» »

Protiustavnost ukrepov vlade

Protiustavnost ukrepov vlade

vostok_1 ::

Če bi se šel mato testirati še za gripo, potem bi lahko definitivno povedali kaj je imel. Zaenkrat ostaja zgolj intelligent guess, da je bil covid.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Aston_11 ::

vostok_1 je izjavil:

Čintelligent guess, da je bil covid.
Govorimo o matu. Če mato reče covid, potem je covid. Toliko mu statistika še gre.

Uizi ::



Razlika med korono in gripo.

Mato989 ::

Aston saj bo... sesuli bomo te ukrepe prej ali slej... ko bo kdo šisnil kakšnega policista bo pa boljše, pol še kakega politika in pro maskerja pa je!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aston_11 ::

Mato989 je izjavil:

Aston saj bo... sesuli bomo te ukrepe prej ali slej... ko bo kdo šisnil kakšnega policista bo pa boljše, pol še kakega politika in pro maskerja pa je!
Boš se moral dvigniti s kavča in iti na teren!

Jutri dalje. lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

vostok_1 ::

Ko bo masi brezposelnih, lačnih plebsev počilo, there's no telling kdo bo vse visel.
Sem pa precej prepričan, da ne bom med prvimi, če sploh.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

nevone ::

vostok_1 je izjavil:

Ko bo masi brezposelnih, lačnih plebsev počilo, there's no telling kdo bo vse visel.
Sem pa precej prepričan, da ne bom med prvimi, če sploh.


Torej plebsi se boste med seboj pobesili?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Za 4% povečano statistiko mrtvih, predvsem starega neaktivnega prebivalstva, ne želim kolapsirati oportunitete mlajših generacij in seveda tudi sedanjih.

Ampak 4%-nega povečanja ne bo, za to so take debate bolj akademski nonsense.


Ja, ja, kar vleči se nazaj iz luknje, ki si si jo sam skopal. Ni prva. In vemo, da modelov s teflonsko prevleko nič ne ustavi pri bruhanju virtualnega dreka.
Tako da ne vleči kakšnih posebnih zaključkov, če ti ne bom kaj veliko več odgovarjal. Se mi ne da zapravljat časa.


Kake luknje? Zaenkrat nismo niti še čez 200. 160 je bilo predkratkim mrtvih za gripo.

Hvaležen ti bom iz dna srca, če me daš na ignore listo in nehaš quote-at, odgovarjat ali kakorkoli me imet v mislih. Resnično ti hvala.


Le drži se tega, ker si tudi tokrat ti začel z izmenjavo. Hvala.:)
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

billy ::

Če še ni bilo...kdo se želi družit z ljubljeno osebo, kljub prepovedim:

https://andraz-tersek.si/pravno-pismo-z...

Moj odgovor lahko pokažete komurkoli in ga lahko uporabite za svojo dobrobit in za dobrobit drugih ljudi.

Pripenjam tudi navodila, kako ravnati, če se človek zaradi kazni in zaradi posega upravnega akta v njegove ustavne pravice in svoboščine odloči za sodno zaščito svojih pravic in svoboščin v okviru upravnega spora.

Darko! ::

nevone je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ko bo masi brezposelnih, lačnih plebsev počilo, there's no telling kdo bo vse visel.
Sem pa precej prepričan, da ne bom med prvimi, če sploh.


Torej plebsi se boste med seboj pobesili?

o+ nevone



Do tega skoraj zagotovo ne bo prišlo.
Stvari bi morale eskalirat do neslutenih razsežnosti.

Slovencem je The Purge nekako tuj.
Na tem koncu sveta smo pač preveč samodestruktivni.
Že v krvi nam je bolj dano to, da se zapijemo in obesimo sami.

hormilo ::

Tko ena za intermezzo...jamrajo da pojstle so, samo da ni personala oz. da so problem posebni zascitni ukrepi. Ce imamo ze cca 10% prekuzene populacije to pomeni cca 2k zdravstvenega osebja. To osebje lahko oskrbi koronarje po najbolj basic protokolu.
Stane nas 20k testov na protitelesa...drobiz v primerjavi z miljardami k jih bomo sfuckal za tole sranje.

