» »

Sodisce razveljavilo nekatere korona ukrepe

Sodisce razveljavilo nekatere korona ukrepe

««
10 / 13
»»

HappyPills ::

Zdele bo šele začelo sekat. Tudi po 50 na dan bomo vidl v naslednjih tednih.

mtosev ::

Ne pričakujte, da se bo kaj dosti spremenilo pred sredino novembra
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

dexterboy ::

@jureflux; mislim, da imaš sedaj možnost splezati po vrhu lestvice:
https://www.24ur.com/novice/slovenija/s...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Fritz ::

Urbano#Desno je izjavil:

HappyPills je izjavil:

1963 včeraj.

Umrlo 18


Pa skoraj 28% pozitivnih, zadeva je pod kontrolo.;((

Zadeva ni več pod nadzorom, ker epidemiološka stroka že nekaj časa ne more več slediti vsem kontaktom okuženih, poleg tega da nekateri niso sodelovali in so lagali. Ukrepi so bili sprejeti prepozno in če bi bili sprejeti prej, bi vas kup tukaj vpilo, da gre za kršenje človekovih pravic, totalitarizem in še kaj.

Da se bo zgodilo ravno to kar se dogaja in kar je skladno z ugotovitvami stroke in izkušnjami iz drugih držav vam nekateri tukaj pišemo že mesece. No, če ste hoteli tako pa sedaj imate oz. imamo vsi, ker bodo potrebni zelo strogi ukrepi kar nekaj časa (več tednov ali mesecev), če bodo želeli epidemijo spet spraviti pod nadzor. Ker pa zaradi ekonomije tega ne bodo hoteli narediti, se bomo verjetno morali kar navaditi na takšne številke. Umrli bodo večinoma starejši in nekaj mlajših, veliko tistih s težjim potekom bolezni pa bo imelo dolgotrajne posledice. In če ste mislili, da je zdravstveni sistem prej delal omejeno, se boste sedaj soočili z realnostjo res omejenega delovanja.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

dexterboy ::

mtosev je izjavil:

Ne pričakujte, da se bo kaj dosti spremenilo pred sredino novembra

Ohoho, pa še kako bo. Počakaj, da pošlje Koaco vojsko na ulice;
https://www.24ur.com/magazin/karantena-...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Urbano#Desno ::

Fritz je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

HappyPills je izjavil:

1963 včeraj.

Umrlo 18


Pa skoraj 28% pozitivnih, zadeva je pod kontrolo.;((

Zadeva ni več pod nadzorom, ....


Mani je to popolnoma jasno
Ti pa pojdi na kalibracijo sarkazem detektorja. :)

sheeshkar ::

Fritz je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

HappyPills je izjavil:

1963 včeraj.

Umrlo 18


Pa skoraj 28% pozitivnih, zadeva je pod kontrolo.;((

Zadeva ni več pod nadzorom, ker epidemiološka stroka že nekaj časa ne more več slediti vsem kontaktom okuženih, poleg tega da nekateri niso sodelovali in so lagali. Ukrepi so bili sprejeti prepozno in če bi bili sprejeti prej, bi vas kup tukaj vpilo, da gre za kršenje človekovih pravic, totalitarizem in še kaj.

Da se bo zgodilo ravno to kar se dogaja in kar je skladno z ugotovitvami stroke in izkušnjami iz drugih držav vam nekateri tukaj pišemo že mesece. No, če ste hoteli tako pa sedaj imate oz. imamo vsi, ker bodo potrebni zelo strogi ukrepi kar nekaj časa (več tednov ali mesecev), če bodo želeli epidemijo spet spraviti pod nadzor. Ker pa zaradi ekonomije tega ne bodo hoteli narediti, se bomo verjetno morali kar navaditi na takšne številke. Umrli bodo večinoma starejši in nekaj mlajših, veliko tistih s težjim potekom bolezni pa bo imelo dolgotrajne posledice. In če ste mislili, da je zdravstveni sistem prej delal omejeno, se boste sedaj soočili z realnostjo res omejenega delovanja.

Ampak, ampak, "švedski model"!!! Baje deluje povsod, ne glede na državo in njene specifike. Ker, če bereš Okapija, smo ga v Sloveniji prakticirali nekje od maja do septembra (+/- kakšen teden), torej je verjetno sedaj prišel do edinega možnega "intelektualno poštenega" zaključka, da "švedski model" pri nas ne pride v poštev?

