» »

Kere nogavice?

Kere nogavice?

goranTNT ::

Dejte mi povedat keri stumfi grejo s kero obutvijo.
Ok pr cevlih grejo crni oz modri.
Sam pr supergah mi eni enkrat govorijo crni, drugi beli.
Nikdar ni dobr. Kva je zdej?:|

jeti ::

Belih se ogibaj, da te ne bodo označili za čefurja.>:D

K supergam pašejo črni čisto lepo, seveda je pa odvisno tudi, kakšne barve so in seveda, kakšne hlače nosiš. Je pa res, da pod črne superge ne spadajo svetli štumfi, obratno pa ni problema. (podobno ne gredo svetli štumfi pod temno modre kavbojke, obratno je pa ponavadi čisto uredu.
Skratka, nabavi nekaj črnih, nekaj temno sivih štumfov, pa še kakšne Miki Miška. Po izbiri pač.:D
Pa glej da ne bodo smrdeli.:D
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

luni ::

heh, kaj naj recem, kot pa da ste kmeti... nogavice se izbirajo glede na barvo obuvala in hlac, ki jih nosis in ce hoces bit eleganten, si pac barvno usklajen

vcasih so vsi nosili bele stumfe povsod, zdaj pa je ravno obratno, in sicer da beli stumfi veljajo za kmecko stvar, zato pa vsi povsod tlacijo temne in crne stumfe... zgleda pa enako kmecko

ah ja :\
Artificial Intelligentia

Yohan del Sud ::

Če maš bele gate, bele superge in belo majico, pol črni štumfi ne pašejo, z belimi si pa čefur. Kaj pol oranžne? Kaj pa h kosmatim nogam pašejo sivi štumfi? Kakšni bodo pasal k SLo-tech majici? Dokolenke s štrumpantlni?

ABX ::

Črne tange pa so bolj sexi od belih :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

jeti ::

Hja, ne bi rekel. Beli štumfi so samo eni, vseh ostalih je pa mnogo več. Tako da ne vem, zakaj bi izgledalo "kmečko"8-O če nekdo obuje temne štumfe (barv je veliko, od temno sive, modre, črne do ne vem česa še vsega).

Bistveno je pa res, da štumfi pašejo k obuvalu in hlačam, ampakbeli to v večini primerov nikakor NISO. Črni (temni nasplošno) pašejo v mnogo več kombinacij, IMHO.
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Huey P ::

luni; Se popolno strinjam!!!

Meni brat veliko teži, da nosim bele štrumfe - češ da so mnečki k črnim hlačam (niso kavbojke ampak široke črne hlače, ki so iz jeansa in še nekaj...)! Pa mu jaz vedno govorim, da je kmet on; Bele štrumfe nosim, ker vedno nosim teniške čevlje (ali Adidaske po domače), in kje je kdo videl koga z adidaskami in črnimi štrunfi?

Črne štrunfe so kmečke (se oproščam, če žalim kmete)...

..::DOOM III: The Legacy::..

Medved ::

ŠTUMF JE ŠTUMF SAM DA NE ZEBE - TO JE NJEGOV NAMEN. ŠTRUMFI SO PA IZ RISANKE>:D;((:D
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Thomas ::

Po moje bodo štumfi šli po poti avtošlaufov. Zdej maš kr gumo direkt na feltno napumpano - ne pa še šlaufa vmes.

Čevlji se bodo pa tud direkt začel obuvat. Einstein jih je že kdaj! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ABX ::

Sej če je to počel poleti z sandali je čisto normalno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Thomas ::

Ne, on je bil mende vedno na boso nogo obut. Takrat mogoče, ko je šu po Nobelovo, da mu je žena al pa kakšna ljubica natišala nogavice na obe noge. Pa še to vprašanje. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

goranTNT ::

HE HE HE!

LUNI kaj pa če si ti največji kmet!!!!!!!

zlickon ::

najboljši so tisti, ki so od švica že tak trdi, da zjutraj samo skočiš v njih he,he

undefined ::

Če maš bele štumfe si čefur, če maš rdeče si Rus, če maš modre si nacist, če maš oranžne si Čeh, če maš sive/črne si kmet... kaj nositi? Najbolje nič. >:D

Get real!

Avenger ::

He, za k supergam so najboljši taki s Tweety in/ali Sylvestrom v vlogi, al pa MikiMiško, Johnnyem Bravotom, al pa še kej tazga hecnga, razen telebajskov... Hej... kaj pa če bi Slo-tech dal natisnt nekaj sto parov štumfov s Slo-tech logotom? :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

NoUse4AName ::

ko jebe ostali folk, nosi kar hoces.

