» »

Protiustavnost ukrepov vlade

Protiustavnost ukrepov vlade

vostok_1 ::

Kakšen butast argument je to? Kako veš, da mi nič ne manjka. In tudi če mi ne bi manjkalo, kako veš, da mojim bližnjim ne? Ali pa general society for that matter?
Ne govori blesavosti. Če boš slučajno ob prihodke zaradi trajajočih lockdownov se oglasi nazaj. Da vidim tvoje mnenje.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

kuall ::

No če si lastnik kakega fitnesa pol še razumem to tvoje jamranje. Bolje ti kot jaz. Jaz imam tako delo, da ga je v karanteni še več.

vostok_1 ::

Skratka želiš nam povedati, da si sebična p**** in dokler tebi laufa, briga te za ostale?
Zaupaš slučajno v kaki branži se nahajaš. Tech, IT, itd?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kuall ::

Programiram za slovenske firme.

mojter ::

kuall je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

We kill an old person so a young one can live.

Saj ti nič ne manjka v karanteni. Preveč jamraš. Mehkužen si.

sej če tebi nič ne manjka v karanteni, lahko ti pa tvoja mama ostaneta zaprta do konca življenja

vostok_1 ::

kuall je izjavil:

Programiram za slovenske firme.


As predicted.
Sem ravno želel rečti. Večina tukaj na forum je v neki IT branži, ki je relativno imuna na lockdown. Zato pa tako vihate nos nad nami anti-koronarji in nas zatirate.
Češ "kaj se pizdijo, za zdravje gre" in programirajo naprej z laptopom v naročju in kavo na nočni omarici.

Yeah guys. Thanks a lot. Pravi požrtvovalni heroji.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

kuall ::

A čim se pa ti preživljaš?

vostok_1 ::

Not IT.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kuall ::

Hehe. Povej madona, a se bojiš, da boš razkril svojo identiteto?

vostok_1 ::

Prodajam orgonske piramide. Can't you tell?

Kakorkoli že. Jaz sem nepomemben v tej zgodbi. Ljudje okoli mene pa že čutijo posledice. Zaenkrat so še kar obvladljive, kaj pa bo...ne vem.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kuall ::

Si pomemben, ker me zanima, ali res upravičeno jamraš ali te samo mečejo teorije zarot in jamranje brez razloga. Jamranje v imenu drugih ne velja. Bodo že sami pojamrali, pusti jim to veselje.

vostok_1 ::

Sem ti povedal.
Ljudje blizu mene že čutijo posledice.
In nenazadnje, ne želim biti zaklenjen doma po 21 uri. A ti to ni dovolj?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

mojter ::

Slopek ::

kuall je izjavil:

Težko vas je brati, ko vsak misli, da je najbolj pameten. Opazujemo tisti pojav, ko 90% ljudi misli, da so bolj pametni kot drugi.

Jaz izstopam iz tega bednega pojava. Tudi nisem čredna ovca.

Jaz pravim, da so ukrepi čist ok. Nekaj je treba naredit. Seveda ni nujno, da so pravilni.

Me kr veseli, da vlada skrbi zame, čeprav se meni ne da. S temi ukrepi je meni in moji mami, ki je čez 70 let stara, zmanjšala možnost da se okuživa, če pa se bo plac v bolnici in ne bo prišlo do situacije, ko bo mogla mama umreti, ker ne bo zdravnika na razpolago, da bi jo zdravil.