Yes/No

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hormilo ()

Zimonem ::

hormilo je izjavil:

Tko ena za intermezzo...jamrajo da pojstle so, samo da ni personala oz. da so problem posebni zascitni ukrepi. Ce imamo ze cca 10% prekuzene populacije to pomeni cca 2k zdravstvenega osebja. To osebje lahko oskrbi koronarje po najbolj basic protokolu.

Yes/No

Koliko pa vemo o prekuženosti?

hormilo ::

Zimonem je izjavil:

hormilo je izjavil:

Tko ena za intermezzo...jamrajo da pojstle so, samo da ni personala oz. da so problem posebni zascitni ukrepi. Ce imamo ze cca 10% prekuzene populacije to pomeni cca 2k zdravstvenega osebja. To osebje lahko oskrbi koronarje po najbolj basic protokolu.

Yes/No

Koliko pa vemo o prekuženosti?


Kar precej...treba pobrskat malo ne pa samo propagando poslusat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hormilo ()

Zimonem ::

hormilo je izjavil:

Zimonem je izjavil:

hormilo je izjavil:

Tko ena za intermezzo...jamrajo da pojstle so, samo da ni personala oz. da so problem posebni zascitni ukrepi. Ce imamo ze cca 10% prekuzene populacije to pomeni cca 2k zdravstvenega osebja. To osebje lahko oskrbi koronarje po najbolj basic protokolu.

Yes/No

Koliko pa vemo o prekuženosti?


Kar precej...treba pobrskat malo ne pa samo propagando poslusat.

Daj vire pa še o imunosti.

HappyPills ::

vostok_1 je izjavil:

Ko bo masi brezposelnih, lačnih plebsev počilo, there's no telling kdo bo vse visel.
Sem pa precej prepričan, da ne bom med prvimi, če sploh.


Ti bi pobešal, Mato bi streljal, suzej bi s kockami potolke, Dexter bi kar tako moril.
Res ste desperadosi.
Ampak fantje resno. Pozivanje k nasilju itd je kaznivo. Ne se preveč hecat, bo kdo za res vzel.

hormilo ::

[st.citat p6878554]

hormilo je izjavil:

Zimonem je izjavil:

hormilo je izjavil:

Tko ena za intermezzo...jamrajo da pojstle so, samo da ni personala oz. da so problem posebni zascitni ukrepi. Ce imamo ze cca 10% prekuzene populacije to pomeni cca 2k zdravstvenega osebja. To osebje lahko oskrbi koronarje po najbolj basic protokolu.

Yes/No

Koliko pa vemo o prekuženosti?[/




Kar precej...treba pobrskat malo ne pa samo propagando poslusat.

Daj vire pa še o imunosti.


https://www.who.int/bulletin/online_fir...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hormilo ()

Zimonem ::

[st.citat p6878566]

Zimonem je izjavil:

hormilo je izjavil:

Zimonem je izjavil:

hormilo je izjavil:

Tko ena za intermezzo...jamrajo da pojstle so, samo da ni personala oz. da so problem posebni zascitni ukrepi. Ce imamo ze cca 10% prekuzene populacije to pomeni cca 2k zdravstvenega osebja. To osebje lahko oskrbi koronarje po najbolj basic protokolu.

Yes/No

Koliko pa vemo o prekuženosti?[/




Kar precej...treba pobrskat malo ne pa samo propagando poslusat.

Daj vire pa še o imunosti.


https://www.who.int/bulletin/online_fir...