Medved ::

lohk tud najlonke, fajn se nosjo hehe:)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

`DoC ::

Najboljš ga je bos lomit po svetu pa je...>:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

||_^_|| ::

s temnomodrimi nemoreš falit

Medved ::

prozorni štumfi bi bli tud kul, nevidni:)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Nemelk ::

najbolš štunfi so: beli do kolen (neki tazga k jih nosjo nekateri v NBA:P)
Nemelk ™

Avenger ::

Seveda, najboljš je bit brez čevljev, pol sploh odpade vprašanje barve štumfov. V Jublan je en klošar, al ena podvrsta klošarja, ki hodi bos. VEDNO in POVSOD. Vedno vključuje vse vremenske razmere, v vseh štirih letnih časih.:D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Medved ::

ampak pri sexu mora ženska met štumfe - to je ful kul - bele čipkaste hehe:)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

ABX ::

Potem FKK je društvo sezonskih klošarjev :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Medved ::

najbolša bejba je bejba brez štumfov (vse dol):)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

PersonaRudis ::

Hm. Kaj pa spodnje hlače? A so navadne bele tudi kmečke?:D Mislim, enim gre 'predobro', da se imajo o takih malenkostih prepirat.:\

BigWhale ::

Jest mam precejkrat dva razlicna sumfa... Zakaj? zato, ker jih ne zlagam doma, pa ker se mi zjutraj v polsnu ne da iskat dveh enakih... Pazim samo na to, da sta oba priblizno isto svetla... Recimo vijolicen in temno moder ali pa svetlo siv in malo manj svetlo siv...

See me care :P

Kaboom ::

Kaj se boš sekiral kaj si drugi mislijo o tebi, če so preveč zaposleni ker se sekirajo kaj si ti misliš o njih. ;)

ps - tisto z nogavicami všitih v čevlje je že Al Bundy sprobal - popušo po celi liniji
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

cryptozaver ::

Kaj ce bi to vprasanje postavil kaki publiki kjer prevladujejo zenske? Teli slo-techarji res ne bi mogli bit stilski svetovalci razen za kaksne klosarje. Z mano na celu! 8-O

DoloresJane ::

Ženske večinsko padajo na temnejše nogavice, ki imajo narisane razne miške, mačke in pse in ostalo kramo iz risank.

Osebno nosim veliko pogosteje ženske nogavice (najlonke), čeprav so za treninge še vedno najboljše debele teniške nogavice, ker se ne obrabijo tako hitro (zaradi debeline). Prav tako pa sama zelo hitro opazim, da ima nekdo "neusklajene" nogavice. Nekdo je imel zelene nogavice na rjave hlače in to me je premotilo. Zgledal je enako smešno kot bi imel bele ali rumene na isto barvo hlač. Me pa ne moti, kakšne barve nogavic nosi nekdo. Navsezadnje stare mame tudi mene gledajo postrani, ker nosim preveč vpadljive nogavice. :)

cryptozaver ::

Evo pa se je takoj odzvala ena ... :-)

Redkvica ::

Sej ni tok težko, no:) Če nosiš črne hlače imaš najbrž zravn tud črne čevlje, pa potem seveda da še najbolj pašejo črni štunfi. Sploh če gre za elegantne hlače. Zelo me mot, če nekdo k rjavim hlačam obleče temno modre štunfe. Sploh zdaj, ko je v trgovinah taka velika izbira raznoraznih moških kratkih nogavic. Če so temne hlače in temni čevlji, naj bodo temni tud štunfi. Zelo fajn da so odtenki usklajeni. En tak bolj nobel modni nasvet za moške je tudi, da naj bodo nogavice dovolj dolge, da tudi ko sediš, ne kažeš gole kože. Zato menda pravi gospodje kupujejo dokolenke, ne kratkih nogavic (to sm nekje prečitala, sam kot zanimivost napišem). Tudi je dobro malo ločit v omari ta debele in ta tanke štunfe. Ne grejo uni zimski ta debeli volneni na tanke poletne hlače, tud če barve pašejo. Jaz dosti nosim hlače in sem imela v tem segmentu oblačenja podobne težave. Zdaj ko si kupim dolge hlače, si ponavad kupim še ene tri pare primernih nogavičk. Aja, štunfi so isto kot kratke nogavičke. En tak lep narečni izraz je tut fuzetli:)

cryptozaver ::

Hmm zenske imate za razliko od vecine moskih celo spodnje perilo, ki se nacelno ne vidi, usklajeno z obleko (in razpolozenjem seveda). V nekaterih zadevah se prav lepo dopolnjujemo...

