» »

Paypal,Visa Electron

Paypal,Visa Electron

Scaramouche1 ::

Rad bi vzel, me zanima kakšne imate izkušnje, rabim za nakupe Amazon in Ebay...

So velike razlike med ponudniki?

eric_cartman ::

Imel 3 leta nazaj na Koprski banki oz. Intesi..
Nič kaj posebnega.. Naložiš si gor denar in plačaš prek spleta oz. prek Paypala..

Je pa res, da PayPal še podpira Viso Electron.. Dočim kakšne spletne strani ne podpirajo plačevanja niti s PayPalom niti z Viso Electron..

Jst imam lepo debetno MC, na drugi banki (DH).. Lažje, boljše.. Vodenje računa plačujem 2,5 €/mesec, na banko pa si prenakažem točno tolko kot rabim, tako da iz stališča varnosti je to isto kot Visa Electron oz. boljše, ker nimam nobenih omejitev, kot pri Visi Electron.

Tako da moj nasvet bi bil, da si na drugi banki odpreš račun z debetno MC, če te skrbi varnost.

NejcSSD ::

Jaz imam vse pri Abanki, Viso Electron na svojem računu in gor nalagam z Abamobi kadar rabim in še en račun z Maestro in rednimi prihodki. Skupaj še z varčevalnimi spletno in mobilno aplikacijo dam manj kot 4EUR/mesec.

Ker sem striktno želel TRRje ločit med Viso in Maestro dodatno plačujem 1,5EUR na mesec. Če imaš obe kartici na skupnem TRRju je strošek 2,5e
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NejcSSD ()

Kodrnusa ::

Odpri n26, mas zastonj vodenje in kartico. Pa se zaklenes jo lahko za dvige in internetne nakupe ko tega ne rabis.

Vuli ::

samo n26 kartice ne prime paypal.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vuli ()

greatdrakon ::

N26 deluje na paypal čisto normalno. uporabljam že leta. poglej nastavitve.

Kvinta ::

Dočim kakšne spletne strani ne podpirajo plačevanja niti s PayPalom niti z Viso Electron..


Takim se jaz izogibam ponavadi so nateguni...

Vsepovsod kjer piše Visa dela meni Visa Electron tud fizično po celem svetu ne glede kjer sem bil zataknilo se je samo enkrat seveda pri nekem slovenskem podjetju :))
A.C.A.B

sparklyslo ::

Paypal,Visa Electron. - brez težav do sedaj s to kombinacijo

Sindrom ::

Za N26 moraš imeti pametni mobilni telefon. Tako, da če misliš to urejati preko osebnega računalnika, kot sem to želel jaz, pozabi.

Jaz sem svojo Visa Electron predplačniško vzel pred leti pri bivši Banki Koper. Ker pa so nedavno postali pohlepni, sem se preselil na NKBM, kjer imajo enako kartico še vedno samo za 10€ za 4 leta. Paypal deluje z njo prez problema, tudi druge spletne strani, ki zahtevajo plačilno kartico (brez paypal-a) delujejo normalno.

lp
"If privacy is outlawed, only outlaws will have privacy." - Phil Zimmerman

Scaramouche1 ::

Sindrom je izjavil:

Za N26 moraš imeti pametni mobilni telefon. Tako, da če misliš to urejati preko osebnega računalnika, kot sem to želel jaz, pozabi.

Jaz sem svojo Visa Electron predplačniško vzel pred leti pri bivši Banki Koper. Ker pa so nedavno postali pohlepni, sem se preselil na NKBM, kjer imajo enako kartico še vedno samo za 10€ za 4 leta. Paypal deluje z njo prez problema, tudi druge spletne strani, ki zahtevajo plačilno kartico (brez paypal-a) delujejo normalno.

lp


koliko moraš mesečno plačevat za kartico?

fikus_ ::

Nič.

Imajo pa tudi virtualno Viso mislim da 6€ za 4 leta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330106754 (25604) Vetrpiha
»

Predplačniška visa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15037926 (16082) sbawe64
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106391 (33438) PINki
»

PayPal help

Oddelek: Omrežja in internet
256772 (5938) rakun24
»

PayPal Ebayev vlečni konj

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
299572 (8565) mtosev

Več podobnih tem