Alo Šime, ne od 13ga maja!!!!

hormilo ::

[st.citat p6878571]

hormilo je izjavil:

Zimonem je izjavil:

hormilo je izjavil:

Zimonem je izjavil:

hormilo je izjavil:

Tko ena za intermezzo...jamrajo da pojstle so, samo da ni personala oz. da so problem posebni zascitni ukrepi. Ce imamo ze cca 10% prekuzene populacije to pomeni cca 2k zdravstvenega osebja. To osebje lahko oskrbi koronarje po najbolj basic protokolu.

Yes/No

Koliko pa vemo o prekuženosti?[/




Kar precej...treba pobrskat malo ne pa samo propagando poslusat.

Daj vire pa še o imunosti.


https://www.who.int/bulletin/online_fir...



Alo Šime, ne od 13ga maja!!!!


Ce jih je blo ze takrat tolko, pol smo pa zdej ze blizu herd immunity😉

sharp126325 ::

HappyPills je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ko bo masi brezposelnih, lačnih plebsev počilo, there's no telling kdo bo vse visel.
Sem pa precej prepričan, da ne bom med prvimi, če sploh.


Ti bi pobešal, Mato bi streljal, suzej bi s kockami potolke, Dexter bi kar tako moril.
Res ste desperadosi.
Ampak fantje resno. Pozivanje k nasilju itd je kaznivo. Ne se preveč hecat, bo kdo za res vzel.


Jaz kocke zrihtam.

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ko bo masi brezposelnih, lačnih plebsev počilo, there's no telling kdo bo vse visel.
Sem pa precej prepričan, da ne bom med prvimi, če sploh.


Ti bi pobešal, Mato bi streljal, suzej bi s kockami potolke, Dexter bi kar tako moril.
Res ste desperadosi.
Ampak fantje resno. Pozivanje k nasilju itd je kaznivo. Ne se preveč hecat, bo kdo za res vzel.


Kaznivo je tudi to da me zalis pa kaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sbawe64 ::

vostok_1 je izjavil:

Good point. Ne vrjamem, pa da bi se v tem trenutku nabralo 10k ljudi. Zaenkrat še državni puf financira sedenje pred TV.

Bo pa prej ali slej popustil.

Letos (novih) 7 milijard eur.

billy je izjavil:

Če še ni bilo...kdo se želi družit z ljubljeno osebo, kljub prepovedim:
https://andraz-tersek.si/pravno-pismo-z...

Moj odgovor lahko pokažete komurkoli in ga lahko uporabite za svojo dobrobit in za dobrobit drugih ljudi.

Pripenjam tudi navodila, kako ravnati, če se človek zaradi kazni in zaradi posega upravnega akta v njegove ustavne pravice in svoboščine odloči za sodno zaščito svojih pravic in svoboščin v okviru upravnega spora.

Kje so navodila (jih ne najdem) ?


HappyPills je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ko bo masi brezposelnih, lačnih plebsev počilo, there's no telling kdo bo vse visel.
Sem pa precej prepričan, da ne bom med prvimi, če sploh.


Ti bi pobešal, Mato bi streljal, suzej bi s kockami potolke, Dexter bi kar tako moril.
Res ste desperadosi.
Ampak fantje resno. Pozivanje k nasilju itd je kaznivo. Ne se preveč hecat, bo kdo za res vzel.

Francoska revolucija tudi ni bila dovoljena, a se je zgodila.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Uizi ::

Ma kakšna revolucija neki, pregazijo vas ko ščurke!:)) v usa jim še mogoče rata, imajo dovolj orožja, za razliko od nas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Cruz ::

Darko! je izjavil:

nevone je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ko bo masi brezposelnih, lačnih plebsev počilo, there's no telling kdo bo vse visel.
Sem pa precej prepričan, da ne bom med prvimi, če sploh.


Torej plebsi se boste med seboj pobesili?

o+ nevone



Do tega skoraj zagotovo ne bo prišlo.
Stvari bi morale eskalirat do neslutenih razsežnosti.