Zdejle sem se šel zapeljat do ljubljane. Presenečen nad 2 stvarmi: kako je bilo vse prazno po centru ob 22h. Drugo presenečenje, da skor vsi nosijo zunaj maske, čeprav ni nobene gužve. Jaz je nisem nosil, ker se mi preveč rosijo špegle. Če bo treba zunaj nosit masko bo en kurac to drgač. Jaz je najbrž ne bom nosil, pol va pa kej kurc gleda. Janšata bom pa vseeno volil. :D

Omg...koliko nesmislov...
Ti veš, da so maske obvezne? Pričakuješ pa, da bom jaz nosil masko za zdeavje tvoje mame.
Si pa preskrbljen, kot praviš, dela še preveč.
Ukrepi so ti ok, pa.ne veš kakšni sploh so, hkrati dvomiš v njih in si hvaležen vladi, ki z njim skrbi za tvoje zdravje. O fak...a sem tolk zmatran, al je to res en kup neumnosti?

vostok_1 ::

Res je kup egoističnih neumnosti. Lahko mi zaupaš, sem šel skozi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

MasterMiG ::

Svoboda ni to, da izbereš, kateri pir piješ, ko si doma prisilno zaprt ob devetih zvečer.
Dejansko postaja vse bolj jasno, kako slabo situacijo vedno bolj izrabljajo. The threat will not just go away. Virus nedvomno obstaja, in je nalezljiv ko sam h***č. Nisem denier samega virusa. Postajam pa vedno večji skeptik tem drakonskim protiukrepom, ker vse preveč smrdijo po globalistični kabali... Že to, kako se rečenice pojavljajo po državah, primer iz par postov gor je streznjujoč..
Dejstvo je, da je umrljivost na letni ravni šla minorno gor, oziroma sploh ne, umirajo večinoma ljudje nad povprečno življensko dobo. Tudi jaz imam babico, za katero upam, da bo še dolgo z nami. Ne bi pa ona želela, da je za možnost, da bo živela še kakšno leto ali pet dlje, moje življenje, in njenega pravnuka, le bleda senca tistega, ki ga je ona živela.
Dejansko je to odraz nekega drugega pojava: hlastanje za absolutno varnostjo. 40 let nazaj so mamice z vozički drsale po Blejskem jezeru, fičoti so imeli rally po njem. Pred nekaj leti, ko je bil rekordno debel led, pa redarji, kazni, opozirila, alarmi, prepovedano, nevarno, kaaaaj če notri padete... Prodajalka otroških sedežev doživi infarkt, ko nočem, da je otrok obrnjen kontra smeri vožnje, ker v 15 letih, kar vozim, nisem naredil niti praske, in upravičeno se mi zdi bolj verjetno, da se bo kdo drug zaletel vame kot obratno,... In me res zanima, posledica česa je to? Gre za padanje IQja, posledica proliferacije tehnologije in izguba stika z naravo,.. Ali bolj verjetno kaj manj naključnega in bolj.. zloveščega.
Kot kaže, tele Covid omejitve, in še bolj kot to, s kakšno lahkoto se sprejemajo eno leto nazaj popolnoma nepredstavljivi "ukrepi", res niso zgolj to, kot se zdijo. In se bo treba proti njim boriti kot kaže. Tale policiska ura z danes na jutri pa res deluje streznjujoče, prisili v malo razmišljanja.
There is nothing to fear but the fear itself.

MasterTade ::

Policijska ura je brezvezna, dejansko se smatra da po 21. uri nimaš legit razloga da si zunaj

razen par izjem ki jih upoštevajo seveda
Mors omnia aequat

Zgodovina sprememb…

mojter ::

maske na prostem so tudi brezveze

vostok_1 ::

MasterTade je izjavil:

Policijska ura je brezvezna, dejansko se smatra da po 21. uri nimaš legit razloga da si zunaj

razen par izjem ki jih upoštevajo seveda


Tako nekako.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

kuall je izjavil:

Si pomemben, ker me zanima, ali res upravičeno jamraš ali te samo mečejo teorije zarot in jamranje brez razloga. Jamranje v imenu drugih ne velja. Bodo že sami pojamrali, pusti jim to veselje.