Zgodovina sprememb…

Urbano#Desno ::

Fritz je izjavil:


Da se bo zgodilo ravno to kar se dogaja in kar je skladno z ugotovitvami stroke in izkušnjami iz drugih držav vam nekateri tukaj pišemo že mesece. No, če ste hoteli tako pa sedaj imate oz. imamo vsi, ker bodo potrebni zelo strogi ukrepi kar nekaj časa (več tednov ali mesecev), če bodo želeli epidemijo spet spraviti pod nadzor. Ker pa zaradi ekonomije tega ne bodo hoteli narediti, se bomo verjetno morali kar navaditi na takšne številke. Umrli bodo večinoma starejši in nekaj mlajših, veliko tistih s težjim potekom bolezni pa bo imelo dolgotrajne posledice. In če ste mislili, da je zdravstveni sistem prej delal omejeno, se boste sedaj soočili z realnostjo res omejenega delovanja.


Moja napoved je da se bo mnenje tistih Potrč ovčk ki se imajo za blazno pametne in so sedaj nasprotovali vsemu v naslednjih tednih obrnilo za 180 stopinj in bodo na ulicah ne proti ukrepom, ampak ker vlada ne sprejme dovolj strogih. Simple minds deluje predvsem na trenutne impulze in prej jih je vodilo to da bodo izgubili domači bife potem pa jih bo vodil impulz po preživetju. Bo jasno do konca novembra........

Argica ::

Je še komu za hece?

LightBit ::

Urbano#Desno je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ukrepi imajo zamik.to veš pa se vseeno delaš neumnega.


To podjebavanje okoli mask iz strani debilčkov je že rahlo neokusno ko pa
-ene 30% ljudi moli nos ven in s tem maske efektivno nimajo
-jo na raznih domačih zabavah nihče ne nosi
-nosijo isto dokler ni v njej luknja

in potem naredijo sklep da je nošnja brezveze in brez efekta in zgolj sredstvo za zajebavanje ljudi s strani vlade.

Nisem rekel da je nošnja maske brezveze. Ampak kaj ko bi raje poskrbeli da bi ljudje pravilno nosili maske tam kjer so bolj učinkovite kot zunaj kjer 100m okrog nikogar drugega.

Tisti ki jim je vseeno jim bo tudi če jim ukažeš da jih morajo nositi v spanju. Kot bi te bolela noga pa bi zdravil roko.

Ja vlada je ali nesposobna ali nas pa jebe. Ljudje v javnem sektorju pa še vedno ne smejo delati od doma kljub temu da bi lahko.

Urbano#Desno ::

... no morda še to. Živim blizu KC v ljubljani in po Roški praktično vsake pol ure šiba rešilc. Pred tem se je rešilca morda slišalo ene 2X na teden

D3m ::

Miki N je izjavil:

Klet vabi, D3m... >:D


Nimam kleti. Imam delo na terenu.

Verjetno je zaznala nekoga, ko sem se mimo peljal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mojter ::

Zakaj ne objavijo starosti mrtvih?

nergac ::

D3m je izjavil:

Miki N je izjavil:

Klet vabi, D3m... >:D


Nimam kleti. Imam delo na terenu.

Verjetno je zaznala nekoga, ko sem se mimo peljal.


Pač si sam svoj gospodar, kar je za pohvaliti.
Predvsem delavci si ne morejo privoščiti karantene.
Aplikacija bi bila smiselna, če bi delovala na ravni celotne EU, kar je po mojem mnenju pravilno ugotovil minister za javno upravo gospod Koritnik.

dexterboy ::

mojter je izjavil:

Zakaj ne objavijo starosti mrtvih?

Ker bi preveč mamic padlo v šok, ko bi izvedeli, da je med žrtvami na desetine novorojenčkov /S
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Slopek ::

dexterboy je izjavil:

mojter je izjavil:

Zakaj ne objavijo starosti mrtvih?

Ker bi preveč mamic padlo v šok, ko bi izvedeli, da je med žrtvami na desetine novorojenčkov /S

hravtje to vseskozi počnejo...včeraj umrlo 16oseb...ena je bila stara 48, druge od 69-82.

dexterboy ::

Argica je izjavil:

Je še komu za hece?
https://www.standupsi.com
Ali misliš, da med vojno niso imeli humoristov?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

mojter ::

https://www.thelancet.com/journals/ecli...

"In our analysis, full lockdowns and wide-spread COVID-19 testing were not associated with reductions in the number of critical cases or overall mortality."

