge zadevo rešuje tudi drugače in v duhu small balla išče nižje okrepitve na položaju 2/3 ali pa kako drugače reorganizira ekipo, možnosti je seveda veliko.


Ariza je šel v OKH, in je s tem tradom postal največkrat tradan igralec v zgodovini lige NBA...

Nedasemiveč ::

Nedasemiveč je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Mislil je sicer rečt can't be traded.
Nihče ga ne bo vzel ta trenutek.


O menjavi Wall-Westbrook se je kar dosti govorilo. Ampak ja, verjetno je Houston v zameno želel najmanj še kakšen pick.


To se je tudi zgodilo.

Kurzweil ::

The Houston Rockets have traded Russell Westbrook to the Washington Wizards for John Wall and a 2023 protected first-round pick.

Zvezdica27 ::

hm. tole pa ne vem, komu koristi. Dobro, Wizardi rabijo boost, sam Westbrook... no, bomo videli, saj je žval.

John Wall pa - ima najboljše signature superge! Vrhunske so.
zz

Badwolff ::

Washington se je kar redno okrepil, Westbrook je bil lani v tretji peterki NBA, kljub slabemu startu. Po coroni, ki jo je prebolel, se je sicer izgubil, ampak je spustil kar nekaj tednov zaradi tega. Je tudi eden najboljših za t.i. floor raising, tako da so Wizardi skoraj lock za playoff. Problem je edino, da je takih ekip kar nekaj in tudi na vzhodu bo letos mesarsko klanje, mogoče se bolj kot na zahodu.

Locks - Milwaukee, Miami, Philadelphia
Locks,če ne bo šlo kaj narobe - Boston (kar naenkrat so tanki in s slano klopjo, Kemba je vprašanje, ena dodatna poškodba jih stane več kot druge, ampak še vseeno ne bi smelo bit problema), Brooklyn (kak je KD, je Kyrie stabilen, pride Harden) , Toronto (nov front court, Tampa, motivacija)
On the bubble - Indiana, Atlanta, Washington, Orlando, Charlotte
dark horse - Chicago, Detroit, Cleveland
Ehh - New York

Kurzweil ::

Jaz bi za oba rekel, da sta mačka v žaklju, s tem da tu konkretno prednjači Westbrook, ki je sicer dober igralec, strašen atlet, ampak totalen razdiralec ekipne igre in kemije, sebičen da glava boli. Wall je v tem oziru malce boljši in zadnja leta je bil pri WAS dosti v sporu oz. mu ni bilo ravno najbolj po godu igrati za ta klub, tako da bi znala menjava kluba in okolja, zanj pomeniti morda kakšen preporod, kot Butler, ki zna biti problematičen igralec, ko pa ga daš na tirnice, pa zna bit izjemno koristen in hvaležen igralec.

nerro32 ::

Zanimiva novička, Lebron je hotel svoj brand pod Nike, njegov prvi igralec bi bil Luka :)

https://twitter.com/ComplexSneakers/sta...

Zimonem ::

Ga še hoče. Luka ima še 4 leta deal z Airnesom.

Kurzweil ::

Anthony Davis do svojega 32. leta v LAL...

Anthony Davis has agreed to a five-year, $190 million deal with the Los Angeles Lakers.


@Badwolff, sicer se je veliko govorilo o Hardnu v BKN, zadnje dni pa se vedno več govori oz. sprašuje, odkod bi kao naj sploh prišla ta vest, da so bili v kakšnih resnih pogovorih... kar je čudno, ker je dejansko res bilo nekaj ponudb, ampak očitno nobena dovolj resna oz. je HOU hotel preveč, ker je za vsako ceno hotel nekoga iz dvojca Durant - Irving.

Gledam prej... Wall že več kot 600 dni ni igral uradne tekme 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Kurzweil ::

Me pa kar malce firbec, kako bosta pri Houstonu delovala DeMarcus Cousins in John Wall, saj naj bi bila še iz časov Univerze Kentucky velika kolega in strašna naveza, tudi sicer bi naj DeMarcus Cousins ogromno težil vodstvu Houstona, da bi si želel Walla. Vsi pa vemo da Wall ni igral že +600 dni in v kakšni formi je DeMarcus Cousins, bo zanimivo tole videt, sploh če ostane Harden, pri čemer bi napisal, da bi slednji dobil kakšno žogo manj, pa ne vem, če ni Westbrook soliral za oba skupaj in še...
««
4 / 81
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914155949 (34628) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759196713 (94022) Samael

Več podobnih tem