» »

Protiustavnost ukrepov vlade

Protiustavnost ukrepov vlade

vostok_1 ::

HappyPills je izjavil:

Slopek je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kdor bi želel legalno kršiti odloke itd. Imam priložnost za vas. Rabijo se ptrostovoljci, rdeči križ CZ, bolnišnice, DSOji, socialni programi itd.
Pojdite med ljudi družite se z njimi in pomagajate.

poglej tega...sam se lahko gibam po celi Sloveniji in ne potrebujem takih krivin iskat.
Pa kaj novačiš? Pojdi, če si dobra duša
Sam se že hotel kontaktirat bližnjo bolnico in se ponudit...ko bo čas, vsekakor to tudi udejanjim.
Kaj pa ti? boš samo gobcal, ali tudi razmišljaš o solidarni pomoči najšibkejšim?


To mi ni tuje. ERPS...


Kaj pol počneš še tu in spravljaš ljudi v slabo voljo?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

energetik ::

Očitno gre pri "nesmiselnih" ukrepih (gibanje ponoči, med regijami, maske zunaj) samo za nezmožnost enforcanja predhodnih ukrepov, ki so bili zadostni. Torej premalo osebja za nadzorovat vse bifeje, privat zabave, nošenje maske itd. Sedaj se bo na daleč videlo kršitelja. Očitno je samo to point.
Če bi sicer imeli dovolj inšpekcije, policije in ICU osebja, bi komot ostali pri razmiku 2m med mizami, nošenju mask zgolj v gužvi.

Slopek ::

Go-ahead je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kdor bi želel legalno kršiti odloke itd. Imam priložnost za vas. Rabijo se ptrostovoljci, rdeči križ CZ, bolnišnice, DSOji, socialni programi itd.
Pojdite med ljudi družite se z njimi in pomagajate.




Bravo, najbolj konstruktiven post v zadnjih časih. Neon se bo 100 % javil.

Kaj pa ti? Bolje druge tišat naprej in se skrivat daleč za njimi, kajne?

HappyPills je izjavil:

Slopek je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kdor bi želel legalno kršiti odloke itd. Imam priložnost za vas. Rabijo se ptrostovoljci, rdeči križ CZ, bolnišnice, DSOji, socialni programi itd.
Pojdite med ljudi družite se z njimi in pomagajate.

poglej tega...sam se lahko gibam po celi Sloveniji in ne potrebujem takih krivin iskat.
Pa kaj novačiš? Pojdi, če si dobra duša
Sam se že hotel kontaktirat bližnjo bolnico in se ponudit...ko bo čas, vsekakor to tudi udejanjim.
Kaj pa ti? boš samo gobcal, ali tudi razmišljaš o solidarni pomoči najšibkejšim?


To mi ni tuje. ERPS...

ufff...To si me pa zabil...boš šel ali boš samo s tujim po koprivah mlatil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

HappyPills ::

Zabil? Pojdi če hočeš, bil je predlog. Vem da se rabi.

vostok_1 ::

energetik je izjavil:

Očitno gre pri "nesmiselnih" ukrepih (gibanje ponoči, med regijami, maske zunaj) samo za nezmožnost enforcanja predhodnih ukrepov, ki so bili zadostni. Torej premalo osebja za nadzorovat vse bifeje, privat zabave, nošenje maske itd. Sedaj se bo na daleč videlo kršitelja. Očitno je samo to point.
Če bi sicer imeli dovolj inšpekcije, policije in ICU osebja, bi komot ostali pri razmiku 2m med mizami, nošenju mask zgolj v gužvi.


Fine, have your masks.
Amapk pavšalno zapiranje zdravih ljudi ni prava smer. Že strokovnjaki so vsak dan bolj jasni. Če že pristanem, pristanem na focused lockdown. Vse ogrožene ali vse, ki se čutijo ogrožene pa v lockdown in primerno oskrbet.

Kot rečeno, jaz mojo kontribucijo sem že delno dal. Odstopim ICU postlo tistemu paničarju. PRevzel sem odgovornost za svoje življenje v svoje roke. I'll do with it what i think best. Have my bed.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

sunshine403 ::

GregiB je izjavil:

Vsi doma od 21h do 6h? Baby boom v Juliju 2021?

Ali pa porast domacega nasilja... aja to je ze bilo v zadnjem lockdownu, sedaj bo treba kaj novega :)

vostok_1 ::

HappyPills je izjavil:

Zabil? Pojdi če hočeš, bil je predlog. Vem da se rabi.