Slovencem je The Purge nekako tuj.
Na tem koncu sveta smo pač preveč samodestruktivni.
Že v krvi nam je bolj dano to, da se zapijemo in obesimo sami.
To je res, samomor je naša narodna bolezen, ki nas spremlja že dolgo.

vostok_1 ::

Uizi je izjavil:

Ma kakšna revolucija neki, pregazijo vas ko ščurke!:)) v usa jim še mogoče rata, imajo dovolj orožja, za razliko od nas.


To je prva pametna reč, ki si jo zapisal v tej temi. Saj pravim 1 na 50 skinete, ostalo je balast.


Zato pa tako goreče tudi praivm, da je 2A v ustavi nujnost. Čehi, tokrat res čehi, so to spoznali in uvedeli.
Vsak slehernik bi moral biti well armed in po možnosti v milici.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Spet ista oseba:

Za nameček pa tej vladi, ki je polna arogantnih in prepotentnih posameznikov, stoji ob strani (posredno) še javno zdravstvo, saj večini zaposlenim v zdravstvu to stanje še kako ustreza. Velika večina zdravnikov, zardi zaprtja oddelkov, opravlja le 30% dela, nekateri pa niti toliko ne, kot so ga opravljali pred Covid19.


Kdaj boste novinarja državljanom razkrili, koliko zdravnikov je napol doma in koliko svojega dela sedaj še sploh opravijo, ob tem pa prejemajo polne mesečne dohodke??!!


Tako je. Transparentnost. Koliko zdravstva trenutno drka kurac doma?
Če se že gremo epidemije potem se je gremo zaprav. Ne kenslat zadeve zato, da se plačuje nedelo.

Pravilno je povedala. Zdravstvo je v tem primeru compromised, ker njim situacija ustreza, zato so številke, ki jih izdajajo lahko kompromitirane.
Ne mi trdit, da ni res. Ker več kot očitno je.
Saj vem, da je Ihan napisal, da si doktorji želijo delat. Kot doktor, bi moral vedeti, da ne padamo na anekdotna mnenja.
Naj neodvisna inšpekcija preveri, če je zdravstvo pravilno izkoriščano in je efektivno.

Kot rečeno, številkam hospitalizacij in ICUjev in kategorizacije ne zaupam. Pa ne ker sem žleht, ampak ker gre za očiten conflict of interest, ki bi moral biti raziskan iz pristojnih služb.
Prove me wrong!

Pa ne mi težit z hipokratovo zaprisego. Sem videl slovensko zdravstvo v vsej svoji veličini skozi vsa ta leta. You ain't fooling anyone.

PS. Ne serjem po posameznih zdravnikih. Ampak zeitgeistu slovenskega zdravstva...i.e. predvsem vodstvu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Vodstvu je povsem interesu, da se pandemija ohranja. Posamezni doktorji kljub želji da bi delali, najbrž ne bodo scali proti vetru. To je logično, smo vsi iz mesa in krvi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Spet ista oseba: ...

A zdaj smo Facebook vire nadomestili s komentatorji pod novicami spletnih portalov? :))

vostok_1 ::

Saj ga nisem kot vir navajal. Tisto je komentar.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

mojter ::

mene zanima kako se bo oblast izmotala iz tega

ukrepi temeljijo na lažnih napovedih, da bi pri nas umrlo lahko 90000 ljudi in ostalih lažnih napovedih po svetu (recimo od imperial collega) za katere je zdaj jasno, da se ne morejo uresničit, ker virus ni dovolj nevaren

javnost je bila nategnjena še dodatno z lažjo 'vsako življenje je pomembno'

zdaj je že vsem jasno, da zapiranja niso smiselna, to pravi tudi who

who je priznal, da je smrtnost za pod 70 let 0.05% in za vse skupaj 0.23%, kar je nekje na nivoju malo hujše gripe

ampak za karkoli spremenit, bi morali najprej priznati da so se zmotili

vostok_1 ::

Jaz računam na mass uprisinge...za slo razmere, seveda.
Enostavno mora dovolj ljudi potonit, da bodo imeli malo za zgubiti.
Do takrat pa bodo fanj nategovani.
Poglejte koliko pufa smo vzeli za reševanje namišljene pandemije.
In poglejte kdo in koliko časa se ga bo odplačevalo. Pa niti ni še konec zadeve.