M-man ::

Ja bele hlače in črne tangice:))

freserovski ::

Ma saj, če se že govori o neki elegantnosti, potem naj bodo nogavice usklajene s čevlji in hlačami, čevlji pa seveda z ostalo obleko :) , da ne pride kdo s hlačami (na črto) in z nekimi teniskami :P .
Jaz ponavadi bele kratke nogavice obujem ko sem na bajku ali pa v telovadnici, tam smo vsi isti in ni neke označitve za čefurja, kmeta, ali karkoli že, česar se poslužujejo tisti, ki mislijo, da so nekaj več, da so oblečeni oh in sploh, ter zaradi tega IN.
Vsak ima pač svoj stil in svoj pogled na svet, nevem zakaj bi se vsi zgledovali po mtv-ju, ali pa po parlamentarcih brez stila v kravatah >:D ;)
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

BigWhale ::

> Navsezadnje stare mame tudi mene gledajo
> postrani, ker nosim preveč vpadljive
> nogavice.

Kaksne pa zgledajo 'prevec vpadljive' nogavice?


PS: Bele hlace in crne tange pa so barvno prav lepo usklajene, snezna belina hlac se posebaj poudari crne tange ;>

Kar je prav :P

moj_nick ::

Ponavad nosim kakšne temne zokne z raznimi miki miškami, snoopyji, garfieldi itd. Obvezno je edino to, da sta različna.

Drugače pa včasih paše kaka dobra kombinacija: temni šuhi, temne hlače, turkizen pulover, turkizni zokni :D
110111001001010001010000

DoloresJane ::

Sklepam, da so preveč vpadljive, ker so nekatere stare mame vidno godrnjale oz. se obračale za mano, ko sem jih nosila na nekem koncertu. Sicer gre za rumeno-oranžno-rdeče-črtaste nogavice, ki s primernim krilom dobro zgledajo.

BigWhale ::

Ja, kaj si pa pricakovala... za stare mamce moras bit v dolgi kikli s podlogo pa kombinezo, gor pa ena bluza...

Men je sam skoda, k mi je Gaby vse stumfe, k majo lukne stran pometala. Mi nikjer vec palec ven ne gleda... :P

Matev ::

fora je v tem da štumfi ne izstopajo

recimo da maš črne hlače in jasno črne čevlje.....
zdej si pa predstavli da vmes zija belina štumfov........ HUDO

sicer je pa v filmu POKER to bilo že lepo razloženo

BigWhale ::

Pa kaj pol, ce ti stumfi izstopajo... Boljs da na meni vidijo bele stumfe k pa dumbo strleca usesa...

HA! Vsaka stvar ma svojo prednost!

perci ::

hehe, Whale, če ti je vseeno če izstopaš, potem pa hodi poleti naokoli nude ;) - bi te rad videl - oz. ne, ne bi te rad ;)

Mr.G. ::

Beli štomfi grejo k nobeni stvari.....edino k rolerjem.K vsemu pa gredo črni štompfi....pač....!

krucymucy ::

Črne tange pa so bolj sexi od belih :)

odvisno, na kaki seksi mulatki bi ble lepse bele :D

BigWhale ::

> potem pa hodi poleti naokoli nude ;) - bi
> te rad videl - oz. ne, ne bi te rad ;)

Se mi je zdelo, da se bos hitro premislil... ;>


> Beli štomfi grejo k nobeni stvari.....edino
> k rolerjem.K vsemu pa gredo črni štompfi...
> pač....!

Ja, tudi k snezno beli obleki in snezno belim cevljem je treba obut crne stumfe... in to take z glitter efektom!

:P

Mr.G. ::

Zgodovina ljudstva je pač taka,da nekatera ljudstva so povzela navade neke skupnosti od njih....mi evropejci smo....pač....prevzeli navade od angležev,...kaj pa Vi veste o angležih....no,to si naj pa vsak zase zamisli.

Pa hvala za mnenje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gležnček moda (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
838154 (4881) vostok_1
»

Pravilo oblačenja študentov (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5412057 (9350) Unknown_001
»

zimski cevlji za mesto

Oddelek: Loža
295196 (4319) gruntfürmich
»

Žulji in preprečevanje le-teh

Oddelek: Loža
114237 (3774) rozica
»

Piflar (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
776194 (5338) DarkHand

Več podobnih tem