Facebook dev ::

Kot je že nekdo prej omenil. Tale coronavirus je tudi eden izmed glavnih pokazateljev katere ljudje so sposobni nekega osnovnega kritičnega razmišljanja, neke osnovne ponižnosti da o področju o katerem nimaš pojma, ne nabijaš kar nekaj in to, kateri ljudje so zmožni potrpeti nekaj tednov/mesecev, če življenje zaide iz normalnih splošnih smernic.

Kot prvo: Ukrepi bodo dobili efekt v roku 10-14 dni. Logično je, da bodo šli primeri še gor preden bodo šli dol in bodo ukrepi efektivni. To vam je povedal tudi Janša takoj v istem govoru, ko so se sprejemali ukrepi. Razmislek "Imamo karanteno, primeri so šli pa gor, torej ta ukrep ne dela, je neumen."
Drugi: Če virus uide izpod nadzora, potem posežeš po hujših ukrepih ala karantenta. In to se sedaj dogaja. V Sloveniji je ušel izpod nadzora, zato je sedaj omejeno gibanje, da ljudje virus prebolijo in ga ne nosijo dalje.

Tretje: "Včasih je bolje sedeti ob mizi in biti tiho in si vsi mislijo, da si najbolj neumen osebek pri mizi, kot pa da odpreš usta in to vsem potrdiš".

Lep pozdrav
Fb dev
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

D3m ::

nergac je izjavil:

D3m je izjavil:

Miki N je izjavil:

Klet vabi, D3m... >:D


Nimam kleti. Imam delo na terenu.

Verjetno je zaznala nekoga, ko sem se mimo peljal.


Pač si sam svoj gospodar, kar je za pohvaliti.
Predvsem delavci si ne morejo privoščiti karantene.
Aplikacija bi bila smiselna, če bi delovala na ravni celotne EU, kar je po mojem mnenju pravilno ugotovil minister za javno upravo gospod Koritnik.


Sem pa ugotovil tudi slabo stran aplikacije.

Zaradi varstva podatkov mi ne pove kje, kdaj in kdo naj bi bil katerega je naprava zaznala. Sem bil pa včeraj in predvčerajšnjim na terenu po LJ okolici.

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

dexterboy ::

Urbano#Desno je izjavil:

... no morda še to. Živim blizu KC v ljubljani in po Roški praktično vsake pol ure šiba rešilc. Pred tem se je rešilca morda slišalo ene 2X na teden

LAŽNIVEC!
DVA KRAT NA TEDEN?!?!?!
A ti nas hoče žejne čez vodo?
Pa kje je tisti gumb predloga za izbris? ;(
Oz., bi te morali admini kar blokirati!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

sheeshkar ::

mojter je izjavil:

https://www.thelancet.com/journals/ecli...

"In our analysis, full lockdowns and wide-spread COVID-19 testing were not associated with reductions in the number of critical cases or overall mortality."

V resnici piše tole:
Interpretation
In this exploratory analysis, low levels of national preparedness, scale of testing and population characteristics were associated with increased national case load and overall mortality.


The government policy of full lockdowns (vs. partial or curfews only) was strongly associated with recovery rates (RR=2.47; 95%CI: 1.08–5.64). Similarly, the number of days to any border closure was associated with the number of cases per million (RR=1.04; 95%CI: 1.01–1.08). This suggests that full lockdowns and early border closures may lessen the peak of transmission, and thus prevent health system overcapacity, which would facilitate increased recovery rates.

Zgodovina sprememb…

nergac ::

D3m je izjavil:

nergac je izjavil:

D3m je izjavil:

Miki N je izjavil:

Klet vabi, D3m... >:D


Nimam kleti. Imam delo na terenu.

Verjetno je zaznala nekoga, ko sem se mimo peljal.


Pač si sam svoj gospodar, kar je za pohvaliti.
Predvsem delavci si ne morejo privoščiti karantene.
Aplikacija bi bila smiselna, če bi delovala na ravni celotne EU, kar je po mojem mnenju pravilno ugotovil minister za javno upravo gospod Koritnik.


Sem pa ugotovil tudi slabo stran aplikacije.

Zaradi varstva podatkov mi ne pove kje, kdaj in kdo naj bi bil katerega je naprava zaznala. Sem bil pa včeraj in predvčerajšnjim na terenu po LJ okolici.

Lp.