Evo jaz jamram...čeprav imam možnost po celi sloveniji, delo trpi zelo...kako bo s tem ne vem, zato si pripravljam drugačno prihodnost. Zase in za svoje otroke.
Jamram pa zaradi nestrokovnosti, ki nas vodi v propad. Ko boš brez joba in boš trepetal, da bi izbran za pomivalca posode, saj bo prijavljenih 50 kandidatov, za en šiti job, boš pa malo bolj kritičen in ne boš verjel tem trenutnim pravljicam. Kaj šele zaupal pravljičarjem.
Pa nisem kandidat za pomivalca ;)...v avstraliji, je bilo koliko prošenj za to delo? vostok veš ti? 600?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

mojter ::

ampak zanimivo, ob 23 ne smem it sam na sprehod, pa ne ogrožam nikogar

lahko se pa dobim še s 5 ljudmi pri enemu od nas doma in žuramo do jutra, naslednji dan ponovimo z drugimi petimi. to je dovoljeno, ampak predstavlja tveganje za širjenje virusa

Markus386 ::

Jaz sem inzenir.... in vsak inzenir rabi stevilke.

Torej, ce hoces naredit most, moras most poracunat.... predvsem nosilnost in ostale zadeve povezane s tem. ce delas procesor, imas druge bolj elektricne probleme.

Ta epidemija zdaj, sploh zadnji teden, je nizanje ukrepov enega za drugim, brez da bi imeli kakrsnekoli stevilke, koliko kater od ukrepov pomaga, in zaostrovanje ukrepov, preden vidimo spremembo stevilk z prvimi ukrepi.

Torej, koliko je zmanjsanja okuzb zaradi mask na prostem? Ne vemo, ker smo takoj zatem zaprli regije. Koliko je zmanjsanja zaradi prepovedi preckanja regij... ne vemo, ker smo vsem prepovedali preckanje, razen oranznim... dokler niso cez noc nekatere oranzne postale rdece,... potem smo pa se ostalim oranznim prepovedali preckanje v rdece. Koliko je pomagalo zaprtje gostiln, tudi ne vemo, ker smo vmes vse to naredili. Najbolj me skrbi, da bo zaradi upada okuzb zaradi vseh teh ukrepov zdaj nekdo pokazal na azdnjega (policijsko uro), in hvalil tega, kot "krivca" za manj okuzb, ukrep se bo pa poaljseval in podaljseval (po eni strani je to mogoce dobro, da ljudem koncno "poci", ampak slovenci s(m)o prevelike picke za kake hujse ukrepe, za razliko od recimo srbije, kjer pac, vsake toliko malce poci).

Torej, da parafraziram, veter je odpihnil streho, voda je zalila bajto.... vrgli smo cez najlon, a tla so se vedno mokra... namesto, da pocakamo, da se posusijo, mecemo gor se en najlon, pa pleh, pa silikon, pa gumo, pa nevem kaj se vse, nimamo pa pojma kaj od tega dejansko ustavi pronicanje vode v bajto, ker gledamo samo mokra tla, ki jim ne damo casa, da se posusijo.

Druga stvar, ki pa je, je posplosevanje... torej, mecemo najlon in gumo in silikon na vse bajte, ne samo tiste, kjer dejansko pusca... torej namesto inspekcije, pa kontrol lokalov ponoci, kje so zuri, raje zapremo vse.

Potem pa jansa na tv, kot da je v vojni, pahor delat damage control, moderatorji pa hitro brisat vse in zaklepat teme.

vostok_1 ::

Slopek je izjavil:

kuall je izjavil:

Si pomemben, ker me zanima, ali res upravičeno jamraš ali te samo mečejo teorije zarot in jamranje brez razloga. Jamranje v imenu drugih ne velja. Bodo že sami pojamrali, pusti jim to veselje.

