» »

Nižanje pokojnin najstarejši populaciji?

Nižanje pokojnin najstarejši populaciji?

1 2 3
4
»

Vice ::

A-242 je izjavil:

No, za razliko od tvojih nacisticnih nacrtov, imam jaz bolj preprosto resitev. Progresiven dvig davkov na premozenje. Problem resen.


Če bi SLO znižala davek na premoženje na 10% bi bila ena najbogatejših držav na svetu in verjetno država z najboljšmi pogoji za življenje (zdravstvo, izobraževanje, infrastruktura...). Dvig davkov nikoli in nikjer ni prineslo neke dodane vrednosti ne državi ne državljanom na dolgi rok. Na kratki rok je samo "država" profitirala za reševanje lastne riti.

gruntfürmich ::

fikus_ je izjavil:

Kaj gruntfurmich in slonic-tonic sta ena in ista oseba?! Ker včeraj je slonic-tonic tudi napisal neumnost, potem se pa izgovarjal na moje nerazumevanje.
zakaj so vedno drugi krivi za tvoje težave?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Aston_11 ::

kakšen je razultat? Je mato že ukinil pokojnine starejšim?

fikus_ ::

Grunt. . . daj razsvetli me kaj ima veze tvoj komentar. Ali je samo za v tri krasne? Ali te moram klicati slonic. . .?

Valvoline ::

Ma dej nehite srat. Dobra polovica teh komunajzerjev je upokojena pred abrahamom, delal niso enga dneva v zivljenju, stanovanja prigrabl po jazbinsku (pred tem pa placeval bagatelnih najemnin v visini bureka na dan), danes bi jih prodajal 1000x drazje, pa se zakonsko poskrbeli da si ostali ne morjo privoscit pocen strehe nad glavo.. Tu je tako medgeneracijsko posiljevanje da glava pece. Jaz predlagam ze ju3 referendum, za ukinitev pokojninske ponzi sheme, referendum 2, vsako zemljicse je lahko zazidljivo, referendum 3, ukinitev vseh lopovskih ter komunajzarskih placil za komunalne pricpevke, komisije, dovoljenja in ostalega sranja, zakonska pravica za vsakega do crnogradnje.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Valvoline - Vse to smo imeli na Rakovi jelši in v Tomačevem. Imajo tudi v južni Ameriki

Ti bi rad tole
https://reversehomesickness.com/south-a...
Delo krepa človeka
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako v pokoj s prihranki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10818105 (11884) Mato989
»

Olajšave za pokojnine nad 1400 €

Oddelek: Problemi človeštva
4811872 (10410) jalovec09
»

Višina pokojnine vs. prispevek ZPIZ (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6914831 (13377) solatko
»

neto - bruto = ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7416267 (14253) gjural
»

"Naša" pokojnina! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17334012 (31034) lexios

Več podobnih tem