Jure. Be a man in pojdi naredit to kar meniš, da bi moral narediti.
Teroriziranje ljudi tu gor je znak podleža ne heroja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

HappyPills je izjavil:

Zabil? Pojdi če hočeš, bil je predlog. Vem da se rabi.

ampak povej že...boš ti šel? kolikokrat je treba, da razumeš preprosto vprašanje?

vostok_1 ::

sunshine403 je izjavil:

GregiB je izjavil:

Vsi doma od 21h do 6h? Baby boom v Juliju 2021?

Ali pa porast domacega nasilja... aja to je ze bilo v zadnjem lockdownu, sedaj bo treba kaj novega :)


Kot rečeno, računic bo še veliko. In nekaj mi pravi, da ne bodo v korist korona-paničarjem.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HappyPills ::

Jaz to že delam wtf. Kaj naj ti narišem Logi. sej sem ti napisal sem član CZ.

vostok_1 ::

Si trenutno aktiven na terenu?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Hypathia ::

Okužene se je začelo nameščati po telovadnicah, nekateri pa se še kar preseravajo, fuj in fej. In ta tip bi rad postal ustavni sodnik? Še to mu ni jasno, da lahko o tem kaj je protiustavno odloči le US ne pa nek prepotenten posameznik.



If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

rusilec ::

Ne le pri nas, tudi v Srbiji je pestro:


Prav tako v Nemčiji:
https://acu2020.org/english-versions/

Slopek ::

HappyPills je izjavil:

Jaz to že delam wtf. Kaj naj ti narišem Logi. sej sem ti napisal sem član CZ.

sori, če je tako...sem mogoče spregledal ali pozabil...ah erps

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

sunshine403 ::

energetik je izjavil:

Očitno gre pri "nesmiselnih" ukrepih (gibanje ponoči, med regijami, maske zunaj) samo za nezmožnost enforcanja predhodnih ukrepov, ki so bili zadostni.

To je bilo jasno ze marca. Namesto debilnih ukrepov kot so prepoved prestopa obcinskih mej, bi nadzirali spostovanje prepovedi zbiranja. Ljudje bi spostovali ukrepe, ker bi bili smiselni, dela bi bilo pa realno gledano neprimerno manj, kot pa z nadzorom prehodov obcinskih mej. Ko pa naredis bebaste ukrepe, pa tistih, ki zares pomagajo nihce vec ne uposteva, rezultat pa je kot je.

energetik ::

vostok_1 je izjavil:

Fine, have your masks.
Amapk pavšalno zapiranje zdravih ljudi ni prava smer. Že strokovnjaki so vsak dan bolj jasni. Če že pristanem, pristanem na focused lockdown. Vse ogrožene ali vse, ki se čutijo ogrožene pa v lockdown in primerno oskrbet.

Kot rečeno, jaz mojo kontribucijo sem že delno dal. Odstopim ICU postlo tistemu paničarju. Prevzel sem odgovornost za svoje življenje v svoje roke. I'll do with it what i think best. Have my bed.
Še enkrat, kakšen lockdown? Lockdown je zame, če sploh ne morem iz bajte, razen po hrano ali na šiht.
Imamo celo regijo na voljo, lahko se zunaj dobim s 6 kolegi, prekolesarim lahko magari 200km/dan, lahko grem v nakupovalne centre itd.
Ob 21h dajem froce spat, nato moram tudi sam, če hočem zjutraj biti ob 7h na šihtu.

Verjamem pa da je za nekatere žurerje to hud udarec. Bi pa prej mislili in se nazaj držali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

vostok_1 ::

Zaenkrat, pa še to do 21 ure.
V avstraliji imajo 5km rule. Če bo to pri nas, kaj boš pol trdil?

Saj v teoriji imaš prav. To še ni millitary style lockdown, gre pa za izgubo svoboščin, za virus, ki ni niti en red večji od sezonskih epidemij. Morda bo kak epidemiolog se ne strinjal, ampak za trenutek so cifre neizprosne.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zimonem ::

vostok_1 je izjavil:

Zaenkrat, pa še to do 21 ure.
V avstraliji imajo 5km rule. Če bo to pri nas, kaj boš pol trdil?

Saj v teoriji imaš prav. To še ni millitary style lockdown, gre pa za izgubo svoboščin, za virus, ki ni niti en red večji od sezonskih epidemij. Morda bo kak epidemiolog se ne strinjal, ampak za trenutek so cifre neizprosne.