Za aplikacijo bi bilo smiselno, da zanjo ne bi izjemoma veljal GDPR.
Pa smo tam.
Lp.

dexterboy ::

Pa dodamo k aplikaciji še status okuženca; samski/a, ločen/a, poročen...?
Da se že zdej zmeniš za randi, ko bo željena oseba zdrava? ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Bojevnik ::

dexterboy je izjavil:

Brez nošenja maski bi jih bilo 180 mrtvih, NE samo 18!
Nosite maske! Vedno in Povsod!


Da, in ce bi Sarec se vodil vlado bi imeli pa kar 90k mrtvih.
Pa se ce cebula ne bi imela ce, bi bila bula....:))

To so te ta tezki hipoteticni scenariji...

Edit: P.S. o nesmiselnosti nosenja mask na prostem, pa raje ne bom. Se mi res ne da... Vi delajte kar hocete, jaz bom pa tud...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojevnik ()

LightBit ::

Facebook dev je izjavil:

Kot prvo: Ukrepi bodo dobili efekt v roku 10-14 dni. Logično je, da bodo šli primeri še gor preden bodo šli dol in bodo ukrepi efektivni. To vam je povedal tudi Janša takoj v istem govoru, ko so se sprejemali ukrepi. Razmislek "Imamo karanteno, primeri so šli pa gor, torej ta ukrep ne dela, je neumen."

Problem je ker panično sprejemajo več ukrepov hkrati in se ne bo vedelo kateri delujejo in kateri ne. Seveda je pa rahlo pozno za eksperimente.

Irbis ::

Glede na zamik smrti in eksponentno rast zadnje tedne je itak pričakovano, da čez dva tedna tudi 50 na dan ne bo nič posebnega. Trenutni ukrepi so bolj proti 100 na dan čez tri tedne. Zakaj pa mislite, da je vladi postalo zadnji teden vroče in je pozabila obljube, da ne bo več zaprtij, in smo v enem tednu uporabili praktično vse rdeče ukrepe. Tisti, ki je delal tiste meje hostitaliziranih in obolelih za posamezne stopnje ukrepov, ni ravno dobro upošteval, da ko enkrat eksponentna funkcija začne resno naraščati, gredo stvari zelo hitro.
Saj matematika je preprosta, če hočemo doseči švedski dosežek, nam manjka še 1000 mrtvih, to pomeni 20 dni po 50 mrtvih na dan. Ali pa 50 dni po 20 mrtvih na dan. 50 je sicer približno povprečno število vseh smrti na dan v Sloveniji.

mojter ::

sheeshkar je izjavil:

mojter je izjavil:

https://www.thelancet.com/journals/ecli...

"In our analysis, full lockdowns and wide-spread COVID-19 testing were not associated with reductions in the number of critical cases or overall mortality."

V resnici piše tole:
Interpretation
In this exploratory analysis, low levels of national preparedness, scale of testing and population characteristics were associated with increased national case load and overall mortality.


The government policy of full lockdowns (vs. partial or curfews only) was strongly associated with recovery rates (RR=2.47; 95%CI: 1.08–5.64). Similarly, the number of days to any border closure was associated with the number of cases per million (RR=1.04; 95%CI: 1.01–1.08). This suggests that full lockdowns and early border closures may lessen the peak of transmission, and thus prevent health system overcapacity, which would facilitate increased recovery rates.

However, in our analysis, full lockdowns and wide-spread COVID-19 testing were not associated with reductions in the number of critical cases or overall mortality.


Irbis je izjavil:

Glede na zamik smrti in eksponentno rast zadnje tedne je itak pričakovano, da čez dva tedna tudi 50 na dan ne bo nič posebnega. Trenutni ukrepi so bolj proti 100 na dan čez tri tedne. Zakaj pa mislite, da je vladi postalo zadnji teden vroče in je pozabila obljube, da ne bo več zaprtij, in smo v enem tednu uporabili praktično vse rdeče ukrepe. Tisti, ki je delal tiste meje hostitaliziranih in obolelih za posamezne stopnje ukrepov, ni ravno dobro upošteval, da ko enkrat eksponentna funkcija začne resno naraščati, gredo stvari zelo hitro.
Saj matematika je preprosta, če hočemo doseči švedski dosežek, nam manjka še 1000 mrtvih, to pomeni 20 dni po 50 mrtvih na dan. Ali pa 50 dni po 20 mrtvih na dan. 50 je sicer približno povprečno število vseh smrti na dan v Sloveniji.

