» »

Nekdo je slisal uradno osebo, ki govori o nacrtih za lockdown preden so se zgodili

Nekdo je slisal uradno osebo, ki govori o nacrtih za lockdown preden so se zgodili

1
2
3

hr_natakar ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Zanimivo, kako ti zanikovalci radi na plano vlečejo tistega Nobelovca, ki se mu je dokazano odpililo.....

Aja...za njih bo 'dokazano' šele potem, ko bo na obdukciji vidna degradacija možganov? Ali še takrat ne?


Sem povedal, da je zdravnikov ogromno. Mi lahko poves svoje vire, ki jim gre 100 procentno zaupat? je to svetovna organizacija, ki je 80 procentov sponzorirana s strani farmacije. Ali pa mogoce rtvslo ali 24ur, ki ne sme objavljat nic kar je nasprotno od stalisca WHO? Prosim navedi mi en kredibilen vir? Ali pa NIJZ, kjer je vodstvo bilo zamenjano s Krekom, ki je bil prej na podrocju za preprecevanje od odvisnosti od drog. Nobenega kredibilnega vira ti ne bo uspelo najt.

Urbano#Desno ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Zanimivo, kako ti zanikovalci radi na plano vlečejo tistega Nobelovca, ki se mu je dokazano odpililo.....

Aja...za njih bo 'dokazano' šele potem, ko bo na obdukciji vidna degradacija možganov? Ali še takrat ne?


Mah teli tukaj tudi če bodo na rendgenu videli svoja lastna pluča požrta od covida bodo še vedno trdili da je fejk in da jih dohtar želi nategnit da bi farmacija zaslužila.

hr_natakar ::

To sem veckraqt vprasal za vase vire, ki jim je moc 100 procentno zaupat. Do zdaj niste nasteli nobenega. Ampak se vedno trdno verjamete, da je vse, kar vam servirajo mediji, da je cista resnica. Pa imate dokaze za to?

SeMiNeSanja ::

Urbano#Desno je izjavil:

SeMiNeSanja je izjavil:

Zanimivo, kako ti zanikovalci radi na plano vlečejo tistega Nobelovca, ki se mu je dokazano odpililo.....

Aja...za njih bo 'dokazano' šele potem, ko bo na obdukciji vidna degradacija možganov? Ali še takrat ne?


Mah teli tukaj tudi če bodo na rendgenu videli svoja lastna pluča požrta od covida bodo še vedno trdili da je fejk in da jih dohtar želi nategnit da bi farmacija zaslužila.

Jim bo treba na nagrobnik vklesati "ker ni bilo kredibilnega vira, zagotovo nisem umrl zaradi Covida"....

Zanimivo, kako zanikovalci zahtevajo "kredibilne vire", sami pa barantajo z viri "pri frizerju" in podobnimi.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

hr_natakar ::

Zanimivo je to, da ne mores najt enega samega vira, ki bi lahko bil kredibilen. Jaz sem odprt za vse informacije. Dopustim, da se motim. Povej mi kredibilen vir prosim.

SeMiNeSanja ::

hr_natakar je izjavil:

Zanimivo je to, da ne mores najt enega samega vira, ki bi lahko bil kredibilen. Jaz sem odprt za vse informacije. Dopustim, da se motim. Povej mi kredibilen vir prosim.

Evo ti 'kredibilen vir': moja frizerka!

Pa zdaj pojasni, zakaj naj bi po tvoje bila moja frizerka manj kredibilna od tvojega frizerja!

(bedasto vprašanje lahko edino odgovoriš z bedastim odgovorom...)
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Zgodovina sprememb…

martincek1 ::

hr_natakar je izjavil:

To sem veckraqt vprasal za vase vire, ki jim je moc 100 procentno zaupat.


https://www.szd.si/sekcije-in-zdruzenja...

