» »

Lepljenje listkov po avtih

Lepljenje listkov po avtih

1
2
»

Invictus ::

Utk je izjavil:

Tako da - karkoli vam je kdorkoli naredil na napacno parkiranem avtomobilu je popolnoma pravilno.

Morda. Ampak kaj so naredili starši iz tebe je pa definitivno kriminal.

Lršiš privat lastnino.

V Texasu bi te lastnik brez problemov ustrelil.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

A-242 ::

Utk je izjavil:

Tako da - karkoli vam je kdorkoli naredil na napacno parkiranem avtomobilu je popolnoma pravilno.

Morda. Ampak kaj so naredili starši iz tebe je pa definitivno kriminal.


Starsi so me normalno vzgojili, zato pa ne prenasam dobro egoisticnega, primitivnega obnasanja mnozic, ki pa je dejansko posledica njihovih starsev, ki so svoje male razvajene smrdljivcke vzgojili v resne posasti (in zdaj imajo oni otroke -facepalm-), ki so sposobne zivljenja samo v dzungli, za v druzbo niso.

Tako, da deloma imas prav ampak zase.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

Invictus ::

fuck_it_ je izjavil:

Žabe še niso vidle mokrega travnika ki je povsem uničen ko se golazen odpelje nazaj domov po vikend izletu, za sabo pa pusti povsem razrito blato.

Zapri si parcelo, pa bo. Sicer pa največ take škode naredi kar sam sebi kmet, ki goni z velikim traktorjem, da gre lahko pol minute prej v gostilno...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

nergac ::

Spet sama posploševanja.
Obstajajo tudi kmetovalci in lastniki travnikov, ki sploh nimajo traktorjev ali pa takega majhnega starega tudi pol stoletja ali več, ki je vzdrževan.

A-242 ::

Invictus je izjavil:

fuck_it_ je izjavil:

Žabe še niso vidle mokrega travnika ki je povsem uničen ko se golazen odpelje nazaj domov po vikend izletu, za sabo pa pusti povsem razrito blato.

Zapri si parcelo, pa bo.


Ne sme (oz. lahko, za avtomobile, ce pot ne vodi nikamor drugam vec). Lahko fase kazen. In tudi to je prav (sicer bi tako kot v Angliji bila slovenska planinska drustva samo lobisticna zdruzenja z globokimi zeljami, da lahko kdaj oddidejo v hribe). Enega zagrajevalca svojega ozemlja sem ze prijavil, sicer je trajalo 2 tedna, da je fasal inspekcijo ampak danes tam ograje ni vec. Lahko pa poklice policijo, in od storilca zahteva poplacilo skode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

UganiKdo ::

A-242 je izjavil:

Te tezave se preprosto resi, ce je avto napacno parkiran, postane public domain. Zabijanje zebljev v karoserijo, rezanje gum, polivanje olja po haubi, purpen za kolesa,... ena bolj luskanih, ki sem jih videl je pest peska na "haubo" in vmes razpacan pasji drek (pesek namenjen preprecevanju, da se drek preprosto odstrani s pometanjem, ker popraskas barvo). Pa da vas vidim, kdo od vas egoistov bi napacno parkiral, bi kar naenkrat poiskali parkirno mesto.

Tako da - karkoli vam je kdorkoli naredil na napacno parkiranem avtomobilu je popolnoma pravilno.

Ce te pa pri tem zaloti lastnik pa ti lahko popolnoma pravilno zlomi obe nogi in razbije celjust. Potem se pa revez ves premocen in s prstom v riti zbudis v 21. Stoletju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

A-242 ::

UganiKdo je izjavil:

A-242 je izjavil:

Te tezave se preprosto resi, ce je avto napacno parkiran, postane public domain. Zabijanje zebljev v karoserijo, rezanje gum, polivanje olja po haubi, purpen za kolesa,... ena bolj luskanih, ki sem jih videl je pest peska na "haubo" in vmes razpacan pasji drek (pesek namenjen preprecevanju, da se drek preprosto odstrani s pometanjem, ker popraskas barvo). Pa da vas vidim, kdo od vas egoistov bi napacno parkiral, bi kar naenkrat poiskali parkirno mesto.

Tako da - karkoli vam je kdorkoli naredil na napacno parkiranem avtomobilu je popolnoma pravilno.

Ce te pa pri tem zaloti lastnik pa ti lahko popolnoma pravilno zlomi obe nogi in razbije celjust. Potem se pa revez ves premocen in s prstom v riti zbudis v 21. Stoletju.


Po takem dogodku bo malo igral klavir, potem pa bo imel kup dela z odvetniki, prodajo avtomobila in stanovanja ipd. Tudi vredu, si bo bolje zapomnil, da obstajajo parkirisca namenjena avtomobilom.

In ja, saj razumem, da se opice rade tolcejo po prsih, kako bojo to "uredile", ampak osebni napad, prekomerna uporaba sile,... bi se ti poleg odskodnine lahko zgodila tudi kaksna priprtost. Kar seveda ni nic posebnega, za egoiste, ki se pozvizgajo na vse razen nase, ni kriminalno dejanja nic posebnega, pac se nekaj do cesar so upraviceni.