A ni bolje to čim prej zaključit, da imamo potem mir kot pa umiranje po obrokih..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mojter ()

Urbano#Desno ::

dexterboy je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

... no morda še to. Živim blizu KC v ljubljani in po Roški praktično vsake pol ure šiba rešilc. Pred tem se je rešilca morda slišalo ene 2X na teden

LAŽNIVEC!
DVA KRAT NA TEDEN?!?!?!
A ti nas hoče žejne čez vodo?
Pa kje je tisti gumb predloga za izbris? ;(
Oz., bi te morali admini kar blokirati!


Ne razumeš kar me ne preseneča upoštevajoč tvoje dosedanje zapise. Nisem napisal da je rešilec peljal 2x na teden, ampak da sem ga tolikokrat slišal medtem ko ga zdaj poslušam non stop pa začuda nič nobene novice o kakšni veliki nesreči. Bo Šlo ......

LeQuack ::

Urbano#Desno je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

... no morda še to. Živim blizu KC v ljubljani in po Roški praktično vsake pol ure šiba rešilc. Pred tem se je rešilca morda slišalo ene 2X na teden

LAŽNIVEC!
DVA KRAT NA TEDEN?!?!?!
A ti nas hoče žejne čez vodo?
Pa kje je tisti gumb predloga za izbris? ;(
Oz., bi te morali admini kar blokirati!


Ne razumeš kar me ne preseneča upoštevajoč tvoje dosedanje zapise. Nisem napisal da je rešilec peljal 2x na teden, ampak da sem ga tolikokrat slišal medtem ko ga zdaj poslušam non stop pa začuda nič nobene novice o kakšni veliki nesreči. Bo Šlo ......


To nima smisla, ker overall dnevno je že prej umiralo isto ljudi.
Quack !

Urbano#Desno ::

Irbis je izjavil:

Glede na zamik smrti in eksponentno rast zadnje tedne je itak pričakovano, da čez dva tedna tudi 50 na dan ne bo nič posebnega. Trenutni ukrepi so bolj proti 100 na dan čez tri tedne. .....


Samo kako če pa nas prepričujejo da je smrtnost ene 0.234%? Ob 2000 odkritih primerih pa rečmo še ene toliko neodkritih bi to pomenilo 8 - 9 na dan hmm.

Bojevnik ::

Urbano#Desno je izjavil:


Samo kako če pa nas prepričujejo da je smrtnost ene 0.234%? Ob 2000 odkritih primerih pa rečmo še ene toliko neodkritih bi to pomenilo 8 - 9 na dan hmm.



Do sedaj je bilo vseh okuzenih 21274 in vseh umrlih 234. Kar pomeni da je smrtnost malenkost vec kot 1%...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojevnik ()

zmaugy ::

mojter je izjavil:

Zakaj ne objavijo starosti mrtvih?

A rabiš sveže podtake, da se boš počutil varnega pri svojih letih? Sem pa mislil, da je to zgolj prehladek, ki se ga junak, kot si ti, ne ustraši...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Urbano#Desno ::

Bojevnik je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:


Samo kako če pa nas prepričujejo da je smrtnost ene 0.234%? Ob 2000 odkritih primerih pa rečmo še ene toliko neodkritih bi to pomenilo 8 - 9 na dan hmm.



Do sedaj je bilo vseh okuzenih 21274 in vseh umrlih 234. Kar pomeni da je smrtnost malenkost vec kot 1%...


Ob ustrezni zdravstveni oskrbi, ki pa jo kmalu ne bo več. Razmislek kam gre potem ta procent pa prepuščam vsakemu posebej...

mojter ::

zmaugy je izjavil:

mojter je izjavil:

Zakaj ne objavijo starosti mrtvih?

A rabiš sveže podtake, da se boš počutil varnega pri svojih letih? Sem pa mislil, da je to zgolj prehladek, ki se ga junak, kot si ti, ne ustraši...

Gnoj od cloveka si

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

mojter je izjavil:

zmaugy je izjavil:

mojter je izjavil:

Zakaj ne objavijo starosti mrtvih?

A rabiš sveže podtake, da se boš počutil varnega pri svojih letih? Sem pa mislil, da je to zgolj prehladek, ki se ga junak, kot si ti, ne ustraši...

Crkni v pozaru supcino janseva


Tiho, belogardistek!

mojter je izjavil:

zmaugy je izjavil:

mojter je izjavil:

Zakaj ne objavijo starosti mrtvih?