Sicer pa nobena stvar ni 100% vredna zaupanja - kar boš seveda v naslednjem postu z veseljem izkoristil za svoje nadaljne blodnje.

feryz ::

Btw, naš mulc je povedal prejšnji četrtek, da bo od naslednjega tedna doma. Ljubljanska gimnazija.
Nimam pa internetnega vira, če bo kdo takoj vprašal.

Cruz ::

hr_natakar je izjavil:

To sem veckraqt vprasal za vase vire, ki jim je moc 100 procentno zaupat. Do zdaj niste nasteli nobenega. Ampak se vedno trdno verjamete, da je vse, kar vam servirajo mediji, da je cista resnica. Pa imate dokaze za to?
To je slab argument za zaupanje v nekega alt-Youtuberja, ki služi s ŠOKANTNIMI naslovi videojov.

Treba se je oddaljiti od absolutne resnice in nezmote. Motimo se, motili se bomo, obstaja pa večja verjetnost, da se moti YT kanal No Bullshit in podobne traparije od recimo svetovne zdravstvene organizacije, zato niso enakovredni v verodostojnosti.

hr_natakar ::

martincek1 je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

To sem veckraqt vprasal za vase vire, ki jim je moc 100 procentno zaupat.


https://www.szd.si/sekcije-in-zdruzenja...

Sicer pa nobena stvar ni 100% vredna zaupanja - kar boš seveda v naslednjem postu z veseljem izkoristil za svoje nadaljne blodnje.


Pa to ves, da stroka ne sme nic povedat, kar je v nasprotju z uradnim staliscem od WHO? Torej to ni noben kredibilen vir ampak zgolj strinjanje z WHO.

darkolord ::

Pa to ves, da stroka ne sme nic povedat, kar je v nasprotju z uradnim staliscem od WHO?
Vir za to?

FoxKnox ::

Najbolj kredibilna oseba bi bila, človek, ki je ene dva tedna prebil na ventilatorju, ta bi s prve roke vedel, kako je. Je kje kakšen ?

martincek1 ::

darkolord je izjavil:

Pa to ves, da stroka ne sme nic povedat, kar je v nasprotju z uradnim staliscem od WHO?
Vir za to?


Njegove blodnje

Najbolj kredibilna oseba bi bila, človek, ki je ene dva tedna prebil na ventilatorju, ta bi s prve roke vedel, kako je. Je kje kakšen ?


Lahko povprašam znanko, če se ji uspe izmazati. Je že več kot tri tedne na intenzivni. Sicer pa imaš več ljudi, ki so šli skozi izkušnjo in lahko prebereš njihovo zgodbo.

Zgodovina sprememb…

no comment ::

hr_natakar je izjavil:


Pa to ves, da stroka ne sme nic povedat, kar je v nasprotju z uradnim staliscem od WHO? Torej to ni noben kredibilen vir ampak zgolj strinjanje z WHO.

Ne, ne vemo. Ker mi svojih diplom in doktoratov nismo dobili na FB.

hr_natakar ::

FoxKnox je izjavil:

Najbolj kredibilna oseba bi bila, človek, ki je ene dva tedna prebil na ventilatorju, ta bi s prve roke vedel, kako je. Je kje kakšen ?


za ventilatorje je najbolj priznan strokovnjak iz bivse jugoslavije, zdaj v penziji, dejal, da respiratorji niso primerni za zdravljene bolnikov s kovid 19 in da je vec moznosti da umre, ce je kdo na respiratorju kot brez. Posnetek je bil objavljen na slotech, veckrat. Je v makedonskem jeziku, preveden v srbohrvascino.

Zgodovina sprememb…

FoxKnox ::

hr_natakar je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Najbolj kredibilna oseba bi bila, človek, ki je ene dva tedna prebil na ventilatorju, ta bi s prve roke vedel, kako je. Je kje kakšen ?


za ventilatorje je najbolj priznan strokovnjak iz bivse jugoslavije, zdaj v penziji, dejal, da respiratorji niso primerni za zdravljene bolnikov s kovid 19 in da je vec moznosti da umre, ce je kdo na respiratorju kot brez. Posnetek je bil objavljen na slotech, veckrat. Je v makedonskem jeziku, preveden v srbohrvascino.