Kolesarji so zaenkrat bolj plebska buržuazija.
Čakam, da bo Janez za šankom jezen.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Minister je prepričan, da bo večina Slovencev - tudi zaradi prehoda na zimski čas - v teh razmerah doma ter da ne bodo imeli težav s kontrolo kršiteljev. Kako pa je na ukrep, ki ga v Sloveniji v zadnjih desetletjih ne pomnimo, pripravljena policija? Po besedah ministra bodo morali okrepiti policijske enote v nočnem času. "Del ljudi bo treba prestavit v nočno izmeno, tehnično in organizacijsko pa sama kontrola po mojem ni tako zahtevna. Predstavljam si, da bodo naše ulice, trgi prazni, nekaj posameznikov, ki bodo prisotni, pa bo policija brez težav identificirala, ali so tam z razlogom ali brez njega," je poudaril.


https://www.rtvslo.si/slovenija/hojs-ne...

Ne vem no. Nekaterim od vam se nabrekne ko berete to. Mene zmrazi.

PS. Tudi mi smo prešli na 6 ljudi na kupu. (Tudi nas imajo satanisti v rokah.)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Komentarji spodaj so tudi top kek:

G. Janša razočarali ste me. Vse volitve sem volil vas, toda to sedaj je pa čisto mimo. Mislim da je prišel čas da se umaknete in ohranite dostojanstvo.
Na naslednjih volitvah prvič ne bom volil SDS


Glejte pozitivno na tale smorn. Zaradi nesorazmerne represije SDS na naslednjih volitvah ne preseze parlamentarnega praga.

Ce sploh bodo naslednje volitve (enopartijski sistem here we go again)
:/


Tokrat bom morda še jaz molil.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Uizi ::

@vostok to je reverse psychology fake profilov. Ti bi lahko spregledal tako očitni manipulaciji komentarjev.

Danes je bilo na RTV 2300 negativnih komentarjev, odštej 1500 fanatičnih komunajzerskih kolesarjev in dobiš realno sliko..

Ali imam samo jaz 140+ IQ?

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Uizi ::

Poleg tega je na RTV-JU zaposlenih koliko ljudi? ;) imajo čas in interes pljuvati po desni vladi od 6.00-14.00, MEDTEM KO POŠTENI LJUDJE DELAMO!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

vostok_1 ::

Odgovor za tvoje zadnje vprašanje je zagotovo nikalen.

Za JJja, pa ne vem zakaj bi komunajzarski kolesarji bili proti komunistu, ampak ok.
Niti ni toliko pomembno.

Pomembno je, da fašisti letijo karseda daleč od pozicije oblasti.
Če se vam zdi policijska ura za dotično situacijo ok, potem ste si pač usodo že zapečateli. Vam in vašemu naraščaju.
Spali boste tako kot ste si postlali.
Jedli tako kot ste si skuhali.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Uizi ::

Pač si below 140IQ ŽAL.
Prideš na ćufte ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

LeQuack ::

vostok_1 je izjavil:

Ko bo masi brezposelnih, lačnih plebsev počilo, there's no telling kdo bo vse visel.
Sem pa precej prepričan, da ne bom med prvimi, če sploh.


Policija in vojska bo veselo tepla in gazila ljudi, dokler bodo plačani seveda.
Quack !

vostok_1 ::

Perhaps. Ampak kako je rekel tisti. Better to die on your feet, than to live on your knees.
Zgolj bojim se, da mladina danes ni ravno podobnega menenja.