Evo jaz jamram...čeprav imam možnost po celi sloveniji, delo trpi zelo...kako bo s tem ne vem, zato si pripravljam drugačno prihodnost. Zase in za svoje otroke.
Jamram pa zaradi nestrokovnosti, ki nas vodi v propad. Ko boš brez joba in boš trepetal, da bi izbran za pomivalca posode, saj bo prijavljenih 50 kandidatov, za en šiti job, boš pa malo bolj kritičen in ne boš verjel tem trenutnim pravljicam. Kaj šele zaupal pravljičarjem.
Pa nisem kandidat za pomivalca ;)...v avstraliji, je bilo koliko prošenj za to delo? vostok veš ti? 600?


Dobrih 6000

https://www.abc.net.au/triplej/programs...

(najbrž ne gre zgolj in samo zaradi covida, je pa vrjetno poglavitni vzrok, o tem ne dvomim)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

mojter ::

Koliko je pomagalo zaprtje gostiln, tudi ne vemo

nijz pravi, da oni sploh nimajo podatkov koliko okužb je zaradi gostiln :))


Torej, da parafraziram, veter je odpihnil streho, voda je zalila bajto.... vrgli smo cez najlon, a tla so se vedno mokra... namesto, da pocakamo, da se posusijo, mecemo gor se en najlon, pa pleh, pa silikon, pa gumo, pa nevem kaj se vse, nimamo pa pojma kaj od tega dejansko ustavi pronicanje vode v bajto, ker gledamo samo mokra tla, ki jim ne damo casa, da se posusijo.

na koncu pa raje zakurimo celo bajto in smo pri trenutnem stanju

vostok_1 ::

Markus386 je izjavil:

Jaz sem inzenir.... in vsak inzenir rabi stevilke.

Torej, ce hoces naredit most, moras most poracunat.... predvsem nosilnost in ostale zadeve povezane s tem. ce delas procesor, imas druge bolj elektricne probleme.

Ta epidemija zdaj, sploh zadnji teden, je nizanje ukrepov enega za drugim, brez da bi imeli kakrsnekoli stevilke, koliko kater od ukrepov pomaga, in zaostrovanje ukrepov, preden vidimo spremembo stevilk z prvimi ukrepi.

Torej, koliko je zmanjsanja okuzb zaradi mask na prostem? Ne vemo, ker smo takoj zatem zaprli regije. Koliko je zmanjsanja zaradi prepovedi preckanja regij... ne vemo, ker smo vsem prepovedali preckanje, razen oranznim... dokler niso cez noc nekatere oranzne postale rdece,... potem smo pa se ostalim oranznim prepovedali preckanje v rdece. Koliko je pomagalo zaprtje gostiln, tudi ne vemo, ker smo vmes vse to naredili. Najbolj me skrbi, da bo zaradi upada okuzb zaradi vseh teh ukrepov zdaj nekdo pokazal na azdnjega (policijsko uro), in hvalil tega, kot "krivca" za manj okuzb, ukrep se bo pa poaljseval in podaljseval (po eni strani je to mogoce dobro, da ljudem koncno "poci", ampak slovenci s(m)o prevelike picke za kake hujse ukrepe, za razliko od recimo srbije, kjer pac, vsake toliko malce poci).

Torej, da parafraziram, veter je odpihnil streho, voda je zalila bajto.... vrgli smo cez najlon, a tla so se vedno mokra... namesto, da pocakamo, da se posusijo, mecemo gor se en najlon, pa pleh, pa silikon, pa gumo, pa nevem kaj se vse, nimamo pa pojma kaj od tega dejansko ustavi pronicanje vode v bajto, ker gledamo samo mokra tla, ki jim ne damo casa, da se posusijo.

Druga stvar, ki pa je, je posplosevanje... torej, mecemo najlon in gumo in silikon na vse bajte, ne samo tiste, kjer dejansko pusca... torej namesto inspekcije, pa kontrol lokalov ponoci, kje so zuri, raje zapremo vse.

Potem pa jansa na tv, kot da je v vojni, pahor delat damage control, moderatorji pa hitro brisat vse in zaklepat teme.