Vir ?

martincek1 ::

hr_natakar je izjavil:



za ventilatorje je najbolj priznan strokovnjak iz bivse jugoslavije, zdaj v penziji, dejal, da respiratorji niso primerni za zdravljene bolnikov s kovid 19 in da je vec moznosti da umre, ce je kdo na respiratorju kot brez. Posnetek je bil objavljen na slotech, veckrat. Je v makedonskem jeziku, preveden v srbohrvascino.


Tvoj predlog (predvidevam) pa je, da se jih enostavno zafila s kisikom in počaka, da umrejo?

HappyPills ::

Ko je ta makedonec bil še aktiven zdravnik ventilatorji še niso obstajal. To je tako kot baka, ki je celo življenje bila glavna finančnica v velki firmi in zdaj pravi da je ebanka nevarna.

DarwiN ::

Sploh je zanimivo, kako so tile ljudje z alternativnimi možgani glasni s svojimi zarotami, potem ko pa vrag odnese šalo, pa poniknejo... Ampak ne za dolgo! Tam marca, aprila, ko je bilo stanje najbolj alarmantno, je bila relativna tišina.. Par trumptardov se je v Ameriki zbralo na protestu proti "kratenju" njihovih pravic, pa seveda facebook, ampak vsega precej manj... Namesto zanikanja je bil takrat popularen "blame game" proti Kitajcem.

Ampak takoj, ko so ukrepi obrodili sadove in je smrtnost padla, so ti zarotniki spet prišli na površje.

In očitno se bo zgodba kmalu ponovila. V kolikšni meri? Odvisno od števila žrtev.

Fino tako živet, a ne? Pljuvaš, jočeš, napadaš odgovorne, vse po vrsti. Kršiš pravila in ukrepe. Morebiti posredno, ali kar neposredno ubiješ par ljudi... Ampak kriv nisi nikoli nič. Fučka se tebi.. Če pa slučajno začnejo ljudje umirat kot muhe, pa napadeš Kitajce in dejstva (medije), češ da lažejo. Pri trumptardih je tu najbolj popularen podatek, da 96% ljudi umre s pridruženimi boleznimi, potemtakem jih je COVID odpihnil le 4%. :))

Skratka, imaš win-win situacijo zase. Prikladno, kaj, hr_natakar in drugi covidioti?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

FoxKnox ::

Upam, da nikomur izmed nas ne bo treba na ventilator in upam, da ne bi kdo izmed vas imel do konca življenja občutek, da je posredno kriv za smrt nekoga, ker ni upošteval navodil za omejevanje virusa

hr_natakar ::

FoxKnox je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Najbolj kredibilna oseba bi bila, človek, ki je ene dva tedna prebil na ventilatorju, ta bi s prve roke vedel, kako je. Je kje kakšen ?


za ventilatorje je najbolj priznan strokovnjak iz bivse jugoslavije, zdaj v penziji, dejal, da respiratorji niso primerni za zdravljene bolnikov s kovid 19 in da je vec moznosti da umre, ce je kdo na respiratorju kot brez. Posnetek je bil objavljen na slotech, veckrat. Je v makedonskem jeziku, preveden v srbohrvascino.

Vir ?


hr_natakar ::

HappyPills je izjavil:

Ko je ta makedonec bil še aktiven zdravnik ventilatorji še niso obstajal. To je tako kot baka, ki je celo življenje bila glavna finančnica v velki firmi in zdaj pravi da je ebanka nevarna.


Delal je 10 do 15 let samo na respiratornih infekcijah. Poleg tega je imela jugoslavija zelo razvito infektologijo, celo francija jim zavida, kako nimamo taksno infektologijo kot bivsa jugoslavija.

