» »

Milka, Nutella - kvaliteta nemška proti slovenski

Milka, Nutella - kvaliteta nemška proti slovenski

dione2kx ::

Pozdravljeni!

Zanima me kaj vi menite o kvaliteti teh dveh produktov na našem trgu (ki so v večini proizvedeni na poljskem ali bolgariji) proti istim produktom iz nemškega trga.
So res bistvene razlike?

Pri tej primerjavi v video je kar vidna razlika med poljsko in nemško Nutello:
Nemška je veliko bolj kremasta in izgleda "lepše", za naš trg pa veliko trdnejša.

Zdaj me pa zanima kje drugače kupujete Milko in Nutello? Ima Lidl, Tuš nemške izdelke? Na Tuševi milki piše, da je proizvedena v Avstriji ampak so sestavine napisane v SLO, HR, BIH - torej je za naš trg. Vem, da v Müller imajo nemške produkte, zanima me, če jih ima še kateri nas trgovec kot je npr. Lidl, ker Müller nimam najbolj blizu.

:)
  • zaklenil: bluefish ()

FiReFTW ::

Meni je občutna razlika med milko, čeprav ne jem dosti, ampak enkrat sem probal, in je dosti bolj kvalitetna nemška in polna z okusom.

mtosev ::

Koliko se jaz spomnim je razlika v tem, da okusi v različnih narodih niso isti. Okoli Milka čokolade to sploh ne kupujem. Jaz si skoraj vedno kupim lindt čokolade. Te so odličnega okusa čisto vse.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

techfreak :) ::

Sicer jo redko jem, ampak preferiram nemsko Nutello. Veckrat sem ze v Intersparu videl 750g nemsko Nutello, ampak ponavadi imajo poljsko.

2dark ::

Osebno prisegam na čokolade nemškega proizvajalca Ritter Sport. Milka se lahko skrije proti njim. Pa ne samo milka.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

bluefish ::

Taip4n ::

Mislim, da imajo v Leclerc-u francosko. Ja, definitivno je razlika. Ni mi pa jasno, kako je proizvajalcem vseeno, da je na enem trgu šrot na drugem pa ne. Sej gre tudi za dobro ime branda.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Okus nutelle (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32659532 (20189) Zvezdica27
»

Eurospin vs Mercator (kvaliteta izdelkov) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18650456 (28854) gruntfürmich
»

Najkvalitetnejša široko-komercialna čokolada? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22055739 (38044) hunter01
»

cocacola (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12523612 (19774) Super Sonic

Več podobnih tem