A rabiš sveže podtake, da se boš počutil varnega pri svojih letih? Sem pa mislil, da je to zgolj prehladek, ki se ga junak, kot si ti, ne ustraši...

Gnoj od cloveka si

A ti si človek? Kdo bi si mislil. V tebi razumljivem jeziku: Radi guza ko meduza? A je prpa? O Suzi...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Irbis ::

mojter je izjavil:

A ni bolje to čim prej zaključit, da imamo potem mir kot pa umiranje po obrokih..

Po eni strani, da. Po drugi strani, v trenutku, ko v bolnišnicah ne bo več dovolj prostora, jih umre še par sto več, ki bi sicer z zdravljenjem preživeli (pa še en kup z drugimi boleznimi, ki pač ne bodo prišli na vrsto ali pa bodo dodatno dobili še covid zraven). In nikjer nimaš zagotovila, da so švedske številke zgornja meja, če vzamemo perujske, jih bo umrlo še vsaj 1800 (pa tudi tam še naraščajo). In potem je tukaj še en delež ljudi, ki ima različne dolgotrajne (morda celo trajne) posledice.

kopriwa ::

Sam še vostoka počakamo, da bo novi koronavirus nevaren, ko bo za dva velikostna reda močnejši (karkoli naj bi to že pomenilo po njegovem) kot sezonska gripa. V začetku tega leta je bil Covid19 ranga pod gripo, potem se je vostokova meja zvišala na velikostni red več (tega smo sedaj s številom hospitalizacij v 14 dneh po mojem mnenju presegli), sedaj bo tako pod mizo premaknil tole mejo na dva velikostna reda ali pa bo začel spet palamudit da je njegova ultimativna ideja, da raje zapremo samo 70+ ljudi tista prava, ki jo je on ves čas zagovarjal. Kredibilnost vseh antikoronistov na slo-techu ter vseh njihovih idej ter "argumentov" je z današnjim dnem padla na 0. Nižje skorajda ne gre.

zmaugy ::

Gre gre, lahko kot protiargument dobiš tudi:

Crkni v pozaru supcino janseva

Gnoj od cloveka si


Don't underestimate stupidity...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Slopek ::

omg...mojter, daj se mal brzdaj...nimaš se namreč pod kontrolo in kot tak, si nevaren...ne bi rad živel v družbi, kjer bi bila večina taka...počutil bi se zares ogoženega...verjetno zato tudi lockdown, ja...take bi vse pod ključ dal, tudi izven sezone...
na žalost se ne kažeš v dobri luči in če je namen širit neko "resnivo", ti lahko zaupam, da to ni način...

lahko se še prepucavamo tukaj, ampak dejstvo je, da bomo kmalu vedeli, kako in kaj...saj ni težko počakat do božička, ali dedka mraza...če lahko otroci........
takrat, se bo vedelo kdo vse in koliko jih je umrlo...če pa bomo takrat še vedno merili lulije, bo pa tudi jasno kako stvari stojijo.

LeQuack ::

Slopek je izjavil:

omg...mojter, daj se mal brzdaj...nimaš se namreč pod kontrolo in kot tak, si nevaren...ne bi rad živel v družbi, kjer bi bila večina taka...počutil bi se zares ogoženega...verjetno zato tudi lockdown, ja...take bi vse pod ključ dal, tudi izven sezone...
na žalost se ne kažeš v dobri luči in če je namen širit neko "resnivo", ti lahko zaupam, da to ni način...

lahko se še prepucavamo tukaj, ampak dejstvo je, da bomo kmalu vedeli, kako in kaj...saj ni težko počakat do božička, ali dedka mraza...če lahko otroci........
takrat, se bo vedelo kdo vse in koliko jih je umrlo...če pa bomo takrat še vedno merili lulije, bo pa tudi jasno kako stvari stojijo.


To smo slišali že ob prvem valu.
Quack !

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

omg...mojter, daj se mal brzdaj...nimaš se namreč pod kontrolo in kot tak, si nevaren...ne bi rad živel v družbi, kjer bi bila večina taka...počutil bi se zares ogoženega...verjetno zato tudi lockdown, ja...take bi vse pod ključ dal, tudi izven sezone...
na žalost se ne kažeš v dobri luči in če je namen širit neko "resnivo", ti lahko zaupam, da to ni način...