HappyPills ::

To ne spremeni tega kar sem rekel.

hr_natakar ::

Izbrancem eno cepivo, državljanom drugo
evropsko javnost je razburila novica, da bodo v Nemčiji vojaki, policisti in drugi zaposleni v ključnih poklicih prejeli cepivo proti novi gripi, ki ima manj stranskih učinkov kot tisto za navadne državljane. Po poročanju nemških medijev naj bi najpomembnejše osebe v državi cepili s cepivom, ki ima manj stranskih učinkov kot cepivo s katerim naj bi cepili večino ljudi.

https://www.rtvslo.si/zdravje/who-pande...

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

In kje je ta citat v linku?

pirat ::

hr_natakar, res me zanima - a to fizicno boli biti tako glup kot si ti? Se zbujas z glavoboli ali kaj podobnega, ker resno, biti tako glup kot si ti je res popolnoma neverjetno.

hr_natakar ::

HappyPills je izjavil:

In kje je ta citat v linku?


popravljen link
https://www.rtvslo.si/svet/obama-razgla...

pirat je izjavil:

hr_natakar, res me zanima - a to fizicno boli biti tako glup kot si ti? Se zbujas z glavoboli ali kaj podobnega, ker resno, biti tako glup kot si ti je res popolnoma neverjetno.


Tukaj na spodnjem linku imas zbranih vec uradnih virov, preiskav evropskih parlamentov, british medical journal in citate iz rtvslo.
Ali je WHO verodostojen? Preiskave, ki so se dogajale in ugotovitve

Zgodovina sprememb…

SeMiNeSanja ::

Kaj ima OBAMA leta 2009 veze z cepljenjem nemških vojakov proti gripi LETOS?

Res, ful verodostojno....
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

HappyPills ::

hr_natakar je izjavil:

HappyPills je izjavil:

In kje je ta citat v linku?


popravljen link
https://www.rtvslo.si/svet/obama-razgla...

pirat je izjavil:

hr_natakar, res me zanima - a to fizicno boli biti tako glup kot si ti? Se zbujas z glavoboli ali kaj podobnega, ker resno, biti tako glup kot si ti je res popolnoma neverjetno.


Tukaj na spodnjem linku imas zbranih vec uradnih virov, preiskav evropskih parlamentov, british medical journal in citate iz rtvslo.
Ali je WHO verodostojen? Preiskave, ki so se dogajale in ugotovitve


Zdaj pa preberi še zaključek te zgodbe, kdo je odregiral in kako. Zanimivo branje. Očitno agencije opravljajo posel. Btw tukaj se je stroka (kateri ti ne vrjameš) jasno oglasila. Torej?

hr_natakar ::

Poročilo, ki so ga napisali člani Sveta Evrope, kaže, da so imela farmacevtska podjetja vpliv na vsaki ravni odločanja in da so WHO prisilila, da je ta razglasil pandemijo, čeprav za to ni bilo potrebe. V približno istem času je izšlo poročilo v reviji British Medical Journal (BMJ), v kateri ugotavljajo, da so nekateri znanstveniki skupaj z farmacevtskimi podjetji načrte za razglasitev pandemije WHO-ja snovali že leta 2004. V teh načrtih je bilo predvideno tudi to, da nas lahko cepijo brez razloga in da lahko WHO prevzame nadzor nad zdravstvenim sistem.

uradni viri

http://assembly.coe.int/CommitteeDocs/2...
https://www.bmj.com/content/340/bmj.c29...
https://www.rtvslo.si/svet/na-trgu-novo...


Parlamentarna skupščina Sveta Evrope (PaCoE) je 4. junija 2010 objavila poročilo o WHO-jevi razglasitvi pandemije. V njem ugotavlja, da je bilo ravnanje WHO-ja, evropskih agencij in posameznih državnih vlad ob razglasitvi pandemije zaradi virusa stran vržen javni denar in neupravičeno širjenje strahu o vplivu virusa na zdravje Evropejcev".

https://www.rtvslo.si/svet/na-trgu-novo...