Številke v resnici imamo. Zgolj nihče noče priznat, da komaj presegajo sezonska obolenja.
+ so nezanesljive po možnosti kompromitirane, že iz epidemiološkega vidika in ne samo zdravstveno-političnega.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Markus386 ::

Mene zanima, koliko okuzb je recimo iz trgovin. Pa koliko je iz sprehodov v naravi brez maske. Vemo, da na zaprtem delovnem mestu pa recimo v domovih za ostarele, je hitro teh okuzb kar nekaj, zato tam ze dolgo pazimo, in so maske ratale vsakodnevnica. Koliko manj okuzb bo zaradi zadnjega prepisa o nosenju mask na prostem, pa stevilk ni. Lahko bi jih dobili, pa jih ne moremo, ker smo nasopali se 20 drugih ukrepov takoj zraven. Pa tudi za skupek teh ukrepov nimamo stevilk, ker smo cez dva dni dodali nove ukrepe. Pa tudi za te nimamo, ker smo dodali se nove ukrepe (medtem pa nismo sli niti skozi tistih 10 dni inkubacijske dobe, da bi videli ucinek prvih ukrepov).

Slopek ::

Nisem upal napisat 6000, pa čeprav se mi je zdelo prav.
Kuallu prav privoščim biti med 70 intelektualci, v pričakovanju za res dobrim zaslužkom pomivalca posode. Ne, zares sploh ne, ampak daj si predstavljaj Kuall. Full dobr an?
Sicer pa glede na Kozoletovo objavo, bo to še realnost za naše kulturnike.

Silici ::

8 oči in do 23:00h zaklep, je bolje kot dodatne 2 uri razmišlanja o ponudbi "covid sempla" na bolhi. Očitno gre za čisto druge zabave.

vostok_1 ::

Markus386 je izjavil:

Mene zanima, koliko okuzb je recimo iz trgovin. Pa koliko je iz sprehodov v naravi brez maske. Vemo, da na zaprtem delovnem mestu pa recimo v domovih za ostarele, je hitro teh okuzb kar nekaj, zato tam ze dolgo pazimo, in so maske ratale vsakodnevnica. Koliko manj okuzb bo zaradi zadnjega prepisa o nosenju mask na prostem, pa stevilk ni. Lahko bi jih dobili, pa jih ne moremo, ker smo nasopali se 20 drugih ukrepov takoj zraven. Pa tudi za skupek teh ukrepov nimamo stevilk, ker smo cez dva dni dodali nove ukrepe. Pa tudi za te nimamo, ker smo dodali se nove ukrepe (medtem pa nismo sli niti skozi tistih 10 dni inkubacijske dobe, da bi videli ucinek prvih ukrepov).


Čudno mi je, kako še ni nobenega poročila o povišani okuženosti med trgovkami, ki so po cele dneve izpostavljene številni masi.
Lahko se motim in bo jutri študija. Ampak dosedaj tega podatka nisem videl, lsišal, zaznal or in any way percieve it.
Tekanje okoli ljubljane pa je po novem kaznivo in more ways than not.

Slopek je izjavil:

Nisem upal napisat 6000, pa čeprav se mi je zdelo prav.
Kuallu prav privoščim biti med 70 intelektualci, v pričakovanju za res dobrim zaslužkom pomivalca posode. Ne, zares sploh ne, ampak daj si predstavljaj Kuall. Full dobr an?
Sicer pa glede na Kozoletovo objavo, bo to še realnost za naše kulturnike.