Tipček ves čas grozi in implicita nasilje nad tistimi, ki se ne strinjajo z njim, ampak ga ne sankcionirajo. Očitno je to politika ST. Ko bo nasral preveč in se bojo ustrašili pravnih posledic, bojo pa temo enostavno “izginili”.
To je ogledalo ST.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Slopek ::

LeQuack je izjavil:

Slopek je izjavil:

omg...mojter, daj se mal brzdaj...nimaš se namreč pod kontrolo in kot tak, si nevaren...ne bi rad živel v družbi, kjer bi bila večina taka...počutil bi se zares ogoženega...verjetno zato tudi lockdown, ja...take bi vse pod ključ dal, tudi izven sezone...
na žalost se ne kažeš v dobri luči in če je namen širit neko "resnivo", ti lahko zaupam, da to ni način...

lahko se še prepucavamo tukaj, ampak dejstvo je, da bomo kmalu vedeli, kako in kaj...saj ni težko počakat do božička, ali dedka mraza...če lahko otroci........
takrat, se bo vedelo kdo vse in koliko jih je umrlo...če pa bomo takrat še vedno merili lulije, bo pa tudi jasno kako stvari stojijo.


To smo slišali že ob prvem valu.

ja sej...kaj se je zgodilo medtem? Nič pretreslijivega...zame ne...en pozitivec v familiji, karantena...to je bilo vse...
vseeno dopuščam možnost, da se zadeva spremeni, ampak kot pravim, do Božička vse jasno...

dexterboy ::

Urbano#Desno je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

... no morda še to. Živim blizu KC v ljubljani in po Roški praktično vsake pol ure šiba rešilc. Pred tem se je rešilca morda slišalo ene 2X na teden
LAŽNIVEC! DVA KRAT NA TEDEN?!?!?! A ti nas hoče žejne čez vodo? Pa kje je tisti gumb predloga za izbris? ;( Oz., bi te morali admini kar blokirati!
Ne razumeš kar me ne preseneča upoštevajoč tvoje dosedanje zapise. Nisem napisal da je rešilec peljal 2x na teden, ampak da sem ga tolikokrat slišal medtem ko ga zdaj poslušam non stop pa začuda nič nobene novice o kakšni veliki nesreči. Bo Šlo ......

Model... NE NABIJAJ! 33 let sem živel v centri LJ, delam 1 km zračne linije stran od urgence... to lahko prodajaš drugim, ne meni... prej sem slišal reševalna vozila POGOSTEJE kot v teh dneh... In še nekaj; sej veš, da ima zdravstvo zapise o intervencijah? Starša pa še vedno živita 300 m stran od urgence. Če bi to bilo res, bi mama samo še o tem govorila...
Bi prej rekel, da so tvoji dosedanji zapisi vredni toliko kot slamnati mož...sorči, če sem te užalil. Samo takšnim lažnivcem je potrebno stopiti na prste.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Slopek ::

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

omg...mojter, daj se mal brzdaj...nimaš se namreč pod kontrolo in kot tak, si nevaren...ne bi rad živel v družbi, kjer bi bila večina taka...počutil bi se zares ogoženega...verjetno zato tudi lockdown, ja...take bi vse pod ključ dal, tudi izven sezone...
na žalost se ne kažeš v dobri luči in če je namen širit neko "resnivo", ti lahko zaupam, da to ni način...


Tipček ves čas grozi in implicita nasilje nad tistimi, ki se ne strinjajo z njim, ampak ga ne sankcionirajo. Očitno je to politika ST. Ko bo nasral preveč in se bojo ustrašili pravnih posledic, bojo pa temo enostavno “izginili”.
To je ogledalo ST.

Jasno...izbris vsega je na ST najboljša rešitev...Boljša, kot izbris enega uporabnika...približno si si ustvaril mnenje o mojem prepričanju in veš, da sem bolj na njegovi strani, kot recimo Juretovi, ampak tudi v lastnih vrstah morajo biti čistke ;)

dexterboy ::

Irbis je izjavil:

mojter je izjavil:

A ni bolje to čim prej zaključit, da imamo potem mir kot pa umiranje po obrokih..

Po eni strani, da. Po drugi strani, v trenutku, ko v bolnišnicah ne bo več dovolj prostora, jih umre še par sto več, ki bi sicer z zdravljenjem preživeli (pa še en kup z drugimi boleznimi, ki pač ne bodo prišli na vrsto ali pa bodo dodatno dobili še covid zraven). In nikjer nimaš zagotovila, da so švedske številke zgornja meja, če vzamemo perujske, jih bo umrlo še vsaj 1800 (pa tudi tam še naraščajo). In potem je tukaj še en delež ljudi, ki ima različne dolgotrajne (morda celo trajne) posledice.