Kvinta ::

Jaz vsaki dan eno tako prazno pojem pa vrjamem da mi nič ne more bit je 100x bolše ko da bi se cepo:D

https://cdn.shopify.com/s/files/1/2622/...
A.C.A.B

fuck_it_ ::

hr_natakar je izjavil:

Spomnim se, da je nekdo, mislim da poleti, napisal na slotech, da je v frizerskem salonu ponesrec slisal uradno osebo, kako se pogovarja, da imajo v nacrtu spet uvest lockdown v tem casu. Ampak to je bilo receno nekje poleti, ko ni bilo ne duha ne sluha o koroni in ponovnem zapiranju. Zgleda da je vse v naprej nacrtovano. Ce najdete komentar, lepo prosim citat. Kot kaze, je imel prav.

...


najbrž je govoril o načrtih kaj se bo zgodilo če bo drugi val. Itak smo vsi vedeli da bo drugi val in da bo mnogo hujši kot prvi.

          ::

kamiKaZaA je izjavil:

To drži. Spomladi so zatrjevali, da je maksimum 2000 testov na dan.


V zvezi s zaroto corone se omenja tudi Bill Gates, ki je izjavil, da bo 640K RAM-a zadosti za vse večne čase. Sigurno sta zadevi povezani.

martincek1 ::

Najbolj smešni so tisti, ki govorijo o nevarnosti mask, v drugem komentarju pa povezujejo covid s 5G in nadzorom preko kamer :D

          ::

hr_natakar je izjavil:

In kaj bo uporabnik kopriwa dejal na to, da so pcr testi totalno neprimerni za resne studije in resne meritve. Niso primerni za potrjevanje okuzb.


A si tud to od frizerja zvedu?

          ::

hr_natakar je izjavil:

za ventilatorje je najbolj priznan strokovnjak iz bivse jugoslavije, zdaj v penziji, dejal, da respiratorji niso primerni za zdravljene bolnikov s kovid 19 in da je vec moznosti da umre, ce je kdo na respiratorju kot brez. Posnetek je bil objavljen na slotech, veckrat. Je v makedonskem jeziku, preveden v srbohrvascino.


Zanimivo, da en upokojenec iz bivše Juge ve več od vseh ostalih strokovnjakov. Najbrž ga zelo cenzurirajo?

Manu ::

hr_natakar je izjavil:

Kako pa pojasnjujete primere, ko so zdrave osebe bile poklicane na testiranje s strani svojih zdravnikov. So stale v vrsti za testiranje. Ker je bilo predolgo za cakat so izstopile iz vrste in odsle domov. KAsneje so jim sporocili, da so pozitivni na korono. :)

Prvo moraš povedat kje si to slišal in kje se je to dogajalo. Zakaj ni teh informacij? Skrivaš kaj?

Med tem kaj je res in med tem kaj se sliši je lahko velika razlika. Gre za znani efekt "telefonček".
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

r3dkv1c4 ::

          je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

za ventilatorje je najbolj priznan strokovnjak iz bivse jugoslavije, zdaj v penziji, dejal, da respiratorji niso primerni za zdravljene bolnikov s kovid 19 in da je vec moznosti da umre, ce je kdo na respiratorju kot brez. Posnetek je bil objavljen na slotech, veckrat. Je v makedonskem jeziku, preveden v srbohrvascino.


Zanimivo, da en upokojenec iz bivše Juge ve več od vseh ostalih strokovnjakov. Najbrž ga zelo cenzurirajo?

Zanimivo, da vse ovce mislijo, da je korona prišla iz Vuhana:))
Poleg tega verjamejo vseh nakladačem pred kamero, vključno s Kocino in njegovim metadonskim terapevtom.
Koliko jih je umrlo od Covida-19?
Verodostojen podatek je......aja....ni ga, ker jih je za prste ene roke....v celi Evropi
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

no comment ::

Manu je izjavil:


Prvo moraš povedat kje si to slišal in kje se je to dogajalo. Zakaj ni teh informacij? Skrivaš kaj?