Računam na implozijo kulturnikov če se to zavleče, vsaj za tiste, ki so dlje od korita.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Slopek ::

Markus386 je izjavil:

Mene zanima, koliko okuzb je recimo iz trgovin. Pa koliko je iz sprehodov v naravi brez maske. Vemo, da na zaprtem delovnem mestu pa recimo v domovih za ostarele, je hitro teh okuzb kar nekaj, zato tam ze dolgo pazimo, in so maske ratale vsakodnevnica. Koliko manj okuzb bo zaradi zadnjega prepisa o nosenju mask na prostem, pa stevilk ni. Lahko bi jih dobili, pa jih ne moremo, ker smo nasopali se 20 drugih ukrepov takoj zraven. Pa tudi za skupek teh ukrepov nimamo stevilk, ker smo cez dva dni dodali nove ukrepe. Pa tudi za te nimamo, ker smo dodali se nove ukrepe (medtem pa nismo sli niti skozi tistih 10 dni inkubacijske dobe, da bi videli ucinek prvih ukrepov).

Ja če nimaš zadosti ovčarjev, ovcam itak ne zaupaš, jih je najbolje kar v ogrado zapret. Kmalu ugotoviš, da ti še ovčarja ni treba več futrat, saj imaš električnega pastirja.

vostok_1 ::

Slopek je izjavil:

Markus386 je izjavil:

Mene zanima, koliko okuzb je recimo iz trgovin. Pa koliko je iz sprehodov v naravi brez maske. Vemo, da na zaprtem delovnem mestu pa recimo v domovih za ostarele, je hitro teh okuzb kar nekaj, zato tam ze dolgo pazimo, in so maske ratale vsakodnevnica. Koliko manj okuzb bo zaradi zadnjega prepisa o nosenju mask na prostem, pa stevilk ni. Lahko bi jih dobili, pa jih ne moremo, ker smo nasopali se 20 drugih ukrepov takoj zraven. Pa tudi za skupek teh ukrepov nimamo stevilk, ker smo cez dva dni dodali nove ukrepe. Pa tudi za te nimamo, ker smo dodali se nove ukrepe (medtem pa nismo sli niti skozi tistih 10 dni inkubacijske dobe, da bi videli ucinek prvih ukrepov).

Ja če nimaš zadosti ovčarjev, ovcam itak ne zaupaš, jih je najbolje kar v ogrado zapret. Kmalu ugotoviš, da ti še ovčarja ni treba več futrat, saj imaš električnega pastirja.


To je ena boljših prispodob ki sem jih zadnje čase slišal, to the point. +1 logi
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Slopek ::

Ja včasih mi rata in ta je res avtorska ;)
Povzame pa na kratko zares vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

111111111111 ::

Vidim, da se vrtite v krogu in podpirate neumnosti drug drugemu.

Policijska ura je zaradi mladine, ki ga rada žura, da bodo lepo doma na toplem. :D Tako se bo širjenje okužbe hitro zaustavilo.
PODPIRAM.

O smiselnosti nošnje mask zunaj, sem govoril z imunologom. Še vedno ne razumem.
PODPIRAM - samo zato da jezim vostoka. :D

Trgovke se držijo navodil in tudi po trgovinah se redno razkužuje. Tudi ljudje so pripravljeni dati masko na faco, da pridejo do Coca-Cole. In iz tega VEMO da restriktivni ukrepi delujejo, ker trgovci ne zbolevajo. Tako bi se morali državljani obnašati povsod.

Sedaj pa vsi v jok in na drevo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Markus386 ::

Mah.. v prvem valu, je saj drzava talala naokol bodoci tuji denar, pa vecini ni bilo panike sedet doma, se cohat po jajcih pa vlect 80% place....

zdaj ko denarja ni, je pa problem.... ovca, ali pa ne, obstaja teorija, da clovek prezivi marsikaj, a cim foter otroku nima vec kaj dat za vecerjo, bo naslednji dan naredil marsikaj, pa ce je ponizen ali pa ne.

Pac, ekonomija ma nekaj bufferja, a zdaj smo pri tem ze na koncu... precej sektorjev stoji, precej ljudem gre v nos se precej drugih stvari.... in ceprav sem naceloma zelo proti kakrsnimkoli "akcijam", mislim da se blizamo temu, da bo ljudem pocilo

111111111111 ::

Markus386 je izjavil:

Jaz sem inzenir.... in vsak inzenir rabi stevilke.