Poglej zgoraj moj odgovor se eni egoisticni pizdi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

UganiKdo ::

Po takem dogodku bo malo igral klavir, potem pa bo imel kup dela z odvetniki, prodajo avtomobila in stanovanja ipd. Tudi vredu, si bo bolje zapomnil, da obstajajo parkirisca namenjena avtomobilom.


No shit scherlock, a tisto kar si ti našteval pa niso kazniva dejanja?

nergac ::

A-242, a potem ti nisi egoist, ker so te starši tako vzgojili al kako?

Nisem ravno pameten in ne razumem tvojih argumentov najbolje ...

A-242 ::

UganiKdo je izjavil:

Po takem dogodku bo malo igral klavir, potem pa bo imel kup dela z odvetniki, prodajo avtomobila in stanovanja ipd. Tudi vredu, si bo bolje zapomnil, da obstajajo parkirisca namenjena avtomobilom.


No shit scherlock, a tisto kar si ti našteval pa niso kazniva dejanja?


V mojem primeru ne, govoril sem o uradnem sprejemu "public domaina", upam pa, da sem dal komu kaksno dobro idejo, cemu izpostavlja avtomobil - ta njegov alter ego, puncico njegovega ocesa, nadomestek mozganov in penisa. Si pa tudi sam sprozil dobro idejo, napis "omet se krusi, kamenje pada, delo na visini ...") pred mestom, ki je oblegano s strani avtomobilisticnih pizd lahko morda resi problem padca kaksnega trdega predmeta tudi brez uradnega sprejema mojega predloga ("sem ravno s krampom okopaval svoje roze, pa mi je padel iz rok, pa se roze zraven").

nergac je izjavil:

Nisem ravno pameten


Ce zagovarjas parkiranje avtomobilov vse pocez, ker to rabis, potem bo kar drzalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

Utk ::

Od kod tu taka inflacija kretenov zadnje čase? Pa ne da jih je kdaj manjkalo, ampak resno...

nergac ::

A-242 je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Po takem dogodku bo malo igral klavir, potem pa bo imel kup dela z odvetniki, prodajo avtomobila in stanovanja ipd. Tudi vredu, si bo bolje zapomnil, da obstajajo parkirisca namenjena avtomobilom.


No shit scherlock, a tisto kar si ti našteval pa niso kazniva dejanja?


V mojem primeru ne, govoril sem o uradnem sprejemu "public domaina", upam pa, da sem dal komu kaksno dobro idejo, cemu izpostavlja avtomobil - ta njegov alter ego, puncico njegovega ocesa, nadomestek mozganov in penisa.

nergac je izjavil:

Nisem ravno pameten


Ce zagovarjas parkiranje avtomobilov vse pocez, ker to rabis, potem bo kar drzalo.


Zelo sem zadovoljen s tvojo repliko. :)

A-242 ::

Utk je izjavil:

Od kod tu taka inflacija kretenov zadnje čase? Pa ne da jih je kdaj manjkalo, ampak resno...


Ja, to se tudi jaz sprasujem, mogoce posledica permisivne vzgoje milenijskih generacij.

nergac ::

A-242 je izjavil:

Utk je izjavil:

Od kod tu taka inflacija kretenov zadnje čase? Pa ne da jih je kdaj manjkalo, ampak resno...


Ja, to se tudi jaz sprasujem, mogoce posledica permisivne vzgoje milenijskih generacij.


Spet posploševanje.
Sam sem generacija x.
x-files pa to.
Vostok nas je označil za f.. i...
Nekaj je na tem ...

A-242 ::

nergac je izjavil:

Nekaj je na tem ...


Ce slucajno se nimas soloobveznega otroka, potem bos ugotovil na prvem roditeljskem sestanku, ko bos opazoval mame in ocete kaksne klatijo. Ti bo hitro jasno, da je veliko na tem in kaksne posati bojo sele njihovi otroki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

Utk ::

Ja, danes si nekateri PNG prislužijo v par tednih, čez par let že čez par dni?

nergac ::

PNG je samo častniška oznaka in nič drugega.
Ne moreš se s krampom lotiti finomehanike.

Se popravljam.
Bolj oznaka za rod "vojske".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

          ::

A-242 je izjavil:

In ja, saj razumem, da se opice rade tolcejo po prsih, kako bojo to "uredile", ampak osebni napad, prekomerna uporaba sile,... bi se ti poleg odskodnine lahko zgodila tudi kaksna priprtost.


Saj je znano, da se po internetih s takim širokoustijo ravno tisti, ki bi se v resnični situaciji prvi podelali v hlače.

A-242 je izjavil:

Ce slucajno se nimas soloobveznega otroka, potem bos ugotovil na prvem roditeljskem sestanku, ko bos opazoval mame in ocete kaksne klatijo. Ti bo hitro jasno, da je veliko na tem in kaksne posati bojo sele njihovi otroki.


Za psa in otroka bi bilo potrebno imeti opravljen izpit.

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkirišča med bloki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14422865 (18786) Saul Goodman
»

Ko te nekdo zaparkira (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13123884 (20369) ginekk

Parkiranje tujih vozil na zasebnem parkirišču (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13638233 (33883) Gandalfar
»

Ali lahko občan redarja kaznuje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6815700 (13253) Utk
»

Napačna registracija na plačilnem nalogu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10412572 (10102) enadvatri

Več podobnih tem