Ja ker ste širili virus. Saj bi mask ne nuca5e pa packi ste.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Slopek ()

sunshine403 ::

energetik je izjavil:

Imamo celo regijo na voljo, lahko se zunaj dobim s 6 kolegi, prekolesarim lahko magari 200km/dan, lahko grem v nakupovalne centre itd.

To je mal odvisno od regije pa tudi tega kaj hoces. Meni je recimo smucanje neprimerno bolj pomembno kot kolesarjenje (da ne recem da sem s kolesom za letos zakljucil). In ja imam sreco, da realno dosti drugega kot Gorenjske, ki je moja regija, ne rabim. Ce si iz Ljubljane, si ga pa najebal, ker legalno prav veliko opcij nimas.
In zato, ker te omejitve full prinesejo, ne bom imel nobene slabe vesti si napisati dovolilnico za prehod meje v Avstrijo (kolikor sem cez vikend ugotovil naj to ne bi bilo dovoljeno za rdece regije), ko bo treba iti smucat gor :)

vostok_1 ::

Zimonem je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Zaenkrat, pa še to do 21 ure.
V avstraliji imajo 5km rule. Če bo to pri nas, kaj boš pol trdil?

Saj v teoriji imaš prav. To še ni millitary style lockdown, gre pa za izgubo svoboščin, za virus, ki ni niti en red večji od sezonskih epidemij. Morda bo kak epidemiolog se ne strinjal, ampak za trenutek so cifre neizprosne.

Ja ker ste širili virus. Saj bi mask ne nuca5e pa packi ste.


Ne razumeš. Kljub bojda pocastemu upoštevanju ukrepov, virus praktično še ni dosegel enega reda velikosti, preteklih epidemij, ki smo jih obvladali brez, da bi ti sploh vedel, da se nekaj dogaja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

IL_DIAVOLO ::

Bedaki se kar iščejo alternative. Ko pa bo res lockdown, pa spet vsi depresivni.

HappyPills ::

vostok_1 je izjavil:

Si trenutno aktiven na terenu?


To sekundo ne.

Ok no ker vidim da ste se triggiral. Kaj pa to, če si vsi vzamemo 7 minut in ponovimo tole. Pri COvid je namreč kar veliko zapletov, ko pride do nenadnega zastoja srca in to kljub temu, da je človek drogače bolezen že "prebolel"


Btw dobro je da veste kje je najbližji AED v vaši bližini? Veste?

Še preden se koga dodatno triggira. Vpihi niso nujno potrebni zato ni skrbi za okužbo!

Zimonem ::

vostok_1 je izjavil:

Zimonem je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Zaenkrat, pa še to do 21 ure.
V avstraliji imajo 5km rule. Če bo to pri nas, kaj boš pol trdil?

Saj v teoriji imaš prav. To še ni millitary style lockdown, gre pa za izgubo svoboščin, za virus, ki ni niti en red večji od sezonskih epidemij. Morda bo kak epidemiolog se ne strinjal, ampak za trenutek so cifre neizprosne.

Ja ker ste širili virus. Saj bi mask ne nuca5e pa packi ste.


Ne razumeš. Kljub bojda pocastemu upoštevanju ukrepov, virus praktično še ni dosegel enega reda velikosti, preteklih epidemij, ki smo jih obvladali brez, da bi ti sploh vedel, da se nekaj dogaja.

Povsem dobro razumem ko primerjam smrtnost na mesečni ravni v Sloveniji, Srbiji, švedski, Ameriki v korelaciji z širjenjem okužbe.

vostok_1 ::

HappyPills je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Si trenutno aktiven na terenu?


To sekundo ne.


Why not, če pa potrebujejo?

Sicer pa nehaj smetit temo z nepovezanimi rečmi. Umetno oživljanje sodi drugam. Covid bolnike pa mislim, da še nisem slišal, da bi jih umetno oživljali, vsaj ne na tak način. but...feel free to prove otherwise.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Miki N ::

Pravičniki kot pravičniki.

Vedno isti zrabljeni refren.

Ko bo pa kup sociale v naslednjih letih boste pa jokali in prosili SOLIDARNOST tiste, ki jih zdaj obtožujete umora mame in jih pošiljate na udarniške delovne akcije (ok saj če si brez šihta mogoče ni slaba ideja).

