» »

jamo e550 ali JPW ml710

jamo e550 ali JPW ml710

phoenix(tm) ::

LP
Imam cist konkretno vprasanje.Kateri zvočniki so bolj kvalitetni, glede na to da bi bili priklopljeni kot sprednja v suround sistemu na jamaho htr-5630.jpw-je mi je posodu kolega, pa se mi zdijo kr fajn.Trenutno sam stereo poslusam ker nimam se celga sistema.

Tko zanima me keri zvočiki kvalitetnejši?

phoenix(tm) ::

OK.zgleda da nuben nima konkretnih izkušenj s tema dvema modeloma.Po me pa zanima kera firma zvočnikov je bl kvalitetna...jamo al jpw?

glinik ::

Močno sem prepričan da Jamo, saj za JPW nisem kaj dosti slišal.Če ne, ima vsaj Jamo referenčne zvočnike, ki so znani povsem svetu npr. (ORIEL-al nekak tak) In to baje kar dobro dela.Kaj pa JPW, ne duha ne sluha ... :\ ???

Pa kaj se tu menimo, peli si domov ene in druge in jih lepo v miru sprobal.To še je najbolše (govorim iz lastnih izkušenj) :D

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glinik ()

Trancedeejay ::

Kupi raje E800,so boljsi zvocniki - stojala si pa lahko sam naredis. Ce pa hoces imeti raje samostojece za malo denarja - potem pa kvaliteta trpi.Meni verjemi - delam za firmo ki uvaza Jamo,raje kot E550 vzemi E800,mi bos hvalezen,itak je potem se popust,ce te zanima me kontaktiraj na: trancedeejay@hotmail.com
Have a nice Day

Matt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup zvočnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5716074 (12208) 2f4u
»

Pomoc,nakup notesnika do 800eur!

Oddelek: Kaj kupiti
242779 (2253) Racunalnik
»

Zvočniki za HiFi sistem - kateri?

Oddelek: Zvok in slika
194065 (3741) gregy
»

surround za cca. 100k SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
646788 (5640) problem
»

Vaši DVD/home cinema sistemi

Oddelek: Sedem umetnosti
232390 (2099) Luigi

Več podobnih tem