» »

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom

1 2
3
»

Miki N ::

V bistvu je to dejansko en ne-tako-hipotetičen scenarij. Recimo da ovčke res pridno nameščajo v resnici čisto neškodljivo, dasiravno neučinkovito aplikacijo OstaniZdrav. Podpiram! Saj tudi če se samo bolje počutijo je to nek pozitiven efekt.

Ampak.. kaj če kar naenkrat pride en "apdejt" in se v menuju pojavi nova opcija "prijavi nezakonito zbiranje"? Verjamem, da je večina ovčk dobrih in nebi nikoli neodgovorno uporabili te opcije - ampaj je pa tam, le en dotik stran, mamljiva. Nakar so na travniku za blokom eni žurerski mulci... glasni, butasti, pravi anti-intelektualci, mogoče celo kapitalisti, komunisti - kdo ve! Pa saj jih ne bi prijavil ker ti gredo na živce. Ampak opcija obstaja ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

D3m ::

Kewl opcija.
|HP EliteBook|R5 6650U|

starfotr ::

To možnost, da nekoga prijaviš je že sedaj na voljo. Imaš možnost poklicat 113 ali poslati sms na 112 ali preko wapa sporočit klic v sili.

          ::

Saj to je isto kot tema na tem forumu, kjer uporabniki špecajo ostale moderatorjem. Kar tja poglejte, eni in isti špecajo, taki bi bili te možnosti zelo veseli. Njihovi starši so bili pa najbrž ovaduhi udbe, sedaj pa so v SDS glavni antikomunjsti ...

Miki N ::

Po mojem so bili zgolj tepeni v šoli (ker so špecali) in se sedaj maščujejo "kul otrokom".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Invictus ::

Zakaj vsi volilci SDS nimajo te aplikacije na telefonih?

https://www.had.si/blog/2020/10/01/112-...

In če nimajo pravih telefonov, zakaj jih ne kupijo, saj Veliki Vodja to zahteva ?!?!?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

          ::

Najbrž jih ne bi znali uporabljati.

DeeJay ::

"Problem" je ker so volilci SDS v večini stari ljudje, ki pa ne znajo uporabljati ali pa nimajo sploh pametnih telefonov.

vostok_1 ::

Sem že malo pozabil na app, saj sem bil zaposlen z razkrivanjem zavajujočih podatkov o okužbi.

Ampak zgleda, da se app res posodablja in dobiva naprednejše funkcionalnosti.
So fun.
To zimo zna kar pasti obvezna verzija.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

CyberPunk ::

vostok_1 je izjavil:

To zimo zna kar pasti obvezna verzija.

Skupaj z vlado? :))

predi ::

Gogo ::

App je dobil posodobitev. Novo: izmenjava podatkov z tujino.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

poweroff ::

Ni res. App je bil po zatrjevanjih MJU in portala Nova24 stalno posodabljan. Samo mi uporabniki nismo videli teh posodobitev. Ker je nekaj narobe z nami. :))
sudo poweroff

Invictus ::

To bo to.

Google Play ni znal avtomatsko uplodati popravkov z developejevega računalnika...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Egidij88 ::

Koga briga, res. Odkar s tem appom ne moreš ven iz občine je vreden nula.

DeeJay ::

IOS ni dobil posodobitve
Don't f with me.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
11524683 (12968) DeeJay
»

OstaniZdrav - neposodobljena slovenska aplikacija za sledenje stikom (IV) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
8320308 (13282) Karen
»

Korona sledilnik - neodvisna naprava

Oddelek: Znanost in tehnologija
292811 (1634) Janez-22
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (II) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
36445805 (30737) darkolord

Več podobnih tem