Saj ni problem kaj prosite.. problem je NAČIN kako vprašate. ;)

To bi se morali navaditi tudi po vladah, če želijo več kooperacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

HappyPills ::

Tukaj je zemljevi aedejv. https://aed-baza.si/

MasterTade ::

Policijska ura kakšna bedarija, tega se že ne grem
Mors omnia aequat

vostok_1 ::

Zimonem je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Zimonem je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Zaenkrat, pa še to do 21 ure.
V avstraliji imajo 5km rule. Če bo to pri nas, kaj boš pol trdil?

Saj v teoriji imaš prav. To še ni millitary style lockdown, gre pa za izgubo svoboščin, za virus, ki ni niti en red večji od sezonskih epidemij. Morda bo kak epidemiolog se ne strinjal, ampak za trenutek so cifre neizprosne.

Ja ker ste širili virus. Saj bi mask ne nuca5e pa packi ste.


Ne razumeš. Kljub bojda pocastemu upoštevanju ukrepov, virus praktično še ni dosegel enega reda velikosti, preteklih epidemij, ki smo jih obvladali brez, da bi ti sploh vedel, da se nekaj dogaja.

Povsem dobro razumem ko primerjam smrtnost na mesečni ravni v Sloveniji, Srbiji, švedski, Ameriki v korelaciji z širjenjem okužbe.


Letne podatke ali pa hvala, nasvidanje. Sicer pa v drugo temo prosim.

MasterTade je izjavil:

Policijska ura kakšna bedarija, tega se že ne grem


No, pa si le prestopil na našo stran.
Welcome brother.

HappyPills je izjavil:

Tukaj je zemljevi aedejv. https://aed-baza.si/


Še nihče ne pomnem, da bi oživljal covid bolnike na tak način.
Nehaj smetit. Pojdi pomagat distribuirat hrano ljudem v izolaciji, saj za to te plačujemo. Ne pa za teroriziranje ljudi na forumih.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Invictus ::

WhiteAngel je izjavil:

In kako bi ti zaustavil epidemijo ali jo upočasnil?

Saj je sploh ni.

Epidemija je, ko večina prebivalstva zboli in umre.

Trenutno ni prav veliko bolnih. 50 postelj v celi Sloveniji.

Ko umre vsake kvatre kak 90 letnik, ki je kao pozitiven na kovid, tudi to ni epidemija.

Epidemic @ Wikipedia
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

HappyPills ::

vostok_1 je izjavil:

Zimonem je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Zimonem je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Zaenkrat, pa še to do 21 ure.
V avstraliji imajo 5km rule. Če bo to pri nas, kaj boš pol trdil?

Saj v teoriji imaš prav. To še ni millitary style lockdown, gre pa za izgubo svoboščin, za virus, ki ni niti en red večji od sezonskih epidemij. Morda bo kak epidemiolog se ne strinjal, ampak za trenutek so cifre neizprosne.

Ja ker ste širili virus. Saj bi mask ne nuca5e pa packi ste.


Ne razumeš. Kljub bojda pocastemu upoštevanju ukrepov, virus praktično še ni dosegel enega reda velikosti, preteklih epidemij, ki smo jih obvladali brez, da bi ti sploh vedel, da se nekaj dogaja.

Povsem dobro razumem ko primerjam smrtnost na mesečni ravni v Sloveniji, Srbiji, švedski, Ameriki v korelaciji z širjenjem okužbe.


Letne podatke ali pa hvala, nasvidanje. Sicer pa v drugo temo prosim.

MasterTade je izjavil:

Policijska ura kakšna bedarija, tega se že ne grem


No, pa si le prestopil na našo stran.
Welcome brother.

HappyPills je izjavil:

Tukaj je zemljevi aedejv. https://aed-baza.si/


Še nihče ne pomnem, da bi oživljal covid bolnike na tak način.
Nehaj smetit. Pojdi pomagat distribuirat hrano ljudem v izolaciji, saj zato te plačujemo. Ne pa za teroriziranje ljudi na forumih.


Plačujete? HAHAHAHAHAHAHA :D HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

vostok_1 ::

Zagotovo si kdaj kosil na račun poveljstva/društva/..., ki je plačano prek davkoplačevalcev.
Pojdi pomagat, nehaj terorizirat in predvsem nehaj smetit temo. ktnxbye
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

HappyPills ::

Nikoli, vbistvu vplačujem. Društva so prostovoljna niso financirana. Vso opremo kupujemo sami. Od a do ž tudi vse treninge si plačujemo sami. HAHAHA kako si me nasmejal zdej.

vostok_1 ::

Če si v civilni zaščiti, zagotovo država prispeva, davkoplačevalci. Če ste kako prostovoljno društvo, to pa je druga stvar.
Vsekakor pa je tvoja dolžnost trenutno biti na terenu in pomagati ljudem, ne pa gobcati in terorizirati davkoplačevalce na forumu.