Dej vsaj prelet temo, da ne boš spraševal nekaj kar je bilo že 100x pojasnjeno. Pri svoji frizerki je zvedel.

Natakarji morajo biti urejeni, zato so tudi dosti pri frizerjih, ergo, dobro informirani.

          ::

martincek1 je izjavil:

Najbolj smešni so tisti, ki govorijo o nevarnosti mask, v drugem komentarju pa povezujejo covid s 5G in nadzorom preko kamer :D


Ali pa, ko potetoviran kadilec razpreda o škodljivosti cepiv.

r3dkv1c4 je izjavil:

Verodostojen podatek je......aja....ni ga, ker jih je za prste ene roke....v celi Evropi


Tebi tudi verodostojen podatek ne koristi, ker ne znaš šteti do take številke.

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

Js sm pa zadnjič pri mehaniku slišal, da imajo natakarji nizek IQ, verjetno bo temu res tako, zato zdaj zapirajo lokale, da ne bi še bolj poneumili strank.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

r3dkv1c4 ::

          je izjavil:

martincek1 je izjavil:

Najbolj smešni so tisti, ki govorijo o nevarnosti mask, v drugem komentarju pa povezujejo covid s 5G in nadzorom preko kamer :D


Ali pa, ko potetoviran kadilec razpreda o škodljivosti cepiv.

r3dkv1c4 je izjavil:

Verodostojen podatek je......aja....ni ga, ker jih je za prste ene roke....v celi Evropi


Tebi tudi verodostojen podatek ne koristi, ker ne znaš šteti do take številke.

Zate, ovčki, zate so vsi podatki, ki ti jih servirajo verodostojni, ane?
Clap-clap:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

sheeshkar ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Zate, ovčki, zate so vsi podatki, ki ti jih servirajo verodostojni, ane?
Clap-clap:))

Od kje pa ti črpaš podatke s katerimi prihajaš do svojih zaključkov?

sparklyslo ::

S temle ze je ziher Janša zmenil, da naj naredi montažo slike, ker virusa ni je samo lažji prehlad....

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pul...

          ::

sheeshkar je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Zate, ovčki, zate so vsi podatki, ki ti jih servirajo verodostojni, ane?
Clap-clap:))

Od kje pa ti črpaš podatke s katerimi prihajaš do svojih zaključkov?


Če je na fejsbuku, pol bo pa že res, ane.

Slopek ::

          je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Zate, ovčki, zate so vsi podatki, ki ti jih servirajo verodostojni, ane?
Clap-clap:))

Od kje pa ti črpaš podatke s katerimi prihajaš do svojih zaključkov?


Če je na fejsbuku, pol bo pa že res, ane.

tko k votla zemlja an?
odvisno kam piha veter ;)

          ::

Slopek je izjavil:

tko k votla zemlja an?
odvisno kam piha veter ;)


Včasih naredim kakšen test, da vidim s kom imam tukaj opravka.

Mato989 ::

Svetovna populacija pa kljub pandemiji navzgor
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Slopek ::

          je izjavil:

Slopek je izjavil:

tko k votla zemlja an?
odvisno kam piha veter ;)


Včasih naredim kakšen test, da vidim s kom imam tukaj opravka.

LOL...slabo, slabo...vem, da ni važno, ampak ti ne verjamem...si dvolična p....in nič drugega...tolk, da veš, s kom imaš opravka...bruh

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

vostok_1 ::

Da so napovedali lockdown še preden so poznali situacijo jeseni, me ne bi presenetilo.

Še bolj zanimiv je Event 201 (simulacija pandemije), tik pred pandemijo.

A bi vas presenetilo, da par dni pred 9/11 so imeli v US vojski simulirano vajo "terorističnih ugrabiteljev letal, ki bi jih eksplodirali nad New Yorkom"?

Just a coincidence my friends, just a coincidence.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46348750 (43855) vostok_1

Predlog ankete - Zaupanje stroki glede covid (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
715634 (4611) imagodei

Več podobnih tem