» »

Pomoc,nakup notesnika do 800eur!

Pomoc,nakup notesnika do 800eur!

Racunalnik ::

Ce bi bil kdo tako dober in mi predlagal kje bi se do max 800eur dobilo notesnik Dual core procesor,pa da je dell in podobne znane firme.
Vem da se da za 800eur dobiti 1.7M procesor in dober notesnik od della,zanima me pa dual core,da ne kupujem stare tehnologije.
Notesnik nebo za grafiko ali igre,pa vseeno mora kdaj tudi tako delo znat opraviti.
V naprej hvala.

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Racunalnik ::

Pa se lahko primerja Acer z Dellom,da nebo pomote poznam vse te firme,tudi slovenske,zanima me pa dobra roba,ker so Acer in podobni notesniki ponavadi dost cenejsi in hkrati jih je polna Bolha,tako da sem bolj v dilemi za take firme.

Mikrohard ::

Do 800? boš zelo težko dobil res dober dvojedrni prenosnik. Vem, da se je v bofu prodajal nek FJS dokaj poceni (core2duo, ...), a ne vem, če jih še imajo. Acerji so čisto vredu.. sem ga imel več kot eno leto in sem bil popolnoma zadovoljen. Sicer na otip ni bil tako zelo robusten, a nikoli ni bilo težav z obrabo ali podobnimi zadevami (pa je bil zelo veliko uporabljan).
Sicer pa en kvaliteten in dvojedrni računalnik (nad 800?):
nad 800EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

ronaldo ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: ronaldo ()

scenic16 ::

Tole: http://www.mimovrste.com/katalog/produc...
imajo v Leclercu v akciji za cca 860,- EUR z 2x512 torej 1 G in BT, ki ga ta kolikor vidim nima ! Če imaš njihovo kartico dobiš še cca 100.-EUR dobropisa... Za te "pare" maximum !

Racunalnik ::

Potem lahko samo Acerja dobim dual core,pa se pentium vidim da ni.Ali nebi bilo bolje centrino M varianta v dual core izvedbi?

Katerega do 800eur pa dobim da je dell,ibm,hp,sam da ni dual core.

Upam da so to res najboljse ponudbe k ste jih do sedaj predlagal.
hvala

Zgodovina sprememb…

Mikrohard ::

Evo ti Dell Turion X2 za cca. 800eur:
http://www.fmc.si/product.cp2?guid=9173...
Intelovi procesorji so pač dražji...

Racunalnik ::

Mikrogard ali je ta dell amd 1.6 dualcore hitrejsi od dell pentium M 1.7?
Kje se dual core sploh pozna?

Kaksen je pa ta Lenovo,to je nekaj v navezi z IBM ce me spomin ne vara.

Ali je potem to res najboljsa ponudba iz nasega trga?

Zgodovina sprememb…

Mikrohard ::

IBM prenosniki se sedaj prodajajo pod blagovno znamko Lenovo. Koliko se poznajo dvojedrni procesorji, ne bi vedel.. poglej si malo teste na internetu. Glede ponudbe pa tudi preglej vse spletne trgovine. Mislim, da veliko nižjih cen ne moraš pričakovati...

Turtle ::

Vzemi barebook in si ga sestavi po svoje....

Racunalnik ::

Se ena moznost,kaj do 800eur takoj za mejo v Italiji ali Avstriji,od della in boljsih?
Pa naslov kje so te trgovine in kolk stran od meje.
hvala v naprej

Mikrohard ::

Media Markt v Celovcu:
HP Pavillion Intel Core Duo - 800eur
Naslov:
Völkermarkterstraße 140, 9020 Klagenfurt
Tel.: 0463 / 382 110-0
Fax: 0463 / 382 710
Odprto:
Mo.-Fr. 9.00-18.00 Uhr
Sa. 9.00-17.00 Uhr

Racunalnik ::

Tale HP je vredu sploh zato ker je bele barve,ce slika ni samo simbolicna,ker je ta notesnik za punco,tko da me zanima ce se da dobit se v kaksni podobni zenski barvi?

A je to z davkom cena,ker nemsko ne znam?