Bye.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

HappyPills ::

Moja dolžnost je tebi težit zdajle, ker si smešen :D.

vostok_1 ::

I rest my case judge.
I'm done. Hvala za tisti popravek prej, ampak si izguba časa by far.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

sunshine403 ::

HappyPills je izjavil:

Moja dolžnost je tebi težit zdajle, ker si smešen :D.

To dolznost imate napisano v statutu drustva? Kaj pa je to pol za eno drustvo? Drustvo komedijantov Domzale?

vostok_1 ::

Fantje, dovolj. Pustite trole na miru.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HappyPills ::

Je rekel master troll.
Zdej bomo vsi notri po 21ti uri in bo sploh zabavno, a ne vostok?

Zgodovina sprememb…

Markus386 ::

Smrekar1 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

"SKLEP

PREPOVED gibanja je protiustavni ukrep. POLICIJSKA URA je protiustavni ukrep. Vse, dokler ni razglašeno “izredno stanje.” Do tedaj se gibanje lahko samo “omeji”, omejitev pa mora biti podprta s prepričljivimi razlogi o “nujnosti, primernosti in sorazmernosti.”


Tjah, podprli so tako, da naj bi bilo največ okužb na privatnih žurkah. Te se večinoma dogajajo v večernih urah, zato naj bi bila policijska ura učinkovit ukrep.

Načeloma so minimum minimuma naredili, kaj dosti več kot to sicer res niso. Poleg tega je vprašanje kaj od te vlade je prepričljivega, tole z razkuževanjem rok ob vstopu v domač dom (kjer imaš milo in vodo) je idiotizem.


To je isto, kot ce zazges celo bajto, ker najdes notri pajka. Sorazmernosti ukrepov ni.

Zimonem ::

vostok_1 je izjavil:

Zimonem je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Zimonem je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Zaenkrat, pa še to do 21 ure.
V avstraliji imajo 5km rule. Če bo to pri nas, kaj boš pol trdil?

Saj v teoriji imaš prav. To še ni millitary style lockdown, gre pa za izgubo svoboščin, za virus, ki ni niti en red večji od sezonskih epidemij. Morda bo kak epidemiolog se ne strinjal, ampak za trenutek so cifre neizprosne.

Ja ker ste širili virus. Saj bi mask ne nuca5e pa packi ste.


Ne razumeš. Kljub bojda pocastemu upoštevanju ukrepov, virus praktično še ni dosegel enega reda velikosti, preteklih epidemij, ki smo jih obvladali brez, da bi ti sploh vedel, da se nekaj dogaja.

Povsem dobro razumem ko primerjam smrtnost na mesečni ravni v Sloveniji, Srbiji, švedski, Ameriki v korelaciji z širjenjem okužbe.


Letne podatke ali pa hvala, nasvidanje. Sicer pa v drugo temo prosim.

MasterTade je izjavil:

Policijska ura kakšna bedarija, tega se že ne grem


No, pa si le prestopil na našo stran.
Welcome brother.

HappyPills je izjavil:

Tukaj je zemljevi aedejv. https://aed-baza.si/


Še nihče ne pomnem, da bi oživljal covid bolnike na tak način.
Nehaj smetit. Pojdi pomagat distribuirat hrano ljudem v izolaciji, saj za to te plačujemo. Ne pa za teroriziranje ljudi na forumih.

https://healthfeedback.org/claimreview/...

https://www.b92.net/info/komentari.php?...

....


Zdej pa odjenjaj z trmoglavljenjem.
Pa obnašat se nauč.

stjan ::

Tečaje Civilne zaščite si plačuješ sam?
Si bil na izobraževanju na Igu?
Koliko stane en tečaj?
V kateri enoti CZ si?

Markus386 ::

energetik je izjavil:

Očitno gre pri "nesmiselnih" ukrepih (gibanje ponoči, med regijami, maske zunaj) samo za nezmožnost enforcanja predhodnih ukrepov, ki so bili zadostni. Torej premalo osebja za nadzorovat vse bifeje, privat zabave, nošenje maske itd. Sedaj se bo na daleč videlo kršitelja. Očitno je samo to point.
Če bi sicer imeli dovolj inšpekcije, policije in ICU osebja, bi komot ostali pri razmiku 2m med mizami, nošenju mask zgolj v gužvi.