V eni od napoleonovi bitki, je Napoleon zajahal mimo čakajočega regimenta. Nekje iz vrst se je zaslišal krik. "Naprej!". Napoleon se je ustavil in zahteval identiteto klicočega. Ko se je fant oglasil, ga je Napoleon okrcal, kot neučakano mladino, češ...kaj veš ti mladenič kdaj treba naprej. Ko boš bil 50 bitk, takrat se oglasi.


Sicer pa poglejte kako multimiljardejre skrbi za vaše zdravje:
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

MasterMiG ::

Orwell again.. to NI policijska ura, le med 21 in 6 ne smeš ven, sicer te bo policija identificirala in oglobila.. meni se zdi to zelo zelo policijska ura, si ne predstavljam, kako bi lahko bila bolj policijska ura? Eno je pošiljati signal z masko sredi gmajne, drugo pa je, ko postane taka Vojna je mir rečenica official policy. Strašljivo.
Druga stvar: kje je pravna podlaga (iskreno sprašujem, ne pametujem) za to, da ne smemo prehajati meja? Razumem karanteno ob povratku. Ampak če me Avstrija, ITalija, Hrvaška sprejmejo; kdo mi lahko prepove izhod iz države*? Ne pridem nazaj, dokler je doma taka represija, častna...
Pa ne zanikam Covida, nisem proti maskam (še vedno mi ni jasno, kako lahko toliko ljudi še vedno ne ve, kaj deluje in kaj ne (kirurške in šivane ščitijo okolico, ffp2 in 3 šcitita, ob pravilni uporabi, tistega, ki jo nosi (pri maskah z ventilom pravzaprav zgolj in samo tistega, ki jo nosi)). Nisem proti razdalji in razkuževanju. Ampak P O L I C I J S K A U R A ? !
In kakšen je plan, kdaj bo tega konec? S prisilnim cepljenjem? Mene to, da se Putinova hčerka cepi, dovolj prepriča, da cepivo ni škodljivo (rusko), ampak mislim, da je manjša škoda, da 1% ljudi na svetu umre, kot to, da bodo 50% ljudi prisilno držali na stolu, medtem ko jih bodo na silo cepili. Pa komu kri ne zamrzne ob taki misli?!
There is nothing to fear but the fear itself.

vostok_1 ::

Pravim. Dosedaj ste imeli razmeroma lagodno življenje in najbrž zombiji še ne bomo takoj.
Bo pa to desetletje odločilno.
Se bo pač treba odločit na kakšen svet boste obsodili vaš naraščaj. Tak kot se vam zdi pravičen, ali tak kot se zdi njim (oligarhom) pravičen.
Delat se GenX fachidiota še naprej, bo zelo tvegana taktika.

Včeraj vam je vrhovni poveljnik povedal, da se boste morali odrečti nekaj svoboščinam za vsaj 30 dni (in reality vrjetno do pomladi, most likely forever).
Odločite se že enkrat kaj vam to pomeni.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

dexterboy ::

HappyPills je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ko bo masi brezposelnih, lačnih plebsev počilo, there's no telling kdo bo vse visel. Sem pa precej prepričan, da ne bom med prvimi, če sploh.
Ti bi pobešal, Mato bi streljal, suzej bi s kockami potolke, Dexter bi kar tako moril. Res ste desperadosi. Ampak fantje resno. Pozivanje k nasilju itd je kaznivo. Ne se preveč hecat, bo kdo za res vzel.

Katere pasme pa je tvoj 4 nožni prijatelj? Če ni preveč osebno, seveda.
In jaz ne bi "kar tako" moril, saj tudi ne bi "moril". Sploh pa, če ne veš, kakšen vonj ima razpadajoče človeško truplo, ne klobasaj neumnosti. Je pa res, imaš pa domišljijo, vsaka pohvala!
Ampak, če si hipotetično zamislimo scenarij, da bi mi 4-je "pospravili" večji del Šubičeve...
Bi nas imel za odrešitelje ali za morilce...(btw, pozivanja k nasilju nisem še zasledil na tem forumu, pa je že 18 let od prijave...)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

vostok_1 ::

PS. Nemške oblasti krivijo nemce, da so hodili v avstrijo in prenesli virus s seboj. Ring any bells?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kuall ::

Težko vas je brati, ko vsak misli, da je najbolj pameten, kaj bi bilo prav naredit. Opazujemo tisti pojav, ko 90% ljudi misli, da so bolj pametni kot drugi.

