» »

Zokni, ki ne lezejo dol

Zokni, ki ne lezejo dol

Galaxy ::

Simple question: kje dobit visoke nogavice za moske, ki ne “lezejo” dol, temvec ostanejo na mestu.

Dogaja se mi, da sem v poslovni obleki in ko si dam nogo na koleno, mi zokni vedno zlezejo dol.

Predlogi?

borisk ::

pravilna velikost zoknov, pa dosti dolge hlače, aja izogibaj se dajanju nog na koleno, ni zdravo...

druga rešitev so naramnice za zokne.
https://www.amazon.com/Garters-Adjustab...

Galaxy ::

borisk je izjavil:

pravilna velikost zoknov, pa dosti dolge hlače, aja izogibaj se dajanju nog na koleno, ni zdravo...

druga rešitev so naramnice za zokne.
https://www.amazon.com/Garters-Adjustab...


Ja, saj nosim dolge hlače. Zokni so dovolj veliki, le da lezejo dol. Teh naramnic za zokne pa ni šans da dam gor :D

borisk ::

redko kdo nosi ustrezno dolge hlače...

Zimonem ::

Ne bo šlo drugače, kot da sprobaš različne.
Dečve imajo na samostoječkah silikonske trakove. Nekaj podobnega se dobi tudi za desce , ampak je bolj kot ne redkost.

;-) ::

meni najbolj ne lezejo dol če vzamem zokne od moje, tako da vrjetno manjši so manj lezejo.

koyotee ::

Malo magnezija vsuj notri
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Horas ::

če ti lezejo dol imaš prevelike
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

buttcrack ::

kup si kompresijske zokne, ti ne grejo nikamor

val46 ::

Ko sem še fuzbal špilal, smo si jih nad ščitniki s selotejpom dvakrat okrog noge zalepli, da nam niso dol lezli :) Lohk tko probaš ;)

IL_DIAVOLO ::

Kupi si malo debelejse zokne, ki se tesno prilegajo stopalu. Tako, da jih komaj gor dobis, imajo tudi boljšo elastiko od teh stumfov.

Likalnik ::

val46 je izjavil:

Ko sem še fuzbal špilal, smo si jih nad ščitniki s selotejpom dvakrat okrog noge zalepli, da nam niso dol lezli :) Lohk tko probaš ;)


haha tako je...tudi jaz sem to delal...in preverjeno drži....nogometne nogavice oziroma "štucni"

Zimonem ::

Sta imela za pod poslovno obleko kak posebej tanek selotejp ali kar duck tape?

Galaxy ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kupi si malo debelejse zokne, ki se tesno prilegajo stopalu. Tako, da jih komaj gor dobis, imajo tudi boljšo elastiko od teh stumfov.

Kje najdem take? Predlog? Kero firmo?

GupeM ::

Jaz imam neke Under Armour, pa ne vem kje sem jih kupil. Zdaj na netu jih ne najdem. Vem pa, da svinjsko držijo. Skoraj preveč.

avtek ::

Meni adidasovi (taki) ne lezejo nič dol. Ne vem pa kako bi izgledalo pri poslovni obleki, če se vidi logo itd... :)

IL_DIAVOLO ::

Galaxy je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kupi si malo debelejse zokne, ki se tesno prilegajo stopalu. Tako, da jih komaj gor dobis, imajo tudi boljšo elastiko od teh stumfov.

Kje najdem take? Predlog? Kero firmo?


Ne poznam znamke, ampak prepoznas jih po vsitem "logotipu", ki imajo na stopalu vsito stevilko stopala. Jaz imam stevilko 41, torej kupujem 39-42.

Dobiš pa jih v vsaki trgovini za navadne reveze :) V new yorkerju to be exact.

Tudi nizke zokne imajo, jaz sem res zelo zadovoljen. So tudi trpežni.

perci ::

Ja in kaj potem, če ti lezejo dol? Ko dvigneš nogo, pač popraviš nogavico. Nosim obleko 5 dni v tednu in ni to noben big deal.

IL_DIAVOLO ::

Ne sledis temi.

Zgleden moderator bi take poste pobrisal.

starfotr ::

mancini ::

Kupuj si kvalitetne nogavice in ti ne bodo lezle prav nič dol. Vsaj pri meni je tako

d4vid ::

Ko smo ravno pri zoknih, kje kupit takšne da se ne strgajo? :))
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d4vid ()

feryz ::

Saj je seksi, če se vidi še kos noge in nisi ravno kosmat kot medved.
Jaz imam problem najti štumfe vmes med nizkimi in normalnimi. Se pravi nekje do gležnja. Jih ni, pa konec. Zdaj sem staknil neke športne in jih nabavil 20 parov.
Je pa res, da imajo logotip. In to več njih. Ampak glede na to, da v življenju še nisem bil v obleki ali s kravato, to ni tak problem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pohodni čevlji (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5520551 (546) JanezH
»

Kje kupujete nogavice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7414867 (4075) krucymucy
»

Kere nogavice?

Oddelek: Loža
453251 (2638) Mr.G.
»

Piflar (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
776176 (5320) DarkHand

Več podobnih tem