Vse to je res. Ampak vsi pozabljajo na rakave bolnike, ki jih letos čudežno ni več. In teh je 2000+...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Slopek ::

@dEXTER...Odvisno, koliko je bil prej doma...če zdaj dela od doma, gotovo sliši rešilca večkrat...ampak to, za 1x ve samo on. ;)

LeQuack ::

dexterboy je izjavil:

Irbis je izjavil:

mojter je izjavil:

A ni bolje to čim prej zaključit, da imamo potem mir kot pa umiranje po obrokih..

Po eni strani, da. Po drugi strani, v trenutku, ko v bolnišnicah ne bo več dovolj prostora, jih umre še par sto več, ki bi sicer z zdravljenjem preživeli (pa še en kup z drugimi boleznimi, ki pač ne bodo prišli na vrsto ali pa bodo dodatno dobili še covid zraven). In nikjer nimaš zagotovila, da so švedske številke zgornja meja, če vzamemo perujske, jih bo umrlo še vsaj 1800 (pa tudi tam še naraščajo). In potem je tukaj še en delež ljudi, ki ima različne dolgotrajne (morda celo trajne) posledice.

Vse to je res. Ampak vsi pozabljajo na rakave bolnike, ki jih letos čudežno ni več. In teh je 2000+...


Če nimaš korone je to to. Job done.
Quack !

dexterboy ::

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

omg...mojter, daj se mal brzdaj...nimaš se namreč pod kontrolo in kot tak, si nevaren...ne bi rad živel v družbi, kjer bi bila večina taka...počutil bi se zares ogoženega...verjetno zato tudi lockdown, ja...take bi vse pod ključ dal, tudi izven sezone... na žalost se ne kažeš v dobri luči in če je namen širit neko "resnivo", ti lahko zaupam, da to ni način...
Tipček ves čas grozi in implicita nasilje nad tistimi, ki se ne strinjajo z njim, ampak ga ne sankcionirajo. Očitno je to politika ST. Ko bo nasral preveč in se bojo ustrašili pravnih posledic, bojo pa temo enostavno “izginili”. To je ogledalo ST.
Jasno...izbris vsega je na ST najboljša rešitev...Boljša, kot izbris enega uporabnika...približno si si ustvaril mnenje o mojem prepričanju in veš, da sem bolj na njegovi strani, kot recimo Juretovi, ampak tudi v lastnih vrstah morajo biti čistke ;)
Ko nekaj izbrišeš, ti zgodovina ne more biti več najboljša učiteljica. Jest bi izbrisal še vse zapise iz WWII, pa Vietnamske vojne in podobno... da nam bo vsem lepo.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

omg...mojter, daj se mal brzdaj...nimaš se namreč pod kontrolo in kot tak, si nevaren...ne bi rad živel v družbi, kjer bi bila večina taka...počutil bi se zares ogoženega...verjetno zato tudi lockdown, ja...take bi vse pod ključ dal, tudi izven sezone...
na žalost se ne kažeš v dobri luči in če je namen širit neko "resnivo", ti lahko zaupam, da to ni način...


Tipček ves čas grozi in implicita nasilje nad tistimi, ki se ne strinjajo z njim, ampak ga ne sankcionirajo. Očitno je to politika ST. Ko bo nasral preveč in se bojo ustrašili pravnih posledic, bojo pa temo enostavno “izginili”.
To je ogledalo ST.

Jasno...izbris vsega je na ST najboljša rešitev...Boljša, kot izbris enega uporabnika...približno si si ustvaril mnenje o mojem prepričanju in veš, da sem bolj na njegovi strani, kot recimo Juretovi, ampak tudi v lastnih vrstah morajo biti čistke ;)


In to med civiliziranimi ljudmi ni problem za normalno debatiranje. Čeprav se s tabo velikokrat ne strinjam, cenim to, da lahko normalno izmenjujem mnenja s tabo na civiliziran način.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.
««
10 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Covid-19 cepljenje (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31625049 (20848) BigWhale

sezona gripe 750 hospitaliziranih, Zdaj zarad Covid pa 200 in panika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22724337 (22440)          

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663100721 (73731) BigWhale

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46347450 (42555) vostok_1

Več podobnih tem