Jaz izstopam iz tega bednega pojava. Tudi nisem čredna ovca.

Jaz pravim, da so ukrepi čist ok. Nekaj je treba naredit. Seveda ni nujno, da so pravilni, ampak pameten človek bo vedel, da je težko zadet, kaj je prav naredit, ker je svet kompleksen in ker smo ljudje neumni.

Me kr veseli, da vlada skrbi zame, čeprav se meni ne da. S temi ukrepi je meni in moji mami, ki je čez 70 let stara, zmanjšala možnost da se okuživa, če pa se bo plac v bolnici in ne bo prišlo do situacije, ko bo mogla mama umreti, ker ne bo zdravnika na razpolago, da bi jo zdravil.

Zdejle sem se šel zapeljat do ljubljane. Presenečen nad 2 stvarmi: kako je bilo vse prazno po centru ob 22h. Drugo presenečenje, da skor vsi nosijo zunaj maske, čeprav ni nobene gužve. Jaz je nisem nosil, ker se mi preveč rosijo špegle. Če bo treba zunaj nosit masko bo en kurac to drgač. Jaz je najbrž ne bom nosil, pol va pa kej kurc gleda. Janšata bom pa vseeno volil. :D

vostok_1 ::

Ne razumeš. Tudi če si vernik v pandemijo, način kot jo hendla naša vlada bo ubila tebe in tvojo babico.
Pa to ni samo moje mnenje. Vedno več strokovnjakov začenja pisati, da totalni lockdowni niso rešitev.
Obstajajo boljši načini.

Jaz pa kot rečeno. Žrtvujem takoj starostnika za decent mladostnika.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kuall ::

Zakaj bi žrtvovali kogarkoli? Življenje je veliko vredno, tudi če je to življenje 80 letnika. Vsak rad živi.

mojter ::

MasterMiG je izjavil:


In kakšen je plan, kdaj bo tega konec? S prisilnim cepljenjem? Mene to, da se Putinova hčerka cepi, dovolj prepriča, da cepivo ni škodljivo (rusko), ampak mislim, da je manjša škoda, da 1% ljudi na svetu umre, kot to, da bodo 50% ljudi prisilno držali na stolu, medtem ko jih bodo na silo cepili. Pa komu kri ne zamrzne ob taki misli?!

cepljenje (verjetno) ne bo rešilo ničesar

učinkovitost cepiva bo verjetno nekje med 50% in 75% (za najbolj ogrožene verjetno manj?), kar dejansko ne spremeni ničesar, ne pri argumentu 'vsako življenje šteje', 'mikroinfarkti' in masovnem testiranju in na začetku ga sigurno ne bo dovolj za vse

kar pomeni, da bi imeli, če bi se cepljenje začelo septembra, danes nekje 300 primerov na dan, 170 hospitaliziranih in 35 na intenzivni negi

Jaz pravim, da so ukrepi čist ok. Nekaj je treba naredit. Seveda ni nujno, da so pravilni, ampak pameten človek bo vedel, da je težko zadet, kaj je prav naredit, ker je svet kompleksen in ker smo ljudje neumni.

Me kr veseli, da vlada skrbi zame, čeprav se meni ne da. S temi ukrepi je meni in moji mami, ki je čez 70 let stara, zmanjšala možnost da se okuživa, če pa se bo plac v bolnici in ne bo prišlo do situacije, ko bo mogla mama umreti, ker ne bo zdravnika na razpolago, da bi jo zdravil.

se pravi, nekaj je treba narediti, tudi če ne veš koliko koristi je od tega, hkrati pa veš da bo škoda?

vladi dol visi zate in tvojo mamo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mojter ()

vostok_1 ::

kuall je izjavil:

Zakaj bi žrtvovali kogarkoli? Življenje je veliko vredno, tudi če je to življenje 80 letnika. Vsak rad živi.