Mikrohard ::

Mislim, da slika ni simbolična, saj ima vsak notebook drugo sliko. Kar se pa cene tiče, je pa gotovo z davkom (če ne bi bila, bi pisalo).

McNato ::

Seveda moraš vedeti da ima notebook kupljen v Avstriji nemško tipkovnico in windowse (se jih ne da spremeniti v SLO ali ANG).

Racunalnik ::

Ali ne mores svojih winsov kupit in jih nalozit na notesnik?
Do sedaj sem sam dajal winse na notesnike.

Mikrohard ::

Seveda lahko.... hotel je le povedati, da priloženim windowsem ne bo možno čez naložiti kakšnega language packa. Svoje pa lahko brez problema gor naložiš...

Racunalnik ::

Mikrohard,dej mi povej cez kater prehod moram it da pridem do tega mediamarkta od katerega je ponudba za beli HP?

Kako bi preveril ce jih imajo na zalogi,ker nemsko ne znam,po anglesk pa tudi nebi znal vse to razloziti?

Je v igri ze mednarodna garancija?
Ali je na carini kaksen problem,treba prijavit,izpolnit kaksen list,mislim da ni ker smo v EU?

Zgodovina sprememb…

hooger ::

On ti je dal naslov od Mediamarkta v Celovcu, tako da najboljše da greš čez mejni prehod Ljubelj.
Pri mediamarktu je tako, da na e-strani imajo ponavadi samo tisto kar je na zalogi.

Glede davka ni treba nič komplicirat. Itaq si v EU, tko da plačaš davek v Avstriji. Objavljena je končna cena.

glede garancije pa nisem siguren, če velja v Sloveniji. Nekaj časa nazaj pri nas ni veljala garancija za modele Pavilon. Ne vem pa kako je sedaj s tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hooger ()

Mikrohard ::

Ti je že hooger vse povedal...

Racunalnik ::

Sej je to tisti mediamarkt k gres mimo majdica,potem prides do nekega kroznega ce se ne motim in ko prides do mediamarkta ga imas na svoji levi strani,nazadnje sem bil 10 let nazaj tam.
Skoz po glavni cesti?

Kolk pa je priblizno do tja,ker startal bom lahko sele ob 16:30,do 18:00 je pa odprt?

Zgodovina sprememb…

hooger ::

Kje točno je, to ti ne bi znal povedat, ker tudi sam nisem bil tam že 15let. Je pa od majdiča do Celovca še kar nekaj km. Če ti je Villach kaj bližje, greš lahko tudi tja. sem pogledal in ga imajo na zalogi.

globe ::

ka pa kej taksnega? hp core2duo za 759 eur

Racunalnik ::

Hvala vsem,dobro da sem se zadnje sekunde spomnil na viamichelin in sem najdu 3 glavne ulice po katerih sem prisel direktno tja,ker sam sem pred desetimi leti prisel iz drugega konca in nisem bil direktno v centru,nisem bil sploh v tem mediamarktu.

Notesnik ni bele barve,ampak srebrn in od vzunaj crn.Ni imel pcmcia slotov.

Na koncu sem vzel HP notesnik za 1049eur,z vsem zivim,ima se integrirano kamero 1.3mp kar ni slabo,sd slot in vsega boga.Garancije 2 leti.

Notesnik je bil raztavni in prodajalec o popustu ni hotel slisati,to je malo cudno.

Moram se poiskati ta notesnik pri nas da vidim kolk je bil cenejsi.
Notesnik ki sem ga kupil.

Se malo napotkov.V mediamarktu placujes samo na kes,kartice ne vzemajo.V istem poslopju je se banka in bankomat,bankomat ni imel za normalno bancno kartico,ampak za tako kot je recimo telefonska ki ima cip.

Prodajalci znajo anglesko,na blagajni o anglescini nimajo pojma.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916120 (7081) Seb4
»

Kupuje se tipkovnica ms

Oddelek: Kaj kupiti
131208 (1050) DolLoad
»

22' wide, kateri model, katera matrika, glossy, 1x za vselej....

Oddelek: Kaj kupiti
362951 (2244) Antares88
»

Kateri prenosnik ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
684829 (3698) _marko
»

pomoč pri nakupu prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
182212 (1803) Jackass

Več podobnih tem