Kaj ti bodo številke če se ti sanja ne o matematiki?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Markus386 ::

111111111111 je izjavil:

Vidim, da se vrtite v krogu in podpirate neumnosti drug drugemu.

Policijska ura je zaradi mladine, ki ga rada žura, da bodo lepo doma na toplem. :D Tako se bo širjenje okužbe hitro zaustavilo.
PODPIRAM.

O smiselnosti nošnje mask zunaj, sem govoril z imunologom. Še vedno ne razumem.
PODPIRAM - samo zato da jezim vostoka. :D

Trgovke se držijo navodil in tudi po trgovinah se redno razkužuje. Tudi ljudje so pripravljeni dati masko na faco, da pridejo do Coca-Cole. In iz tega VEMO da restriktivni ukrepi delujejo, ker trgovci ne zbolevajo. Tako bi se morali državljani obnašati povsod.

Sedaj pa vsi v jok in na drevo.



In zaradi par mladih, je treba zapret celo drzavo?

A tud zarad par alkoholikov, moramo prepovedat voznjo vsem?

Hitler bi te mel rad... samo par slabih pripadnikov dolocene manjsine rabi...

Slopek ::

Ne, Hitler ni maral neumnih ljudi.

111111111111 ::

Markus386 je izjavil:


In zaradi par mladih, je treba zapret celo drzavo?

A tud zarad par alkoholikov, moramo prepovedat voznjo vsem?

Hitler bi te mel rad... samo par slabih pripadnikov dolocene manjsine rabi...

Predvsem zaradi eksponentne krivulje. Saj si inženir. Teh par mladih ima dnevno koliko stikov? Poračunaj.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Markus386 ::

Torej, ker je par ljudi neumnih, je treba vse zaplinit?

111111111111 ::

Slopek je izjavil:

Ne, Hitler ni maral neumnih ljudi.

Kaj češ. Ne moreš bit povsod zraven.

Markus386 je izjavil:

Torej, ker je par ljudi neumnih, je treba vse zaplinit?

Drži.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Markus386 ::

111111111111 je izjavil:


Drži.



Najprej tebe, potem pa se vprasajmo se enkrat.

vostok_1 ::

111111111111 je izjavil:

Vidim, da se vrtite v krogu in podpirate neumnosti drug drugemu.

Policijska ura je zaradi mladine, ki ga rada žura, da bodo lepo doma na toplem. :D Tako se bo širjenje okužbe hitro zaustavilo.
PODPIRAM.

O smiselnosti nošnje mask zunaj, sem govoril z imunologom. Še vedno ne razumem.
PODPIRAM - samo zato da jezim vostoka. :D

Trgovke se držijo navodil in tudi po trgovinah se redno razkužuje. Tudi ljudje so pripravljeni dati masko na faco, da pridejo do Coca-Cole. In iz tega VEMO da restriktivni ukrepi delujejo, ker trgovci ne zbolevajo. Tako bi se morali državljani obnašati povsod.

Sedaj pa vsi v jok in na drevo.


Tvoje trditve se mi niti ne da demantirati.

Mladina ni pri tem nič kriva.

Maske zunaj so neumnost.

Trgovke so daleč od tega, da se dosledno držijo ukrepov. Pojdi kdaj v Lidl/Hofer. Zadnjič še razkužila na vratih ni bilo (itak ne da ga uporabljam, but still).

Skratka tvoje trditve so bolj tvoje želje, kot pa resnični dokazi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

MasterTade ::

111111111111 je izjavil:

Vidim, da se vrtite v krogu in podpirate neumnosti drug drugemu.

Policijska ura je zaradi mladine, ki ga rada žura, da bodo lepo doma na toplem. :D Tako se bo širjenje okužbe hitro zaustavilo.
PODPIRAM.