Kako ne vidiš očitnega. We kill an old person so a young one can live. To je veljalo vedno in bo še nekaj časa. Še posebej, če mladostnik, ki se ga rešuje ni degeneriranec.
Meni to sploh ni moralna dilema.

---------
PS. Poslušam malo nemce. Gor imajo isto retoriko kot pri nas. Prva dežela v nemčiji je šla v lockdown, oblasti krivijo prebivalce in trdijo, da jih treba priviti.
Ista retorika.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

mojter ::

vostok_1 je izjavil:


PS. Poslušam malo nemce. Gor imajo isto retoriko kot pri nas. Prva dežela v nemčiji je šla v lockdown, oblasti krivijo prebivalce in trdijo, da jih treba priviti.
Ista retorika.

kakšno presenečenje

vostok_1 ::

mojter je izjavil:

MasterMiG je izjavil:


In kakšen je plan, kdaj bo tega konec? S prisilnim cepljenjem? Mene to, da se Putinova hčerka cepi, dovolj prepriča, da cepivo ni škodljivo (rusko), ampak mislim, da je manjša škoda, da 1% ljudi na svetu umre, kot to, da bodo 50% ljudi prisilno držali na stolu, medtem ko jih bodo na silo cepili. Pa komu kri ne zamrzne ob taki misli?!

cepljenje (verjetno) ne bo rešilo ničesar

učinkovitost cepiva bo verjetno nekje med 50% in 75% (za najbolj ogrožene verjetno manj?), kar dejansko ne spremeni ničesar, ne pri argumentu 'vsako življenje šteje', 'mikroinfarkti' in masovnem testiranju in na začetku ga sigurno ne bo dovolj za vse

kar pomeni, da bi imeli, če bi se cepljenje začelo septembra, danes nekje 300 primerov na dan, 170 hospitaliziranih in 35 na intenzivni negi

Jaz pravim, da so ukrepi čist ok. Nekaj je treba naredit. Seveda ni nujno, da so pravilni, ampak pameten človek bo vedel, da je težko zadet, kaj je prav naredit, ker je svet kompleksen in ker smo ljudje neumni.

Me kr veseli, da vlada skrbi zame, čeprav se meni ne da. S temi ukrepi je meni in moji mami, ki je čez 70 let stara, zmanjšala možnost da se okuživa, če pa se bo plac v bolnici in ne bo prišlo do situacije, ko bo mogla mama umreti, ker ne bo zdravnika na razpolago, da bi jo zdravil.

se pravi, nekaj je treba narediti, tudi če ne veš koliko koristi je od tega, hkrati pa veš da bo škoda?

vladi dol visi zate in tvojo mamo


That is a good point.
Predstavljajte si, da bo cepivo daleč pod učinkovitostjo and it was all for nothing.
Đizs.

mojter je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


PS. Poslušam malo nemce. Gor imajo isto retoriko kot pri nas. Prva dežela v nemčiji je šla v lockdown, oblasti krivijo prebivalce in trdijo, da jih treba priviti.
Ista retorika.

kakšno presenečenje


Tista o obiskovanju avstrije pa me je najbolj streznila. Praktično kopija naše, samo da zamenjamo avstrijo z hrvaško.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

kuall ::

vostok_1 je izjavil:

We kill an old person so a young one can live.

Saj ti nič ne manjka v karanteni. Preveč jamraš. Mehkužen si.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

sezona gripe 750 hospitaliziranih, Zdaj zarad Covid pa 200 in panika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22724889 (22992)          

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663102386 (75396) BigWhale

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
76354665 (42855) s1m0n

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46348427 (43532) vostok_1

Več podobnih tem