Cela ljubljana je vedela, v katerih klubih so bile ponoci zabave.... a inspekcije nobene.

Torej ni problem v tem, da je inspektorjev premalo, ampak v tem, da se praskajo po jajcih v pisarnah dopoldne, potem pa se jim jebe za vse zvecer, ker pac, javni sektor, sindikat.

vostok_1 ::

Zimonem je izjavil:


Zdej pa odjenjaj z trmoglavljenjem.
Pa obnašat se nauč.


Skoraj povsot je bila v prvem šusu povečana smrtnost, kot se za novo bolezen smatra.
Ampak tudi ta smrtnost ni bila niti red višja od obstoječih.

Če imajo sedaj 20 letne rekorde, to zgolj pomeni, da je bila smrtnost v 20 letih minorna.

Minorna pa zato, ker je življenje potekalo povsem brez zavedanja, da se smrti dogajajo. Ko prebivalstvu dnevno čuti, da izgubljajo ljudi okoli njih, takrat treba srkbeti.
Ravno tako covid ni imel nikakršnega vpliva na gospodarstvo v katerikoli državi sveta, ker ni pobil delovne sile ali jih incapatitate-al. Lockdowni so sesuli gospodarstvo. Prove me wrong.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

LightBit ::

WhiteAngel je izjavil:

In kako bi ti zaustavil epidemijo ali jo upočasnil?

Kakšno vezo ima to?
Gre za pravno vprašanje.

vostok_1 ::

Kot rečeno. Predlagam, to kar vedno več strokovnjakov predlaga. Focused lockdown.

Morda pa je to tudi taktika češke, ki bo potestirala vse prebivalstvo. Izločila imune in jih poslala delat.

Glede na to, da so predkratkim uzakonili second amendment, morda njihovo vodstvo ni tako butasto kot naše. Lahko da vedo kaj delajo. Pustimo se presenetiti.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Zimonem ::

vostok_1 je izjavil:

Zimonem je izjavil:


Zdej pa odjenjaj z trmoglavljenjem.
Pa obnašat se nauč.


Skoraj povsot je bila v prvem šusu povečana smrtnost, kot se za novo bolezen smatra.
Ampak tudi ta smrtnost ni bila niti red višja od obstoječih.

Če imajo sedaj 20 letne rekorde, to zgolj pomeni, da je bila smrtnost v 20 letih minorna.

Minorna pa zato, ker je življenje potekalo povsem brez zavedanja, da se smrti dogajajo. Ko prebivalstvu dnevno čuti, da izgubljajo ljudi okoli njih, takrat treba srkbeti.
Ravno tako covid ni imel nikakršnega vpliva na gospodarstvo v katerikoli državi sveta, ker ni pobil delovne sile ali jih incapatitate-al. Lockdowni so sesuli gospodarstvo. Prove me wrong.

Pri nas ni bila. Nehaj si zmišljevat.

vostok_1 ::

Zimonem je izjavil:


Pri nas ni bila. Nehaj si zmišljevat.


Excuse me?


----
Sicer bo slovenija textbook example (in še polno držav zravn) kako ne vodit epidemijo. Po test runu v marcu narediti v enem letu praktično nič, nato uvesti drakonske ukrepe, ki imajo z epidemijo bolj malo veze.

Kot rečeno. Billy je lahko celo nedolžen kar se slovenije tiče. Imamo dovolj naših avtohtonih Billyjev.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zimonem ::

https://www.stat.si/statweb/News/Index/...

Nehaj nakladat, ker nisi nalepil enega podatka, ampak cel cajt onaniraš kako boš svojo pricunkulo vlekel zvečer na sprehod.

LightBit ::

vostok_1 je izjavil:

Morda pa je to tudi taktika češke, ki bo potestirala vse prebivalstvo. Izločila imune in jih poslala delat.

Ali niso to rekli Slovaki?

Zimonem ::

LightBit je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Morda pa je to tudi taktika češke, ki bo potestirala vse prebivalstvo. Izločila imune in jih poslala delat.

Ali niso to rekli Slovaki?

Jasno da Slovaki. Temu podatki ne gredo od rok pa da ga je eš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

sezona gripe 750 hospitaliziranih, Zdaj zarad Covid pa 200 in panika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22724338 (22441)          

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663100724 (73734) BigWhale

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
76353478 (41668) s1m0n

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46347452 (42557) vostok_1

Več podobnih tem