O smiselnosti nošnje mask zunaj, sem govoril z imunologom. Še vedno ne razumem.
PODPIRAM - samo zato da jezim vostoka. :D

Trgovke se držijo navodil in tudi po trgovinah se redno razkužuje. Tudi ljudje so pripravljeni dati masko na faco, da pridejo do Coca-Cole. In iz tega VEMO da restriktivni ukrepi delujejo, ker trgovci ne zbolevajo. Tako bi se morali državljani obnašati povsod.

Sedaj pa vsi v jok in na drevo.


lol s takimi lahko samo odjebeš, če jih moti pijančevanje mladine lahko zaprejo lokale in prepovejo zbiranje/žuranje. Tisti, ki bodo hotel imet privat zabave jih bodo itak imeli
Mors omnia aequat

vostok_1 ::

111111111111 je izjavil:


Markus386 je izjavil:

Torej, ker je par ljudi neumnih, je treba vse zaplinit?

Drži.


Si spet isti trol kot oni znani jezdeci.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

Markus386 je izjavil:

Torej, ker je par ljudi neumnih, je treba vse zaplinit?

Ne in ne, nisi razumel...

Markus386 ::

MasterTade je izjavil:


lol s takimi lahko samo odjebeš, če jih moti pijančevanje mladine lahko zaprejo lokale in prepovejo zbiranje/žuranje. Tisti, ki bodo hotel imet privat zabave jih bodo itak imeli


Zdaj bodo prisiljeni se prispat pri gostitelju, vsaj do sestih zjutraj.

111111111111 ::

Markus386 je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Drži.



Najprej tebe, potem pa se vprasajmo se enkrat.

Jaz sem že, naročil razkuževanje pisarn, ker so bili COVID-19 pozitivni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

MasterTade ::

ma kje, ta policijska ura deluje samo v kakem centru Ljubljane. V občini s 24k ljudmi se ponoči enostavno izogibaš policajem, ker se furajo po istih cestah
Mors omnia aequat

MasterMiG ::

Gre za to, da so ukrepi nepremišljeni in nesorazmerno posegajo v posameznikovo svobodo. Samo na dvoje bi rad odgovor:
- glede na to, da znanost pravi soglasno, da je zunaj bistveno bistveno manjša možnost okužb: zakaj maske tudi ob dovolj razdalje?
- Zakaj niso gostinski lokali najprej zaprli samo notranjih prostorov?? Vrtovi bi pa ostali, tudi 2 metra narazen.
In ja, Markus, smo tudi mi prišli že do te rešitve, konkretno zastavt večer in prespat pri kolegu. In ne, ker smo neodgovorni, ampak ker za vse 4 nas vem, da smo dovolj odgovorni, in imamo praktično 0 tveganih stikov, in si to lahko privoščimo. Ne bom se pa odrekel temu, medtem ko grem na pumpo, in vsakič, VSAKIČ, folk brez maske. Čisto brez.
There is nothing to fear but the fear itself.

111111111111 ::

vostok_1 je izjavil:


Tvoje trditve se mi niti ne da demantirati.

Mladina ni pri tem nič kriva.

Maske zunaj so neumnost.

Trgovke so daleč od tega, da se dosledno držijo ukrepov. Pojdi kdaj v Lidl/Hofer. Zadnjič še razkužila na vratih ni bilo (itak ne da ga uporabljam, but still).

Skratka tvoje trditve so bolj tvoje želje, kot pa resnični dokazi.

Tvoje trditve so pa solid in držijo. Spraševal si zakaj trgovke ne zbolijo, ker imajo maske cel šiht in se non-stop razkužujejo.

Maske zunaj verjetno so neumnost, nimam dobrega protiargumenta.

Mladina JE kriva.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

sezona gripe 750 hospitaliziranih, Zdaj zarad Covid pa 200 in panika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22724331 (22434)          

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663100704 (73714) BigWhale

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
76353458 (41648) s1m0n

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46347443 (42548) vostok_1

Več podobnih tem